Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15501 - 15520 Napsat příspěvek
759785
[url=https://www.youtube.com/watch?v=KwPTIEWTYEI]Trailer na Dunu![/url]
2 -8
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Kostěj
V roce 2010 opravdu nebyl :D
759784
V roce 2010 opravdu nebyl *:D*
759783
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Byl trailer na Dunu?

EDIT: OK, blbě jsem to pochopil. Měl jsem za to, že teď jde nějaká obnovená premiéra při 10. výročí a proslýchá se, že by před ní měl jít právě ten trailer :D
759783
Byl trailer na Dunu? EDIT: OK, blbě jsem to pochopil. Měl jsem za to, že teď jde nějaká obnovená premiéra při 10. výročí a proslýchá se, že by před ní měl jít právě ten trailer *:D*
759781
1 -1
reagují: speta.jr
reagovat

Inception přesně 10 let poté 8/10.

Moje recenze z premiery: Takze jako kazdy rok zdravim ze Skotska. Letosnim filmem v THX kine bylo Inception. Vysledek je velmi rozporuplny. Prvni ctvrtina navnadi, druha unudi k smrti, treti totalne zareze do kresel a ctvrta je fajn. Gravity-rolling scena je naprosto dokonala a uz peknych par let jsem nic tak sveziho nevidel. To co Kubrick zacal v 2001 a Wachowsti pres cgi zdokonalili, Nolan privedl k dokonalosti. Ale jedna scena nedela film. Zbytek je fakt prijemny film s originalnimi napady, skvelou vypravou, efekty a decentnimi hereckymi vykony. Rok: 2020 - I kdyz bych strasne chtel, 10* tomu nemuzu dat. Nolanovska ubijejici expozice zkrze mluvici hlavy je tu snad nejhorsi z jeho filmografie a 3. level snu bondovky ve snehu je fakt nezajimavy. Kazdopadne o 10 let pozdeji musim uznat ze bez Zimmera by to byl polovicni zazitek, jeden z jeho top 3 kusu.
759781
[b]Moje recenze z premiery: [/b]Takze jako kazdy rok zdravim ze Skotska. Letosnim filmem v THX kine bylo Inception. Vysledek je velmi rozporuplny. Prvni ctvrtina navnadi, druha unudi k smrti, treti totalne zareze do kresel a ctvrta je fajn. Gravity-rolling scena je naprosto dokonala a uz peknych par let jsem nic tak sveziho nevidel. To co Kubrick zacal v 2001 a Wachowsti pres cgi zdokonalili, Nolan privedl k dokonalosti. Ale jedna scena nedela film. Zbytek je fakt prijemny film s originalnimi napady, skvelou vypravou, efekty a decentnimi hereckymi vykony. [b]Rok: 2020 [/b]- I kdyz bych strasne chtel, 10* tomu nemuzu dat. Nolanovska ubijejici expozice zkrze mluvici hlavy je tu snad nejhorsi z jeho filmografie a 3. level snu bondovky ve snehu je fakt nezajimavy. Kazdopadne o 10 let pozdeji musim uznat ze bez Zimmera by to byl polovicni zazitek, jeden z jeho top 3 kusu.
Inception přesně 10 let poté 8/10.
6 -4
reagují: Kostěj
reagovat
palm springs (2020)
45% - umet se otevrit je veda
759777
palm springs (2020) 45% - [url=https://youtu.be/hUhisi2FBuw]umet[/url] se otevrit je [url=https://youtu.be/uEvilRp8we4]veda[/url]. 
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Teprve 17 let a ty se divíš, že nevypadá staře?
759750
Teprve 17 let a ty se divíš, že nevypadá staře?
759732
2 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ja mám pocit, že on sa tak nejak stiahol do ústrania. Asi mu tá sláva nerobila dobre. 
759744
Ja mám pocit, že on sa tak nejak stiahol do ústrania. Asi mu tá sláva nerobila dobre. 
759732
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Presne tak:+
759735
Presne tak*:+*
759718
1 -3
reagovat

Ong-bak (2003)

Jsem překvapen, že to ani po sedmnácti letech skoro vůbec nezestárlo. Akorát je smutné, že o Tonym Jaa dnes není vůbec slyšet.
759732
Jsem překvapen, že to ani po sedmnácti letech skoro vůbec nezestárlo. Akorát je smutné, že o Tonym Jaa dnes není vůbec slyšet.
Ong-bak (2003)
3 -2
reagují: Milosh, SteKi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Uvědomuješ si že se bavíte o Applu? U kterého nikdy moc nezáleželo na skutečné "hodnotě", ale na marketingu a na tom kolik si všeho dokáže nasypat peněz, a všechno náležitě vytěžit a prodat jako image?

Je vůbec nezajímá jaké ten film skutečné kvality má nebo nemá, jim stačí že to jako velkofilm můžou prodávat, že můžou napsat že netflix má sice Goslinga s Evansem, ale my máme Hankse. Za to jim to bez problémů stojí, i kdyby se na to vlastně ani moc lidí nepodívalo. 
759718
Uvědomuješ si že se bavíte o Applu? U kterého nikdy moc nezáleželo na skutečné "hodnotě", ale na marketingu a na tom kolik si všeho dokáže nasypat peněz, a všechno náležitě vytěžit a prodat jako image? Je vůbec nezajímá jaké ten film skutečné kvality má nebo nemá, jim stačí že to jako velkofilm můžou prodávat, že můžou napsat že netflix má sice Goslinga s Evansem, ale my máme Hankse. Za to jim to bez problémů stojí, i kdyby se na to vlastně ani moc lidí nepodívalo. 
759639
9 -1
reagují: Gorecki
reagovat

V síti (2020)

Poprvé jsem tento výborný dokument viděl těsně před nouzovým stavem, podruhé až nyní, tentokrát necenzurovanou verzi (18+). Mnohdy to bylo mrazivější, mnohdy vtipnější a mnohdy dojemnější. Film, o kterém se právem mluví a ještě dlouho bude mluvit. :+

Mimochodem bylo to naše první rande v kině. Jasně, chtělo by to nějakou lepší romantiku, ale na 3Bobule a podobné věci se nám opravdu nechtělo...
759696
Poprvé jsem tento výborný dokument viděl těsně před nouzovým stavem, podruhé až nyní, tentokrát necenzurovanou verzi (18+). Mnohdy to bylo mrazivější, mnohdy vtipnější a mnohdy dojemnější. Film, o kterém se právem mluví a ještě dlouho bude mluvit. *:+* Mimochodem bylo to naše první rande v kině. Jasně, chtělo by to nějakou lepší romantiku, ale na 3Bobule a podobné věci se nám opravdu nechtělo...
V síti (2020)
2 -15
reagovat

The Gentlemen

Já toho Ritchieho sakra můžu! To byla šleha. Ani na vteřinu jsem neodlepil obličej od televize. Bylo strašně vidět, jak si to všichni na tom place užívaj a řekl bych, že i samotnej Ritchie, který si ten film vlastně zaplatil Aladinem, mohl zase volně dejchat. 

Colin Farrell a Phuck calm the fuck down legendární :+
759662
Já toho Ritchieho sakra můžu! To byla šleha. Ani na vteřinu jsem neodlepil obličej od televize. Bylo strašně vidět, jak si to všichni na tom place užívaj a řekl bych, že i samotnej Ritchie, který si ten film vlastně zaplatil Aladinem, mohl zase volně dejchat.  Colin Farrell a Phuck calm the fuck down legendární *:+*
The Gentlemen
7 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Tohle už je satira ne ? :D
759657
Tohle už je satira ne ? *:D*
759652
2 -4
reagovat
reaguje na: Milosh
Skoro sem cekal Donutila :D
759655
Skoro sem cekal Donutila *:D*
759654
5 -1
reagovat
759654
[url=https://imgur.com/a/NJs9WRO]Link[/url]
8 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ano, pochopil si to spravne. “Kolik vydela a jak je kvalitni” je v pripade novej VOD sluzby naozaj to najmenej podstatne. Rozhodujuce ukazovatele su niekde inde, tak ako dovod, preco to Apple kupil.
759652
Ano, pochopil si to spravne. “Kolik vydela a jak je kvalitni” je v pripade novej VOD sluzby naozaj to najmenej podstatne. Rozhodujuce ukazovatele su niekde inde, tak ako dovod, preco to Apple kupil.
759647
9 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
Takže říkáš že je jedno jak je ten film kvalitní a kolik vydělá, záleží že je velký ? :)
759647
Takže říkáš že je jedno jak je ten film kvalitní a kolik vydělá, záleží že je velký ? *:)*
759641
2 -4
reagují: Gorecki
reagovat
Old Guard

Je to fajn akční film, u kterého se vypne. Je to hloupé a má to dost chyb, mohlo to být tak o 20-30 kratší a nic by se nestalo a zápotáka to má fakt tragického. Na druhou stranu akce není nejhorší, některé momenty jsou dost povedené a svým způsobem to má potenciál do budoucna. Jen vědět, jakým to chce být filmem. Akčním béčkem, nebo dramatem o nesmrtelnosti říznutého o akci. 6-6,5/10

Palm Springs

Já jsem hodně spokojený. Tento typ filmů mám rád. sedl mi humor, opravdovost a ta feel-good atmoška. 7,5-8/10
759643
[b]Old Guard[/b] Je to fajn akční film, u kterého se vypne. Je to hloupé a má to dost chyb, mohlo to být tak o 20-30 kratší a nic by se nestalo a zápotáka to má fakt tragického. Na druhou stranu akce není nejhorší, některé momenty jsou dost povedené a svým způsobem to má potenciál do budoucna. Jen vědět, jakým to chce být filmem. Akčním béčkem, nebo dramatem o nesmrtelnosti říznutého o akci. 6-6,5/10 [b]Palm Springs[/b] Já jsem hodně spokojený. Tento typ filmů mám rád. sedl mi humor, opravdovost a ta feel-good atmoška. 7,5-8/10
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Aka kristalova koule? Co to placas?
Ten film “znackovy” jednoznacne je. To nema nic spolocne s jeho vyslednou kvalitou. Miesas jablka s hruskami.

Faktom je, ze nebyt covidu, v tych kinach je. Ci to ty vnimas ako film hodny kin je tvoj nazor, ja som tiez videl kopu filmov premierovanych v kinach, ktore patrili maximalne na VOD.

Ad posledna veta: To ze ty si svoju zaujatost voci Applu prejavil hned v prvej vete prispevku, navyse uplne pomylene, kedze Apple vysledny produkt len kupil, je uz len vtipna ironia.:+
759641
Aka kristalova koule? Co to placas? Ten film “znackovy” jednoznacne je. To nema nic spolocne s jeho vyslednou kvalitou. Miesas jablka s hruskami. Faktom je, ze nebyt covidu, v tych kinach je. Ci to ty vnimas ako film hodny kin je tvoj nazor, ja som tiez videl kopu filmov premierovanych v kinach, ktore patrili maximalne na VOD. Ad posledna veta: To ze ty si svoju zaujatost voci Applu prejavil hned v prvej vete prispevku, navyse uplne pomylene, kedze Apple vysledny produkt len kupil, je uz len vtipna ironia.*:+*
759639
3 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
Křišťálová koule funguje ? Já se snažil vysvětlit, že ten film úplně značkový není. A nemá hodnoty velkofilmu. Můžeš mít pravdu , ale nemusíš, což zrovna tobě je jedno no :D
759639
Křišťálová koule funguje ? Já se snažil vysvětlit, že ten film úplně značkový není. A nemá hodnoty velkofilmu. Můžeš mít pravdu , ale nemusíš, což zrovna tobě je jedno no *:D*
759637
2 -4
reagují: HAL, Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se