Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14341 - 14360 Napsat příspěvek
reaguje na: slord

Brubaker 8/10 - Corona challenge

Nu pozdě ale přece...
Nejvíc na snímku oceňuju, že se každou chvíli vyvíjí a nejde vůbec odhadnout kam se bude zápletka vyvíjet. Úplně nejlepší by bylo, nevědět o tom vůbec nic, protože oficiální text distributora vykecává jedno překvapení a pracuje s ním jako, kdyby o tom byl celý film. Není, jen prvních 15 minut, při kterých jsem myslel, že budu celý film trpět. Nakonec to byl takový realističtější Shawshank cinknutý politickým thrillerem, relativně nadčasový. P.S. Oficiální české titulky od Magic Boxu naprosto tragické.
771527
Nu pozdě ale přece... Nejvíc na snímku oceňuju, že se každou chvíli vyvíjí a nejde vůbec odhadnout kam se bude zápletka vyvíjet. Úplně nejlepší by bylo, nevědět o tom vůbec nic, protože oficiální text distributora vykecává jedno překvapení a pracuje s ním jako, kdyby o tom byl celý film. Není, jen prvních 15 minut, při kterých jsem myslel, že budu celý film trpět. Nakonec to byl takový realističtější Shawshank cinknutý politickým thrillerem, relativně nadčasový. P.S. Oficiální české titulky od Magic Boxu naprosto tragické.
Brubaker 8/10 - Corona challenge
771522
6 0
reagují: slord
reagovat

22 July

Silný a dosť desivý film. Greengrass nám servíruje emočný nápor, pri ktorom človeku tuhne až krv v žilách. Aj keď samotný útok nie je hlavným motívom filmu, tak je natočený dosť uveriteľne. Film sa sústredí na následky tohto ohavného činu a na traumu postihnutých obetí. Greengrass to má stále v sebe a vie udržať divákovu pozornosť až do záverečných tituliek. 8/10
771522
Silný a dosť desivý film. Greengrass nám servíruje emočný nápor, pri ktorom človeku tuhne až krv v žilách. Aj keď samotný útok nie je hlavným motívom filmu, tak je natočený dosť uveriteľne. Film sa sústredí na následky tohto ohavného činu a na traumu postihnutých obetí. Greengrass to má stále v sebe a vie udržať divákovu pozornosť až do záverečných tituliek. [b]8/10[/b]
22 July
3 -1
reagují: speta.jr
reagovat
Malou smrt jsem kdysi doporučoval už tady... link

Ten příběh s tlumočnicí je dodnes jedna z nejdojemnějších věci, co sem v podobnejch filmech viděl
771516
Malou smrt jsem kdysi doporučoval už tady... https://www.moviezone.cz/clanek/32350-top-11-nejpohodovejsich-filmu-na-sychravy-podzim/4#4 Ten příběh s tlumočnicí je dodnes jedna z nejdojemnějších věci, co sem v podobnejch filmech viděl
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Malou smrt i Horší už to nebude chválím moc, Železňák mi nikdy nijak extra neučaroval, ale v vím, že sem v tomhle echt výjimka.
771514
Malou smrt i Horší už to nebude chválím moc, Železňák mi nikdy nijak extra neučaroval, ale v vím, že sem v tomhle echt výjimka.
771491
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Neviděl jsem a moc rád tento rest doženu.  :+
771512
Neviděl jsem a moc rád tento rest doženu.  *:+*
771491
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ja som si nedávno takto vychutnal Daredevila (2003) a za mňa je to asi najlepšia ukážka filmu z počiatku nového tisícročia. Koncentrované prvy všetkého z tohoto obdobia - namodralí vizuál, snaha napodobiť matrix, tesné kožené oblečky, prepálé songy, a to obsadenie! :+Guilty "jak prase" ale ja ten film milujem! Ale som asi jediný :D
771503
Ja som si nedávno takto vychutnal Daredevila (2003) a za mňa je to asi[b] najlepšia ukážka filmu z počiatku nového tisícročia[/b]. Koncentrované prvy všetkého z tohoto obdobia - namodralí vizuál, snaha napodobiť matrix, tesné kožené oblečky, prepálé songy, a to obsadenie! *:+*Guilty "jak prase" ale ja ten film milujem! Ale som asi jediný *:D*
771439
5 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Myšičky jsou hodně fajn jako film i jako kniha. A to říká člověk, který čte jen EAF. :D

Sinise sice točil dost na jistotu 1:1 k předloze, ale nemohlo to dopadnout líp. Jo, i na stará  Forrestova kolena by měl točit častějc. :+

PS: V CSI New York ho mám náhodou rád. :D
771493
Myšičky jsou hodně fajn jako film i jako kniha. A to říká člověk, který čte jen EAF. *:D* Sinise sice točil dost na jistotu 1:1 k předloze, ale nemohlo to dopadnout líp. Jo, i na stará  Forrestova kolena by měl točit častějc. *:+* PS: V CSI New York ho mám náhodou rád. *:D*
771491
4 -1
reagovat
reaguje na: hroubek

Challenge completed

O myších a lidech - Ty necelé dvě hodiny utekly jak voda. Moc hezké zpracování předlohy. Má to takový ten správný chlapský feeling, jako Shawshank nebo Stůj při mně. I přítelkyni se líbilo, jen jakožto milovnice zvířat, tam nějaké scény moc nezvládala:D Sinise se měl vykašlat na všechny ty "Kriminálky random USA město" a režírovat dál.

Protinominace: Na csfd máš nakoukáno hodně hororových klasik, ale jedna z největších ti tam chybí. Proto nominuju Vymítače ďábla. Pokud jsi viděl, akorát nehodnotil, tak vymyslím něco jiného.

Nominace:

Pro ty, kteří tráví karanténu s drahou polovičkou, tak si dejte Little death - čtyři úchylky, čtyři vtipné povídky a garantuju vám, že ta poslední vás dojme víc, než většina filmů, které na to cílí. 

Pro ty, kteří tráví karanténu s dětmi, tak si pusťte Železného obra - prvotina Brada Birda je animák ze staré školy, který svého času bohužel úplně propadl, ale dojme snad všechny věkové kategorie. A jako bonus tam v originále robota dabuje Vin "I am Groot" Diesel.

A pro ty, kteří tráví čas v karanténě o samotě, tak si pusťte Horší už to nebude. Willa Ferrella moc nemusím, ale tady ta jeho samotářská role mu dokonale sedla. Jako bonus tam hraje roztomilá Maggie Gyllenhaal.
771491
[b]O myších a lidech[/b] - Ty necelé dvě hodiny utekly jak voda. Moc hezké zpracování předlohy. Má to takový ten správný chlapský feeling, jako Shawshank nebo Stůj při mně. I přítelkyni se líbilo, jen jakožto milovnice zvířat, tam nějaké scény moc nezvládala*:D* Sinise se měl vykašlat na všechny ty "Kriminálky random USA město" a režírovat dál. Protinominace: Na csfd máš nakoukáno hodně hororových klasik, ale jedna z největších ti tam chybí. Proto nominuju [b]Vymítače ďábla. [/b]Pokud jsi viděl, akorát nehodnotil, tak vymyslím něco jiného. Nominace: Pro ty, kteří tráví karanténu s drahou polovičkou, tak si dejte [b]Little death[/b] - čtyři úchylky, čtyři vtipné povídky a garantuju vám, že ta poslední vás dojme víc, než většina filmů, které na to cílí.  Pro ty, kteří tráví karanténu s dětmi, tak si pusťte [b]Železného obra [/b]- prvotina Brada Birda je animák ze staré školy, který svého času bohužel úplně propadl, ale dojme snad všechny věkové kategorie. A jako bonus tam v originále robota dabuje Vin "I am Groot" Diesel. A pro ty, kteří tráví čas v karanténě o samotě, tak si pusťte [b]Horší už to nebude.[/b] Willa Ferrella moc nemusím, ale tady ta jeho samotářská role mu dokonale sedla. Jako bonus tam hraje roztomilá Maggie Gyllenhaal.
Challenge completed
769770
7 -1
reagují: KARLOS, hroubek, Cinefil
reagovat
Já měl s Utoyou problém, že dělá z takové události zážitkové kino. Ani ne tak morální problém, jako že mi prostě uniká smysl. Že bylo hrozný si to prožít mi je jasné jenom když si to představím... A dál?  Greengrass za mě udělal dobře, že šel opačnou cestou než s United 93 - intenzivní teror si nechal na prvních dvacet minut a pak se věnoval následkům, které mi přijdou mnohem zajímavější než co Breivik udělal.
771485
Já měl s Utoyou problém, že dělá z takové události zážitkové kino. Ani ne tak morální problém, jako že mi prostě uniká smysl. Že bylo hrozný si to prožít mi je jasné jenom když si to představím... A dál?  Greengrass za mě udělal dobře, že šel opačnou cestou než s United 93 - intenzivní teror si nechal na prvních dvacet minut a pak se věnoval následkům, které mi přijdou mnohem zajímavější než co Breivik udělal.
5 -2
reagovat
reaguje na: slord
ta mňa utoya :)
771483
ta mňa utoya :)
771441
2 -2
reagovat

50/50

Veľmi dobre vyladená dráma + komédia, ktorá obsahuje dávku optimizmu, a ukazuje, že človek sa nesmie vzdať nech ho v živote stretne čokoľvek. Vtipný aj dojemný film, pri ktorom mi len tak tak ostalo oko suché. Joseph Gordon - Levitt a Seth Rogen bola vo filme veľmi dobrá dvojka a samozrejme Anna Kendrick sympatická ako vždy. 8/10
771471
Veľmi dobre vyladená dráma + komédia, ktorá obsahuje dávku optimizmu, a ukazuje, že človek sa nesmie vzdať nech ho v živote stretne čokoľvek. Vtipný aj dojemný film, pri ktorom mi len tak tak ostalo oko suché. Joseph Gordon - Levitt a Seth Rogen bola vo filme veľmi dobrá dvojka a samozrejme Anna Kendrick sympatická ako vždy. [b]8/10[/b]
50/50
7 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
Dik, tak ten si dnes dám. :+
771446
Dik, tak ten si dnes dám. *:+*
771442
3 0
reagovat
reaguje na: slord
Greengrass.
771442
Greengrass.
771441
2 -1
reagují: slord
reagovat
Je lepšie Utoya 22 či Greengrassov 22 July? 
771441
Je lepšie Utoya 22 či Greengrassov 22 July? 
2 0
reagují: pepo, the dark knight
reagovat

Mummy Returns 9/10

Ty kráso, na to jak jsem po letech zkritizoval jednicku, tak tady nevím, jestli je to moje guilty pleasure, ci proste nedoceneny film. Vsechny postavy se nejak uklidnily a otravnost prenechaly malemu klukovi, ktery ani tak moc nestve. Misto zaporaka-nezaporaka Imhotepa, je tu zaporak nejvetsi... cas/tikajici hodiny. A kdyz si clovek povzdechne, ze vlastne z Imhotepa udelali vedlejsi postavu, tak vas na konci odmeni tragickym uzavrenim osudu. Asi bych mohl napsat 20 veci, co je na tom filmu spatne, ale z nejakeho duvodu je to zabavnejsi jak jednotka. I dvojka předběhla dobu, da se rict, ze je to jeden z prvnich digibordelu vubec?
771439
Ty kráso, na to jak jsem po letech zkritizoval jednicku, tak tady nevím, jestli je to moje guilty pleasure, ci proste nedoceneny film. Vsechny postavy se nejak uklidnily a otravnost prenechaly malemu klukovi, ktery ani tak moc nestve. Misto zaporaka-nezaporaka Imhotepa, je tu zaporak nejvetsi... cas/tikajici hodiny. A kdyz si clovek povzdechne, ze vlastne z Imhotepa udelali vedlejsi postavu, tak vas na konci odmeni tragickym uzavrenim osudu. Asi bych mohl napsat 20 veci, co je na tom filmu spatne, ale z nejakeho duvodu je to zabavnejsi jak jednotka. I dvojka předběhla dobu, da se rict, ze je to jeden z prvnich digibordelu vubec?
Mummy Returns 9/10
9 -2
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Taková reakce mě těší a souhlasím s ní. :+ A jen se pochlubím, že jsem měl možnost film vidět v kině, takže to zážitek ještě umocnilo. 
O Cizím obědu jsem neslyšel, každopádně si ho dám. Vypadá to, že ho servírují na Aerovodu, takže by neměl být problém. 
A ještě díky za pochvalu profilu, což mi připomíná, že jsem tam dlouho nebyl a měl bych s ním hnout. 
771431
Taková reakce mě těší a souhlasím s ní. *:+* A jen se pochlubím, že jsem měl možnost film vidět v kině, takže to zážitek ještě umocnilo.  O Cizím obědu jsem neslyšel, každopádně si ho dám. Vypadá to, že ho servírují na Aerovodu, takže by neměl být problém.  A ještě díky za pochvalu profilu, což mi připomíná, že jsem tam dlouho nebyl a měl bych s ním hnout. 
771413
2 0
reagovat

Klec (2019) - Corona challenge

Tohle se Jirkovi Strachovi opravdu zase povedlo :+ V podstatě bych musel zopakovat svůj komentář k Osmám, ke kterému mi sem kdysi odpověděl. Proč tohle sakra nechodí do kin? Stačilo by to poladit jenom málo, díky Ne_Ty . Přesně tyhle malé žánrovky mají šanci vytáhnout český film z toho marasmu, kde je. Byl jsem tam dvakrát dějově překvapenej, což se mi u českého filmu dlouho nestalo. 
Potěšila i Bohdalová u které mne prostě mrzí ta její karikatura, za kterou si dílem může sama, ale vinu nesou i hejteři, kteří to občas zahání hodně do krajnosti. Protože lepší herečku jsme tu možná neměli. 8/10

Protinominace pro Ne_Ty: 
Cizí oběd (2013)
Máš hodně multižánrový csfd profil, tak se ti to snad bude líbit. :)
771413
Tohle se Jirkovi Strachovi opravdu zase povedlo *:+* V podstatě bych musel zopakovat svůj komentář k Osmám, ke kterému mi sem kdysi odpověděl. Proč tohle sakra nechodí do kin? Stačilo by to poladit jenom málo, díky [b]Ne_Ty[/b] . Přesně tyhle malé žánrovky mají šanci vytáhnout český film z toho marasmu, kde je. Byl jsem tam dvakrát dějově překvapenej, což se mi u českého filmu dlouho nestalo.  Potěšila i Bohdalová u které mne prostě mrzí ta její karikatura, za kterou si dílem může sama, ale vinu nesou i hejteři, kteří to občas zahání hodně do krajnosti. Protože lepší herečku jsme tu možná neměli. 8/10 Protinominace pro Ne_Ty:  [b]Cizí oběd (2013) [/b]Máš hodně multižánrový csfd profil, tak se ti to snad bude líbit. :)
Klec (2019) - Corona challenge
2 -1
reagují: Ne__Ty
reagovat

Tajemství Ocelového města (1978)

Stále doslova mrazivá klasika. :+
771408
Stále doslova mrazivá klasika. *:+*
Tajemství Ocelového města (1978)
1 -3
reagovat

MZ Corona Movie Challenge

Tinker Tailor Soldier Spy: je to trapný, ale přiznávám se - na první dobrou jsem to nedal. Ztratil jsem se někde kolem tý části, kdy si Smiley zašel za Prideauxem do karavanu a zbytek dojel víceméně na setrvačnost. Wiki pomohla a objasnila, že jsem zaměnil korelaci s kauzalitou ve věci špatnýho konce pobočky v Istanbulu ?) a závěr v Paříži mi tím pádem úplně unikl.

Řemeslný kvality jsou nezpochybnitelný a Oldman je tak. strašně. dobrej. To jeho líčení setkání s Karlou...  Mark Strong moc nezaostává. Ten film nemůže za to, že já prostě nemám moc rád detektivky a tohle bylo přesně to, akorát z prostředí rozvědky.

Přesto verbste díky, žes mi to takhle přesunul ze spodních pater watchlistu a na oplátku se třeba podívej na Šoféra; koukal jsem, že sdílíš moje vysoký mínění o A-Teamu a tenhle Carnahanův flák by byla škoda opomenout.
771399
[b]Tinker Tailor Soldier Spy[/b]: je to trapný, ale přiznávám se - na první dobrou jsem to nedal. Ztratil jsem se někde kolem tý části, kdy si Smiley zašel za Prideauxem do karavanu a zbytek dojel víceméně na setrvačnost. Wiki pomohla a objasnila, že jsem zaměnil korelaci s kauzalitou ve věci špatnýho konce pobočky v Istanbulu *?)* a závěr v Paříži mi tím pádem úplně unikl. Řemeslný kvality jsou nezpochybnitelný a Oldman je tak. strašně. dobrej. To jeho líčení setkání s Karlou...  Mark Strong moc nezaostává. Ten film nemůže za to, že já prostě nemám moc rád detektivky a tohle bylo přesně to, akorát z prostředí rozvědky. Přesto verbste díky, žes mi to takhle přesunul ze spodních pater watchlistu a na oplátku se třeba podívej na [url=https://www.csfd.cz/film/345916-sofer/komentare/]Šoféra[/url]; koukal jsem, že sdílíš moje vysoký mínění o A-Teamu a tenhle Carnahanův flák by byla škoda opomenout.
MZ Corona Movie Challenge
4 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Peklo má mnoho podob a asi je to omlácením se u daleko horších pastí jako třeba link to zatím asi v tomhle cz políčku filmů nic netriumflo :D A to jsem vesměs ty cz filmy z posledních let začal zkoumat až takhle díky Netflixu.
771397
Peklo má mnoho podob a asi je to omlácením se u daleko horších pastí jako třeba [url=https://www.csfd.cz/film/530174-zoufale-zeny-delaji-zoufale-veci/prehled/]link[/url] to zatím asi v tomhle cz políčku filmů nic netriumflo *:D* A to jsem vesměs ty cz filmy z posledních let začal zkoumat až takhle díky Netflixu.
771360
3 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se