Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15781 - 15800 Napsat příspěvek
reaguje na: Kostěj
To ma mrzí :D, nevedel si si vybrať lepší dátum?!
756071
[url=https://funnyjunk.com/funny_pictures/369130/The/]To ma mrzí[/url] *:D*, nevedel si si vybrať lepší dátum?!
756070
3 -1
reagovat
Vobčas to holt nevyjde, no. Já si teď pod vlivem SubZerovo výzvy pustil Ghostbusters a taky se nestačil divit, jak strašně přehodnocený mi to přišlo...:o
756070
Vobčas to holt nevyjde, no. Já si teď pod vlivem SubZerovo výzvy pustil Ghostbusters a taky se nestačil divit, jak strašně přehodnocený mi to přišlo...*:o*
6 -9
reagují: (=LIFTY=), Sub-Zero
reagovat
Jo je to sracka, ale ja to poznal uz kdyz mi bylo 10 :-D
756069
Jo je to sracka, ale ja to poznal uz kdyz mi bylo 10 :-D
2 -9
reagovat
reaguje na: departed
Já mám na to úplně stejné vzpomínky a bojím se kvůli nim dát Elementu druhou šanci. Viděl jsem to sice dávno, ale furt se křivím, když si vzpomenu. 
756068
Já mám na to úplně stejné vzpomínky a bojím se kvůli nim dát Elementu druhou šanci. Viděl jsem to sice dávno, ale furt se křivím, když si vzpomenu. 
756061
1 -7
reagovat
reaguje na: departed
Verbstovi roste konkurence. :D
756067
Verbstovi roste konkurence. *:D*
756061
9 0
reagovat

The Fifth Element

Uf, ty vole... tak tohle byla solidní sračka. Jasně že jako malej harant jsem nechápal, co se tam po celou dobu děje a možná proto jsem byl tak rád, neřešil to a "užíval" si to. Protože teď jako dospělý, na filmovém poli vyzrálý divák můžu s klidem říct, že tohle je pekelný dno a nějak nechápu, jak se tomu upsaly takový známý ksichty. Možná zoufalost nebo dluhy, který se musely splatit, jinak si to nedokážu vysvětlit.
756061
Uf, ty vole... tak tohle byla solidní sračka. Jasně že jako malej harant jsem nechápal, co se tam po celou dobu děje a možná proto jsem byl tak rád, neřešil to a "užíval" si to. Protože teď jako dospělý, na filmovém poli vyzrálý divák můžu s klidem říct, že tohle je pekelný dno a nějak nechápu, jak se tomu upsaly takový známý ksichty. Možná zoufalost nebo dluhy, který se musely splatit, jinak si to nedokážu vysvětlit.
The Fifth Element
2 -30
reagují: GuidoA., Gonzi, Ne__Ty, Memphis
reagovat

Dej mi své jméno (2017)

Je to pořád pecka a ta stopáž tam vůbec není znát. Miluju to. A líbí se mi, jak režisér Luca Guadagnino natáčí Timothéeho pořád jenom v plavkách a kraťasech. Jako... jo, dělá mě to šťastným.
756059
Je to pořád pecka a ta stopáž tam vůbec není znát. Miluju to. A líbí se mi, jak režisér Luca Guadagnino natáčí Timothéeho pořád jenom v plavkách a kraťasech. Jako... jo, dělá mě to šťastným.
Dej mi své jméno (2017)
6 -8
reagovat
Tony vs. Bollywood: 

Bratr Bajrangi (2015)
Nad Salmanem Khanem jsem se tu nedávno rozplýval kvůli Sultánovi a musím v tom pokračovat. Možná asi jediné negativum filmu, že už tu v přípravě nahazoval zápasnickou muskulaturu, což se ne vždycky hodilo. :)
Spoustě lidí to nesedne, ale ukažte mi takhle komplexní západní film o přátelství dítěte se správňáckým dospělákem, neexistuje. 
Hlavně mají tvůrci neskutečný koule, že to postavili jako smířlivé dílo k Pákistánsko Indickým vztahům a jen tak mimochodem i ke všem náboženstvím v této oblasti. A překvapivě to funguje. S nevraživostí okolo Kašmíru se na světě dá srovnat akorát tak možná s Izraelem a Palestinou. Nebo jako natočit tu u nás něco podobného okolo 30. let o Sudetech, naprosto nemyslitelné a klobouk, že do toho někdo šel :+ Salman je tu boží a komplexní, tu hodí romantiku, tu si zatancuje, tu je vtipný jak prase a jen tak mimochodem vymlátí bordel od mafiánů a vyhazovačů. Hlavně ta jeho soustředěnost, vedle které občas vypadá i Tom Cruise jako znuděný Bruce Willis.  Fakt skvělý, 10/10

P.K. (2014)
Na tohle jsem se mega těšil, protože patří Aamir Khan mezi mé nejoblíbenější herce vůbec a ve všech těch možných žebříčcích Bollywoodských fláků to bývá často nejvýše. A už to bylo asi moc, mimozemšťani, náboženství, tanec, romantika. Fest mi to nesedlo, škoda. Jak se Bratr Bajrangi snažil o náboženskou smířlivost, tohle do víry šilo až nepříjemně moc a to jsem kovaný ateista. 5/10

Barfi! (2012)
Strašně mi chybí v současné kinematografii vizuální gagy a groteska. A mám pocit, že to byl schopný zreplikovat akorát Jackie Chan a to už je docela dlouho. Tohle je prostě indická romantická pocta Chaplinovi, Busteru Keatonovi a Haroldu llodovi s přímými citacemi. Proč to prostě nenapadlo někoho v Hollywoodu? Prostě něco jako Hugo Cabret od Scorseseho, akorát s groteskou. Hlavně je to parádně vymyšlené, protože je ústřední hrdina hluchoněmý a fakt si s tím film krásně hraje. Možná to má jak je u Indů zvykem až moc vrstev. Co jsem v titulcích koukal, že tam hrála Priyanka Chopra, vůbec bych jí nepoznal. Škoda, že na západě je jenom za ozdobu a ona umí i hrát. Byl jsem nadšený 9/10
756002
Tony vs. Bollywood:  [b]Bratr Bajrangi (2015) [/b]Nad Salmanem Khanem jsem se tu nedávno rozplýval kvůli Sultánovi a musím v tom pokračovat. Možná asi jediné negativum filmu, že už tu v přípravě nahazoval zápasnickou muskulaturu, což se ne vždycky hodilo. :) Spoustě lidí to nesedne, ale ukažte mi takhle komplexní západní film o přátelství dítěte se správňáckým dospělákem, neexistuje.  Hlavně mají tvůrci neskutečný koule, že to postavili jako smířlivé dílo k Pákistánsko Indickým vztahům a jen tak mimochodem i ke všem náboženstvím v této oblasti. A překvapivě to funguje. S nevraživostí okolo Kašmíru se na světě dá srovnat akorát tak možná s Izraelem a Palestinou. Nebo jako natočit tu u nás něco podobného okolo 30. let o Sudetech, naprosto nemyslitelné a klobouk, že do toho někdo šel *:+* Salman je tu boží a komplexní, tu hodí romantiku, tu si zatancuje, tu je vtipný jak prase a jen tak mimochodem vymlátí bordel od mafiánů a vyhazovačů. Hlavně ta jeho soustředěnost, vedle které občas vypadá i Tom Cruise jako znuděný Bruce Willis. [b] Fakt skvělý, 10/10 [/b][b]P.K. (2014) [/b]Na tohle jsem se mega těšil, protože patří Aamir Khan mezi mé nejoblíbenější herce vůbec a ve všech těch možných žebříčcích Bollywoodských fláků to bývá často nejvýše. A už to bylo asi moc, mimozemšťani, náboženství, tanec, romantika. Fest mi to nesedlo, škoda. Jak se Bratr Bajrangi snažil o náboženskou smířlivost, tohle do víry šilo až nepříjemně moc a to jsem kovaný ateista. [b]5/10 Barfi! (2012) [/b]Strašně mi chybí v současné kinematografii vizuální gagy a groteska. A mám pocit, že to byl schopný zreplikovat akorát Jackie Chan a to už je docela dlouho. Tohle je prostě indická romantická pocta Chaplinovi, Busteru Keatonovi a Haroldu llodovi s přímými citacemi. Proč to prostě nenapadlo někoho v Hollywoodu? Prostě něco jako Hugo Cabret od Scorseseho, akorát s groteskou. Hlavně je to parádně vymyšlené, protože je ústřední hrdina hluchoněmý a fakt si s tím film krásně hraje. Možná to má jak je u Indů zvykem až moc vrstev. Co jsem v titulcích koukal, že tam hrála [url=https://www.csfd.cz/tvurce/33099-priyanka-chopra/]Priyanka Chopra[/url], vůbec bych jí nepoznal. Škoda, že na západě je jenom za ozdobu a ona umí i hrát. Byl jsem nadšený [b]9/10[/b]
4 -1
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Asi. Asi. Asi. Určitě se na to mrknu. Ten smajlík měl udělat hodně, ale evidentně kdo chce, najde si hůl. 

Ty tu prosím tě nemoralizuj o takovejch píčovinách a slovíčkaření. Děkuju.:D
755969
Asi. Asi. Asi. Určitě se na to mrknu. Ten smajlík měl udělat hodně, ale evidentně kdo chce, najde si hůl.  Ty tu prosím tě nemoralizuj o takovejch píčovinách a slovíčkaření. Děkuju.*:D*
755967
7 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
Podle mě je přinejmenším smutný dělat si názor na cokoliv na základě videa, které má v názvu snad tu nejvíc cringe frázi. Za mě Dark Fate za to stojí, sice to nemuselo být, podobně jako třeba poslední Rambo, zasazené na mexickou hranici, ale protože Arnold není konzervatívní blázen jako Stallone, není to tak překombinovaný jako všechny předchozí díly počínaje trojkou  a s dostatečnou porcí upřímného  fanservisu si člověk může užít toho nejzábavnějšího Terminátora, jakého za posledních třicet let jen mohl dostat s dobře napsaným a promyšleným příběhem a perfektně zahranými postavami. Upřímně nevím jestli se někdy dočkáme dalšího pokračování rozvíjející osudy postav Dark Fate, protože vůbec neřeším tuhle tržební tématiku, ale strašně moc bych si to přál :+
755967
Podle mě je přinejmenším smutný dělat si názor na cokoliv na základě videa, které má v názvu snad tu nejvíc cringe frázi. Za mě Dark Fate za to stojí, sice to nemuselo být, podobně jako třeba poslední Rambo, zasazené na mexickou hranici, ale protože Arnold není konzervatívní blázen jako Stallone, není to tak překombinovaný jako všechny předchozí díly počínaje trojkou  a s dostatečnou porcí upřímného  fanservisu si člověk může užít toho nejzábavnějšího Terminátora, jakého za posledních třicet let jen mohl dostat s dobře napsaným a promyšleným příběhem a perfektně zahranými postavami. Upřímně nevím jestli se někdy dočkáme dalšího pokračování rozvíjející osudy postav Dark Fate, protože vůbec neřeším tuhle tržební tématiku, ale strašně moc bych si to přál *:+*
755965
4 -8
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
Hele klidně mrkni, zítra si to už nebudeš pamatovat :D
755966
Hele klidně mrkni, zítra si to už nebudeš pamatovat *:D*
755965
3 -2
reagovat
reaguje na: speta.jr
Já to ještě neviděl, ale podíval sem se a teď už asi ani neuvidim.:D
755965
Já to ještě neviděl, ale podíval sem se a teď už asi ani neuvidim.*:D*
755947
3 -2
reagují: CAPS_LOCK, Snipsley
reagovat

Terminator Dark Fate

Přesně moje pocity:
link
755947
Přesně moje pocity: [url=https://www.youtube.com/watch?v=xyGrG-Hs2xk]https://www.youtube.com/watch?v=xyGrG-Hs2xk[/url]
Terminator Dark Fate
4 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
Mě taky, strašně. :(
755944
Mě taky, strašně. :(
755933
3 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Mě tak mrzí, že nebude dvojka od Finchera. 

A jedničky je velká škoda, mohlo to být něco velkého, obzvlášť s tak angažovanou hlavní hvězdou.
755933
Mě tak mrzí, že nebude dvojka od Finchera.  A jedničky je velká škoda, mohlo to být něco velkého, obzvlášť s tak angažovanou hlavní hvězdou.
755697
6 -1
reagují: Memphis
reagovat

Richard Jewell (2019)

Trochu jsem se toho bál, protože o příběhu něco věděl a představa dvouhodinového podání Eastwoodovou pomalou, ale precizní expozicí mne moc nelákala....
Ale bylo to super, protože Paul Walter Hauser a Sam Rockwell. Oba byli fantastičtí. 
Příběh byl neskutečný, primární vinu samozřejmě nese FBI, ale fansinovali mne novináři. V podstatě beztrestně veřejně zlynčovali člověka. Rozhodně nejsem pro cenzuru médií, ale třeba teď vidíme, jak zbytečně přiživují koronavirovou paniku a nikdo to moc neřeší. Že kvůli tomu pak třeba umře člověk, který se bojí jít do nemocnice.....
Smutný příběh. Zaujalo mne, že se to točilo na stejném místě i ve stejný den jako ony klíčové události. A pobavil MOV, který ve filmu zakázal olympijské symboly. :D:-
8/10
755897
Trochu jsem se toho bál, protože o příběhu něco věděl a představa dvouhodinového podání Eastwoodovou pomalou, ale precizní expozicí mne moc nelákala.... Ale bylo to super, protože Paul Walter Hauser a Sam Rockwell. Oba byli fantastičtí.  Příběh byl neskutečný, primární vinu samozřejmě nese FBI, ale fansinovali mne novináři. V podstatě beztrestně veřejně zlynčovali člověka. Rozhodně nejsem pro cenzuru médií, ale třeba teď vidíme, jak zbytečně přiživují koronavirovou paniku a nikdo to moc neřeší. Že kvůli tomu pak třeba umře člověk, který se bojí jít do nemocnice..... Smutný příběh. Zaujalo mne, že se to točilo na stejném místě i ve stejný den jako ony klíčové události. A pobavil MOV, který ve filmu zakázal olympijské symboly. *:D**:-* [b]8/10[/b]
Richard Jewell (2019)
6 -2
reagovat
reaguje na: gaboo
imo nejdřív s TENET, nic jiného, k čemu by to připrcli není a mám dojem, že se těch zajetých modelů fakt vzdávat nechcou.
755890
imo nejdřív s TENET, nic jiného, k čemu by to připrcli není a mám dojem, že se těch zajetých modelů fakt vzdávat nechcou.
755866
1 -1
reagovat
nemal by už niekedy vyjsť teaser na dunu? či sa ešte furt nevie či je december istý, tak to nedávajú von
755866
nemal by už niekedy vyjsť teaser na dunu? či sa ešte furt nevie či je december istý, tak to nedávajú von
7 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Taky jsem před pár dny sledovala na HBO Go Moulin Rouge. Hned mi to zlepšilo den. ;)
755780
Taky jsem před pár dny sledovala na HBO Go Moulin Rouge. Hned mi to zlepšilo den. *;)*
755739
2 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Moj najzalaskovanejsi film:+
755742
Moj najzalaskovanejsi film*:+*
755739
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se