Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16681 - 16700 Napsat příspěvek
reaguje na: Ash_Black
zelenka (40%) neni bonello (85%)
746471
zelenka (40%) neni bonello (85%)
746460
2 -4
reagovat
Birds of Prey
... jestli dívčí Deadpool, tak jako Deadpool 2. Tam jsou ty figurky taky nějak tak volně naházený do pole, aby dělali bordel. Tady kdyby Harley z nějakýho důvodu hned od startu šla po Ewanovi, asi by to drželo líp pohromadě, než xxxx náhod.

Modelář
Čichám, čichám trochu Taxikáře? Zásadní problém mám s koncem filmu. Zatímco - a na to máme asi patent - když jde o prcání a řešení, kdo kolik má sexu a jak je u toho nahlas, není problém tomu věnovat několik scén, ale konec je utnutej „do minuty“.

Sonic
Jak se objeví logo SEGA a v něm kus ze hry, už mi ten úsměv nespadnul. A je to proto, že Sonic je tak nějak úplně první videohra, co si pamatuju, že jsem hrál. A skvělej Carrey.
746460
[b]Birds of Prey[/b] ... jestli dívčí Deadpool, tak jako Deadpool 2. Tam jsou ty figurky taky nějak tak volně naházený do pole, aby dělali bordel. Tady kdyby Harley z nějakýho důvodu hned od startu šla po Ewanovi, asi by to drželo líp pohromadě, než xxxx náhod. [b]Modelář [/b] Čichám, čichám trochu Taxikáře? Zásadní problém mám s koncem filmu. Zatímco - a na to máme asi patent - když jde o prcání a řešení, kdo kolik má sexu a jak je u toho nahlas, není problém tomu věnovat několik scén, ale konec je utnutej „do minuty“. [b]Sonic [/b] Jak se objeví logo SEGA a v něm kus ze hry, už mi ten úsměv nespadnul. A je to proto, že Sonic je tak nějak úplně první videohra, co si pamatuju, že jsem hrál. A skvělej Carrey.
3 -2
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: GuidoA.
746453
Victims. [url=https://m.youtube.com/watch?v=JL7TRu7dTFQ]Aren't we all? [/url]
746452
1 -2
reagovat
reaguje na: xxendxx
ultimate incurable victim
746452
[url=https://www.slashfilm.com/wp/wp-content/images/shane-carruth-retiring.jpg]ultimate[/url] incurable [url=https://www.slantmagazine.com/film/review-the-dead-center-is-an-atmospheric-study-of-human-futility/]victim[/url]
746426
1 -1
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: SteKi
doufam, ze se brzy uzdravis :D
746426
doufam, ze se brzy uzdravis :D
746422
16 -1
reagují: GuidoA.
reagovat
....ako keby niekto písal moje myšlienky....
746422
....ako keby niekto písal moje myšlienky....
4 -2
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: GuidoA.
daniela miluju ale lehce me nakrk. ja chtel prekvapko. dam na michaela a znova si pustim image book. ten aspon konci bad dancem.
746419
daniela miluju ale lehce me nakrk. ja chtel prekvapko. dam na michaela a znova si pustim image book. ten aspon konci bad dancem.
746418
1 -4
reagovat
reaguje na: GuidoA.
filmy ktery te umlatej metaforou po hlave nebo jim muzes nahlizet pres rameno do karet sou nejlepsi? logan dozral v cernobily tak drzim palecky. zato cernobilej kuleshov svatba/pohreb me moc neoslnil ale ten film je hlavne hrejivej. 
746418
filmy ktery te umlatej metaforou po hlave nebo jim muzes nahlizet pres rameno do karet sou nejlepsi? logan dozral v cernobily tak drzim palecky. zato cernobilej kuleshov svatba/pohreb me moc neoslnil ale ten film je hlavne hrejivej. 
746409
1 -6
reagují: GuidoA.
reagovat
cekal sem vetsi vanoce. parasite, uncut gems a greta definujou. moc hladky. cernobilost snad vylepsi. drahokam by si ji taky zaslouzil.garfield:+ pugh:+ pugh:+ 
746409
cekal sem vetsi [url=http://skandies.org/results/ballots/531]vanoce[/url]. parasite, uncut gems a greta definujou. moc hladky. cernobilost snad vylepsi. drahokam by si ji taky zaslouzil.garfield*:+* pugh*:+* pugh*:+* 
1 -5
reagují: GuidoA.
reagovat

Gentlemen 10/10

Nemam rad vetsinu filmu Guye Ritchieho...
746374
Nemam rad vetsinu filmu Guye Ritchieho...
Gentlemen 10/10
3 -4
reagovat
reaguje na: Gorecki
Já to viděl před novými Star Wars a jen kvůli tomu se tam vyplatilo jít. Těším se neskutečně. :+
746323
Já to viděl před novými Star Wars a jen kvůli tomu se tam vyplatilo jít. Těším se neskutečně. *:+*
746319
7 0
reagovat

TENET

Videl som v IMAXe pred 1917 ten niekolkominutovy prolog. Dokonale.:o:o:o

Cistokrvny Nolan, strasne mi to chybalo.
Toto bude seriozna pecka.
746319
Videl som v IMAXe pred 1917 ten niekolkominutovy prolog. Dokonale.*:o**:o**:o* Cistokrvny Nolan, strasne mi to chybalo. Toto bude seriozna pecka.
TENET
17 0
reagují: Joker_George
reagovat

Mulan

Dalo sa to aj pred 2 dekádami! Žiadne spievanky, žiadny humor, nijaký dráčik ani svrček. Poctivé remeslo.
746253
Dalo sa to aj pred 2 dekádami! Žiadne spievanky, žiadny humor, nijaký dráčik ani svrček. [url=https://www.youtube.com/watch?v=7eVHXa93ceg]Poctivé remeslo. [/url]
Mulan
0 0
reagovat

krycí jméno Donnie Brasco

Po dlouhé době jsem viděl Donniho a je to paráda. Kdo neviděl, doporučuji. 
746192
Po dlouhé době jsem viděl Donniho a je to paráda. Kdo neviděl, doporučuji. 
krycí jméno Donnie Brasco
3 -2
reagovat
reaguje na: Carlito
Zrovna nedávno jsem o tomto filmu četl v Encyklopedii akčního filmu, u Michael Manna. A uvědomil jsem si, že jsem to fakt dlouho(asi tak 13-14 let)neviděl, a že bych si to časem s chutí dal, jako takovou realističtější alternativu k Mizerům. Snad se k tomu dokopu.
746125
Zrovna nedávno jsem o tomto filmu četl v Encyklopedii akčního filmu, u Michael Manna. A uvědomil jsem si, že jsem to fakt dlouho(asi tak 13-14 let)neviděl, a že bych si to časem s chutí dal, jako takovou realističtější alternativu k Mizerům. Snad se k tomu dokopu.
746119
2 -1
reagovat

Miami Vice (2006)

Tak jsem si zase po dlouhé době šlehnul tuhle pecku od klasika Michaela Manna, na které jsem v době premiéry před dlouhými 14 lety byl v kině.
Colin Farrell a Jamie Foxx jsou policajti v utajení a jsou ve své práci zatraceně dobří. Žádné fórky ala Smrtonosná zbraň ale nečekejte, není tady na ně čas ani prostor. Tady se jede zkrátka na vážno.
Jde o to, dostat za mříže kolumbijského překupníka a k tomu si taky posvítit na bandu neonácků, kteří taky rádi obchodují s drogami. Zkrátka klasické krimi drama říznuté osudovou romancí napříč stranami zákona.
Musím říct, že takhle po letech jsem v prvních dvou třetinách přece jen postrádal větší tempo. Neustálé vyjednávání sice nepostrádá potřebné napětí a dalo by se přirovnat k pokerové partii, při které se každá chybička rovná kulce do hlavy, ale po několikáté zkrátka už trochu nudí. Scénář by prostě potřeboval ještě malinko poladit.
Nicméně závěrečná půlhodina, kdy začne jít skutečně do tuhého, je bezesporu geniální. Ať už jde o osvobození rukojmí nebo o finální intenzivní přestřelku.
Suma sumárum poctivých 8,5/10 a nezbývá, než si postesknout, že už se takové filmy dnes netočí.
746119
Tak jsem si zase po dlouhé době šlehnul tuhle pecku od klasika Michaela Manna, na které jsem v době premiéry před dlouhými 14 lety byl v kině. Colin Farrell a Jamie Foxx jsou policajti v utajení a jsou ve své práci zatraceně dobří. Žádné fórky ala Smrtonosná zbraň ale nečekejte, není tady na ně čas ani prostor. Tady se jede zkrátka na vážno. Jde o to, dostat za mříže kolumbijského překupníka a k tomu si taky posvítit na bandu neonácků, kteří taky rádi obchodují s drogami. Zkrátka klasické krimi drama říznuté osudovou romancí napříč stranami zákona. Musím říct, že takhle po letech jsem v prvních dvou třetinách přece jen postrádal větší tempo. Neustálé vyjednávání sice nepostrádá potřebné napětí a dalo by se přirovnat k pokerové partii, při které se každá chybička rovná kulce do hlavy, ale po několikáté zkrátka už trochu nudí. Scénář by prostě potřeboval ještě malinko poladit. Nicméně závěrečná půlhodina, kdy začne jít skutečně do tuhého, je bezesporu geniální. Ať už jde o osvobození rukojmí nebo o finální intenzivní přestřelku. Suma sumárum poctivých 8,5/10 a nezbývá, než si postesknout, že už se takové filmy dnes netočí.
Miami Vice (2006)
12 -1
reagují: hroubek
reagovat

Naprostí cizinci

Včera jsem viděl film Naprostí cizinci (:+) a dneska mě pobavilo zjištění, že za poslední čtyři roky vzniklo už šest remaků :o Zajímalo by mě jestli to není nějaký rekord :D
746038
Včera jsem viděl film Naprostí cizinci (*:+*) a dneska mě pobavilo zjištění, že za poslední čtyři roky vzniklo už šest remaků *:o* Zajímalo by mě jestli to není nějaký rekord *:D*
Naprostí cizinci
0 0
reagovat

Mizerové

Ani jsem netušil, jak moc mi chyběla ústřední melodie. Mohlo to dopadnou opravdu mizerně, ale ono je to stejně dobré (ale úplně stejně!) jako jednička. :+
8/10
746026
[i]Ani jsem netušil, jak moc mi chyběla ústřední melodie.[/i] Mohlo to dopadnou opravdu mizerně, ale ono je to stejně dobré (ale úplně stejně!) jako jednička. *:+* [b]8/10[/b]
Mizerové
2 -4
reagovat
reaguje na: Clavius
Musím uznat, že ty velké celky musely v kině vypadat opojně. 8)
745972
Musím uznat, že ty velké celky musely v kině vypadat opojně. *8)*
745971
0 -1
reagovat
reaguje na: JAGODA
Já na něm byl "třikrát" v kině, takže asi tak. Sice má podpora nestačila, ale mně ten film zkrátka sedl. Guy Ritchie to má se mnou snadné 8)
745971
Já na něm byl "třikrát" v kině, takže asi tak. Sice má podpora nestačila, ale mně ten film zkrátka sedl. Guy Ritchie to má se mnou snadné *8)*
745934
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se