Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15401 - 15420 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
"Ale pojďme si kopnout do Diska, je to tak snadné" Když 80% tvých  hodnocení je na styl "rozkošný herec, uchvátil mě jeho mužný hrudník, okamžitě jsem se do něj zamiloval.." atd... tak se nediv :+:)
761653
"Ale pojďme si kopnout do Diska, je to tak snadné" Když 80% tvých  hodnocení je na styl "rozkošný herec, uchvátil mě jeho mužný hrudník, okamžitě jsem se do něj zamiloval.." atd... tak se nediv *:+**:)*
761643
8 -5
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Kdyby ten film byl o mladých hezkých holkách tak se o něj začnu zajímat. :+
761651
Kdyby ten film byl o mladých hezkých holkách tak se o něj začnu zajímat. *:+*
761643
4 -5
reagují: RainMakeR
reagovat

Maltézský sokol a Hluboký spánek

Stylové dopoledne s Bogartem. Jdu vařit oběd a na trávení si pustím Casablancu. 40. léta byla fantastická!
761648
Stylové dopoledne s Bogartem. Jdu vařit oběd a na trávení si pustím Casablancu. 40. léta byla fantastická!
Maltézský sokol a Hluboký spánek
7 -3
reagují: HAL
reagovat
No jo. Komentář napsal Disk, tak film okamžitě pohejtujeme a je jedno, že jsme ho vůbec neviděli. Světová premiéra se konala na LFŠ, já na něj šel díky doporučení jednoho z programových tvůrců festivalu, jinak bych ho úplně přehlédl, protože se o něm jinak ani nemluvilo (film vidělo jenom několik desítek lidí a podle všeho taky ocenili jeho kvalitu). Je to opravdu skvělý film, který po celé čtyři hodiny ve mně vyvolával nepříjemné pocity. Ale pojďme si kopnout do Diska, je to tak snadné... ?)

Tony
Komentář jsem takhle nenapsal, abych tady nikoho nenaštval. Takhle jsem to napsal i na ČSFD a tam tyhle vaše hejty nezažívám. Herec je komplexní snímek a já ho popsal tak, jak jsem ho vnímal, protože se mi ten film jednoduše zažral pod kůži. A jinak mi prosím nedělej advokáta, je to pro mě horší než ony zmíněné hejty.
761643
No jo. Komentář napsal Disk, tak film okamžitě pohejtujeme a je jedno, že jsme ho vůbec neviděli. Světová premiéra se konala na LFŠ, já na něj šel díky doporučení jednoho z programových tvůrců festivalu, jinak bych ho úplně přehlédl, protože se o něm jinak ani nemluvilo (film vidělo jenom několik desítek lidí a podle všeho taky ocenili jeho kvalitu). Je to opravdu skvělý film, který po celé čtyři hodiny ve mně vyvolával nepříjemné pocity. Ale pojďme si kopnout do Diska, je to tak snadné... *?)* [b]Tony[/b] Komentář jsem takhle nenapsal, abych tady nikoho nenaštval. Takhle jsem to napsal i na ČSFD a tam tyhle vaše hejty nezažívám. Herec je komplexní snímek a já ho popsal tak, jak jsem ho vnímal, protože se mi ten film jednoduše zažral pod kůži. A jinak mi prosím nedělej advokáta, je to pro mě horší než ony zmíněné hejty.
5 -6
reagují: Muf, DarkSith
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
nerozporuju kvality "filmu", jen jsem zabrousil na CSFD a tohle je v popisku...   bohužel 4 hodiny se mi tomu věnovat fakt nechce
761642
nerozporuju kvality "filmu", jen jsem zabrousil na CSFD a tohle je v popisku...   bohužel 4 hodiny se mi tomu věnovat fakt nechce
761639
5 -5
reagovat
Tady je vrchní hater Diska a ptá se, co napsal blbě? :)

Dokonce si myslím, že si dal docela záležet aby tam nebylo ani slovo o homosexualitě, orientaci Ciny apod. Měl jsem za to, že asi se tahle tématika přestane používat samoúčelně a bude tam funkční i všechno okolo, tak máme všichni vyhráno. Což podle toho co píše Disk může být tenhle případ. Navíc s tou reakcí není nijak v menšině, zatím to má 82 %. 
761639
Tady je vrchní hater Diska a ptá se, co napsal blbě? *:)* Dokonce si myslím, že si dal docela záležet aby tam nebylo ani slovo o homosexualitě, orientaci Ciny apod. Měl jsem za to, že asi se tahle tématika přestane používat samoúčelně a bude tam funkční i všechno okolo, tak máme všichni vyhráno. Což podle toho co píše Disk může být tenhle případ. Navíc s tou reakcí není nijak v menšině, zatím to má 82 %. 
4 -3
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: HAL
Čtu si ten komentář k Herci ještě jednou a o ničem takovém tam není ani slovo.
761633
Čtu si ten komentář k Herci ještě jednou a o ničem takovém tam není ani slovo.
761630
7 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Možná kdyby jsi sem méně psal o tom, jak někdo objevuje svou homosexuální orientaci a jak ho obdivuješ když je bez trička, tak by ti to i někdo věřil
761630
Možná kdyby jsi sem méně psal o tom, jak někdo objevuje svou homosexuální orientaci a jak ho obdivuješ když je bez trička, tak by ti to i někdo věřil
761628
11 -6
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: xxendxx
Místo těchto blábolů bych ti radil se na ten film nejdřív podívat. O tomhle to fakt není. Film je především o praktikách Státní bezpečnosti, která se vůči svým - i těm pouze domnělým - nepřátelům - neštítila ničeho.
761628
Místo těchto blábolů bych ti radil se na ten film nejdřív podívat. O tomhle to fakt není. Film je především o praktikách Státní bezpečnosti, která se vůči svým - i těm pouze domnělým - nepřátelům - neštítila ničeho.
761627
4 -5
reagují: HAL
reagovat
"mlady herec objevuje svou homosexualni orientaci..." -> plesk, 10/10 je to borec a chci ho videt bez trika :D
761627
"mlady herec objevuje svou homosexualni orientaci..." -> plesk, 10/10 je to borec a chci ho videt bez trika :D
11 -4
reagují: Disketa1
reagovat

Herec (2020)

Jan Cina v této čtyřhodinové nemilosrdné jízdě potvrdil, že právem patří k nejlepším hercům své generace. Ne nadarmo se tento snímek jmenuje
Herec. Režisér Peter Bebjak se této třaskající látky zmocnil s obrovskou
suverénností a Herec překračuje jakákoli česká omezující měřítka.
Režisér s pomocí výtečného kameramana Martina Žiarana vytvořil hutnou
atmosféru stalinistického Československa, kdy si nikdo nemůže být jist,
zda nepadne do rukou obávané Státní bezpečnosti. Martin Finger a Adrian
Jastraban tu hrají dost odpudivé postavy, ale králem je tu zmíněný Jan
Cina, který během necelé čtyřhodinové stopáže nesleze z plátna. A to ani
nemluvím o mrazivém závěru, který vám patřičně plivne do obličeje.
Jasný český král letošního roku.
761625
Jan Cina v této čtyřhodinové nemilosrdné jízdě potvrdil, že právem patří k nejlepším hercům své generace. Ne nadarmo se tento snímek jmenuje Herec. Režisér Peter Bebjak se této třaskající látky zmocnil s obrovskou suverénností a Herec překračuje jakákoli česká omezující měřítka. Režisér s pomocí výtečného kameramana Martina Žiarana vytvořil hutnou atmosféru stalinistického Československa, kdy si nikdo nemůže být jist, zda nepadne do rukou obávané Státní bezpečnosti. Martin Finger a Adrian Jastraban tu hrají dost odpudivé postavy, ale králem je tu zmíněný Jan Cina, který během necelé čtyřhodinové stopáže nesleze z plátna. A to ani nemluvím o mrazivém závěru, který vám patřičně plivne do obličeje. Jasný český král letošního roku.
Herec (2020)
3 -7
reagují: CAPS_LOCK
reagovat
reaguje na: SteKi
Jo, dal jsem 30 minut a vypnul. Šíleně natočená hovadina. Ani ten Foxx to nezachrání. A Gordon-Levitt je tam hroznej dement.
761618
Jo, dal jsem 30 minut a vypnul. Šíleně natočená hovadina. Ani ten Foxx to nezachrání. A Gordon-Levitt je tam hroznej dement.
761617
1 -2
reagovat
reaguje na: Godlike
To sa fakt nedá pozerať :-
761617
To sa fakt nedá pozerať *:-*
761600
1 -1
reagují: Godlike
reagovat

LFŠ 2020

Já nakonec taky zvládnul hezkou řádku projekcí.  Bylo tu i pár slušných krátkých filmů (Tykwerův Epilog nebo český Figurant s Denisem Lavantem).

Z těch horších jsem viděl pekelnou Godardovu Vášeň (4/10 a myslím, že ohledně "filmů o filmech" zůstanu raději  u Truffauta) a bohužel i nezvládnutá je Krajina ve stínu (5/10 - zajímavé téma, ale celou dobu je to zoufale ploché a moc to nefunguje jako film).

Z těch lepších se mi hodně líbili atmosférické Příběhy s kaštanových lesů (8/10) s nádhernou kamerou, příjemné Wajdovy Slečny z Vlčí (7/10) a jazzový biopic Ikarus. Legenda o Mietku Koszovi (8/10) - citlivě natočený a se skvělou hudbou.

Za mě byl nejlepší zážitek "Douglasova" sekce filmů Bustera Keatona. Je to super vidět tyhle, pořád úžasné filmy, takhle na velkém plátně a s živou hudbou. Nejdéle zůstanou v paměti asi jeho geniální kousky ve Frigo - král střelců, Frigo jako Sherlock Homes a Frigo na mašině (10/10).

Tak zase za rok 8)
761612
Já nakonec taky zvládnul hezkou řádku projekcí.  Bylo tu i pár slušných krátkých filmů (Tykwerův [b]Epilog[/b] nebo český [b]Figurant[/b] s Denisem Lavantem). Z těch horších jsem viděl pekelnou Godardovu [b]Vášeň[/b] (4/10 a myslím, že ohledně "filmů o filmech" zůstanu raději  u Truffauta) a bohužel i nezvládnutá je [b]Krajina ve stínu [/b](5/10 - zajímavé téma, ale celou dobu je to zoufale ploché a moc to nefunguje jako film). Z těch lepších se mi hodně líbili atmosférické [b]Příběhy s kaštanových lesů [/b](8/10) s nádhernou kamerou, příjemné Wajdovy [b]Slečny z Vlčí[/b] (7/10) a jazzový biopic [b]Ikarus. Legenda o Mietku Koszovi[/b] (8/10) - citlivě natočený a se skvělou hudbou. Za mě byl nejlepší zážitek "Douglasova" sekce filmů Bustera Keatona. Je to super vidět tyhle, pořád úžasné filmy, takhle na velkém plátně a s živou hudbou. Nejdéle zůstanou v paměti asi jeho geniální kousky ve [b]Frigo - král střelců[/b], [b]Frigo jako Sherlock Homes[/b] a [b]Frigo na mašině[/b] (10/10). Tak zase za rok *8)*
LFŠ 2020
2 -1
reagovat

Projekt Power

Sem na patnacti minutach a na to se teda skoro neda koukat zatim.:D
761600
Sem na patnacti minutach a na to se teda skoro neda koukat zatim.*:D*
Projekt Power
2 -3
reagují: SteKi
reagovat
reaguje na: JAGODA
A Douglas mezi 1 a 2*.... :) 
761561
A Douglas mezi 1 a 2*.... :) 
761509
2 0
reagovat

LFŠ filmy

1. The Raid 2 - absolutní pecka a totální zážitek 10/10
2. The Court jester (1955) - Danny Kaye v perfektní formě. Pohádkově parodická záležitost s některými naprosto geniálními scénami 9/10
3. Knock on wood - Danny Kaye ve svébytné, až  Sellerovsky laděné, komedii. Podarek. 8/10
4. Slečny z Vlčí - netradiční Wajda, dalo by se skoro až říct, že jeho Pýcha a předsudek ;).  Velmi dobré, ale jednou stačilo 7,5/10

Plus nějaké kratší i delší filmy s Bustrem Keatonem a to je paráda i po letech:+
761541
1. The Raid 2 - absolutní pecka a totální zážitek 10/10 2. The Court jester (1955) - Danny Kaye v perfektní formě. Pohádkově parodická záležitost s některými naprosto geniálními scénami 9/10 3. Knock on wood - Danny Kaye ve svébytné, až  Sellerovsky laděné, komedii. Podarek. 8/10 4. Slečny z Vlčí - netradiční Wajda, dalo by se skoro až říct, že jeho Pýcha a předsudek *;)*.  Velmi dobré, ale jednou stačilo 7,5/10 Plus nějaké kratší i delší filmy s Bustrem Keatonem a to je paráda i po letech*:+*
LFŠ filmy
3 -1
reagovat

Krajina ve stínu na LFŠ v UH

Včera mělo na Filmovce svět. premiéru Slámovo drama Krajina ve stínu, měl někdo tu čest jej vidět? Zajímalo by mne, jak to dopadlo. Všiml jsem si, že Rimsy tomu dal na ČSFD tři hvězdy, tak s největší pravděpodobností to zas takové terno nebude.
761509
Včera mělo na Filmovce svět. premiéru Slámovo drama Krajina ve stínu, měl někdo tu čest jej vidět? Zajímalo by mne, jak to dopadlo. Všiml jsem si, že Rimsy tomu dal na ČSFD tři hvězdy, tak s největší pravděpodobností to zas takové terno nebude.
Krajina ve stínu na LFŠ v UH
2 -1
reagují: remy
reagovat
Napsal jsem další části svého tématu: Režiséři budoucnosti. Pokud máte zájem zde jsou odkazy. A klidně pište návrhy a nebo jakékoliv poznatky.

Filmoví režiséři budoucnosti 4

Filmoví režiséři budoucnosti 5
761364
Napsal jsem další části svého tématu: Režiséři budoucnosti. Pokud máte zájem zde jsou odkazy. A klidně pište návrhy a nebo jakékoliv poznatky. [url=https://plotpoint.sk/filmovi-reziseri-budoucnosti-4/]Filmoví režiséři budoucnosti 4[/url] [url=https://plotpoint.sk/filmovi-reziseri-budoucnosti-5/]Filmoví režiséři budoucnosti 5[/url]
7 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Díky, máš pravdu :+ Koukám, že ten režisér je ten český všeuměl, jak dělal asi ve 20 marketingového ředitele fotbalové Příbrami a tohle je jeho první filmový projekt, tak snad nebudou další. Nicméně je to z nějakého důvodu vedené jako slovenský film. 
Ještě se musím přiznat, že jsem psal komentář před koncem filmu a konec tomu ještě nasadil korunu. Jako záběr jak se s partnerkou směje novinovým titulkům, jak dostal Vémola na zadek, čili pravý opa image hodného kluka, která se jakžtakž dařila nejenom ve filmu budovat. No a pak vyjádření maminky, že doufá, že zůstane ten stejný kluk a pak střih jak si kupuje Mercedes a chodí do televize jako velká star, do toho hodně trapný product placement na energetickou tyčinku. 

Mám rozkoukaného toho McGregora a ten tam během prvních pár minut hodí brutální katarzi na stéjné téma, tedy cestu chudého kluka za velkýma penězma. 

Ale musím pochválit Oktagon za excelentní marketing, fakt jsem jim ten zápas století věřil. No a borec měl před Vémolou 5 proher z 8 zápasů, titul v Bellatoru držel jenom jeden zápas. Ale to si člověk musí otevřít Sherdog, protože dokument říká jenom co se mu hodí. Pro srovnání jsme měli ještě nedávno v UFC 4 borce pod smlouvou, kam si Végh ani nečuchnul a Vémola tam dostal od kohokoliv aspoň trochu lepšího. 
761268
Díky, máš pravdu *:+* Koukám, že ten režisér je ten český všeuměl, jak dělal asi ve 20 marketingového ředitele fotbalové Příbrami a tohle je jeho první filmový projekt, tak snad nebudou další. Nicméně je to z nějakého důvodu vedené jako slovenský film.  Ještě se musím přiznat, že jsem psal komentář před koncem filmu a konec tomu ještě nasadil korunu. Jako záběr jak se s partnerkou směje novinovým titulkům, jak dostal Vémola na zadek, čili pravý opa image hodného kluka, která se jakžtakž dařila nejenom ve filmu budovat. No a pak vyjádření maminky, že doufá, že zůstane ten stejný kluk a pak střih jak si kupuje Mercedes a chodí do televize jako velká star, do toho hodně trapný product placement na energetickou tyčinku.  Mám rozkoukaného toho McGregora a ten tam během prvních pár minut hodí brutální katarzi na stéjné téma, tedy cestu chudého kluka za velkýma penězma.  Ale musím pochválit Oktagon za excelentní marketing, fakt jsem jim ten zápas století věřil. No a borec měl před Vémolou 5 proher z 8 zápasů, titul v Bellatoru držel jenom jeden zápas. Ale to si člověk musí otevřít Sherdog, protože dokument říká jenom co se mu hodí. Pro srovnání jsme měli ještě nedávno v UFC 4 borce pod smlouvou, kam si Végh ani nečuchnul a Vémola tam dostal od kohokoliv aspoň trochu lepšího. 
761249
3 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se