Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14721 - 14740 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Super - tak pak jenom připomínám, až budete mít chvilku a náladu pepovo prvé pravidlo: "Každý z nominovaných navrhne film (nie seriály :) ) navrhovateľovi + označí ďalších troch"
769449
Super - tak pak jenom připomínám, až budete mít chvilku a náladu pepovo prvé pravidlo: "Každý z nominovaných navrhne film (nie seriály :) ) navrhovateľovi + označí ďalších troch"
769446
4 0
reagují: pepo, Cinefil
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Challenge accepted, neviděla jsem, na večer mám filmový plán jasný. Děkuji :+
769446
[b]Challenge accepted[/b], neviděla jsem, na večer mám filmový plán jasný. Děkuji *:+*
769441
7 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Challenge accepted, neviděl, zní to dobře. Dík!:+
769445
[b]Challenge accepted[/b], neviděl, zní to dobře. [b]Dík[/b]!*:+*
769441
8 0
reagovat

Corona MovieZone MovieChallenge: Nakoukání do filmového fíkusu emzáků na obědnávku slavnoj pepova ze Slovákie a pravydli od Carlose

Vykopávám, nominuju, sepsal jsem to už před avizovanou osmou… Za pravopisné chyby soráč. Je to diskuzní příspěvek, ne článek :D

První je samozřejmě pepo z Blavy. Mám výhodu, že s ním často klábosím na FB a dokud to šlo, tak jsem i pil u bratrů vedle. Tím pádem vím, kterých pět filmů ještě neviděl. Josef Peter ze Slovenska by se měl podívat na film Věrná kopie aneb Copie conforme z roku 2010. Je to jeden z těch bijáků, o kterých si vážně nesmíte nic číst (CSFD neotevírejte) a musíte do toho skočit jako tabula rasa. Film málem byl i v mém článku doporučující pár méně známých mindfucků link několik měsíců nazpátek, ale už tohle je ode mne asi zbytečnej spoiler. Pro někoho možná trochu náročnější věc, ale zrovna Pavlík by to mohl ocenit.

Druhým na řadě je Karlos. Tomu by mohla udělat radost španělská lahůdka Diplomová práce z roku 1996, kterou pevně doufám neviděl. Je to jeden z prvních španělských filmů výborného rejži Alejandra Amenábara (Ti druzí, Otevři oči, Agora, Hlas moře – fakt umí ten kluk) a Karlos se může těsit na parádní thriller, který premisou trochu připomíná 8mm od nebožtíka Schumachera s Cagem. Mladá studentka píše práci na téma násilí (nejenom) ve filmech a zabředne do hlubin snuffu. Není to až tak drsné, no je to napínavé a velmi zajímavé většinu stopáže a mám pocit, že tuhle španělskou Diplomku opravdu hodně lidí nevidělo. Takže zase a znovu – nejenom pro Karlose – doporučení i pro ostatní.

No a třetí nominuji samozřejmě MKubalikovou aneb dobrou duši a jednu z mála otrlých žen na MZ, díky které posíláte tisícikorunky Nadaci Terezy Maxové (jo, propašoval jsem to i sem, v pátek je konec – pokud jste ještě nepřispěli – čtěte aktuální víkendový výplach! link Pro tuto paní, která je starší, než byste si na první i druhý pohled mysleli (to je pochvala), volím film Zulu. Ten doporučoval už Mr. Hlad v našem evropském thrillerovém článku link a já následně půl roku zkoušel překecat právě pepa, aby se na něj podíval. No, teprve před pár dny tak učinil a také se mu to líbilo. Jde o thriller z Jihoafrické republiky, kde drsnej, věčně vožralej a fantastickej (!!!) Orlando Bloom ve spolupráci s Forrestem Whitakerem patrá po vrahovi mladé ženy a do cesty se jim plete hodně kokotů lebedicích si v právě probíhajícím apartheidu. Výborná detektivka, která ti nedá vydechnout a donutí tě (aspoň na chvíli změnit) názor na hezouna Orlanda.

Takže tak, řada je na vás
769441
Vykopávám, nominuju, sepsal jsem to už před avizovanou osmou… Za pravopisné chyby soráč. Je to diskuzní příspěvek, ne článek :D První je samozřejmě [b]pepo[/b] z Blavy. Mám výhodu, že s ním často klábosím na FB a dokud to šlo, tak jsem i pil u bratrů vedle. Tím pádem vím, kterých pět filmů ještě neviděl. Josef Peter ze Slovenska by se měl podívat na film [b]Věrná kopie[/b] aneb Copie conforme z roku 2010. Je to jeden z těch bijáků, o kterých si vážně nesmíte nic číst (CSFD neotevírejte) a musíte do toho skočit jako tabula rasa. Film málem byl i v mém článku doporučující pár méně známých mindfucků https://www.moviezone.cz/clanek/40757-tema-10-filmovych-mindfucku-ktere-mozna-neznate několik měsíců nazpátek, ale už tohle je ode mne asi zbytečnej spoiler. Pro někoho možná trochu náročnější věc, ale zrovna Pavlík by to mohl ocenit. Druhým na řadě je [b]Karlos[/b]. Tomu by mohla udělat radost španělská lahůdka [b]Diplomová práce[/b] z roku 1996, kterou pevně doufám neviděl. Je to jeden z prvních španělských filmů výborného rejži Alejandra Amenábara (Ti druzí, Otevři oči, Agora, Hlas moře – fakt umí ten kluk) a Karlos se může těsit na parádní thriller, který premisou trochu připomíná 8mm od nebožtíka Schumachera s Cagem. Mladá studentka píše práci na téma násilí (nejenom) ve filmech a zabředne do hlubin snuffu. Není to až tak drsné, no je to napínavé a velmi zajímavé většinu stopáže a mám pocit, že tuhle španělskou Diplomku opravdu hodně lidí nevidělo. Takže zase a znovu – nejenom pro Karlose – doporučení i pro ostatní. No a třetí nominuji samozřejmě [b]MKubalikovou[/b] aneb dobrou duši a jednu z mála otrlých žen na MZ, díky které posíláte tisícikorunky Nadaci Terezy Maxové (jo, propašoval jsem to i sem, v pátek je konec – pokud jste ještě nepřispěli – čtěte aktuální víkendový výplach! https://www.moviezone.cz/clanek/41070-vikendovy-vyplach-581-o-wolverineovi-a-rambovi). Pro tuto paní, která je starší, než byste si na první i druhý pohled mysleli (to je pochvala), volím film [b]Zulu[/b]. Ten doporučoval už Mr. Hlad v našem evropském thrillerovém článku https://www.moviezone.cz/clanek/40372-tema-10-skvelych-evropskych-thrilleru-ktere-byste-meli-videt/2#2 a já následně půl roku zkoušel překecat právě pepa, aby se na něj podíval. No, teprve před pár dny tak učinil a také se mu to líbilo. Jde o thriller z Jihoafrické republiky, kde drsnej, věčně vožralej a fantastickej (!!!) Orlando Bloom ve spolupráci s Forrestem Whitakerem patrá po vrahovi mladé ženy a do cesty se jim plete hodně kokotů lebedicích si v právě probíhajícím apartheidu. Výborná detektivka, která ti nedá vydechnout a donutí tě (aspoň na chvíli změnit) názor na hezouna Orlanda. Takže tak, řada je na vás
Corona MovieZone MovieChallenge: Nakoukání do filmového fíkusu emzáků na obědnávku slavnoj pepova ze Slovákie a pravydli od Carlose
11 -1
reagují: mkubalikova, KARLOS
reagovat
reaguje na: Disketa1
Vidím, že jseš pro každou legraci.
769437
Vidím, že jseš pro každou legraci.
769434
9 -2
reagovat
reaguje na: Fanous21
Díky, počkám až se to dostane na VOD k nám :)
769435
Díky, počkám až se to dostane na VOD k nám *:)*
769431
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No nedovolil bych si doporučovat filmy někomu konkrétnímu. Raději dávám obecné tipy. Mimochodem jsou tu lidé, kteří mají nakoukáno mnohem víc než já. To je obecný fakt.
769434
No nedovolil bych si doporučovat filmy někomu konkrétnímu. Raději dávám obecné tipy. Mimochodem jsou tu lidé, kteří mají nakoukáno mnohem víc než já. To je obecný fakt.
769425
2 -3
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
V Něměcku to vyšlo na VOD službách a na Blu-rayi.
769431
V Něměcku to vyšlo na VOD službách a na Blu-rayi.
769420
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:+
769430
*:+*
769425
3 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Dobra, porad se mi nelibi moznost koukat na filmy znovu (byt argumentujes pekne), ale uz to tak nechme :D

Ve 20:00 tu vykopnu :)
769426
Dobra, porad se mi nelibi moznost koukat na filmy znovu (byt argumentujes pekne), ale uz to tak nechme :D Ve 20:00 tu vykopnu :)
769424
7 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ve skutečnosti tu mají tvoje filmové tipy docela váhu vzhledem k tomu že máš filmy nakoukane a přemýšlíš o nich. Váhu tu naopak nemají tyhle ublizenecke kecy ;)
769425
Ve skutečnosti tu mají tvoje filmové tipy docela váhu vzhledem k tomu že máš filmy nakoukane a přemýšlíš o nich. Váhu tu naopak nemají tyhle ublizenecke kecy *;)*
769421
13 -2
reagují: Disketa1, pepo
reagovat
reaguje na: Disketa1
No a proto je tam ta možnost prostě do Challenge nejít, ne?
769424
No a proto je tam ta možnost prostě do Challenge nejít, ne?
769421
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Mně se do této akce ani moc nechce. Jednak si nedokážu nějaký film pustit na přímé doporučení a jednak bych nerad někomu doporučoval něco, co by se mu nakonec nelíbilo. No a zatřetí každý tip od Diska je braný jako něco podezřelého.
769421
Mně se do této akce ani moc nechce. Jednak si nedokážu nějaký film pustit na přímé doporučení a jednak bych nerad někomu doporučoval něco, co by se mu nakonec nelíbilo. No a zatřetí každý tip od Diska je braný jako něco podezřelého.
3 -11
reagují: AndyKaufman, KARLOS
reagovat
reaguje na: Fanous21
Kde se to dá vidět ?
769420
Kde se to dá vidět ?
769415
1 -1
reagují: Fanous21
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Což je třeba i o tomhle ;):D...
769419
Což je třeba i o tomhle *;)**:D*...
769418
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
U první protinominace jsi mě ztratil :D Každopádně si též ráda zahraju, i když je mi jasné, že vymyslet kloudné nominace nebude ízy pízy. 
P.S. Sedm je čistých 100%  :D
769418
U první protinominace jsi mě ztratil *:D* Každopádně si též ráda zahraju, i když je mi jasné, že vymyslet kloudné nominace nebude ízy pízy.  P.S. [spoiler]Sedm je čistých 100% [/spoiler] *:D*
769416
2 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Řešíš pepa, který je úkaz i na MZ. Navíc ne každý má csfd tip top. BUDE to o tom, jak a kdo v tom bude upřímný.
Zároveň nesouhlasím, že by opětovné zkouknutí něčemu škodilo. Pokud daný člověk něco viděl a třeba se mu to i líbilo, proč se na to nepodívat znova. Naopak třeba takový verbst dostane (pokud bude nominovaný) jednoznačně Avatara. Jakože na tuty :D. A i o tomhle by to mohlo být, třeba to viděl, nelíbilo se mu to, ale bude nucet se kouknout na to znova... A tčeba mu to po dané době sedne.
769417
Řešíš pepa, který je úkaz i na MZ. Navíc ne každý má csfd tip top. BUDE to o tom, jak a kdo v tom bude upřímný. Zároveň nesouhlasím, že by opětovné zkouknutí něčemu škodilo. Pokud daný člověk něco viděl a třeba se mu to i líbilo, proč se na to nepodívat znova. Naopak třeba takový verbst dostane (pokud bude nominovaný) jednoznačně Avatara. Jakože na tuty *:D*. A i o tomhle by to mohlo být, třeba to viděl, nelíbilo se mu to, ale bude nucet se kouknout na to znova... A tčeba mu to po dané době sedne.
769413
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jasně, učesat by se to mělo, vetovat zanemná zažádat o náhradu. Odmítnout znamená neúčastnit se.

Imo pokud by to bylo mimo tuhle diskuzi, mezi běžnými diváky, proč ne. Takhle by se to ale zkomplikovalo do neúnosných mezí a dostal byses k těm Dagmarám...
Ale:
7b) Může se na něk podívat znova, pokud si daný film už moc nepamatuje, nebo ho viděl 5+let zpátky.
OK? Celé je to postavené na dobré vůli a upřímnosti, těžko někdo někomu dokáže, že to viděl, nebo ne. Tohle je kompromis a mělo by to účastníkům dát možnost větší volby nominací.

Jinak co do vlastního řešení:
Nominovaný přijme challenge, bude řešit, zda to viděl, chce to vidět (body 4 a 5) a pak dá vědět, že s tím souhlasí, nebo zažádá o náhradu.
Jakmile napíše, že se do toho pouští, má čas do příštího Bonda. Logicky bude dobré nečekat až na něj, ale to je věc každého, že.
Až to uvidí, napíše, imo asi zhodnotí a nominuje další lidi. Zároveň udělí protinominaci.
Jakmile jeho nominovaní filmové tipy uvidí, vrátí se mu tři protinominace. Na ty se bude muset podívat také do Bonda. U každé protinominace dá do diskuze opět vědět. Ideál s komentářem.
Jakmile uvidí všechny čtyři nominace, ideálně do Bonda, vlepí si hrdou hvězdu, nebo něco podobného do avatara...
769416
Jasně, učesat by se to mělo, vetovat zanemná zažádat o náhradu. Odmítnout znamená neúčastnit se. Imo pokud by to bylo mimo tuhle diskuzi, mezi běžnými diváky, proč ne. Takhle by se to ale zkomplikovalo do neúnosných mezí a dostal byses k těm Dagmarám... Ale: [b]7b) Může se na něk podívat znova, pokud si daný film už moc nepamatuje, nebo ho viděl 5+let zpátky.[/b] OK? Celé je to postavené na dobré vůli a upřímnosti, těžko někdo někomu dokáže, že to viděl, nebo ne. Tohle je kompromis a mělo by to účastníkům dát možnost větší volby nominací. Jinak co do vlastního řešení: Nominovaný přijme challenge, bude řešit, zda to viděl, chce to vidět (body 4 a 5) a pak dá vědět, že s tím souhlasí, nebo zažádá o náhradu. Jakmile napíše, že se do toho pouští, má čas do příštího Bonda. Logicky bude dobré nečekat až na něj, ale to je věc každého, že. Až to uvidí, napíše, imo asi zhodnotí a nominuje další lidi. Zároveň udělí protinominaci. Jakmile jeho nominovaní filmové tipy uvidí, vrátí se mu tři protinominace. Na ty se bude muset podívat také do Bonda. U každé protinominace dá do diskuze opět vědět. Ideál s komentářem. Jakmile uvidí všechny čtyři nominace, ideálně do Bonda, vlepí si hrdou hvězdu, nebo něco podobného do avatara...
769411
4 0
reagují: mkubalikova
reagovat

Nightlife: Na tahu

Další velmi vtipná záležitost od Elyase M'Bareka. Ten je tady opět super a sekundují mu parťáci z bývalých filmů. Scény v lese geniální. :) 7/10
769415
Další velmi vtipná záležitost od Elyase M'Bareka. Ten je tady opět super a sekundují mu parťáci z bývalých filmů. Scény v lese geniální. :) 7/10
Nightlife: Na tahu
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KARLOS
Ne, nesouhlasim... Je to hovado, co videlo 40 000 filmu, ale stejne je jich plno, ktere nevidel... Imho zrovna u nej je mozno overit na CSFD.

Přátelé - pepo nemá vůbec rád horory a plno skvělých neviděl. Neříkejte mu, že jsem vám to řekl... :D

A hlavne ta challenge musi mit nejake rozumne casove ukotveni. Neni mozne koukat na film denne (ticho pepo). Mame nejakej zivot, tim padem to bude vzdycky trvat dele, clovek si aspon vic rozmysli ten tip a proste jsem proti tomu koukat na filmy znova :D
769413
Ne, nesouhlasim... Je to hovado, co videlo 40 000 filmu, ale stejne je jich plno, ktere nevidel... Imho zrovna u nej je mozno overit na CSFD. [spoiler]Přátelé - pepo nemá vůbec rád horory a plno skvělých neviděl. Neříkejte mu, že jsem vám to řekl... *:D*[/spoiler] A hlavne ta challenge musi mit nejake rozumne casove ukotveni. Neni mozne koukat na film denne (ticho pepo). Mame nejakej zivot, tim padem to bude vzdycky trvat dele, clovek si aspon vic rozmysli ten tip a proste jsem proti tomu koukat na filmy znova *:D*
769412
4 0
reagují: KARLOS
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se