Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15861 - 15880 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Představ si, že se počůráš v dospělosti. Určitě nejsi jediná žlutá sněhová vločka na světě. Máme Tě pak poklepat na ramenou, že ses dokázal k tomu přiznat?
754899
Představ si, že se počůráš v dospělosti. Určitě nejsi jediná žlutá sněhová vločka na světě. Máme Tě pak poklepat na ramenou, že ses dokázal k tomu přiznat?
754868
5 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
How the turntables. :+
754898
How the turntables. *:+*
754841
1 -1
reagovat
Mne prislo JL lepsi nez BvS, Suicide Squad i Wonder Woman. Ale asi za to muze to, ze moje ocekavani byly po predchozich zkusenostech takovy, ze pokud me u toho nekdo nebude mlatit do hlavy tak to horsi nebude. A mozna taky nejaky prasky protoze jsem to videl po operaci na JIPce.
754888
Mne prislo JL lepsi nez BvS, Suicide Squad i Wonder Woman. Ale asi za to muze to, ze moje ocekavani byly po predchozich zkusenostech takovy, ze pokud me u toho nekdo nebude mlatit do hlavy tak to horsi nebude. A mozna taky nejaky prasky protoze jsem to videl po operaci na JIPce.
4 -5
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Chápu tedy správně, že jsem tímto u tebe získal uznání? :))
754868
Chápu tedy správně, že jsem tímto u tebe získal uznání? *:))*
754861
4 -11
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: Disketa1
Rozhodne ne, ale hodne lidi se za to stydi a nerika to verejne.
754861
Rozhodne ne, ale hodne lidi se za to stydi a nerika to verejne.
754857
9 -1
reagují: Disketa1
reagovat
Jsem jediný, kdo se bavil už u kinoverze. :D
754857
Jsem jediný, kdo se bavil už u kinoverze. *:D*
3 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: DarkSith
Pôvodný Snyderov DC cut mal 4 hodiny, takže materiálu má dosť. Iba 1/4 z toho sa dostala do verzie od Whedona. Podľa jeho vlastných slov to bude úplne iný film ako čo sme videli v kine. Plus niečo nové by mal natočiť. Hudba bude tá od Junkie XL.
754855
Pôvodný Snyderov DC cut mal 4 hodiny, takže materiálu má dosť. Iba 1/4 z toho sa dostala do verzie od Whedona. Podľa jeho vlastných slov to bude úplne iný film ako čo sme videli v kine. Plus niečo nové by mal natočiť. Hudba bude tá od Junkie XL.
754851
6 -1
reagovat
754854
[url=https://www.instagram.com/p/CAa5XtwBaTX/?igshid=1ae1iizgjaoem]Henry Cavill[/url]
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Takže se tomu budeme moci smát dvakrát tolik, paráda :D
754852
Takže se tomu budeme moci smát dvakrát tolik, paráda *:D*
754836
4 -4
reagovat
reaguje na: Cinefil
Budu doufat v zázrak a šťastný konec. Snyder by udělal nejlépe, kdyby to celé přetočil a dal tam více temné atmosféry a méně hnusného CGI. 
754851
Budu doufat v zázrak a šťastný konec. Snyder by udělal nejlépe, kdyby to celé přetočil a dal tam více temné atmosféry a méně hnusného CGI. 
754843
1 -2
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: pepo
No byli by blázni, kdyby ano a oni to vydali. :D
754845
No byli by blázni, kdyby ano a oni to vydali. *:D*
754844
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
tak horšie ako kinoverzia to byť nemôže
754844
tak horšie ako kinoverzia to byť nemôže
754843
7 -2
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: DarkSith
S tou poslední větou bych byl ještě opatrný 8)
754843
S tou poslední větou bych byl ještě opatrný *8)*
754842
1 -1
reagují: DarkSith, pepo
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Shořet v pekle? Kdyby mu do toho studio nekecalo dopadlo by to mnohem lépe. Snyder Cut JL je to nejlepší co se mohlo stát. 8)
754842
Shořet v pekle? Kdyby mu do toho studio nekecalo dopadlo by to mnohem lépe. Snyder Cut JL je to nejlepší co se mohlo stát. *8)*
754839
4 -2
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Dám ti pětikilo , když sem přestaneš psát. 
754841
Dám ti pětikilo , když sem přestaneš psát. 
754839
17 -2
reagují: CAPS_LOCK, Ne__Ty
reagovat
Teraz čítam, že mu ten rozpočet nakoniec ešte navýšili a mohlo by to byť až 30 mega na nové scény + všetko, čo zostalo v strižni. Paráda. Idem si znova pustiť BvS a verím, že Zack z JL ešte vydolá podobný masterpiece. :+
754840
Teraz čítam, že mu ten rozpočet nakoniec ešte navýšili a mohlo by to byť až 30 mega na nové scény + všetko, čo zostalo v strižni. Paráda. Idem si znova pustiť BvS a verím, že Zack z JL ešte vydolá podobný masterpiece. *:+*
7 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Takže si to Twitter vybrečel, JL není moc dobrý dílo, ale má aspoň dobrýho Supermana, konkrétně nejlepšího od roku 2006, což je jediný plus. Snyder na to nemá a ten jeho Snyder Cut měl samozřejmě shořet v pekle :(:-
754839
Takže si to Twitter vybrečel, JL není moc dobrý dílo, ale má aspoň dobrýho Supermana, konkrétně nejlepšího od roku 2006, což je jediný plus. Snyder na to nemá a ten jeho Snyder Cut měl samozřejmě shořet v pekle *:(**:-*
754836
3 -14
reagují: DarkSith, AndyKaufman
reagovat
Písal som tu o tom už dávno, že to bude na HBO Max. Malo to byť ešte tento rok, ale kvôli korone sa to posunulo. Zack tam chce ešte dotočiť nejaké nové scény s rozpočtom cca 10-20 mil. USD
754838
Písal som tu o tom už dávno, že to bude na HBO Max. Malo to byť ešte tento rok, ale kvôli korone sa to posunulo. Zack tam chce ešte dotočiť nejaké nové scény s rozpočtom cca 10-20 mil. USD
7 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
fuck yeah!!!!!
754837
fuck yeah!!!!!
754836
6 -1
reagovat
It's official! The Snyder Cut of Justice League Movie is coming to HBO Max in 2021.
754836
It's official! The Snyder Cut of Justice League Movie is coming to HBO Max in 2021.
9 -3
reagují: HAL, CAPS_LOCK, pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se