Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15681 - 15700 Napsat příspěvek
reaguje na: Ne__Ty
Tak to je hodně velkej fail z mojí strany, dík

Jinak já už si na tu starší verzi nevzpomínám, ale Trini Alvarado vážně měří 16cm?
757081
Tak to je hodně velkej fail z mojí strany, dík Jinak já už si na tu starší verzi nevzpomínám, ale Trini Alvarado vážně měří 16cm?
757079
4 0
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: TedGeorge
link :D

kubqo: krátce a jasně, ze všech filmových adaptací se tato poslední knihy drží nejméně  (viděla jsem tedy jen ty mluvené: 33, 49, 94, 19), ale je povedená 
757080
[url=https://www.youtube.com/watch?v=zWO36L4W2Eg]link[/url] *:D* [url=https://www.moviezone.cz/forum/filmy#comment_756995]kubqo[/url]: krátce a jasně, ze všech filmových adaptací se tato poslední knihy drží nejméně  (viděla jsem tedy jen ty mluvené: 33, 49, 94, 19), ale je povedená 
757076
4 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To není tak úplně pravda, tentokrát jsou trochu menší. Saoirse Ronan měří 168 cm, Emma Watson 165 cm a Florence Pugh s Elizou Scanlen měří shodně 162 cm. Průměr tedy je 164,25 cm. Verze z roku 1994 má průměr 166. Kirsten Dunst má 170 cm, Trini Alvarado měří 167 cm, Claire Danes 166 cm a Winona Ryder měří 161 cm, což ano, je nejmenší ze všech, ale celkově předchozí obsazení o ramena vítězí.

EDIT: Upravil jsem výšku u Alvarado, původně jsem se přepsal.
757079
To není tak úplně pravda, tentokrát jsou trochu menší. Saoirse Ronan měří 168 cm, Emma Watson 165 cm a Florence Pugh s Elizou Scanlen měří shodně 162 cm. Průměr tedy je 164,25 cm. Verze z roku 1994 má průměr 166. Kirsten Dunst má 170 cm, Trini Alvarado měří 167 cm, Claire Danes 166 cm a Winona Ryder měří 161 cm, což ano, je nejmenší ze všech, ale celkově předchozí obsazení o ramena vítězí. [spoiler]EDIT: Upravil jsem výšku u Alvarado, původně jsem se přepsal.[/spoiler]
757076
8 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Já bych ještě možná dodal, že jsou ty ženy tentokrát trochu větší...
757076
Já bych ještě možná dodal, že jsou ty ženy tentokrát trochu větší...
757072
5 0
reagují: mkubalikova, Ne__Ty
reagovat
reaguje na: kubqo
V kostře se drží knihy zhruba asi tak, jak předešlá verze z roku 1994 s Winonou Ryder, jen prohazuje časové linie, což je velmi osvěžující. Oproti knize a té předešlé adaptaci alternuje konec. Nechává na divákovi, jak si konec vyloží. Otázka je, zda někdo viděl jen předešlou verzi (verze), nebo jen četl knihu, nebo oboje. A k tomu zná malinko osud autorky knihy. :D Oproti knize a předešlým verzím také upravuje charaktery a osudy sester Marchových, ale nenásilně a celkem logicky. Ve výsledku pak člověk nemá pocit, že viděl stokrát viděné, ale svébytný a krásný film. 
757072
V kostře se drží knihy zhruba asi tak, jak předešlá verze z roku 1994 s Winonou Ryder, jen prohazuje časové linie, což je velmi osvěžující. Oproti knize a té předešlé adaptaci alternuje konec. Nechává na divákovi, jak si konec vyloží. Otázka je, zda někdo viděl jen předešlou verzi (verze), nebo jen četl knihu, nebo oboje. A k tomu zná malinko osud autorky knihy. *:D* Oproti knize a předešlým verzím také upravuje charaktery a osudy sester Marchových, ale nenásilně a celkem logicky. Ve výsledku pak člověk nemá pocit, že viděl stokrát viděné, ale svébytný a krásný film. 
756995
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Angel Has Fallen

:D ježiš, toto mi sedlo jak dlouho nic :D
Přímočarý, občas hloupý, nadmíru cheesy (ne cringe) a vlastně kolem a kolem docela fajn.
Takovej nádech devadesátek a filmů, který už se prostě v takovým množství nedělaj. Jestli je to dobře, nebo špatně nechám na vás, ale za mě prostě - několikrát jsem se přiblble usmíval a prostě mi to fakt sedlo.
7-8/10
757057
*:D* ježiš, toto mi sedlo jak dlouho nic *:D* Přímočarý, občas hloupý, nadmíru cheesy (ne cringe) a vlastně kolem a kolem docela fajn. Takovej nádech devadesátek a filmů, který už se prostě v takovým množství nedělaj. Jestli je to dobře, nebo špatně nechám na vás, ale za mě prostě - několikrát jsem se přiblble usmíval a prostě mi to fakt sedlo. 7-8/10
Angel Has Fallen
9 -1
reagovat
reaguje na: kubqo
757016
https://youtu.be/xeS1adR-lfI
756995
5 0
reagovat
reaguje na: kubqo
mkubalikova viděla asi čtyři verze a i to četla, zkus se zeptat přímo jí.
757015
[url=https://profil.moviezone.cz/mkubalikova]mkubalikova[/url] viděla asi čtyři verze a i to četla, zkus se zeptat přímo jí.
756995
5 0
reagovat

Kdybys jen tušil

Fajn indie věc. Mohlo se jít více na dřeň, postavy mohly být o trochu výraznější. Na druhou stranu má to své kouzlo, je to příjemně civilní a nenucené. Není to komedie v tom pravém smyslu. Nicméně ta upřímnost a jistá osobitost se tomu upřít nedá. 7/10
757002
Fajn indie věc. Mohlo se jít více na dřeň, postavy mohly být o trochu výraznější. Na druhou stranu má to své kouzlo, je to příjemně civilní a nenucené. Není to komedie v tom pravém smyslu. Nicméně ta upřímnost a jistá osobitost se tomu upřít nedá. 7/10
Kdybys jen tušil
3 0
reagovat

Temný rytíř

Teď jsem to zase dokoukal, teď to chci vidět znova. Nejde nemilovat <3
757001
Teď jsem to zase dokoukal, teď to chci vidět znova. Nejde nemilovat <3
Temný rytíř
11 -2
reagovat
reaguje na: kubqo
Ma prehadzane casove linie (imo vynikajuce rozhodnutie). Ale necital som
756997
Ma prehadzane casove linie (imo vynikajuce rozhodnutie). Ale necital som
756995
3 0
reagovat

Little Women

Kto sa vyzná, ako veľmi je presná tá posledná adaptácia z minulého roku proti knihe?
756995
Kto sa vyzná, ako veľmi je presná tá posledná adaptácia z minulého roku proti knihe?
Little Women
3 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Teď se snažím přijít na to, jestli to něco mění v mým (a pravděpodobně i RaninMakerovo) věku, ale ok.:D
756926
Teď se snažím přijít na to, jestli to něco mění v mým (a pravděpodobně i RaninMakerovo) věku, ale ok.*:D*
756925
3 -1
reagovat
reaguje na: Godlike
V listopadu 17.
756925
V listopadu 17.
756923
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ty vole, není jí náhodou 14?:D
756923
Ty vole, není jí náhodou 14?*:D*
756901
3 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

Volyň (2016)

Strašně silný intenzivní zážitek. Šílené peklo o tom, jak válka ničí lidské charaktery a proměňuje je v nelidské zrůdy. Volyň jsem kdysi viděl v kině v rámci LFŠ, ale na televizní obrazovce se také rozhodně neztratí. Režisér Smarzowski si ke zpracování vybírá velmi těžké látky a Volyň právem patří k jeho nejlepším filmům.
756915
Strašně silný intenzivní zážitek. Šílené peklo o tom, jak válka ničí lidské charaktery a proměňuje je v nelidské zrůdy. Volyň jsem kdysi viděl v kině v rámci LFŠ, ale na televizní obrazovce se také rozhodně neztratí. Režisér Smarzowski si ke zpracování vybírá velmi těžké látky a Volyň právem patří k jeho nejlepším filmům.
Volyň (2016)
3 -2
reagovat

Artemis Fowl

druhá půlka byla lepší, akčnější.. ale spíš to funguje jako pilot k seriálu.
Farell musel natáčet Gentlemeny a Artemis Fowl zároveň. Jinak si to nedovedu představit :D:D:D tady má úplně minimální roli.

každopádně tento film nám dal Laru McDonnell vy jidášové :D8):+
link
756901
druhá půlka byla lepší, akčnější.. ale spíš to funguje jako pilot k seriálu. Farell musel natáčet Gentlemeny a Artemis Fowl zároveň. Jinak si to nedovedu představit *:D**:D**:D* tady má úplně minimální roli. každopádně tento film nám dal Laru McDonnell vy jidášové *:D**8)**:+* https://www.instagram.com/laramcdonnellofficial/?hl=cs
Artemis Fowl
2 -2
reagují: Godlike
reagovat
da 5 bloods (2020)
50% - trailer sem si pustil trikrat po sobe. pak sem si dal ve 4k final cut apocalysy. jordany na spagate me pobavily kvuli lovci jelenu :D urcite je to lepsi jak the irishman (50%) a to na vsech urovnich. patos funguje, omlazovani taky, i kdyz sem nechtel ponocovat a dokoukaval az rano tak dylka je taky ospravedlnitelna. proste relativni spokojenost :+ 
756898
da 5 bloods (2020) 50% - trailer sem si pustil trikrat po sobe. pak sem si dal ve 4k final cut apocalysy. jordany na spagate me pobavily kvuli lovci jelenu *:D* urcite je to lepsi jak the irishman (50%) a to na vsech urovnich. patos funguje, omlazovani taky, i kdyz sem nechtel ponocovat a dokoukaval az rano tak dylka je taky ospravedlnitelna. proste relativni spokojenost *:+* 
1 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak Nic je obrovský comicsový nadšenec takže ja som spokojný že si dal túto úlohu
756893
Tak Nic je obrovský comicsový nadšenec takže ja som spokojný že si dal túto úlohu
756828
2 -1
reagovat
V Kick-Assu mi nevadil, ale zároveň by jiny herec na skodu nebyl...
756828
V Kick-Assu mi nevadil, ale zároveň by jiny herec na skodu nebyl...
4 0
reagují: SHUTTER
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se