Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15281 - 15300 Napsat příspěvek
reaguje na: Godlike
To ti závidím, vlastně vám všem, kteří to tak máte. :+
764525
To ti závidím, vlastně vám všem, kteří to tak máte. *:+*
764524
2 -7
reagují: Sub-Zero
reagovat
reaguje na: JAGODA
Vzpomíná se na to výborně.:+
764524
Vzpomíná se na to výborně.*:+*
764522
9 -2
reagují: JAGODA
reagovat

TENET

Když na ten film zpětně vzpomínám, tak si pořád říkám jaká, s prominutím, blbost to byla. Ty motivace Satora (Rus, jak nápaditý původ :D), když nemůže žít on, nebude žít nikdo, bože, jaká chorá osoba to psala :D, ještě že ten samý člověk dokázal napsat a dobře zrežírovat Pattinsonovu postavu, protože jinak bych si přál, abych na tom v kině raději vůbec nebyl. Těch mých 6/10 bylo ještě hodně shovívavých, jelikož se na to nevzpomíná vůbec dobře. 
764522
Když na ten film zpětně vzpomínám, tak si pořád říkám jaká, s prominutím, blbost to byla. Ty motivace Satora (Rus, jak nápaditý původ *:D*), když nemůže žít on, nebude žít nikdo, bože, jaká chorá osoba to psala *:D*, ještě že ten samý člověk dokázal napsat a dobře zrežírovat Pattinsonovu postavu, protože jinak bych si přál, abych na tom v kině raději vůbec nebyl. Těch mých 6/10 bylo ještě hodně shovívavých, jelikož se na to nevzpomíná vůbec dobře. 
TENET
5 -14
reagují: Cinefil, Godlike
reagovat
reaguje na: DarkSith
Karma je svině.
764490
Karma je svině.
764468
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale já nejsem překvapen. Mě jen fascinuje to pokrytectví. 
764471
Ale já nejsem překvapen. Mě jen fascinuje to pokrytectví. 
764470
2 -1
reagovat
Koho tohle pořád překvapuje Google, Facebook, Apple, kdokoliv se zesere z 1,3 miliardy zákazníků. :)
764470
Koho tohle pořád překvapuje Google, Facebook, Apple, kdokoliv se zesere z 1,3 miliardy zákazníků. *:)*
4 -1
reagují: DarkSith
reagovat

Mulan

Měl jsem v plánu se na ten film podívat, ale tak nějak jsem ztratil zájem:-
764468
Měl jsem v plánu se na ten film podívat, ale tak nějak jsem ztratil [url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/disney-pod-palbou-ve-filmu-mulan-podekoval-spravcum-taboru-v-cine-118843]zájem[/url]. *:-*
Mulan
5 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: kyller
Jo tak, přehlédl jsem na co odkazuješ. A taky souhlasím že je to pochopitelné, no jako za komunistů u nás jen málokdo měl odvahu je vyloženě poslat do hajzlu, většina prostě jen držela hubu a krok protože to pro ně bylo jednodušší.
764446
Jo tak, přehlédl jsem na co odkazuješ. A taky souhlasím že je to pochopitelné, no jako za komunistů u nás jen málokdo měl odvahu je vyloženě poslat do hajzlu, většina prostě jen držela hubu a krok protože to pro ně bylo jednodušší.
764444
3 -1
reagovat
reaguje na: HAL
No já myslel tím jak obsadili jako jejiho kladnyho tátu dvojníka Ji Xipinga.:))
Sorry, ale to není náhoda, chtějí aby byl vnimany pozitivně. 
Jinak nevím proč z toho vinite tu herečku. Jsou to herci proboha, kdy měli morální kompas? Zrovna u nás by nám to mohlo být jasné....
764445
No já myslel tím jak obsadili jako jejiho kladnyho tátu dvojníka Ji Xipinga.*:))* Sorry, ale to není náhoda, chtějí aby byl vnimany pozitivně.  Jinak nevím proč z toho vinite tu herečku. Jsou to herci proboha, kdy měli morální kompas? Zrovna u nás by nám to mohlo být jasné....
764440
3 -2
reagovat
reaguje na: HAL
Nie, ja som reagoval na to, že Yifei je blbka.
764444
Nie, ja som reagoval na to, že Yifei je blbka.
764443
2 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: kyller
Uhm, cože? :D
Jako samozřejmě, ale nechápu jak to souvisí s tou mou otázkou jak změnili postavu krále ve filmu oproti animáku, který jsem neviděl.

Jinak jsem tu postavu jako komunistickou tlačenku fakt nevnímal - v raném středověku byli králové brutálními diktátory veskrze všichni, a když mi to zkreslené zobrazování nevadí u Richarda Lví srdce, tak mi to nebude vadit ani tady.
764443
Uhm, cože? *:D* Jako samozřejmě, ale nechápu jak to souvisí s tou mou otázkou jak změnili postavu krále ve filmu oproti animáku, který jsem neviděl. Jinak jsem tu postavu jako komunistickou tlačenku fakt nevnímal - v raném středověku byli králové brutálními diktátory veskrze všichni, a když mi to zkreslené zobrazování nevadí u Richarda Lví srdce, tak mi to nebude vadit ani tady.
764441
5 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: HAL
Tak v Číne sa musíš chovať ako blb, ak chceš mať budúcnosť. Pracovne som tam nejaký čas strávil a mal som pocit, že všetci sú tam buď totálne brainwashed alebo sa tak proste vo vlastnom záujme správajú. Ono celkovo Čína sa síce snaží, aby sa tam priemerný človek mal dobre a nemal teda potrebu kritizovať režim, ale inak je to tvrdá diktatúra. Akákoľvek politická debata, a to aj medzi štyrmi očami, je tam prísne zakázaná, čo mi bolo viackrát celkom jasne pripomenuté. Ak čo i len spochybníš režim, nemusíš ho ani tvrdo kritizovať, stačí náznak nespokojnosti a niekto ťa udá, ideš do väzenia a celá tvoja rodina s tebou.
764441
Tak v Číne sa musíš chovať ako blb, ak chceš mať budúcnosť. Pracovne som tam nejaký čas strávil a mal som pocit, že všetci sú tam buď totálne brainwashed alebo sa tak proste vo vlastnom záujme správajú. Ono celkovo Čína sa síce snaží, aby sa tam priemerný človek mal dobre a nemal teda potrebu kritizovať režim, ale inak je to tvrdá diktatúra. Akákoľvek politická debata, a to aj medzi štyrmi očami, je tam prísne zakázaná, čo mi bolo viackrát celkom jasne pripomenuté. Ak čo i len spochybníš režim, nemusíš ho ani tvrdo kritizovať, stačí náznak nespokojnosti a niekto ťa udá, ideš do väzenia a celá tvoja rodina s tebou.
764422
5 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tím myslíš toho krále tady (Jet Li)? Jak ho zobrazuje originál? 
764440
Tím myslíš toho krále tady (Jet Li)? Jak ho zobrazuje originál? 
764436
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Mulan Je btw skvělý důkaz toho jak Hollywood nerozumí jiným trhům. V podstatě se snažili obětovat všechno tomu, aby to v Číně uspělo. Přitom stačilo udělat sprostotu kopírku 1:1 originálu a urvalo by to nejenom tam balík. Málem jsem se poblil z té úlitby komunistickému režimu, kde udělali z diktátora kladnou postavu.
764436
Mulan Je btw skvělý důkaz toho jak Hollywood nerozumí jiným trhům. V podstatě se snažili obětovat všechno tomu, aby to v Číně uspělo. Přitom stačilo udělat sprostotu kopírku 1:1 originálu a urvalo by to nejenom tam balík. Málem jsem se poblil z té úlitby komunistickému režimu, kde udělali z diktátora kladnou postavu.
6 -3
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Heh, no to není ani jedna, vlastně bych asi nenašel žádnou která by u mě byla aspoň na 8.

Ale ty Disneyovské seriály, ty bývaly vždycky fajn.
764430
Heh, no to není ani jedna, vlastně bych asi nenašel žádnou která by u mě byla aspoň na 8. Ale ty Disneyovské seriály, ty bývaly vždycky fajn.
764423
3 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Ne. Uznávám kvalitní řemeslo, ale ty filmy mě prostě nebaví. Přistihl jsem se, že třeba na ty Postřižiny koukám z pocitu nějaké povinnosti. Nebavilo mě to, omlouvám se.
764429
Ne. Uznávám kvalitní řemeslo, ale ty filmy mě prostě nebaví. Přistihl jsem se, že třeba na ty Postřižiny koukám z pocitu nějaké povinnosti. Nebavilo mě to, omlouvám se.
764427
2 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
"Menzelova tvorba pro mě končí Skřivánky." — WTF?

Takže Eastwoodova tvorba pro tebe končí Nesmiřitelnými, Spielbergova Čelistmi a Scorseseho Goodfellas? Ok...
764427
"Menzelova tvorba pro mě končí Skřivánky." — WTF? Takže Eastwoodova tvorba pro tebe končí Nesmiřitelnými, Spielbergova Čelistmi a Scorseseho Goodfellas? Ok...
764426
7 -1
reagují: Disketa1
reagovat

Skřivánci na niti (1969)

Stále nejlepší film dvojice Hrabal - Menzel. Odvážný snímek i na 60. léta. Ten závěr snad nic nepřekoná.

Mimochodem Postřižiny, které běžely před Skřivánky, sice byly nádherně zrestaurované, ale ten film mě ukrutně nebavil. Menzelova filmařina po roce 1970 už není to pravé ořechové. Vím, že teď tu všechny naštvu, ale Menzelova tvorba pro mě končí Skřivánky. To je jeho vrcholné dílo, které už nikdy nepřekonal.
764426
Stále nejlepší film dvojice Hrabal - Menzel. Odvážný snímek i na 60. léta. Ten závěr snad nic nepřekoná. Mimochodem Postřižiny, které běžely před Skřivánky, sice byly nádherně zrestaurované, ale ten film mě ukrutně nebavil. Menzelova filmařina po roce 1970 už není to pravé ořechové. Vím, že teď tu všechny naštvu, ale Menzelova tvorba pro mě končí Skřivánky. To je jeho vrcholné dílo, které už nikdy nepřekonal.
Skřivánci na niti (1969)
1 -7
reagují: Memphis
reagovat
Všechny klasické Disneyovky rozhodně nejsou desítkové :) 
764423
Všechny klasické Disneyovky rozhodně nejsou desítkové :) 
2 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: kyller
Právě bych řekl že tohle bude diváky dost rozdělovat podle toho jak rádi ty klasické Disneyovky mají, protože tohle je hodně jiné - což je ale taky pro mnohé dost pozitivum.

A Yifei je tam skvělá, wtz. Může to být v reálu sebevětší blbka, ale kouká se na ni hezky, vypadá tak o deset let mladší než je.
764422
Právě bych řekl že tohle bude diváky dost rozdělovat podle toho jak rádi ty klasické Disneyovky mají, protože tohle je hodně jiné - což je ale taky pro mnohé dost pozitivum. A Yifei je tam skvělá, wtz. Může to být v reálu sebevětší blbka, ale kouká se na ni hezky, vypadá tak o deset let mladší než je.
764408
3 -3
reagují: kyller
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se