Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15701 - 15720 Napsat příspěvek
V Kick-Assu mi nevadil, ale zároveň by jiny herec na skodu nebyl...
756828
V Kick-Assu mi nevadil, ale zároveň by jiny herec na skodu nebyl...
4 0
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: vZeč
To bezpochyby, ale trochu jiná liga. 
756798
To bezpochyby, ale trochu jiná liga. 
756795
2 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Drive Angry 8)
756796
Drive Angry *8)*
756793
1 -5
reagovat
reaguje na: Cinefil
Obchodnik se smrti, Kick-Ass ;)
756795
Obchodnik se smrti, Kick-Ass *;)*
756793
10 0
reagují: Cinefil
reagovat

8MM

Jeden z nejlepší thrillerů 90. let, poslední dobrá role Nicolase Cage a neprávoplatně zapomenutá pecka. Joel Schumacher byl machr! Scénu se snuffem jen tak z hlavy nevypustím. :o
8/10
756793
Jeden z nejlepší thrillerů 90. let, poslední dobrá role Nicolase Cage a neprávoplatně [url=https://plotpoint.sk/8mm-filmove-pecky-na-ktore-sa-zabudlo-3-tentokrat-temny-triler/]zapomenutá pecka[/url]. Joel Schumacher byl machr! Scénu se snuffem jen tak z hlavy nevypustím. *:o* [b]8/10[/b]
8MM
5 -1
reagují: CAPS_LOCK, vZeč
reagovat

Smrt v Benátkách (1971)

Málokteré filmové dílo je stále aktuální jako Vicontiho Smrt v Benátkách. Film o životě, mládí, kráse, smrti a s nádhernou hudbou Gustava Mahlera mě nepřestává fascinovat svou životností od mých studentských let, kdy jsem jej viděl poprvé, nemluvě o nezapomenutelném diváckém zážitku na velkém plátně na LFŠ. Stále to má co říct a v souvislosti s prožitou pandemií nemoci covid-19 získává snímek nový rozměr, který mě dříve vůbec nenapadl.

A co si budeme nalhávat, vždycky jsem byl platonicky zamilovaný do představitele mladičkého Tadzia Björna Andrésena. Prostě mám ke Smrti v Benátkách určitý životní vztah.
756743
Málokteré filmové dílo je stále aktuální jako Vicontiho Smrt v Benátkách. Film o životě, mládí, kráse, smrti a s nádhernou hudbou Gustava Mahlera mě nepřestává fascinovat svou životností od mých studentských let, kdy jsem jej viděl poprvé, nemluvě o nezapomenutelném diváckém zážitku na velkém plátně na LFŠ. Stále to má co říct a v souvislosti s prožitou pandemií nemoci covid-19 získává snímek nový rozměr, který mě dříve vůbec nenapadl. A co si budeme nalhávat, vždycky jsem byl platonicky zamilovaný do představitele mladičkého Tadzia Björna Andrésena. Prostě mám ke Smrti v Benátkách určitý životní vztah.
Smrt v Benátkách (1971)
2 -3
reagovat

Kde jsem doma 6/10

Slusny Spanelsky brak z dilny Netflixu. Nesmi se u nej moc premyslet, ale zaroven to uplne neurazi. Zene se u toho delalo slusne nevolno a to tam neni zadna krev.Takova prepalenejsi variace na One hour photo.
756736
Slusny Spanelsky brak z dilny Netflixu. Nesmi se u nej moc premyslet, ale zaroven to uplne neurazi. Zene se u toho delalo slusne nevolno a to tam neni zadna krev.Takova prepalenejsi variace na One hour photo.
Kde jsem doma 6/10
2 0
reagovat
reaguje na: Xyrus
Polar je hodně podivná spatlanina, ale místy dost zábavná. Mads je tam dobrý, resp bez něj by ten film byl nekoukatelný.
756728
Polar je hodně podivná spatlanina, ale místy dost zábavná. Mads je tam dobrý, resp bez něj by ten film byl nekoukatelný.
756718
4 -1
reagovat
reaguje na: Xyrus
Polar je nekoukatelny WTF
756720
Polar je nekoukatelny WTF
756718
3 -1
reagovat

The Salvation

Tak tohle byla pecka. Měl jsem par hodin na vyplnění a když na mě na Netflixu vyskočil Mads tak bylo jasno. Nevěděl jsem o tom filmu vůbec nic a strašně mile mě překvapil. Mad Mads Mikkelsen, kterej zažívá sakra špatnej den funguje jako nasranej ex-voják skvěle. Potěšil brácha Madse (údržbář z Sex Education), James Dean Morgan, kterýho jsem po dlouhý době viděl zase v normální roli a ne variaci na Negana z Walking Dead a i když poznamenaná válkou s Indianama i přes to stále krásná Eva Green 8/10 :+

Taky jsem na Netflixu zahlédl Polar. Je tam Mads stejně dobrej ? A je celkově Polar koukatelnej film? To hodnocení na ČSFD mě lehce odrazují. 
756718
Tak tohle byla pecka. Měl jsem par hodin na vyplnění a když na mě na Netflixu vyskočil Mads tak bylo jasno. Nevěděl jsem o tom filmu vůbec nic a strašně mile mě překvapil. Mad Mads Mikkelsen, kterej zažívá sakra špatnej den funguje jako nasranej ex-voják skvěle. Potěšil brácha Madse (údržbář z Sex Education), James Dean Morgan, kterýho jsem po dlouhý době viděl zase v normální roli a ne variaci na Negana z Walking Dead a i když poznamenaná válkou s Indianama i přes to stále krásná Eva Green 8/10 *:+* Taky jsem na Netflixu zahlédl Polar. Je tam Mads stejně dobrej ? A je celkově Polar koukatelnej film? To hodnocení na ČSFD mě lehce odrazují. 
The Salvation
2 0
reagují: HAL, TedGeorge
reagovat
my night at maud's (1969)
70% - hong sang-soo si ty vychlastany zmucky podava s gustem ale rohmer je preci jenom original. dostat do uzkych uzasnyho trintignanta je holt jina kava. sice mam v topce uz warrena beattyho ale asi tam i jeho procpu. tenhle vyjev ze z (100%) bych si nechal zaramovat. ten bozi soud z toho uplne sala.  
756715
my night at maud's (1969) 70% - hong sang-soo si ty vychlastany zmucky podava s gustem ale rohmer je preci jenom original. dostat do uzkych uzasnyho trintignanta je holt jina kava. sice mam v topce uz warrena beattyho ale asi tam i jeho procpu. tenhle [url=https://emanuellevy.com/wp-content/uploads/2016/09/z_Costa-Gavras_9.jpg]vyjev[/url] ze [url=https://maa.missouri.edu/sites/default/files/events/z-movie-poster-1969-1020401582.jpeg]z[/url] (100%) bych si nechal zaramovat. ten bozi soud z toho uplne sala.  
2 0
reagovat
756596
[url=https://www.youtube.com/watch?v=boKLPT960sI]100 Reasons to Watch The Fifth Element Right Now[/url] Jako na zavolanou. *:))*
4 0
reagovat
Ak by som mal nejaky mancrush, bol by to Seth.

Zaroven dava s prehladom najlepsiu karantennu daily show.
756576
Ak by som mal nejaky mancrush, bol by to [url=https://www.youtube.com/watch?v=T_RTnuJvg6U]Seth[/url]. Zaroven dava s prehladom najlepsiu karantennu daily show.
3 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Já měl problém s tou "nezúčastněnou epičností". Táhne se to napříč 50ti lety, ale vlastně se tam nic neděje. Nemám tam jasné postavy, charakterové oblouky apod.  Je to hodně zajímavé dílo, ale místy to působí jako dokument. Chybí tomu gradace a následné vyvrcholení v podstatě u všeho. Já si z toho filmu zpětně pamatuju že jezdil s masem, pak dělal malíře a pak vymaloval i ... . A řešila se tam nějaká unie. :D:D:D
756573
Já měl problém s tou "nezúčastněnou epičností". Táhne se to napříč 50ti lety, ale vlastně se tam nic neděje. Nemám tam jasné postavy, charakterové oblouky apod.  Je to hodně zajímavé dílo, ale místy to působí jako dokument. Chybí tomu gradace a následné vyvrcholení v podstatě u všeho. Já si z toho filmu zpětně pamatuju že jezdil s masem, pak dělal malíře a pak vymaloval i ... . A řešila se tam nějaká unie. *:D**:D**:D*
756567
9 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Release Scorsese Cut na 10 dílů. 
756568
Release Scorsese Cut na 10 dílů. 
756567
3 -2
reagovat
reaguje na: verbst
link

@KARLOS
Na Tenet jdu do kina jen tehdy, pokud od Civala dostane šest hvězd nebo míň. :D

Ještě k Irishmanovi, já chápu, že to někomu mohlo připadat dlouhý. Pepo možná nebude souhlasit, ale ten film má skoro až seriálový tempo. Taky v podstatě délkou odpovídá zhruba čtyřdílný minisérii. Ale já bych fakt nevystřihnul snad ani minutu. Nenudil jsem se a neměl jsem pocit, že by se děj byť jen na chvilku začal točit v kruhu. Délka a skutečnost, že Marty režisér není z výsledku tentokrát tolik cítit, zase dává větší prostor hercům a scénáři. It's what it is. Omlazování sice nebylo dokonalý, ale oproti obsazení mladších herců nebe a dudy. No a konec mě sebral. Fakt na tom těžko hledám chyby.
756567
[url=https://media.giphy.com/media/3oz8xuAkT010l9hCuY/giphy.gif]https://media.giphy.com/media/3oz8xuAkT010l9hCuY/giphy.gif [/url] @KARLOS Na Tenet jdu do kina jen tehdy, pokud od Civala dostane šest hvězd nebo míň. *:D* Ještě k Irishmanovi, já chápu, že to někomu mohlo připadat dlouhý. Pepo možná nebude souhlasit, ale ten film má skoro až seriálový tempo. Taky v podstatě délkou odpovídá zhruba čtyřdílný minisérii. Ale já bych fakt nevystřihnul snad ani minutu. Nenudil jsem se a neměl jsem pocit, že by se děj byť jen na chvilku začal točit v kruhu. Délka a skutečnost, že Marty režisér není z výsledku tentokrát tolik cítit, zase dává větší prostor hercům a scénáři. [i]It's what it is. [/i]Omlazování sice nebylo dokonalý, ale oproti obsazení mladších herců nebe a dudy. No a konec mě sebral. Fakt na tom těžko hledám chyby.
756554
3 -3
reagují: Gonzi, AndyKaufman
reagovat
reaguje na: okkac
V těch ulicích je to hodně nekompromisní, fakt jsem si vzpomněl, jak mohlo vypadat ruské finále World War Z :+
756557
V těch ulicích je to hodně nekompromisní, fakt jsem si vzpomněl, jak mohlo vypadat ruské finále World War Z *:+*
756553
1 -2
reagovat

Dun-fucking-kirk

No jasně. A když jsem to psal už tenkrát po kině, tak jste se mohli všichni posrat. :(:(:-:-
Jsem uražen. :D:D:D:D
756554
No jasně. A když jsem to psal už tenkrát po kině, tak jste se mohli všichni posrat. *:(**:(**:-**:-* Jsem uražen. *:D**:D**:D**:D*
Dun-fucking-kirk
6 -10
reagují: Memphis
reagovat
S Avanpost to mám stejně, pro fanoušky military sci-fi must. Scénář trochu se plácá, ale finále kdy transportéry masakrují v ulicích Kirova co se dá :+
756553
S Avanpost to mám stejně, pro fanoušky military sci-fi must. Scénář trochu se plácá, ale finále kdy transportéry masakrují v ulicích Kirova co se dá *:+*
2 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
Bad Trip (2020)
Eric André je jeden z nejvtipnějších lidí na světě. Tady spojil síly s tvůrci Jackass, Bad Grandpa atd. do komediální šílenosti, která kombinuje buddy movie dějovou komedii se skrytou kamerou. Jako nejsem na to moc pyšný, hlavně po scéně v zoo, ale smál jsem se tomu tu necelou hoďku a půl jako kretén. :D 8/10

Avanpost (2019)
Váhám, jestli to bude guilty pleasure nebo opravdu povedené ruské scífko z blízké budoucnosti. Protože tam mraky věcí bylo opravdu na výši a povedených, třeba robo pes od Boston Dynamics nebo exoskeletony. Vůbec, jestli má někdo rád military scifi, tak si užije. Jinak to dějově plácá páté přes deváté, občas kvalitní, občas ne. Ale jedno je jasné, je to určitě povedenější, než Prometheus který to hlavně ke konci hodně vykrádá. Asi bych se o tom s nikým do krve nehádal, ale užil jsem si to. :+ 8/10
756545
[b]Bad Trip (2020)[/b] Eric André je jeden z nejvtipnějších lidí na světě. Tady spojil síly s tvůrci Jackass, Bad Grandpa atd. do komediální šílenosti, která kombinuje buddy movie dějovou komedii se skrytou kamerou. Jako nejsem na to moc pyšný, hlavně po scéně v zoo, ale smál jsem se tomu tu necelou hoďku a půl jako kretén. *:D* [b]8/10[/b] [b]Avanpost (2019)[/b] Váhám, jestli to bude guilty pleasure nebo opravdu povedené ruské scífko z blízké budoucnosti. Protože tam mraky věcí bylo opravdu na výši a povedených, třeba robo pes od Boston Dynamics nebo exoskeletony. Vůbec, jestli má někdo rád military scifi, tak si užije. Jinak to dějově plácá páté přes deváté, občas kvalitní, občas ne. Ale jedno je jasné, je to určitě povedenější, než [spoiler]Prometheus [/spoiler]který to hlavně ke konci hodně vykrádá. Asi bych se o tom s nikým do krve nehádal, ale užil jsem si to. *:+* 8/10
4 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se