Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 16121 - 16140 Napsat příspěvek

Hvězdná pěchota (1997)

Jediný film, kde uvidíte mladého Neila Patricka Harrise v nacistické uniformě. ;);) Vedle Základního instinktu nejpromyšlenější Verhoevenův snímek 90. let. Málokterá satira přesáhla dobu vzniku a může se pochlubit skutečnou nadčasovostí jako právě Hvězdná pěchota. Naprosto geniální práce s médii a propagandou, přičemž obě složky jsou skvělým způsobem zkombinovány s teenagerskými seriály z dané doby. O filmu a jeho interpretaci by se dalo mluvit hodně dlouho, ale já ten snímek mám rád z úplně jiného a přímočařejšího důvodu: Mladý Casper Van Dien a jeho nádherné tělo.
752186
Jediný film, kde uvidíte mladého Neila Patricka Harrise v nacistické uniformě. *;)*;) Vedle Základního instinktu nejpromyšlenější Verhoevenův snímek 90. let. Málokterá satira přesáhla dobu vzniku a může se pochlubit skutečnou nadčasovostí jako právě Hvězdná pěchota. Naprosto geniální práce s médii a propagandou, přičemž obě složky jsou skvělým způsobem zkombinovány s teenagerskými seriály z dané doby. O filmu a jeho interpretaci by se dalo mluvit hodně dlouho, ale já ten snímek mám rád z úplně jiného a přímočařejšího důvodu: Mladý Casper Van Dien a jeho nádherné tělo.
Hvězdná pěchota (1997)
9 -4
reagují: Memphis, Memphis, kubqo
reagovat
reaguje na: speedy.mail
To mne taky překvapilo! 

Naposledy se mi to stalo s dvojčaty Ashmoreovými (IceMan z X-menů).
752139
To mne taky překvapilo!  Naposledy se mi to stalo s dvojčaty Ashmoreovými (IceMan z X-menů).
752133
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A nejsou to ani bráchové, jak se často na webech píše. :)
752133
A nejsou to ani bráchové, jak se často na webech píše. :)
752132
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat

Code 8

To nebylo vůbec blbý! Nízkorozpočtová variace na mutanty a  X-meny. Bere to pohled na superschopnosti z přízemnější roviny, která se s rozpočty vytratila. Je to béčko, s jednoduchým příběhem, ale dost jsem se bavil. 7/10

Vytáhni v hospodě: Robbie Amell a Stephen Amell nejsou jeden člověk :o

Vytáhni v karanténě: Natočil to Jeff Chan jako adaptaci svého kraťasu, mimo kterého má na kontě i takové ty povedené fan filmky z Call of Duty. Určitě bych mu dal nějakou šanci u něčeho s větším rozpočtem, docela šikula. :+
752132
To nebylo vůbec blbý! Nízkorozpočtová variace na mutanty a  X-meny. Bere to pohled na superschopnosti z přízemnější roviny, která se s rozpočty vytratila. Je to béčko, s jednoduchým příběhem, ale dost jsem se bavil. 7/10 Vytáhni v hospodě: Robbie Amell a Stephen Amell nejsou jeden člověk *:o* Vytáhni v karanténě: Natočil to Jeff Chan jako adaptaci svého kraťasu, mimo kterého má na kontě i takové ty povedené fan filmky z Call of Duty. Určitě bych mu dal nějakou šanci u něčeho s větším rozpočtem, docela šikula. *:+*
Code 8
1 -2
reagují: speedy.mail
reagovat
reaguje na: Disketa1
Bohužel jsem verzi s Gwyneth Paltrow neviděl. Ale jako srovnání snad postačí mé hodnocení filmů z podobného žánru. Rozum a cit 9/10, Pýcha a předsudek 9/10, Daleko od hlučícího davu 8/10, Nadějné vyhlídky 7/10.
752106
Bohužel jsem verzi s Gwyneth Paltrow neviděl. Ale jako srovnání snad postačí mé hodnocení filmů z podobného žánru. Rozum a cit 9/10, Pýcha a předsudek 9/10, Daleko od hlučícího davu 8/10, Nadějné vyhlídky 7/10.
752105
1 0
reagovat
reaguje na: hroubek
A jak bys tuhle verzi Emmy srovnal s verzí, kde hrála Gwyneth Paltrow?
752105
A jak bys tuhle verzi Emmy srovnal s verzí, kde hrála Gwyneth Paltrow?
752101
1 -2
reagují: hroubek
reagovat

Emma (2020)

Na Rozum a cit či Pýchu a předsudek se to nechytá, ale o špatném filmu nemůže být řeč. Má to dobré herce, skvělou atmosféru a typické propriety, které jsou v adaptací o Jane Austenové. Chvilku mě trvalo, než jsem se dostal do příběhu, a je to dáno tím, že mě titulní Emma nebyla úplně nejsympatičtější, ale v průběhu děje se to lepšilo a lepšilo, což je samozřejmě účel. Za mě dobrých 7,5/10.
752101
Na Rozum a cit či Pýchu a předsudek se to nechytá, ale o špatném filmu nemůže být řeč. Má to dobré herce, skvělou atmosféru a typické propriety, které jsou v adaptací o Jane Austenové. Chvilku mě trvalo, než jsem se dostal do příběhu, a je to dáno tím, že mě titulní Emma nebyla úplně nejsympatičtější, ale v průběhu děje se to lepšilo a lepšilo, což je samozřejmě účel. Za mě dobrých 7,5/10.
Emma (2020)
3 0
reagují: Disketa1
reagovat

Free movies na youtube

Som na fone, väčšina má asi region lock, takže asi len s vpn. Link
752029
Som na fone, väčšina má asi region lock, takže asi len s vpn. [url=https://freemovies.ltd/]Link[/url]
Free movies na youtube
0 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Filmu skodi najma “herecka” v hlavnej ulohe, ktora bola vyberana podla toho ako vie tancovat, nie hrat.
752026
Filmu skodi najma “herecka” v hlavnej ulohe, ktora bola vyberana podla toho ako vie tancovat, nie hrat.
752014
3 0
reagovat

Showgirls (1995)

Rozhodně dobrý film o touze za slávou a být na výsluní, byť o to můžete kdykoli přijít. Jít si za svým a klidně i přes případné mrtvoly. Rozhodně potěší velmi náročné taneční scény, nahý Kyle MacLachlan a typická Verhoevenova režie se vším, co k tomu patří. Bohužel filmu škodí něco, za co snímek nemůže. Jde o fakt, že Showgirls u nás vyšly pouze na DVD u nechvalně proslulého Intersonicu. Výsledkem je naprosto otřesný přepis a tragické české titulky s pravopisnými chybami. Pořád naivně doufám v blučko s novým přepisem a titulky, ten film by si to určitě zasloužil.
752014
Rozhodně dobrý film o touze za slávou a být na výsluní, byť o to můžete kdykoli přijít. Jít si za svým a klidně i přes případné mrtvoly. Rozhodně potěší velmi náročné taneční scény, nahý Kyle MacLachlan a typická Verhoevenova režie se vším, co k tomu patří. Bohužel filmu škodí něco, za co snímek nemůže. Jde o fakt, že Showgirls u nás vyšly pouze na DVD u nechvalně proslulého Intersonicu. Výsledkem je naprosto otřesný přepis a tragické české titulky s pravopisnými chybami. Pořád naivně doufám v blučko s novým přepisem a titulky, ten film by si to určitě zasloužil.
Showgirls (1995)
2 -3
reagují: Gorecki
reagovat

Jay and Silent Bob Reboot 4/10

prvnich asi 30-40 minut jsem rikal, jo je to blby ale svym zpusobem fakt dobry, druha tretina je peklo a posledni tretina je jak na horske draze. Slabota... teda Martha! V nekterych ohledech mi to pripomnelo film, ktery jsem s kamarady tocil na stredni a ne neco od borce co je 25 let v reziserskem sedle.
752011
prvnich asi 30-40 minut jsem rikal, jo je to blby ale svym zpusobem fakt dobry, druha tretina je peklo a posledni tretina je jak na horske draze. Slabota... teda Martha! V nekterych ohledech mi to pripomnelo film, ktery jsem s kamarady tocil na stredni a ne neco od borce co je 25 let v reziserskem sedle.
Jay and Silent Bob Reboot 4/10
5 0
reagovat

Portrét dívky v plamenech

Velmi příjemný film. Má to dobré tempo, skvělé herečky a nenudí to ani chvilku. Sám jsem byl překvapený jak mi první půlka utekla rychle. Udělalo mě velkou radost, že to není typický artový film, ale že je to něco na co se dá v pohodě kouknout. 7,5/10
751998
Velmi příjemný film. Má to dobré tempo, skvělé herečky a nenudí to ani chvilku. Sám jsem byl překvapený jak mi první půlka utekla rychle. Udělalo mě velkou radost, že to není typický artový film, ale že je to něco na co se dá v pohodě kouknout. 7,5/10
Portrét dívky v plamenech
2 -3
reagovat
Finální bitva z Venoma na natáčení bez CGI vypadá fakt awkward:
link :D
751931
Finální bitva z Venoma na natáčení bez CGI vypadá fakt awkward: https://www.instagram.com/p/B_CTdekAVb7/ *:D*
11 0
reagovat

Základní instinkt (1992)

Paul Verhoeven natočil geniální poctu svému oblíbenému Alfredu Hitchcockovi. Je to fantastická záležitost od začátku do konce. Takhle si představuji dokonale ďábelský a neskutečně znepokojující thriller. Verhoeven zde vytvořil dokonale hutnou atmosféru, navíc podepřenou o geniální hudební podkresy Jerryho Goldsmithe, fantastickou kameru Jana de Bonta a především o skvělý ústřední pár v podání Sharon Stone a Michaela Douglase. Perfektně vygradovaná záležitost ze staré školy. :+
751923
Paul Verhoeven natočil geniální poctu svému oblíbenému Alfredu Hitchcockovi. Je to fantastická záležitost od začátku do konce. Takhle si představuji dokonale ďábelský a neskutečně znepokojující thriller. Verhoeven zde vytvořil dokonale hutnou atmosféru, navíc podepřenou o geniální hudební podkresy Jerryho Goldsmithe, fantastickou kameru Jana de Bonta a především o skvělý ústřední pár v podání Sharon Stone a Michaela Douglase. Perfektně vygradovaná záležitost ze staré školy. *:+*
Základní instinkt (1992)
4 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Aaaale nič :D
751890
Aaaale nič *:D*
751888
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rad ta nicim :D a co ti na tom nesedi?:D
751888
Rad ta nicim *:D* a co ti na tom nesedi?*:D*
751885
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Ty me posledni dobou velmi dusledne nicis.... Prej "publikujem" :D:+
751885
Ty me posledni dobou velmi dusledne nicis.... Prej "publikujem" *:D**:+*
751882
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Cinefil
Vsak klidek. Stale publikujem. Len nie tolko a inde
751882
Vsak klidek. Stale publikujem. Len nie tolko a inde
751867
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
:D
751877
*:D*
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No právě :D:D:))
751867
No právě *:D**:D**:))*
751857
0 0
reagují: pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se