Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14781 - 14800 Napsat příspěvek
Jak ukrást Venuši jsem loni viděl na LFŠ a velká paráda. :+
769227
Jak ukrást Venuši jsem loni viděl na LFŠ a velká paráda. *:+*
2 0
reagovat
reaguje na: pytlik
Jak ukrást Venuši je super. 
769224
Jak ukrást Venuši je super. 
769222
3 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
a máš k tomu české titulky, ktoré neviem zohnať už pár rokov? :) :) :)

btw, od Wylera som videl zhruba 10 filmov a všetko skvelé veci
769223
a máš k tomu české titulky, ktoré neviem zohnať už pár rokov? :) :) :) btw, od Wylera som videl zhruba 10 filmov a všetko skvelé veci
769213
3 0
reagovat
Nejlepší léta jsou opravdu skvělá a když jsme u Wylera musím samozřejmě zmínit The Big Country. Měl jsem u toho pocit, že málokdy se ve filmu setkáte s tak rozumnou postavou jako je Gregory Peck aniž by to bylo směšné :+ A dál musím zmínit podle mě trošku zapomenuté How to Steal a Million. Od Wylera s Audrey Hepburn všichni znají Prázdniny v Říme, ale tohle mám snad ještě radši a jako feel-good film se skvělým dabingem ze 70. let to pouštím až nečekaně často :)
769222
Nejlepší léta jsou opravdu skvělá a když jsme u Wylera musím samozřejmě zmínit [b]The Big Country[/b]. Měl jsem u toho pocit, že málokdy se ve filmu setkáte s tak rozumnou postavou jako je Gregory Peck aniž by to bylo směšné *:+* A dál musím zmínit podle mě trošku zapomenuté [b]How to Steal a Million[/b]. Od Wylera s Audrey Hepburn všichni znají Prázdniny v Říme, ale tohle mám snad ještě radši a jako feel-good film se skvělým dabingem ze 70. let to pouštím až nečekaně často *:)*
6 0
reagují: hroubek
reagovat
Je to skvělý. Já na to narazil v rámci IMDB 250 a uprimne jsem se na 70 let protiválečný film moc netesil. Jak já se pletl :)
769218
Je to skvělý. Já na to narazil v rámci IMDB 250 a uprimne jsem se na 70 let protiválečný film moc netesil. Jak já se pletl *:)*
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Díky, jestli na to někde narazím, určitě zkusím! :+ Od Wylera jsem jinak nedávno viděl ještě The Little Foxes: též vydařené, byť divadelní původ nezapřou - a hlavně, na rozdíl od TBYOOL je tam většina postav vrcholně nesympatická (zcela záměrně, pochopitelně) - ale celkově bezesporu kvalitní a důležité dílo... 
769213
Díky, jestli na to někde narazím, určitě zkusím! *:+* Od Wylera jsem jinak nedávno viděl ještě The Little Foxes: též vydařené, byť divadelní původ nezapřou - a hlavně, na rozdíl od TBYOOL je tam většina postav vrcholně nesympatická (zcela záměrně, pochopitelně) - ale celkově bezesporu kvalitní a důležité dílo... 
769209
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
jo, prave jsem si vzpomnel, ze uz si to doporucoval 10x
769210
jo, prave jsem si vzpomnel, ze uz si to doporucoval 10x
769209
3 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
To je strááááášne božíííí film. Daj si od Wylera ešte aj Mrs. Miniver. Tiež veľká pecka z 2. svetovej z "domáceho" frontu. 

Ted: Už som ti odporúčal asi 10x. :D:D:D
769209
To je strááááášne božíííí film. Daj si od Wylera ešte aj Mrs. Miniver. Tiež veľká pecka z 2. svetovej z "domáceho" frontu.  Ted: Už som ti odporúčal asi 10x. *:D**:D**:D*
769198
4 0
reagují: SeldomSeen, TedGeorge
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Pisu si, dik!!!
769202
Pisu si, dik!!!
769198
2 0
reagovat

The Best Years of Our Lives (1946)

Odpusťte (pravděpodobně) poněkud dlouhý a emocionální příspěvek, ale... to je tak strašně, ale strašně dobré! 

Minulý týden jsem se přiměl, ze studijních důvodů, zkouknout oba Boraty, i když jsem celá ta léta měl silné (a správné) tušení, že to není pro mě. No nic, o tom případně jinde, každopádně jsem pak potřeboval něco klasicky filmovějšího na spravení chuti a nálady - a na watchlistu se mi potloukala tato klasika, kterou už jsem jednou viděl, v televizi, před více než čtvrtstoletím, ale některé scény jsem měl v živé paměti. 

Trojice vojáků se po válce snaží začlenit zpátky do civilního života - to je v podstatě všechno (plus tedy nějaká ta (výtečná!) romantika), má to bezmála tři hodiny a je to černobílé a přes 70 let staré... už vás to zajímá?  Bez legrace, mělo by, protože tohle je filmařina nejvyššího stupně - navíc je to ovšem, s ohledem na vážnost témat, kterým se film věnuje, až nepochopitelně a nevysvětlitelně feel-good záležitost. Z velké části je to asi zásluhou postav, které jsou všechny natolik sympatické (ty, které mají být), že byste je okamžitě za kamaráda/manželku/dceru/strýce/snoubenku chtěli i vy. Mimo to je však i celkové vyznění filmu nanejvýš pozitivní, s jakousi nezdolnou vírou, že i když jsou momentálně časy těžké, tak díky lidem a tomu lepšímu v nich bude určitě všechno zase dobré - nemusím snad zdůrazňovat, jak smutně osvěžujícím takový přístup v dnešní době působí... 

Zkrátka a dobře, pokud také chcete posílit svou víru v Ameriku a potažmo lidstvo vůbec, ale hlavně strávit pár hodin v té nejpříjemnější možné filmové společnosti, víte teď, kam se obrátit :+

P.S. Více v pokračování článku o nejlepších filmech před Star Wars, léta čtyřicátá, co píše KarelR...
769198
Odpusťte (pravděpodobně) poněkud dlouhý a emocionální příspěvek, ale... to je tak strašně, ale strašně dobré!  Minulý týden jsem se přiměl, ze studijních důvodů, zkouknout oba Boraty, i když jsem celá ta léta měl silné (a správné) tušení, že to není pro mě. No nic, o tom případně jinde, každopádně jsem pak potřeboval něco klasicky filmovějšího na spravení chuti a nálady - a na watchlistu se mi potloukala tato klasika, kterou už jsem jednou viděl, v televizi, před více než čtvrtstoletím, ale některé scény jsem měl v živé paměti.  Trojice vojáků se po válce snaží začlenit zpátky do civilního života - to je v podstatě všechno (plus tedy nějaká ta (výtečná!) romantika), má to bezmála tři hodiny a je to černobílé a přes 70 let staré... už vás to zajímá?  Bez legrace, mělo by, protože tohle je filmařina nejvyššího stupně - navíc je to ovšem, s ohledem na vážnost témat, kterým se film věnuje, až nepochopitelně a nevysvětlitelně feel-good záležitost. Z velké části je to asi zásluhou postav, které jsou všechny natolik sympatické (ty, které mají být), že byste je okamžitě za kamaráda/manželku/dceru/strýce/snoubenku chtěli i vy. Mimo to je však i celkové vyznění filmu nanejvýš pozitivní, s jakousi nezdolnou vírou, že i když jsou momentálně časy těžké, tak díky lidem a tomu lepšímu v nich bude určitě všechno zase dobré - nemusím snad zdůrazňovat, jak smutně osvěžujícím takový přístup v dnešní době působí...  Zkrátka a dobře, pokud také chcete posílit svou víru v Ameriku a potažmo lidstvo vůbec, ale hlavně strávit pár hodin v té nejpříjemnější možné filmové společnosti, víte teď, kam se obrátit *:+* P.S. Více v pokračování článku o nejlepších filmech před Star Wars, léta čtyřicátá, co píše KarelR...
The Best Years of Our Lives (1946)
11 -1
reagují: pepo, TedGeorge
reagovat

Unhinged

Keby do toho zapracovali viac logiky, bol by z toho krátkometrážny film. A keby v tom nehral vypasený Crowe, bolo by to vlastne aj dosť neatraktívne.
5/10
769152
Keby do toho zapracovali viac logiky, bol by z toho krátkometrážny film. A keby v tom nehral vypasený Crowe, bolo by to vlastne aj dosť neatraktívne. [b]5/10[/b]
Unhinged
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Nikdo? Only a Sith deals in absolutes.
769144
[url=https://www.csfd.cz/uzivatel/84718-re-van/oblibene-filmy/]Nikdo?[/url] Only a Sith deals in absolutes.
769137
4 -1
reagovat

Gladiator 10/10

Právem se drží v top50 již 20 let. Je to přesně ten film, který nikdo nemá v top 10, ale když si ho pustí, tak přemýšlí, že by měl. Zraje to jak víno.
769137
Právem se drží v top50 již 20 let. Je to přesně ten film, který nikdo nemá v top 10, ale když si ho pustí, tak přemýšlí, že by měl. Zraje to jak víno.
Gladiator 10/10
18 -2
reagují: Revan
reagovat

Maraton Pavoučího muže Sama Raimiho

Po dlouhé době a poprvé v HD kvalitě a originálním znění jsem si dal celou Raimiho trilogii.

Spider-Man
Je obdivuhodné jak si tvůrci dokázali tehdy lépe poradit s nově nastupujícím filmovým žánrem než nyní. Sam Raimi si poradil s látkou, jak nejlépe mohl. Jeho Spider-Man není jen originem pavoučího superhrdiny, ale originem pro nový filmový trend. Vše podstatné se o Peterovi dozvíme během několika legendárních scén, na pozadí se nám rýsuje záporák a do toho všeho se reší milostný trojúhelník s Marry Jane, který je stěžejním kamenem pro celou trilogii.

To vše by se rozsypalo nebýt zručné Raimiho režie a kvalitního Koeppova scénáře. Obojí k tomu korunuje skvělá kamera (ach starý dobrý film), ikonická Elfmanova hudba a bezesporu správně obsazení herci. CGI je i dnes na vysoké úrovni díky nepoužívání celých CGI scén, ale jen na nejnutnější efekty. Toby možná není jako člověk herec nejideálnější kandidát na roli, nicméně stejně jako Harry Potter nebo Temný rytíř je to dáno právě filmem, který ho zatvrdil jako TEN Spiderman. JK Simons zase zůstane zacementován jako J.J.J. a to má jen 2 scény! Dafoeův záporák je největší mínus filmu - je příliš komiksově přepálený, ujetý a jeho motiv není nijak originální.

Ovšem jako Norman Osborne by mohl patřit mezi 10 nejlepších komiksových záporáků všech dob. Ví, že si má Petera rozebrat vnitřně skrz M.J. Kvůli tomu se pere se svou vlastní osobností, alteregem a rozdílným prioritám. Má být superhrdina nebo jen Peter? Scéna, ve které nutí Goblin Spidermana učinit rozhodnutí mezi M.J. a dětmi v lanovce je téměř identický konflikt jako Rachel a Harwey Dent ve skladišti. Proto je v obou trilogiích hrdinovou největší slabinou lidská vlastnosti. A právě proto nikdy nebude Peter Parker = Spiderman a Bruce Wayne = Batman. Vždy půjde o dvě rozdílné osobnosti žijící odlišný život a mající jiné priority. Kde se schovává tenhle prvek v Amazing Spider-Man a Homecoming? Nikde.
9/10

Spider-Man 2
Jednoznačně nejlepší Spider-Man vůbec a nejlepší klasický komiksový blockbuster vůbec! Důkaz, že zábava pro široké publikum může být inteligentní, promyšlená se skoro oscarovou kamerou. Teď už vím, že oba díly (třetí tak na hraně) nejsou o záporácích, ale o vnitřním boji priorit a tužeb Petera Parkera a Spidermana. Kdykoliv Peter dostane, po čem touží, Spiderman ztrácí schopnosti. Jakmile je to naopak, Peter ztrácí svou lásku a žije jako chudák. Je to nádherný kontrast v porovnání s Brucem Waynem, který je aspoň boháč. Naopak Peter jako Spiderman, 10x silnější než Batman, nemá skoro nic.

Peterovy starosti částěčně končí s odhalením identity před M.J., Harrym a lidmi ve vlaku. Nicméně stále zůstává jeho největší superschopností a zároveň slabinou láska k M.J. Alfred Molina stejně jako Dafoe je dost netradiční volbou, ale nelze mu upřít pořádnou dávku charakteru. Oba jsou především dobří herci, kteří vynikají ve svých lidských podobách, než jen hromada svalů či železa. Opět vychvaluju exelentní Raimiho režii, kterou ale nyní překonává kameraman Bill Pope (Matrix). Tenhle člově by měl točit všechny komiksovky a akční bijáky, protože, co scéna, to umění. Záběr, co záběr naprostá kultovka. Scéna na operačním sále je solidní (zvukový) nervák.

Efektů samozřejmě přibylo, ale opět je většina scén jen částečné CGI v kombinaci se skutečnými kulisami (nadzemka, banka, kavárna). Vesměs jsou tu jen CGI panďuláci, zbytek (výbuchy, oheň, lítající auta) jsou skutečné. To vše natočené s maximálním použitím reálného osvětlení a absolutnímu vyhýbání se přepálených filtrů, green screen a umělých reflektorů. Díky tomu má každá scéna good feeling a pomalu, spíš vůbec nestárne. Sam Raimi stejně jako Nolan předčasně natočil vrchol trilogie a vlastně i žánru jako takového, který se těžko překonává. Někteří brečí u Zelené míle, já u Spider-Mana 2. A to jako jediný díl nekončí pohřbem.
10/10

Spider-Man 3
Doufal jsem, že budu po letech shovívavější, ale nejde to. Spider-Man 3 dělá chyby ve všem, co bylo na předchozích dílech výtečné. Nejprve je to uspěchaný scénář, který nás po 10 minutách vrhá do akce s Harrym jen, aby ho následně odstrčil na vedlejší kolej, představil dalšího záporáka Sandmana a pak ještě znovu s Venomem. Přitom Harryho proměna v Green Goblina měla být devizou celé trilogie a velmi osobním konfliktem s Peterem. Místo toho je nám řečeno, že strýčka Bena zavraždil Sandman, aby mu v závěru stejně Spiderman odpustil. Jediná linka, která je propojuje je scénáristicky hloupá a klišovitá.

Nesmím zapomenout ani na Venoma, jenž je se Spidermanem sice lépe propojený (Peter ho připravil o práci, holku...), ale je jako páté kolo u vozu - tzn. kdyby Sandman a Harry jako záporáci selhali, má studio v rukávu ještě jednoho. Mimo to je Topher Grace zlá castingová volba (a to ho mám jinak rád). Za tyto přešlapy může bezesporu studio a producenti kašlající na příběh a jen vytahující "po čem fanoušci touží". Původně jsme se totiž měli dočkat pouze Green Goblina, který by se stejně polepšil, a Sandmana jako hl. záporáka. Nějvětší obětí tohoto mišmaše je linka s M.J. Na jejím komplikovaném vztahu s Peterem/Spidermanem byly stavěné oba předchozí díly. Zde prožívá dilema znovu, ale prostřednictvím černého Spidermana, který z něj dělá nesnesitelnou osobu.

Aby bylo jasno, tancující emo Parker je moje guilty pleasure, problém mám s jeho zacházení k M.J. Peter se tu v oné scéně chová jako sobecké hovado, které nedostalo, co chce. Nemůže být tak sobecký, není to Bruce Wayne nebo Tony Stark. Měl by být jako Captain America - vždy na straně dobra. Tento motiv navíc ani nefunguje, protože Harry samotnou M.J. nechce. Pouze se pomstit. V SM1 a SM2 to fungovalo, protože šlo o jiné osoby (Norman, Octopus). No a do toho tu máme vedlejší story se Sandmanem a Venomem, kteří se náhle spojí, aby Spidermanovi ukázali...co to? Načež se objeví v poslední chvíli Harry, aby zemřel. Všechny proměny jsou hrozně uspěchané..

Smrdět tu začíná i CGI, které se jakoby právě od tohoto roku začalo víc drát do trikových filmů, které spoléhají už jen na komplet počítačové postavy a scény.  SM3 má jedinou výhodu ve svých předchůdcích: herci, hudba (byť už ne Elfman), kamera a režije. Přesto si všechny tyto profese vybraly nejslabší chvilku. Ani skvělý Raimi a Bill Pope nedokázali ukočírovat tento zběsilý kolotoč postav a podzápletek. I tak SM3 hravě strčí Amazing Spider-Mana do kapsy a v mnoha ohledech i Hollandova, nemluvě o konkurenci. Jako součást trilogie velký špatný. Jako samostatný díl to taková katastrofa není.
6/10

Je docela smutné i vtipné zároveň, že spolu s maratonem TDK to pro mě bude jeden z největší filmových zážitků tohoto roka.
769109
[i]Po dlouhé době a poprvé v HD kvalitě a originálním znění jsem si dal celou Raimiho trilogii. [/i] [b]Spider-Man[/b] Je obdivuhodné jak si tvůrci dokázali tehdy lépe poradit s nově nastupujícím filmovým žánrem než nyní. Sam Raimi si poradil s látkou, jak nejlépe mohl. Jeho [i]Spider-Man[/i] není jen originem pavoučího superhrdiny, ale originem pro nový filmový trend. Vše podstatné se o Peterovi dozvíme během několika legendárních scén, na pozadí se nám rýsuje záporák a do toho všeho se reší milostný trojúhelník s Marry Jane, který je stěžejním kamenem pro celou trilogii. To vše by se rozsypalo nebýt zručné Raimiho režie a kvalitního Koeppova scénáře. Obojí k tomu korunuje skvělá kamera (ach starý dobrý film), ikonická Elfmanova hudba a bezesporu správně obsazení herci. CGI je i dnes na vysoké úrovni díky nepoužívání celých CGI scén, ale jen na nejnutnější efekty. Toby možná není jako člověk herec nejideálnější kandidát na roli, nicméně stejně jako [i]Harry Potter[/i] nebo [i]Temný rytíř[/i] je to dáno právě filmem, který ho zatvrdil jako TEN Spiderman. JK Simons zase zůstane zacementován jako J.J.J. a to má jen 2 scény! Dafoeův záporák je největší mínus filmu - je příliš komiksově přepálený, ujetý a jeho motiv není nijak originální. Ovšem jako Norman Osborne by mohl patřit mezi 10 nejlepších komiksových záporáků všech dob. Ví, že si má Petera rozebrat vnitřně skrz M.J. Kvůli tomu se pere se svou vlastní osobností, alteregem a rozdílným prioritám. Má být superhrdina nebo jen Peter? Scéna, ve které nutí Goblin Spidermana učinit rozhodnutí mezi M.J. a dětmi v lanovce je téměř identický konflikt jako Rachel a Harwey Dent ve skladišti. Proto je v obou trilogiích hrdinovou největší slabinou lidská vlastnosti. A právě proto nikdy nebude Peter Parker = Spiderman a Bruce Wayne = Batman. Vždy půjde o dvě rozdílné osobnosti žijící odlišný život a mající jiné priority. Kde se schovává tenhle prvek v [i]Amazing Spider-Man[/i] a [i]Homecoming[/i]? Nikde. [b]9/10 Spider-Man 2 [/b]Jednoznačně nejlepší [i]Spider-Man[/i] vůbec a nejlepší klasický komiksový blockbuster vůbec! Důkaz, že zábava pro široké publikum může být inteligentní, promyšlená se skoro oscarovou kamerou. Teď už vím, že oba díly (třetí tak na hraně) nejsou o záporácích, ale o vnitřním boji priorit a tužeb Petera Parkera a Spidermana. Kdykoliv Peter dostane, po čem touží, Spiderman ztrácí schopnosti. Jakmile je to naopak, Peter ztrácí svou lásku a žije jako chudák. Je to nádherný kontrast v porovnání s Brucem Waynem, který je aspoň boháč. Naopak Peter jako Spiderman, 10x silnější než Batman, nemá skoro nic. Peterovy starosti částěčně končí s odhalením identity před M.J., Harrym a lidmi ve vlaku. Nicméně stále zůstává jeho největší superschopností a zároveň slabinou láska k M.J. Alfred Molina stejně jako Dafoe je dost netradiční volbou, ale nelze mu upřít pořádnou dávku charakteru. Oba jsou především dobří herci, kteří vynikají ve svých lidských podobách, než jen hromada svalů či železa. Opět vychvaluju exelentní Raimiho režii, kterou ale nyní překonává kameraman Bill Pope ([i]Matrix[/i]). Tenhle člově by měl točit všechny komiksovky a akční bijáky, protože, co scéna, to umění. Záběr, co záběr naprostá kultovka. Scéna na operačním sále je solidní (zvukový) nervák. Efektů samozřejmě přibylo, ale opět je většina scén jen částečné CGI v kombinaci se skutečnými kulisami (nadzemka, banka, kavárna). Vesměs jsou tu jen CGI panďuláci, zbytek (výbuchy, oheň, lítající auta) jsou skutečné. To vše natočené s maximálním použitím reálného osvětlení a absolutnímu vyhýbání se přepálených filtrů, green screen a umělých reflektorů. Díky tomu má každá scéna good feeling a pomalu, spíš vůbec nestárne. Sam Raimi stejně jako Nolan předčasně natočil vrchol trilogie a vlastně i žánru jako takového, který se těžko překonává. Někteří brečí u [i]Zelené míle[/i], já u [i]Spider-Mana 2[/i]. A to jako jediný díl nekončí pohřbem. [b]10/10 Spider-Man 3 [/b] Doufal jsem, že budu po letech shovívavější, ale nejde to. [i]Spider-Man 3[/i] dělá chyby ve všem, co bylo na předchozích dílech výtečné. Nejprve je to uspěchaný scénář, který nás po 10 minutách vrhá do akce s Harrym jen, aby ho následně odstrčil na vedlejší kolej, představil dalšího záporáka Sandmana a pak ještě znovu s Venomem. Přitom Harryho proměna v Green Goblina měla být devizou celé trilogie a velmi osobním konfliktem s Peterem. Místo toho je nám řečeno, že strýčka Bena zavraždil Sandman, aby mu v závěru stejně Spiderman odpustil. Jediná linka, která je propojuje je scénáristicky hloupá a klišovitá. Nesmím zapomenout ani na Venoma, jenž je se Spidermanem sice lépe propojený (Peter ho připravil o práci, holku...), ale je jako páté kolo u vozu - tzn. kdyby Sandman a Harry jako záporáci selhali, má studio v rukávu ještě jednoho. Mimo to je Topher Grace zlá castingová volba (a to ho mám jinak rád). Za tyto přešlapy může bezesporu studio a producenti kašlající na příběh a jen vytahující [i]"po čem fanoušci touží"[/i]. Původně jsme se totiž měli dočkat pouze Green Goblina, který by se stejně polepšil, a Sandmana jako hl. záporáka. Nějvětší obětí tohoto mišmaše je linka s M.J. Na jejím komplikovaném vztahu s Peterem/Spidermanem byly stavěné oba předchozí díly. Zde prožívá dilema znovu, ale prostřednictvím černého Spidermana, který z něj dělá nesnesitelnou osobu. Aby bylo jasno, tancující emo Parker je moje guilty pleasure, problém mám s jeho zacházení k M.J. Peter se tu v oné scéně chová jako sobecké hovado, které nedostalo, co chce. Nemůže být tak sobecký, není to Bruce Wayne nebo Tony Stark. Měl by být jako Captain America - vždy na straně dobra. Tento motiv navíc ani nefunguje, protože Harry samotnou M.J. nechce. Pouze se pomstit. V [i]SM1[/i] a [i]SM2[/i] to fungovalo, protože šlo o jiné osoby (Norman, Octopus). No a do toho tu máme vedlejší story se Sandmanem a Venomem, kteří se náhle spojí, aby Spidermanovi ukázali...co to? Načež se objeví v poslední chvíli Harry, [spoiler]aby zemřel[/spoiler]. Všechny proměny jsou hrozně uspěchané.. Smrdět tu začíná i CGI, které se jakoby právě od tohoto roku začalo víc drát do trikových filmů, které spoléhají už jen na komplet počítačové postavy a scény.  [i]SM3[/i] má jedinou výhodu ve svých předchůdcích: herci, hudba (byť už ne Elfman), kamera a režije. Přesto si všechny tyto profese vybraly nejslabší chvilku. Ani skvělý Raimi a Bill Pope nedokázali ukočírovat tento zběsilý kolotoč postav a podzápletek. I tak [i]SM3[/i] hravě strčí [i]Amazing Spider-Mana [/i]do kapsy a v mnoha ohledech i [i]Hollandova[/i], nemluvě o konkurenci. Jako součást trilogie velký špatný. Jako samostatný díl to taková katastrofa není. [b]6/10 [/b][i]Je docela smutné i vtipné zároveň, že spolu s maratonem TDK to pro mě bude jeden z největší filmových zážitků tohoto roka. [/i]
Maraton Pavoučího muže Sama Raimiho
14 -2
reagovat
A ještě k Potterovi... Pokud chcete další obsah, nejlepší volbou je z pera Rowlingové - krátké věci pro pottermore.com. Dohromady to vydá rozsahem na kratší knížku, formát povídek, fejetonů a popisů tomu dost pomáhá a  byť se to tedy nedrží hlavního tria prakticky vůbec, pro lidi, které bavily (především) knížky, to je bezesporu nejlepší bonusový obsah.
Fantastické zvířata se mi upřímně líbí, ale změna nativního formátu (z knižního do filmového) mi pořád úplně nesedí, fakt bych si tu sérii raději přečetl jako knížky. A ano, jsou tam věci, co se po zásluze kritizují, především že to lehce nabourává lore. Na druhou stranu - milionkrát lepší jak Prokleté dítě a jde krásně vidět, že vracet se k triu a furt se patlat v událostech z knížek, opravdu nefunguje.
769101
A ještě k [b]Potterovi[/b]... Pokud chcete další obsah, nejlepší volbou je z pera Rowlingové - krátké věci pro pottermore.com. Dohromady to vydá rozsahem na kratší knížku, formát povídek, fejetonů a popisů tomu dost pomáhá a  byť se to tedy nedrží hlavního tria prakticky vůbec, pro lidi, které bavily (především) knížky, to je bezesporu nejlepší bonusový obsah. Fantastické zvířata se mi upřímně líbí, ale změna nativního formátu (z knižního do filmového) mi pořád úplně nesedí, fakt bych si tu sérii raději přečetl jako knížky. A ano, jsou tam věci, co se po zásluze kritizují, především že to lehce nabourává lore. Na druhou stranu - milionkrát lepší jak Prokleté dítě a jde krásně vidět, že vracet se k triu a furt se patlat v událostech z knížek, opravdu nefunguje.
3 -1
reagovat
Rebecca 2020
Strašně zbytečnej remake. Přitom je to natočené sympaticky s  příjemným audiovizuálem. Škoda, protože Arnie Hammer, Lilly James i Kristin Scott THomas se strašně snaží. Minimálně to ukazuje genialitu Hitchcocka, jiný důvod pro shlédnutí není. 5/10 a to jsem na to ještě hodný.

Cagefighter 2020
Poměrně svěží MMA béčko. Je to v podstatě dějový nízkorozpočtový remake Rockyho III s fajn záporákem. Točit se tohle o boxu, tak jsem spokojenej. Jenom si myslím, že by se Chuck Lidell už nikdy neměl pokoušet seriózně hrát. A pak asi vzniknul error, když tam místo ex UFC Giny Carrano hraje Gina Gershon, asi se někdo překlik v mobilu. 6/10

Až na Měsíc 2020
Fajn Netflixí animák, na kterém mi vadilo snad jenom že se snaží Číně zavrtat do prdele až moc hluboko a občas je to hodně crazy. Ale má to fantasitej audiovizuál, dětem se to musí líbit, je to opravdu kouzelný, jenom to nemá takovej ten pixarovskej přesah pro dospělé. A dabingově to v Čechách dostalo tu nejlepší péči, i písničky jsou přezpívané jako kdysi ty nejlepší disneyovky. 7/10
769099
[b]Rebecca 2020[/b] Strašně zbytečnej remake. Přitom je to natočené sympaticky s  příjemným audiovizuálem. Škoda, protože Arnie Hammer, Lilly James i Kristin Scott THomas se strašně snaží. Minimálně to ukazuje genialitu Hitchcocka, jiný důvod pro shlédnutí není. 5/10 a to jsem na to ještě hodný. [b]Cagefighter 2020[/b] Poměrně svěží MMA béčko. Je to v podstatě dějový nízkorozpočtový remake Rockyho III s fajn záporákem. Točit se tohle o boxu, tak jsem spokojenej. Jenom si myslím, že by se Chuck Lidell už nikdy neměl pokoušet seriózně hrát. A pak asi vzniknul error, když tam místo ex UFC Giny Carrano hraje Gina Gershon, asi se někdo překlik v mobilu. 6/10 [b]Až na Měsíc 2020[/b] Fajn Netflixí animák, na kterém mi vadilo snad jenom že se snaží Číně zavrtat do prdele až moc hluboko a občas je to hodně crazy. Ale má to fantasitej audiovizuál, dětem se to musí líbit, je to opravdu kouzelný, jenom to nemá takovej ten pixarovskej přesah pro dospělé. A dabingově to v Čechách dostalo tu nejlepší péči, i písničky jsou přezpívané jako kdysi ty nejlepší disneyovky. 7/10
1 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Tak abych se vyjádřil jasněji: link :D
769091
Tak abych se vyjádřil jasněji: https://makeagif.com/i/HcKhi_ *:D*
769054
2 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Pětka je fakt nejlepší a dokonce jsem te serii dal diky ni zase šanci... (Prostředí v Riu a Rock nalákali dostatečně) Ale v šestce jsem zase pro změnu skončil a dál to vidět nehodlám a to i přesto, že Wana můžu...
769089
Pětka je fakt nejlepší a dokonce jsem te serii dal diky ni zase šanci... (Prostředí v Riu a Rock nalákali dostatečně) Ale v šestce jsem zase pro změnu skončil a dál to vidět nehodlám a to i přesto, že Wana můžu...
769088
3 -2
reagovat

Rychle a zběsile 5 (2011)

Jednoznačně dosud nejstylovější díl celé série Rychle a zběsile, který se bude jen obtížně překonávat. Nádherné akční sekvence, skvělý pěstní souboj mezi Vinem Dieselem a The Rockem a fantastická pasáž s krádeží těžkotonážního sejfu. Vedle nedoceněné dvojky je pátý díl obrovskou zábavou, které neubližuje ani poněkud delší stopáž, na kterou stejně okamžitě zapomenete. Jo, sedlo mi to víc než onen pověstný zadek na hrnec.
769088
Jednoznačně dosud nejstylovější díl celé série Rychle a zběsile, který se bude jen obtížně překonávat. Nádherné akční sekvence, skvělý pěstní souboj mezi Vinem Dieselem a The Rockem a fantastická pasáž s krádeží těžkotonážního sejfu. Vedle nedoceněné dvojky je pátý díl obrovskou zábavou, které neubližuje ani poněkud delší stopáž, na kterou stejně okamžitě zapomenete. Jo, sedlo mi to víc než onen pověstný zadek na hrnec.
Rychle a zběsile 5 (2011)
4 -6
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Run 
Začalo to jako tak nucený drama film, že jsem převracel oči... A pak to změní žánr a já se fakt těším:+
769087
[url=https://m.youtube.com/watch?v=lf99oBP5mhQ]Run[/url]  Začalo to jako tak nucený drama film, že jsem převracel oči... A pak to změní žánr a já se fakt těším*:+*
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se