Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14761 - 14780 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
 to bol iba priklad:D:D:Dine bz som ti dal
769386
 to bol iba priklad*:D**:D**:D*ine bz som ti dal
769383
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: pepo
Jako napad to neni spatnej, ale ja se chci divat jenom na filmy, ktere chci videt :D

Jinak 365 dní 2/10 - je to fakticky hovno
769383
Jako napad to neni spatnej, ale ja se chci divat jenom na filmy, ktere chci videt :D Jinak 365 dní 2/10 - je to fakticky hovno
769381
4 0
reagují: pepo
reagovat
Napadol mi taký corona movie challenge. Každý nominuje troch ľudí s jedným filmom, ktorý si má pozrieť. Každý z nominovaných navrhne film (nie seriály :) ) navrhovateľovi + označí ďalších troch :D:D:D a deadline bude do premiéry nového Jamesa Bonda . Hmm? 
napríklad takto:

Ted:  365 dní
Guido : Armageddon 
Disk : Satanské tango

Takže teraz každý z nich vyberie film mne a nominuje ďalších troch uživateľov :) 
769381
Napadol mi taký corona movie challenge. Každý nominuje troch ľudí s jedným filmom, ktorý si má pozrieť. Každý z nominovaných navrhne film (nie seriály :) ) navrhovateľovi + označí ďalších troch *:D**:D**:D* a deadline bude do premiéry nového Jamesa Bonda . Hmm?  napríklad takto: Ted:  365 dní Guido : Armageddon  Disk : Satanské tango Takže teraz každý z nich vyberie film mne a nominuje ďalších troch uživateľov :) 
7 -1
reagují: Ash_Black, TedGeorge
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Kukni si  True History of the Kelly Gang. Ostatní radšej nie:D:D:D

Som zvedavý, čo na to povieš. Ja som bol dosť nadšený:D
769379
Kukni si  True History of the Kelly Gang. Ostatní radšej nie*:D**:D**:D* Som zvedavý, čo na to povieš. Ja som bol dosť nadšený*:D*
769375
4 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Ano, ty licence budou drahé ... ale potom postrádá smysl tam to ULTRA vůbec mít a účtovat si za to větší prachy, když potom koukáš na zmiňovaný Arctic, kdy zážitek je srovnatelný se sledováním své ranní stolice před spláchnutím. Ať je to klidně ve FULLHD, ale ať to nemá bitrate jako pro "luxusní DVDrip." Tohle by si měl Netflix vyřídit buďto s vlastníkem licence, ať jim neposílají takovou odpadní kvalitu, anebo u sebe na encodérech.

Hlavně, že se už teď výrobci televizí předhánějí s 8K panely, ale streamovací služby jsou pořád v pravěku, Netflix místo toho, aby tu kvalitu navyšoval, tak zase bude stahovat bitrate ještě víc ... a to všichni vyhrožují, že full digital éra je za dveřma. Jinými slovy, už se nemůžu dočkat, až se za 5 let budu dívat na své 8K televizi na Netflixu na film, který ve 4K bude mít bitrate 5mbps a po očích mi budou stékat slzy při vzpomínce na staré časy ...
769378
Ano, ty licence budou drahé ... ale potom postrádá smysl tam to ULTRA vůbec mít a účtovat si za to větší prachy, když potom koukáš na zmiňovaný Arctic, kdy zážitek je srovnatelný se sledováním své ranní stolice před spláchnutím. Ať je to klidně ve FULLHD, ale ať to nemá bitrate jako pro "luxusní DVDrip." Tohle by si měl Netflix vyřídit buďto s vlastníkem licence, ať jim neposílají takovou odpadní kvalitu, anebo u sebe na encodérech. Hlavně, že se už teď výrobci televizí předhánějí s 8K panely, ale streamovací služby jsou pořád v pravěku, Netflix místo toho, aby tu kvalitu navyšoval, tak zase bude stahovat bitrate ještě víc ... a to všichni vyhrožují, že full digital éra je za dveřma. Jinými slovy, už se nemůžu dočkat, až se za 5 let budu dívat na své 8K televizi na Netflixu na film, který ve 4K bude mít bitrate 5mbps a po očích mi budou stékat slzy při vzpomínce na staré časy ...
769364
4 -1
reagovat
kdyz sofia coppola (85%) objevila #blacklivesmatter tak to dopadlo mnohem lip nez kdyz sacha baron cohen (45%) objevil #feminism. ten na tom byl s humorem na stiru jeste vic jak john oliver. wayans family mam celkove rad ale ze i na marlona se dostane neco dustojnyho sem necekal. kdyz mu misto acab rek sup sel sem do kolen jako prodavacka satu.
769375
kdyz sofia coppola (85%) objevila #blacklivesmatter tak to dopadlo mnohem lip nez kdyz sacha baron cohen (45%) objevil #feminism. ten na tom byl s humorem na stiru jeste vic jak john oliver. wayans family mam celkove rad ale ze i na marlona se dostane neco dustojnyho sem necekal. kdyz mu misto acab rek sup sel sem do kolen jako prodavacka satu.
3 -6
reagují: pepo
reagovat

Der Lebensborn - Pramen života (2000)

Stále skvělý film - i po dvaceti letech, kdy se dočkal dobrého zrestaurování. Monika Hilmerová, Vilma Cibulková a Karel Dobrý tvoří fantastický herecký trojúhelník, i když já si už dávno zamiloval tehdy mladičkého polského herce Michała Sieczkowskiho, který mě jednoduše upoutal svou bezprostředností. Asi jediný dobrý Cieslarův film, kterému pomohl silný scénář Vladimíra Körnera.
769365
Stále skvělý film - i po dvaceti letech, kdy se dočkal dobrého zrestaurování. Monika Hilmerová, Vilma Cibulková a Karel Dobrý tvoří fantastický herecký trojúhelník, i když já si už dávno zamiloval tehdy mladičkého polského herce Michała Sieczkowskiho, který mě jednoduše upoutal svou bezprostředností. Asi jediný dobrý Cieslarův film, kterému pomohl silný scénář Vladimíra Körnera.
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
4 -1
reagovat
reaguje na: okkac
4k licence je prý moc drahá. 200 mega na Irčana jsou pro ně asi jen kapesné na žvýkačky. 
769364
4k licence je prý moc drahá. 200 mega na Irčana jsou pro ně asi jen kapesné na žvýkačky. 
769358
1 0
reagují: Hitman_47
reagovat
on the rocks (2020)
85% - osamelej geront co ujizdi na konspiracnich teoriich. do tyhle doby naprosto idealni :+
769362
on the rocks (2020) 85% - osamelej geront co ujizdi na konspiracnich teoriich. do tyhle doby naprosto idealni *:+*
2 -2
reagovat
reaguje na: remy
V dechberoucím SDR, neuvěřitelných 1080p a zdrcujících 5ti kbps? :D
Zrovna s kamarády nadáváme na typickou nekvalitu na Netflixu a zrovna tohle je pak film, který bych si běžel ... než abych se na něj takto díval - bohužel :-
769359
V dechberoucím SDR, neuvěřitelných 1080p a zdrcujících 5ti kbps? *:D* Zrovna s kamarády nadáváme na typickou nekvalitu na Netflixu a zrovna tohle je pak film, který bych si běžel ... než abych se na něj takto díval - bohužel *:-*
769353
4 -1
reagovat
reaguje na: remy
Zrovna na Messengeru hejtujeme Netlix že tam ty Hollywoodské blockbustery má jen v HD i když si člověk platí za 4K coz ma jen Netlix originals. Arctic ma bitrate 1.42 Mbps a Knives Out 3.36 a na 4K TV to vypadá vyloženě hnusně , že raději si sehnat kvalitní rip. 
Takže 1917 na něm si nepustím protože takovou kvalitu si Deakins nezaslouží.
769358
Zrovna na Messengeru hejtujeme Netlix že tam ty Hollywoodské blockbustery má jen v HD i když si člověk platí za 4K coz ma jen Netlix originals. Arctic ma bitrate 1.42 Mbps a Knives Out 3.36 a na 4K TV to vypadá vyloženě hnusně , že raději si sehnat kvalitní rip.  Takže 1917 na něm si nepustím protože takovou kvalitu si Deakins nezaslouží.
769353
8 -2
reagují: Cinefil
reagovat
Po Na nože a Gentlemanech na český Netflix míří další letošní pecka.... 

1917, už v neděli! :)
769353
Po Na nože a Gentlemanech na český Netflix míří další letošní pecka....  [spoiler]1917, už v neděli! :)[/spoiler]
4 -1
reagují: Gonzi, okkac
reagovat

Borat 2

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Cohen to pochopil a natočil důstojný sequel. Moment překvapení je pryč, přesto je tu spoustu scén, u kterých jsem málem brečel smíchem. 7,5/10
769340
Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Cohen to pochopil a natočil důstojný sequel. Moment překvapení je pryč, přesto je tu spoustu scén, u kterých jsem málem brečel smíchem. 7,5/10
Borat 2
4 -1
reagovat
Hm a já nikdy neviděl ani tu Ponorku od Wolfganga Petersena...
769265
Hm a já nikdy neviděl ani tu Ponorku od Wolfganga Petersena...
3 -5
reagovat
Ponorka o parník. (doslova)
769264
Ponorka o parník. (doslova)
4 -2
reagovat
reaguje na: slord
ten je super
769261
ten je super
769260
3 -1
reagovat
Ako ponorkový film za mňa zatiaľ vedie K-19: Stroj na smrť.:)
769260
Ako ponorkový film za mňa zatiaľ vedie K-19: Stroj na smrť.*:)*
2 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: pepo
:D
769259
*:D*
769258
3 0
reagovat
"Film síce nejak extra neoslní, ale ani neurazí a určite si nájde aj svojich fanúšikov."

Vždy keď toto niekto napíše o nejakej veľkej klasike, tak mi dekel emigruje na Mars:D:D:D
769258
"Film síce nejak extra neoslní, ale ani neurazí a určite si nájde aj svojich fanúšikov." Vždy keď toto niekto napíše o nejakej veľkej klasike, tak mi dekel emigruje na Mars*:D**:D**:D*
14 -1
reagují: slord
reagovat

Honba na ponorku (1990)

Honbu na ponorku si predstavujem síce inak, ale budiž. John McTiernan to natočil celkom fajn, ale čakal som od toho niečo viac. Herecké obsadenie bolo celkom dosť nabité, avšak väčšina postáv mi prišla nezaujímavá. Alec Baldwin bol nevýrazný, ale som rád za postavu Seana Conneryho, ktorá celý ten film tiahla. Film síce nejak extra neoslní, ale ani neurazí a určite si nájde aj svojich fanúšikov. 6/10
769257
Honbu na ponorku si predstavujem síce inak, ale budiž. John McTiernan to natočil celkom fajn, ale čakal som od toho niečo viac. Herecké obsadenie bolo celkom dosť nabité, avšak väčšina postáv mi prišla nezaujímavá. Alec Baldwin bol nevýrazný, ale som rád za postavu Seana Conneryho, ktorá celý ten film tiahla. Film síce nejak extra neoslní, ale ani neurazí a určite si nájde aj svojich fanúšikov. [b]6/10[/b]
Honba na ponorku (1990)
3 -9
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se