Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 15221 - 15240 Napsat příspěvek

Tenet (druhá projekce)

Jak moc jsem se na to těšil, tak o to více přišlo menší vystřízlivění. Chybí tomu moment překvapení. Více jsem se soustředil na detaily, znovu se snažil vstřebat všechny informace a neztratit v tom co se zrovna děje a jak se to děje. Je to chladný film, a jako by mu chyběly živé postavy. Všichni jsou figurky na šachovnici. Jenže pak to přijde, a já hledám pusu dole. Úvod, scéna v kuchyni(John David Washigton by mohl hrát Black Panthera v pohodě), jachting, loupež na letišti, dálnice, finále. A najednou si znovu uvědomím, že je Nolan někde jinde. Každému jinému režisérovi by se to rozpadlo pod rukami, nebo by na to šel jinak. Nolan ne. Mohl udělat nějaké scény jinak. Ano. Mohlo by to být přehlednější a srozumitelnější. Ano. Z mého pohledu Nolan potřebuje živější postavy. Jinak není skoro co vytknout. Něco mi říká, že film uvidím ještě několikrát. 8/10
765448
Jak moc jsem se na to těšil, tak o to více přišlo menší vystřízlivění. Chybí tomu moment překvapení. Více jsem se soustředil na detaily, znovu se snažil vstřebat všechny informace a neztratit v tom co se zrovna děje a jak se to děje. Je to chladný film, a jako by mu chyběly živé postavy. Všichni jsou figurky na šachovnici. Jenže pak to přijde, a já hledám pusu dole. Úvod, scéna v kuchyni(John David Washigton by mohl hrát Black Panthera v pohodě), jachting, loupež na letišti, dálnice, finále. A najednou si znovu uvědomím, že je Nolan někde jinde. Každému jinému režisérovi by se to rozpadlo pod rukami, nebo by na to šel jinak. Nolan ne. Mohl udělat nějaké scény jinak. Ano. Mohlo by to být přehlednější a srozumitelnější. Ano. Z mého pohledu Nolan potřebuje živější postavy. Jinak není skoro co vytknout. Něco mi říká, že film uvidím ještě několikrát. 8/10
Tenet (druhá projekce)
10 -3
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hádes
765403
Hádes
765294
2 0
reagovat
Kralove videa prave vyhrali cenu divakov na najvacsom slovenskom festivale. chodte na to8):D
765353
Kralove videa prave vyhrali cenu divakov na najvacsom slovenskom festivale. chodte na to*8)**:D*
10 -2
reagovat
reaguje na: Gorecki
Round 1, FIGHT!
765306
Round 1, [url=https://www.amctheatres.com/amc-scene/the-top-10-disney-villains-of-all-time]FIGHT[/url]!
765294
1 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Tak když Lví král je volná adaptace Hamleta, tak ještě aby nebyl tak dobrý. :+:D
765297
Tak když Lví král je volná adaptace Hamleta, tak ještě aby nebyl tak dobrý. *:+**:D*
765295
4 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Scar.
765295
Scar.
765294
2 -1
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Suhlas. A ma to asi najlepsieho “disneyovskeho” zaporaka.:+
765294
Suhlas. A ma to asi najlepsieho “disneyovskeho” zaporaka.*:+*
765284
2 0
reagují: janoo8, Sub-Zero, do_Od
reagovat

Zvoník u Matky Boží

Docela dost jsem koukal jak je tento animovaný film od Disneyho tvrdý a drsný. Troufám si říci, že některé menší děti by to mohlo vystrašit a znepokojit. Jinak je to hezký animovaný film s dobrým poselstvím. Příběh není špatný, jen má podle mě o trochu více muzikálových čísel, než by měl mít. A taky by mohl být trochu vtipnější, ale vzhledem k příběhu je to celkem pochopitelné. Animace velmi pěkná a některé momenty jsou opravdu parádně udělané a je vidět, že u toho byli kreativní lidé co umí. Zvoník u Matky Boží nebude, tak populární jako ostatní disneyovky, přesto má v sobě něco co se v normálních disneyovkách tolik nevidí. 7-7,5/10
765284
Docela dost jsem koukal jak je tento animovaný film od Disneyho tvrdý a drsný. Troufám si říci, že některé menší děti by to mohlo vystrašit a znepokojit. Jinak je to hezký animovaný film s dobrým poselstvím. Příběh není špatný, jen má podle mě o trochu více muzikálových čísel, než by měl mít. A taky by mohl být trochu vtipnější, ale vzhledem k příběhu je to celkem pochopitelné. Animace velmi pěkná a některé momenty jsou opravdu parádně udělané a je vidět, že u toho byli kreativní lidé co umí. Zvoník u Matky Boží nebude, tak populární jako ostatní disneyovky, přesto má v sobě něco co se v normálních disneyovkách tolik nevidí. 7-7,5/10
Zvoník u Matky Boží
6 0
reagují: Gorecki
reagovat
765283
[url=https://www.youtube.com/watch?v=ce7VDvG3iv4&t=1s]TeneT[/url]
2 0
reagovat
reaguje na: zahron
No.... Je. Odkedy som to videl tak sa občas pristihnem, že rozmýšľam nad tým ako by sa to dalo napraviť. A ono sa to asi už nedá. Jedine, že by sa to všetko spoplatnilo a to sa nikdy nestane. 
765274
No.... Je. Odkedy som to videl tak sa občas pristihnem, že rozmýšľam nad tým ako by sa to dalo napraviť. A ono sa to asi už nedá. Jedine, že by sa to všetko spoplatnilo a to sa nikdy nestane. 
765271
1 -1
reagovat
reaguje na: SteKi

Social Dillema

Zahron tagged you in a post that you liked. Lets go and cheer him up!

no .... je to problém.
765271
[b]Zahron tagged you in a post that you liked. Lets go and cheer him up![/b] no .... je to problém.
Social Dillema
764736
3 -1
reagují: SteKi
reagovat

Na konci světa / God's Own Country (2017)

Stále velká pecka a jedna z nejlepších romancí posledních let. Tenhle film se zkrátka neokouká. :+
765156
Stále velká pecka a jedna z nejlepších romancí posledních let. Tenhle film se zkrátka neokouká. *:+*
Na konci světa / God's Own Country (2017)
4 -4
reagovat
reaguje na: SteKi
5 až 10 let přesně už si to nepamatuju :D
765120
5 až 10 let přesně už si to nepamatuju *:D*
765081
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Plete se mi to do dneška. Minulý rok jsem se přistihl jak na to koukám (pár měsíců po United 93) a došlo mi to až před koncem. :D 
Já furt "proč jsou tam divní herci, proč chybí záběry ze základny, co ta hudba..." :D
765088
Plete se mi to do dneška. Minulý rok jsem se přistihl jak na to koukám (pár měsíců po United 93) a došlo mi to až před koncem. *:D*  Já furt "proč jsou tam divní herci, proč chybí záběry ze základny, co ta hudba..." *:D*
765079
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:Dkoľko rokov to bolo kým si na to prišiel? 
765081
*:D*koľko rokov to bolo kým si na to prišiel? 
765079
7 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Fajnšmekři mají radši Flight 93 8)
765079
Fajnšmekři mají radši Flight 93 *8)*
4 -2
reagují: Cinefil, SteKi
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tu ti musím dať za pravdu. Keď som to videl druhý krát roky po premiere, cítil som sa vyslovene zle ešte aj deň potom. Prvý krát som to síce videl v kine, ale to by som najradšej svoje mladšie ja prefackal, lebo vtedy som to síce celé, ale velice znudene dopozeral a nechápal čo na tom kto vidí..... Asi som nemal dostatočne vyvinutý mozog vtedy ešte alebo čo.
765075
Tu ti musím dať za pravdu. Keď som to videl druhý krát roky po premiere, cítil som sa vyslovene zle ešte aj deň potom. Prvý krát som to síce videl v kine, ale to by som najradšej svoje mladšie ja prefackal, lebo vtedy som to síce celé, ale velice znudene dopozeral a nechápal čo na tom kto vidí..... Asi som nemal dostatočne vyvinutý mozog vtedy ešte alebo čo.
765074
7 -1
reagovat

United 93 (2006)

Znovu jsem si k výročí 11. září pustil Greengrassův United 93. Viděl jsem ho už mnohokrát, ale stejně se po skončení filmu vždycky klepu. Pořád je to intenzivní divácký zážitek, i když vím, jak to bohužel skončí. Mistrovské dílo.
765074
Znovu jsem si k výročí 11. září pustil Greengrassův United 93. Viděl jsem ho už mnohokrát, ale stejně se po skončení filmu vždycky klepu. Pořád je to intenzivní divácký zážitek, i když vím, jak to bohužel skončí. Mistrovské dílo.
United 93 (2006)
8 -2
reagují: SteKi
reagovat

Pevnost Apačů v Bronxu 1981

Když jsem pochválil Redforda, tak musím i Newmana. Strašná šleha. :+ A podle mne nejoblíbenější film Ayera. 9/10
765057
Když jsem pochválil Redforda, tak musím i Newmana. Strašná šleha. *:+* A podle mne nejoblíbenější film Ayera. 9/10
Pevnost Apačů v Bronxu 1981
3 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Dúfam, že to pritom popcorne aj ostane 8)
765049
Dúfam, že to pritom popcorne aj ostane *8)*
765048
4 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se