Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15661 - 15680 Napsat příspěvek
reaguje na: HAL
Jaký ten film potřebuje komentář? :D
Jako jestli to někdo nepochopí z kontextu filmu, tak má daleko větší problémy.
757269
Jaký ten film potřebuje komentář? *:D* Jako jestli to někdo nepochopí z kontextu filmu, tak má daleko větší problémy.
757268
10 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tropic Thunder má ban napořád nebo k němu taky chtějí přidat korektní komentář jak k Severu proti Jihu?
757268
Tropic Thunder má ban napořád nebo k němu taky chtějí přidat korektní komentář jak k Severu proti Jihu?
757265
2 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: okkac
Škoda že má Kamil Fila ban na Facebooku. Jinak by napsal něco ve stylu " A vážně ten Tropic Thunder bude někomu chybět ? "
757265
Škoda že má Kamil Fila ban na Facebooku. Jinak by napsal něco ve stylu " A vážně ten Tropic Thunder bude někomu chybět ? "
757254
3 -4
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: okkac
:o:o
757263
*:o**:o*
757254
5 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Pokud někdo nemá čas číst filozofické, sociologické a ekonomické analýzy světa, ve kterém žijeme a zároveň nemá čas na čtení Gillese Lipovetského, Zygmunta Baumana, Slavoje Žižeka nebo Noama Chomského, ať si pustí Volný pád, mimořádně cenný dokument o době úpadku, který Amerika žila už v roce 1993 a žije dodnes. Ve filmu samotném je pak jenom strašná škoda toho sluníčkovýho konce, kdy D-Fense prostě nemohl svojí „krížovou cestu“ hořícím městem dotáhnout do konce.
757256
Pokud někdo nemá čas číst filozofické, sociologické a ekonomické analýzy světa, ve kterém žijeme a zároveň nemá čas na čtení Gillese Lipovetského, Zygmunta Baumana, Slavoje Žižeka nebo Noama Chomského, ať si pustí Volný pád, mimořádně cenný dokument o době úpadku, který Amerika žila už v roce 1993 a žije dodnes. Ve filmu samotném je pak jenom strašná škoda toho sluníčkovýho konce, kdy D-Fense prostě nemohl svojí „krížovou cestu“ hořícím městem dotáhnout do konce.
757229
3 -7
reagovat
Tak Tropic Thunder stazen z Netflixu, je tam jen placeholder
link :(:(:(

Takze Netflix taky went full retard. Never go full retard kvuli Black Sabbath Matters.
757254
Tak Tropic Thunder stazen z Netflixu, je tam jen placeholder https://www.netflix.com/title/70097582 *:(**:(**:(* Takze Netflix taky [url=https://www.youtube.com/watch?v=oAKG-kbKeIo]went full retard. Never go full retard kvuli Black Sabbath Matters.[/url]
14 -1
reagovat

Warrior Nun

Mne prijde na Netflixu v posledni dobe vsechno hrozně mířené na teenagery...
Těšil jsem se na Curon a první díl mi přišel, že bych musel mít 15, aby se mi to líbilo...
757253
Mne prijde na Netflixu v posledni dobe vsechno hrozně mířené na [url=https://m.youtube.com/watch?v=An0bZpuhiBE]teenagery...[/url] Těšil jsem se na Curon a první díl mi přišel, že bych musel mít 15, aby se mi to líbilo...
Warrior Nun
3 0
reagovat
reaguje na: verbst
jj, je to fajn... Ale 8 fakt ne
757243
jj, je to fajn... Ale 8 fakt ne
757242
2 0
reagovat

Den of Thieves

Whoa, did not see that coming.
Pěkně to pomaličku gradovalo, aby mi to na konci urvalo koule.
Někdo to mohl čekat, já přiznám bez mučení, že ne. Ale zaklaplo to krásně.
Atmoška se dala krájet, Butler si jel svoje, zbytek se zahanbit nenechal.
Možná se to místy zdálo chaotický a překombinovaný, ale to může bejt tím, že na netflixu chyběj anglický titulky a musel jsem si to občas vrátit.
Za mě s klidem 7-8/10 a tu teasovanou dvojku klidně!

P.S.: Asi nejsyrovější zvuk přestřelek od Miami Vice? :+
757242
Whoa, did not see that coming. Pěkně to pomaličku gradovalo, aby mi to na konci urvalo koule. Někdo to mohl čekat, já přiznám bez mučení, že ne. Ale zaklaplo to krásně. Atmoška se dala krájet, Butler si jel svoje, zbytek se zahanbit nenechal. Možná se to místy zdálo chaotický a překombinovaný, ale to může bejt tím, že na netflixu chyběj anglický titulky a musel jsem si to občas vrátit. Za mě s klidem 7-8/10 [spoiler]a tu teasovanou dvojku klidně! [/spoiler]P.S.: Asi nejsyrovější zvuk přestřelek od Miami Vice? *:+*
Den of Thieves
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cinefil
Snažil jsem se mít ten film rád, ale nejde mi to. Za mě hodně přeceňovaný kousek za slušných 6-7/10.
757231
Snažil jsem se mít ten film rád, ale nejde mi to. Za mě hodně přeceňovaný kousek za slušných 6-7/10.
757229
1 -4
reagovat

Volný pád

Schumacher prostě umí točit thrillery o narušených jedincích. Douglase mám rád, ale vždycky na mě působil zvláštním dojmem. No a tady vidím proč. Ne že by takový byl doopravdy, ale impulzivního magora z kanceláře zahrál věruhodně. Stačí jedna úvodní scéna a divák pozná, jak snadné je zbláznit se v dnešním světě. A to byl teprve rok 93 (točeno krátce po nepokojích v LA v 1992, jak aktuální...). Veškeré jeho narážky (ceny zboží, fastfood, gangy, oprava silnice) mají přesah do dnešní doby. Díky tomu je Volný pád nadčasové dílo mimo jiné s výborným Duvallem, který ztvárňuje policajta před důchodem, jenž má komplex se svou prací. Douglasovo "Já jsem padouch?" je skvělým vrcholem filmu a stojí za zamyšlení.
9/10
757229
Schumacher prostě umí točit thrillery o narušených jedincích. Douglase mám rád, ale vždycky na mě působil zvláštním dojmem. No a tady vidím proč. Ne že by takový byl doopravdy, ale impulzivního magora z kanceláře zahrál věruhodně. Stačí jedna úvodní scéna a divák pozná, jak snadné je zbláznit se v dnešním světě. A to byl teprve rok 93 (točeno krátce po nepokojích v LA v 1992, jak aktuální...). Veškeré jeho narážky (ceny zboží, fastfood, gangy, oprava silnice) mají přesah do dnešní doby. Díky tomu je Volný pád nadčasové dílo mimo jiné s výborným Duvallem, který ztvárňuje policajta před důchodem, jenž má komplex se svou prací. Douglasovo [i]"Já jsem padouch?"[/i] je skvělým vrcholem filmu a stojí za zamyšlení. [b]9/10[/b]
Volný pád
7 0
reagují: CAPS_LOCK, hroubek
reagovat

Ghosts of War

trailer
Ďalšie strašidelné sídlo a...... 2. svetová? Hmmm, že by pridaná hodnota?! Čakám skôr priemerný mix žánroviek Žena v čiernom a V zajatí démonov. Ale zvedavý som. ;)
757224
[url=https://www.youtube.com/watch?v=HosMSr3L0M0]trailer[/url] Ďalšie strašidelné sídlo a...... 2. svetová? Hmmm, že by pridaná hodnota?! Čakám skôr priemerný mix žánroviek [i]Žena v čiernom[/i] a [i]V zajatí démonov[/i]. Ale zvedavý som. *;)*
Ghosts of War
1 -1
reagovat

Total Recall

Dodatočne všetko NAJ ku krásnemu guľatému výročiu!
Prvý raz videné ako nahrávku z ORF. Pre mňa 1 z tých raritných teaserov.
757223
Dodatočne všetko NAJ ku krásnemu guľatému výročiu! Prvý raz videné ako nahrávku z ORF. Pre mňa 1 z tých raritných [url=https://www.youtube.com/watch?v=rJjp1RnBZrM]teaserov[/url].
Total Recall
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
povest ten film predchazela takze sem se na nej byl schopnej podivat az ted protoze sem byl ozralej. chapu ze nataceni moh bejt zazitek ale pro divaky to fakt neplati (35%). filmy o opicich v obleku zvlada zabavneji ben wheatley. 
757202
povest ten film predchazela takze sem se na nej byl schopnej podivat az ted protoze sem byl ozralej. chapu ze nataceni moh bejt zazitek ale pro divaky to fakt neplati (35%). filmy o opicich v obleku zvlada zabavneji ben wheatley. 
757117
4 -3
reagovat
reaguje na: pepo
To je krásná dynamická věc díky který si pak jde člověk většinu filmů od těch řízků, o kterejch dokument je, pustit :+
757119
To je krásná dynamická věc díky který si pak jde člověk většinu filmů od těch řízků, o kterejch dokument je, pustit *:+*
757089
2 0
reagovat

Lincoln (2012)

Absolutně nadčasový snímek, který je v současném kontextu mnohem důležitější, než by se na první pohled zdálo. Je to samozřejmě politická záležitost o snaze prsadit jeden z nejdůležitějších ústavních dodatků v dějinách Spojených států. Ale také jde o skvělý náhled do myslí odpůrců tohoto dodatku o zrušení otroctví. Odpůrci v jednom kuse házeli falešnými konsekvencemi typu "dáme jim svobodu a za chvíli budou chtít volební právo, budou chtít smíšená manželství, povede to k volebnímu právu žen..." Z takových řečí se mi chtělo blít. Mluvit o dokonalé řemeslné preciznosti, skvělých hereckých výkonech atd. by bylo nošením sov do Athén. Fantastické dílo.

To nízké hodnocení na ČSFD je ostuda.
757117
Absolutně nadčasový snímek, který je v současném kontextu mnohem důležitější, než by se na první pohled zdálo. Je to samozřejmě politická záležitost o snaze prsadit jeden z nejdůležitějších ústavních dodatků v dějinách Spojených států. Ale také jde o skvělý náhled do myslí odpůrců tohoto dodatku o zrušení otroctví. Odpůrci v jednom kuse házeli falešnými konsekvencemi typu "dáme jim svobodu a za chvíli budou chtít volební právo, budou chtít smíšená manželství, povede to k volebnímu právu žen..." Z takových řečí se mi chtělo blít. Mluvit o dokonalé řemeslné preciznosti, skvělých hereckých výkonech atd. by bylo nošením sov do Athén. Fantastické dílo. To nízké hodnocení na ČSFD je ostuda.
Lincoln (2012)
5 -6
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Díky, video od Memphisa to pekne interpretovalo.

Ale to že existuje Little Women anime ma teraz hodne láka...
757116
Díky, video od Memphisa to pekne interpretovalo. Ale to že existuje Little Women anime ma teraz hodne láka...
757080
3 0
reagovat

Bezstarostni jazdci, zuriaci byci

dnes spravím výnimku a svoj videotip hodím aj sem. Verím, že dokument o novom Hollywoode by tu mohol pár ľudí zaujímať :)

link
757089
dnes spravím výnimku a svoj videotip hodím aj sem. Verím, že dokument o novom Hollywoode by tu mohol pár ľudí zaujímať :) http://www.facebook.com/watch/?v=265750147973335
Bezstarostni jazdci, zuriaci byci
8 0
reagují: Ash_Black
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
V pohodě, stávají se horší věci.
757083
V pohodě, stávají se horší věci.
757082
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tak to je hodně velké selhání z mé strany, děkuji Ti. Má to být 167 cm.
757082
Tak to je hodně velké selhání z mé strany, děkuji Ti. Má to být 167 cm.
757081
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se