Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16321 - 16340 Napsat příspěvek
Nedávno tuším v seriálech padla řeč na Snyderův „Úsvit mrtvých“, v rámci zombie tématiky, pokud někdo minul Train to Busan, menší tip. Včera vyšel teaser na pokračování
750476
Nedávno tuším v seriálech padla řeč na Snyderův „Úsvit mrtvých“, v rámci zombie tématiky, pokud někdo minul Train to Busan, menší tip. Včera vyšel teaser na [url=https://youtu.be/yVucSRLLeIM]pokračování [/url]
4 -2
reagují: speedy.mail
reagovat

Vivárium

Hodně velký mindfuck. Není to jednoduchá podívaná a místy ani zvláště příjemná. Ale má zajímavou myšlenku(zvláště v této době karantény), dobré herce. A v neposlední řadě je to docela originální. 6/10
750462
Hodně velký mindfuck. Není to jednoduchá podívaná a místy ani zvláště příjemná. Ale má zajímavou myšlenku(zvláště v této době karantény), dobré herce. A v neposlední řadě je to docela originální. 6/10
Vivárium
0 -2
reagovat
the 400 blows (1959)
60% - rohmeruv debut sign of the lion (60%) me bavil o trochu vic. tam mel godard aspon cameo. tady byl jenom jeho voiceover.
750458
the 400 blows (1959) 60% - rohmeruv debut sign of the lion (60%) me bavil o trochu vic. tam mel godard aspon cameo. tady byl jenom jeho voiceover.
1 -5
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nemám, snažil jsem se ho dlouho dohledat. Články té autorky to moc nenaznačují. 

Kdyžtak se omlouvám za fake News. 

Teď jsem našel pár dalších, ale je to furt ceckova kvalita. Furt to může být jen z jednoho tweetu
750453
Nemám, snažil jsem se ho dlouho dohledat. Články té autorky to moc nenaznačují.  Kdyžtak se omlouvám za fake News.  Teď jsem našel pár dalších, ale je to furt ceckova kvalita. Furt to může být jen z jednoho tweetu
750451
0 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
neni to nahodou april? pripadne nemas nejakej duveryhodnejsi zdroj?
750451
neni to nahodou april? pripadne nemas nejakej duveryhodnejsi zdroj?
750450
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Amber Heard definitivně končí 

Deppovi to asi ty role o které přišel nevrátí , ale i tak je to určitá satisfakce.
750450
[url=https://www.sausageroll.com.au/entertainment/movies/amber-heard-to-be-fired-from-aquaman-2-and-other-hollywood-movies/]Amber Heard definitivně končí [/url] Deppovi to asi ty role o které přišel nevrátí , ale i tak je to určitá satisfakce.
4 -4
reagují: TedGeorge
reagovat

The Maze Runner: The Death Cure (2018)

Dokoukaná celá trilogie a pořád velký nářez. Ten závěr mě vždycky dostane. Wes Ball má neskutečný talent, takhle luxusní zpracování young adult látky se jen tak nevidí. Můžu to vidět několikrát a nikdy se to neomrzí. :+ A překvapivě je to velmi aktuální.
750439
Dokoukaná celá trilogie a pořád velký nářez. Ten závěr mě vždycky dostane. Wes Ball má neskutečný talent, takhle luxusní zpracování young adult látky se jen tak nevidí. Můžu to vidět několikrát a nikdy se to neomrzí. *:+* A překvapivě je to velmi aktuální.
The Maze Runner: The Death Cure (2018)
2 -5
reagovat

The Banker

Neni to ničím nové, ale šlape to slušne a keby to nebolo na Apple ale išlo normálne na jeseň do kín, tak by sa to určite objavilo na Oskaroch v kategórií najlepšieho filmu.
7/10
750375
Neni to ničím nové, ale šlape to slušne a keby to nebolo na Apple ale išlo normálne na jeseň do kín, tak by sa to určite objavilo na Oskaroch v kategórií najlepšieho filmu. 7/10
The Banker
1 -1
reagovat
nedovedu si predstavit ze v zivote uvidim lepsi film 
750345
nedovedu si [url=https://letterboxd.com/notarmondwhite/film/come-and-see/]predstavit[/url] ze v zivote uvidim lepsi film 
1 -2
reagovat

The Maze Runner: The Scorch Trials (2015)

Pořád obrovská pecka, která se ani na minutu nezastaví. Miluju tuhle sérii nejen proto, že má luxusní filmařské zpracování, ale taky proto, že tu hraje plno hezkých kluků. Dylan O'Brien... ach. :+
750301
Pořád obrovská pecka, která se ani na minutu nezastaví. Miluju tuhle sérii nejen proto, že má luxusní filmařské zpracování, ale taky proto, že tu hraje plno hezkých kluků. Dylan O'Brien... ach. *:+*
The Maze Runner: The Scorch Trials (2015)
1 -6
reagovat
Pilsner pustil nové záběry ze Zátopka do své reklamy a vypadá to opravdu peckově :+
750285
Pilsner pustil [url=https://www.youtube.com/watch?v=YmsixXQWS5c&feature=emb_logo&has_verified=1]nové záběry ze Zátopka do své reklamy[/url] a vypadá to opravdu peckově *:+*
2 -2
reagovat
bad boys for life (2020)
40% - member berries all over the place. 
750240
bad boys for life (2020) 40% - member berries all over the place. 
1 -9
reagovat
reaguje na: okkac

nepredaš?

kingdom of heaven 4dvd
750224
kingdom of heaven 4dvd
nepredaš?
749865
0 0
reagovat

Terminator Dark Fate 4/10

Teda tak špatné digi-doublery jsem už dlouho neviděl, se tam kroutili jak hadroví panáci. Za ten scénář by se nestyděly ani Transformeři, jak debilní a nudné to bylo. Přitom zbytek je relativně neškodný, v Terminátořím universu, průměr. Z po T-2 sequelů zůstává trojka nepřekonána.
750206
Teda tak špatné digi-doublery jsem už dlouho neviděl, se tam kroutili jak hadroví panáci. Za ten scénář by se nestyděly ani Transformeři, jak debilní a nudné to bylo. Přitom zbytek je relativně neškodný, v Terminátořím universu, průměr. Z po T-2 sequelů zůstává trojka nepřekonána.
Terminator Dark Fate 4/10
6 -2
reagovat

The Maze Runner (2014)

Dávám si opáčko své milované trilogie a první díl je pořád parádní. Neskutečná atmosféra plná napětí. Stále mě to baví a těším se na opáčko dalších dílů. Ta série je moje srdeční záležitost. :+
750197
Dávám si opáčko své milované trilogie a první díl je pořád parádní. Neskutečná atmosféra plná napětí. Stále mě to baví a těším se na opáčko dalších dílů. Ta série je moje srdeční záležitost. *:+*
The Maze Runner (2014)
4 -4
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
No jasně, hlavně by se to k zápasu ani nepustilo, viz ta váha, třeba ve IV jsem spočítal asi 12x kdy by se to přerušilo. Ale boxeři jsou obecně super v tom, že tohle tolik neřeší jako šermíři a podobná vrchnost. :)
750166
No jasně, hlavně by se to k zápasu ani nepustilo, viz ta váha, třeba ve IV jsem spočítal asi 12x kdy by se to přerušilo. Ale boxeři jsou obecně super v tom, že tohle tolik neřeší jako šermíři a podobná vrchnost. :)
750160
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ne ze bych zrovna v Rockym hledal nejakou realitu, ale ten zapas s Mr. T by byl technicky ukonceny pro naprostou prevahu uz na konci prvniho kola.
750160
Ne ze bych zrovna v Rockym hledal nejakou realitu, ale ten zapas s Mr. T by byl technicky ukonceny pro naprostou prevahu uz na konci prvniho kola.
750150
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
A nakonec ukáže, že na to nemá, protože ve filmu nedá jediný direkt a všechno odjede s rukama dole a od sebe, za což by ho během minuty potrestal boxer okresní úrovně, natož Rocky Balboa. 8):D
750150
A nakonec ukáže, že na to nemá, protože ve filmu nedá jediný direkt a všechno odjede s rukama dole a od sebe, za což by ho během minuty potrestal boxer okresní úrovně, natož Rocky Balboa. *8)**:D*
750147
2 -2
reagují: MeaCulpa
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mě na trojce baví hlavně to jak převrací koncept jedničky - kde Sly je teď ten arogantní mistr světa, a Mr. T ten low class amatér, který chce celému světu dokázat že na to má.
750147
Mě na trojce baví hlavně to jak převrací koncept jedničky - kde Sly je teď ten arogantní mistr světa, a Mr. T ten low class amatér, který chce celému světu dokázat že na to má.
750107
3 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: pepo
Přehodil bych pořádí Rocky 3 a Creeda 2, jinak souhlas
750140
Přehodil bych pořádí Rocky 3 a Creeda 2, jinak souhlas
750138
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se