Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16201 - 16220 Napsat příspěvek
reaguje na: Vincent
To si dám radšej Golden Sting
751261
To si dám radšej Golden Sting
751260
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
One Tree Hill :D
751260
One Tree Hill *:D*
751165
0 0
reagují: pepo
reagovat
Zlatý podraz? To je to, jak tam hraje Newman s Redfordem?
751258
Zlatý podraz? To je to, jak tam hraje Newman s Redfordem?
2 -1
reagovat
Keby ste sa v sobotu vecer nudili, tak robime online filmovy kviz

link
751256
Keby ste sa v sobotu vecer nudili, tak robime online filmovy kviz http://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10214237686130848&id=1676028346?sfnsn=mo&extid=xbR6O9mw2zYHwlFV
1 0
reagovat
Ne. Je tam jeden Piškula a jeden Březina. A jeden Malý, co zase hraje estébáka.
751252
Ne. Je tam jeden Piškula a jeden Březina. A jeden Malý, co zase hraje estébáka.
1 -4
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je ten film, jak v něm jsou dva Piškulové?
751248
To je ten film, jak v něm jsou dva Piškulové?
751247
5 -1
reagovat
Nechtěli by panove z moviezone otevřeni kin oslavit projekci Zlateho podrazu v Aeru?
751247
Nechtěli by panove z moviezone otevřeni kin oslavit projekci Zlateho podrazu v Aeru?
7 -2
reagují: Memphis
reagovat
Teoreticky, jak by se odrazila kvalita filmu, kdyby okolo Bílého domu pobíhal Piškula místo Tatuma a Tatum by si zahrál s klukama basket ve „Zlatém podrazu“? Nějaký zkušenosti s mičudou má, když hrál v Coach Carter přeci. A v obou dvou by se mohl mihnout Facundo Arana (tenký led, nějak jsem zapomněl, jestli je tenhle pán v diskuzích něco jako Voldermort :D )
751245
Teoreticky, jak by se odrazila kvalita filmu, kdyby okolo Bílého domu pobíhal Piškula místo Tatuma a Tatum by si zahrál s klukama basket ve „Zlatém podrazu“? Nějaký zkušenosti s mičudou má, když hrál v Coach Carter přeci. A v obou dvou by se mohl mihnout Facundo Arana (tenký led, nějak jsem zapomněl, jestli je tenhle pán v diskuzích něco jako Voldermort *:D* )
3 -2
reagovat
751244
https://i.imgflip.com/3vzsom.jpg
7 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Možná nejsi ta pravá cílovka. ;) Mně se ten film líbil velice. :+
751243
Možná nejsi ta pravá cílovka. *;)* Mně se ten film líbil velice. *:+*
751234
0 -4
reagovat
:D:D:D:D Koronavirus si začíná vybírat daň i na zdravých lidech. Tahle diskuze mě rozsekala jak dlouho nic. 43 příspěvků, člověk se těší na nějakou plodnou diskuzi a je to podraz. Zlatý! :D
751240
*:D**:D**:D**:D* Koronavirus si začíná vybírat daň i na zdravých lidech. Tahle diskuze mě rozsekala jak dlouho nic. 43 příspěvků, člověk se těší na nějakou plodnou diskuzi a je to podraz. Zlatý! *:D*
19 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tusim, ze to tu resil do_Od... Zkus mu napsat, teďka z hlavy fakt nevím...
751238
Tusim, ze to tu resil do_Od... Zkus mu napsat, teďka z hlavy fakt nevím...
751235
3 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Dík, nahazuju
751237
Dík, nahazuju
751230
2 -1
reagovat

Název filmu

Hele pamatuju si na nějaký český dobový film, myslím že před druhou světovou, kde se řešila politika a basketbal. Nevíte někdo, co to je?
751235
Hele pamatuju si na nějaký český dobový film, myslím že před druhou světovou, kde se řešila politika a basketbal. Nevíte někdo, co to je?
Název filmu
9 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Koronafilm pro dnešní den č.4 : Zlatý podraz

Jestli máte pocit, že s váma pandemie a vláda ČR vyjebává, tak je potřeba si připomenout, že kdybyste hráli basketbal a dostali se do finále MS, tak s vámi může vyjebat i rozhodčí, po tom, co s vámi v uplynulých 10 letech vyjebal Hitler a komunisti. Takže hlavu vzhůru buzíčci! :+ 5,5/10
Táhne to Piškula a Malý, ale jinak je film prázdný jako rezervoár mé trpělivosti po 4 týdnech karantény. 
751234
Jestli máte pocit, že s váma pandemie a vláda ČR vyjebává, tak je potřeba si připomenout, že kdybyste hráli basketbal a dostali se do finále MS, tak s vámi může vyjebat i rozhodčí, po tom, co s vámi v uplynulých 10 letech vyjebal Hitler a komunisti. Takže hlavu vzhůru buzíčci! *:+*[b] 5,5/10[/b] Táhne to Piškula a Malý, ale jinak je film prázdný jako rezervoár mé trpělivosti po 4 týdnech karantény. 
Koronafilm pro dnešní den č.4 : Zlatý podraz
4 -3
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Protože Emmerich natočil hromadu lepších katastrofických filmů a čekal jsem od něj v tomto něco víc. Za to Pád, jakožo silný béčko, si to připouští a servíruje větší destrukci za méně peněz. Útok je béčko, které se tváří jako áčko a krom fórů a castingu nenabízí, to co jsem chtěl.
751233
Protože Emmerich natočil hromadu lepších katastrofických filmů a čekal jsem od něj v tomto něco víc. Za to Pád, jakožo silný béčko, si to připouští a servíruje větší destrukci za méně peněz. Útok je béčko, které se tváří jako áčko a krom fórů a castingu nenabízí, to co jsem chtěl.
751229
0 -3
reagovat
reaguje na: Memphis
Meh, vypadá to na chlup stejně jako Zlatý podraz.
751232
Meh, vypadá to na chlup stejně jako Zlatý podraz.
751230
6 -1
reagovat
751230
[url=https://www.youtube.com/watch?v=ViSh6lychxo]The Eternals trailer[/url]
4 -3
reagují: TedGeorge, Clavius
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ano, Tatum tam hraje výborně a Jamie Foxx taky. Tak nechápu, proč s tím filmem máš takový problém.
751229
Ano, Tatum tam hraje výborně a Jamie Foxx taky. Tak nechápu, proč s tím filmem máš takový problém.
751227
0 -3
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ne. Je to proto, že tam hraje Tatum, který je lepší než Butler, to přiznávám.
751227
Ne. Je to proto, že tam hraje Tatum, který je lepší než Butler, to přiznávám.
751200
0 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se