Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14501 - 14520 Napsat příspěvek

Duna (1984)

Lynchova Duna je z první poloviny zábavná a z druhé poloviny bohužel velmi uspěchaná. Ovšem atmosféricky je to super. Každopádně je jasné, že nová verze bude parádní, už jenom proto, že Timothée Chalamet je mnohem lepší herec než Kyle MacLachlan.
770480
Lynchova Duna je z první poloviny zábavná a z druhé poloviny bohužel velmi uspěchaná. Ovšem atmosféricky je to super. Každopádně je jasné, že nová verze bude parádní, už jenom proto, že Timothée Chalamet je mnohem lepší herec než Kyle MacLachlan.
Duna (1984)
2 -13
reagují: Ne__Ty
reagovat

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Audiovizuální skvost s nádhernou, nečekaně přesnou komiksovou stylizací, kdy si připadáte jako když projíždíte stránky komiksu držícího v rukou, nařachanýho soundtracku perfektně ladícího k vizuálu a atmosféře celýho filmu a hlavně s příjemným, neinfantilním humorem, který dokázal vykouzlit nejeden úsměv na tváři.

Líbilo se moc, nicméně bych si to zařadil do příčky filmů, které nemusím vidět nutně znova (přeci jen k úplnému konci to začala být trochu překombinovaná psychedelická ujeťárna), ale na první zkouknutí rozhodně nářez, něco co bych zařadil třeba hned vedle Scotta Pilgrima.
770478
Audiovizuální skvost s nádhernou, nečekaně přesnou komiksovou stylizací, kdy si připadáte jako když projíždíte stránky komiksu držícího v rukou, nařachanýho soundtracku perfektně ladícího k vizuálu a atmosféře celýho filmu a hlavně s příjemným, neinfantilním humorem, který dokázal vykouzlit nejeden úsměv na tváři. Líbilo se moc, nicméně bych si to zařadil do příčky filmů, které nemusím vidět nutně znova (přeci jen k úplnému konci to začala být trochu překombinovaná psychedelická ujeťárna), ale na první zkouknutí rozhodně nářez, něco co bych zařadil třeba hned vedle Scotta Pilgrima.
Spider-Man: Into the Spider-Verse
7 0
reagovat
The Departed je nejlepší film všetkých čas. F you all, c*nts. :D8)
770477
The Departed je nejlepší film všetkých čas. F you all, c*nts. *:D**8)*
7 -5
reagovat
reaguje na: Memphis
Tady souhlasim. Tohle jsem nikdy nepochopil. Naprosto chápu druhý pohled, sám ho cítím, ale furt je to hrozně dobrý.
770476
Tady souhlasim. Tohle jsem nikdy nepochopil. Naprosto chápu druhý pohled, sám ho cítím, ale furt je to hrozně dobrý.
770474
5 -1
reagovat
it must be heaven (2019)
35% - v 24 frames (80%) bylo cgi misused lip 8)
770475
it must be [url=https://youtu.be/6lt9POoRenI]heaven[/url] (2019) 35% - v 24 frames (80%) bylo cgi misused lip *8)*
1 -2
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Stačí se na ní podívat. Nemá myslím ani dvě hodiny a je snadno dostupná.

The Departed je hodně doslovný remake. Nikdo mi ale nevymluví, že je komplexnější, líp zahraný a ve výsledku lepší. Furt je to Marty, kruci, v žánru, který mu jde nejlíp.
770474
Stačí se na ní podívat. Nemá myslím ani dvě hodiny a je snadno dostupná. The Departed je hodně doslovný remake. Nikdo mi ale nevymluví, že je komplexnější, líp zahraný a ve výsledku lepší. Furt je to Marty, kruci, v žánru, který mu jde nejlíp.
770472
10 -2
reagují: Godlike
reagovat
Jasné nie je to ani v top 10 Scoseseho filmov ale je to super thriler a príde mi neprávom zatracovaný lep preto, že je to remake(?). Je snád Volavka tak podobná so Skrytou identitou?
770472
Jasné nie je to ani v top 10 Scoseseho filmov ale je to super thriler a príde mi neprávom zatracovaný lep preto, že je to remake(?). Je snád Volavka tak podobná so Skrytou identitou?
7 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Protože Scorsese natočil hromadu pecek a Oscara dostal za toto.. Jakoby z povinnosti... Má mnohem lepší filmy.. Stejně jako Leo zahrál mnohem líp ve Vlku z Wall Street, než v Revenantovy...
770471
Protože Scorsese natočil hromadu pecek a Oscara dostal za toto.. Jakoby z povinnosti... Má mnohem lepší filmy.. Stejně jako Leo zahrál mnohem líp ve Vlku z Wall Street, než v Revenantovy...
770456
9 -4
reagovat
Hmm čakal som iné reakcie. Raz dávnejšie som tu napísal, že Skrytá identita je absolútne zbytočný film potom čo som videl Volavku, tak ste sa tu pekne do mňa pustili. A zranilo to moje citečky :D
770469
Hmm čakal som iné reakcie. Raz dávnejšie som tu napísal, že Skrytá identita je absolútne zbytočný film potom čo som videl Volavku, tak ste sa tu pekne do mňa pustili. A zranilo to moje citečky *:D*
8 -5
reagovat
reaguje na: SHUTTER
One of life's greatest mysteries.
770468
One of life's greatest mysteries.
770456
5 -3
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Protože jsme viděli Volavku.
770466
Protože jsme viděli Volavku.
770456
7 -7
reagovat
reaguje na: SHUTTER
protoze to neni zadnej zazrak
770459
protoze to neni zadnej zazrak
770456
9 -10
reagovat
Prečo inak je tu všeobecne hatovaná Skrytá identita? 
770456
Prečo inak je tu všeobecne hatovaná Skrytá identita? 
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Pri pozeraní som si na neho spomenul.:)
770428
Pri pozeraní som si na neho spomenul.*:)*
770426
3 0
reagovat
reaguje na: slord
Dredda s Urbanem znáš?
770426
Dredda s Urbanem znáš?
770422
5 0
reagují: slord
reagovat

The Raid

Našlapaná akčná nálož, z ktorej sršal adrenalín. Film, ktorý nedá človeku ani vydýchnuť lebo stále sa tam niečo deje. Bojové pasáže boli skvelé a užíval som si každý úder. Pecka. 9/10
770422
Našlapaná akčná nálož, z ktorej sršal adrenalín. Film, ktorý nedá človeku ani vydýchnuť lebo stále sa tam niečo deje. Bojové pasáže boli skvelé a užíval som si každý úder. Pecka. [b]9/10[/b]
The Raid
4 -1
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: HAL
Též mi to přišlo relativně v klidu, těch 5,5-6/10 bych tomu dal. Je to divný film, ale krátkej, a ani jednou jsem se nepodíval na čas, celkem rychle to uteklo. Nečekal jsem od toho vůbec nic.
770405
Též mi to přišlo relativně v klidu, těch 5,5-6/10 bych tomu dal. Je to divný film, ale krátkej, a ani jednou jsem se nepodíval na čas, celkem rychle to uteklo. Nečekal jsem od toho vůbec nic.
770403
1 -3
reagovat
reaguje na: KARLOS
Mě to v kině bavilo, a nebýt toho průměrného finále (parta superhrdinů mlátí digimonstrum, yayy...), tak bych byl rád kdyby X-Meni tímhle stylem pokračovali dál. Je to mnohem menší, ale lepší film než Dark Phoenix i Apocalypsa.
770403
Mě to v kině bavilo, a nebýt toho průměrného finále (parta superhrdinů mlátí digimonstrum, yayy...), tak bych byl rád kdyby X-Meni tímhle stylem pokračovali dál. Je to mnohem menší, ale lepší film než Dark Phoenix i Apocalypsa.
770393
1 -4
reagují: Fanous21
reagovat
Dnes, resp. včera, som si dal prvýkrát od operácie očí Batman vs Superman a neviem či to je tým novým zrakom, ale ten film sa mi vôbec nezdal taký tmavý ako som si pamätal. Dokonca aj to CGI bolo krajšie. Škoda tej scény s Martou, ktorá to trochu ťahá dolu, ale nechápem ľudí čo kvôli tej minútke odstrelia kompletne celý trojhodinový masterpiece. Ja som sa počas toho radšej išiel napiť. :D8)
770401
Dnes, resp. včera, som si dal prvýkrát od operácie očí [b]Batman vs Superman[/b] a neviem či to je tým novým zrakom, ale ten film sa mi vôbec nezdal taký tmavý ako som si pamätal. Dokonca aj to CGI bolo krajšie. Škoda tej scény s Martou, ktorá to trochu ťahá dolu, ale nechápem ľudí čo kvôli tej minútke odstrelia kompletne celý trojhodinový masterpiece. Ja som sa počas toho radšej išiel napiť. *:D**8)*
8 -6
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Ono to fakt spatšilo světlo světa? :o:Dwow, ale tak na vod to mohli hodit už dávno, tohle by v kinech nikdo nehrál, vir nevir...
770393
Ono to fakt spatšilo světlo světa? *:o**:D*wow, ale tak na vod to mohli hodit už dávno, tohle by v kinech nikdo nehrál, vir nevir...
770382
3 0
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se