Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14321 - 14340 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Ale Corona proti challenge furt nic! :D
771891
Ale Corona proti challenge furt nic! *:D*
771830
2 -1
reagovat

The Dark and the Wicked

Bryan Bertino dělal před x lety „Strangers/Oni“, kde to bylo vesměs dějově prostý a nějak nevysvětlující, proč vlastně banda zakuklenců ohrožuje ty lidi. Nic, prostě se pak sebrali a ... šli do diváckýho pekla v podobě „Strangers 2“ :D

Tohle je na tom podobně, děj prostý, nezastavuje se to nad vysvětlováním. Na farmu přijede ségra s bráchou, protože jim umírá táta, o kterýho se stará máma. A už od prvních záběrů pochopíte, že byste radši tu farmu podpálili, než tam chrnět byť jen jednu noc. Jako nedávno u His House, vítám spíš hodně nepříjemný scény, než na sílu jump scare momenty. A že se tady několik nepříjemnejch scén najde :+ 4/5
771889
Bryan Bertino dělal před x lety „Strangers/Oni“, kde to bylo vesměs dějově prostý a nějak nevysvětlující, proč vlastně banda zakuklenců ohrožuje ty lidi. Nic, prostě se pak sebrali a ... šli do diváckýho pekla v podobě „Strangers 2“ *:D* Tohle je na tom podobně, děj prostý, nezastavuje se to nad vysvětlováním. Na farmu přijede ségra s bráchou, protože jim umírá táta, o kterýho se stará máma. A už od prvních záběrů pochopíte, že byste radši tu farmu podpálili, než tam chrnět byť jen jednu noc. Jako nedávno u His House, vítám spíš hodně nepříjemný scény, než na sílu jump scare momenty. A že se tady několik nepříjemnejch scén najde *:+* 4/5
The Dark and the Wicked
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Komu není rady, tomu není pomoci. Hodnocení pepa 1/10, csfd 19% a ty jdeš odvážně do toho stejně. :D
771857
Komu není rady, tomu není pomoci. Hodnocení pepa 1/10, csfd 19% a ty jdeš odvážně do toho stejně. *:D*
771830
8 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
nie
771848
nie
771830
5 0
reagovat
reaguje na: pepo
Nuda k uzoufání. Jsem zhruba v půlce, kde komando vyrazilo na lov zloducha z Power Rangers. Přijdu o něco, když to vypnu?
771830
Nuda k uzoufání. Jsem zhruba v půlce, kde komando vyrazilo na lov zloducha z Power Rangers. Přijdu o něco, když to vypnu?
771730
3 0
reagují: verbst, Fanous21, pepo
reagovat

Corona Challenge: Hamilton

Úplně jsem sem zapomněl dát report.

Muzikály miluju, hlavně ty filmové, ale znám nazpaměť i pár těch divadelních. Od Hamiltona jsem čekal hodně, hype byl fakt obrovský, což bylo možná na škodu, protože...

Mi to přišlo jako Epic Rap Battles of History roztažené na úmorné tři hodiny. Jako muzikál je to objektivně super, velkolepé, energické, chytlavé (Miranda zvládá napsat hitovky levou zadní), ale bylo mi naprosto ukradené, co se tam děje. Asi od emocionálního středobodu muzikálu potřebuju víc než "byl to fakt borec, 10/10, génius, akorát párkrát ustřelil a pak ho někdo zastřelil". Takhle je to akorát zrýmovaná Wikipedie (a to ještě hodně volně) a bohužel nemůžu říct, že bych byl úplně Satisfied a Helpless jako většina, spíš mám tendenci říct No to This. 6/10

Ale samozřejmě jsem hnusný pokrytec, protože na Spotify některé písničky z toho točím pořád dokola už týden. Ještě že dneska vyšel živák Nicka Cavea, abych si napravil reputaci. :D
771817
Úplně jsem sem zapomněl dát report. Muzikály miluju, hlavně ty filmové, ale znám nazpaměť i pár těch divadelních. Od Hamiltona jsem čekal hodně, hype byl fakt obrovský, což bylo možná na škodu, protože... Mi to přišlo jako Epic Rap Battles of History roztažené na úmorné tři hodiny. Jako muzikál je to objektivně super, velkolepé, energické, chytlavé (Miranda zvládá napsat hitovky levou zadní), ale bylo mi naprosto ukradené, co se tam děje. Asi od emocionálního středobodu muzikálu potřebuju víc než "byl to fakt borec, 10/10, génius, akorát párkrát ustřelil a pak ho někdo zastřelil". Takhle je to akorát zrýmovaná Wikipedie (a to ještě hodně volně) a bohužel nemůžu říct, že bych byl úplně Satisfied a Helpless jako většina, spíš mám tendenci říct No to This. 6/10 Ale samozřejmě jsem hnusný pokrytec, protože na Spotify některé písničky z toho točím pořád dokola už týden. Ještě že dneska vyšel živák Nicka Cavea, abych si napravil reputaci. *:D*
Corona Challenge: Hamilton
8 0
reagovat
snowden (2016)
70% - dat do kontrastu instagramovy zabery z havaje a cernobily hrib z dronu u kteryho japonsti generalove malem vytahnou ty svy dvoucentimetrovy pindiky se povedlo. dokonce i ze savages (70%) si do ted pamatuju dost scen :))
771765
snowden (2016) 70% - dat do kontrastu instagramovy zabery z havaje a cernobily hrib z dronu u kteryho japonsti generalove malem vytahnou ty svy dvoucentimetrovy pindiky se [url=https://letterboxd.com/bossbabyfan/film/jfk/]povedlo[/url]. dokonce i ze savages (70%) si do ted pamatuju dost scen *:))*
3 -2
reagovat
reaguje na: pepo
Překvapivě je podobný tón i ve filmu Need For Speed. Chvilku jsem si myslel, že by snad...a ne, hudbu dělal někdo jiný. :D
771758
Překvapivě je podobný tón i ve filmu Need For Speed. Chvilku jsem si myslel, že by snad...a ne, hudbu dělal někdo jiný. *:D*
771732
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
link

vidz od 30. sekundy:D
771734
http://www.youtube.com/watch?v=hkj_u8THXLU&feature=emb_title vidz od 30. sekundy*:D*
771733
7 0
reagovat
reaguje na: pepo
.....tak ja to poznam z Avatara....skoro mi praskla zilka :D dik
771733
.....tak ja to poznam z Avatara....skoro mi praskla zilka *:D* dik
771732
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: SteKi
V každom druhom filme, kde robil hudbu Horner. Od Willowa cez Projekt X, Zorra až po Avatar. Môžeš si vybrať. Nesrandujem :)
771732
V každom druhom filme, kde robil hudbu Horner. Od Willowa cez Projekt X, Zorra až po Avatar. Môžeš si vybrať. Nesrandujem :)
771731
7 0
reagují: Cinefil, SteKi
reagovat
link
Prosim vas tie trubky (alebo co to je za nastroj) co tam hraju v tejto scene v roznych vyskach......bolo to pouzite v este nejakom filme. Novsom. Ide mi mozog vybuchnut, za boha na to neviem prist v ktorom filme to este bolo. 
771731
https://youtu.be/6IiKcMt0mfc?t=4198 Prosim vas tie trubky (alebo co to je za nastroj) co tam hraju v tejto scene v roznych vyskach......bolo to pouzite v este nejakom filme. Novsom. Ide mi mozog vybuchnut, za boha na to neviem prist v ktorom filme to este bolo. 
2 0
reagují: pepo
reagovat

Jiu jitsu

Akcie (nie moc dobrej) je hromada, občas sa objaví slušný nápad (ale príšerne zrealizovaný) a Cage je na zožratie (a je na celom filme to absolútne najlepšie). Inak je to absolútna hrôza s nábehom na podobný kult ako Bojisko Zem alebo Lovci dinosaurov. Aj keď toto bolo 100miliónov krát lacnejšie (teda aspoň dúfam). Ten scenár asi vypadol z béčkovej produkcie polovice 80. rokov. Akurát vtedy ho nikto nezrealizoval, lebo mu prišiel príliš blbý. 1/10
771730
Akcie (nie moc dobrej) je hromada, občas sa objaví slušný nápad (ale príšerne zrealizovaný) a Cage je na zožratie (a je na celom filme to absolútne najlepšie). Inak je to absolútna hrôza s nábehom na podobný kult ako Bojisko Zem alebo Lovci dinosaurov. Aj keď toto bolo 100miliónov krát lacnejšie (teda aspoň dúfam). Ten scenár asi vypadol z béčkovej produkcie polovice 80. rokov. Akurát vtedy ho nikto nezrealizoval, lebo mu prišiel príliš blbý. 1/10
Jiu jitsu
2 -2
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: Jardus
Told ya:)
771729
Told ya:)
771725
3 -3
reagovat

Miracle Mile

Už nevím, kdo to tu doporučoval, ale zkusil jsem to a jakože wow. Nechci k tomu nic psát, nic si o tom nezjišťujte a pusťte si to. Těch pouhých 276 hodnocení na čsfd si to nezaslouží. 9/10
771725
Už nevím, kdo to tu doporučoval, ale zkusil jsem to a jakože wow. Nechci k tomu nic psát, nic si o tom nezjišťujte a pusťte si to. Těch pouhých 276 hodnocení na čsfd si to nezaslouží. 9/10
Miracle Mile
3 -2
reagují: pepo
reagovat

Zralocek a Lavovka 2

771723
[url=https://m.youtube.com/watch?v=xl21E7etcHQ]Možná ten Chaos Walking ještě docenite[/url]*:D*
Zralocek a Lavovka 2
3 0
reagovat

The Way Back (2020)

Ben Affleck, promarněný středoškolský basketbalový talent, toho času 24 hodin denně s plechovkou piva v ruce, dostane nabídku trénovat svůj někdejší tým. Začnou se dít věci ? To si, kurva, piště. 
Gavin O'Connor, od kterého vzešel skvělý Warrior, i tady ke sportovnímu dramatu přimíchává silnou osobní linku. No a ti citlivější z nás se slzám nevyhnout.
Trochu nadhodnocuju na plný počet, o což se zasloužil především přesvědčivý Affleck, kterému toho věčně nasraného týpka, chlastajícího a na trenérské lavičce řádně klejícího , jak se na pořádnou katolickou školu sluší a patří, bez problémů věříte.
5/5
771654
Ben Affleck, promarněný středoškolský basketbalový talent, toho času 24 hodin denně s plechovkou piva v ruce, dostane nabídku trénovat svůj někdejší tým. Začnou se dít věci ? To si, kurva, piště.  Gavin O'Connor, od kterého vzešel skvělý Warrior, i tady ke sportovnímu dramatu přimíchává silnou osobní linku. No a ti citlivější z nás se slzám nevyhnout. Trochu nadhodnocuju na plný počet, o což se zasloužil především přesvědčivý Affleck, kterému toho věčně nasraného týpka, chlastajícího a na trenérské lavičce řádně klejícího , jak se na pořádnou katolickou školu sluší a patří, bez problémů věříte. 5/5
The Way Back (2020)
8 -2
reagovat

Born A Champion

Trailer
Film asi (urcite) za moc stat nebude, ale prislo mi celkem usmevne, ze kdyby si to prohodilo jmeno s tim sci-fi vyblitkem "Jiu Jitsu", davalo by to vlastne asi vetsi smysl u obou filmu :D

Kazdopadne me to ale i tak docela zaujalo. Flanery je legitimni black belt, tak treba aspon na zinenkach / v ringu / kleci to bude zajimave... Treba to prekvapi a cekani na Padilhovo Dead Or Alive to zkrati prijemne...
771637
[url=https://www.youtube.com/watch?v=GN4R8gVaQjg&feature=emb_title&ab_channel=MovieclipsTrailers]Trailer[/url] Film asi (urcite) za moc stat nebude, ale prislo mi celkem usmevne, ze kdyby si to prohodilo jmeno s tim sci-fi vyblitkem "Jiu Jitsu", davalo by to vlastne asi vetsi smysl u obou filmu *:D* Kazdopadne me to ale i tak docela zaujalo. Flanery je legitimni black belt, tak treba aspon na zinenkach / v ringu / kleci to bude zajimave... Treba to prekvapi a cekani na Padilhovo Dead Or Alive to zkrati prijemne...
Born A Champion
1 -4
reagovat

Max Cloud

Nový projekt Scotta Adkinse 
link

:D
771624
Nový projekt Scotta Adkinse  https://www.youtube.com/watch?v=ZqQZRSploe0&t=1s&fbclid=IwAR1i9fGuvYRfjLqh2yubp7unq788rsGMOFTWk8iob-wcup-claH1J3fvCHo *:D*
Max Cloud
2 -3
reagovat
reaguje na: speta.jr
Som rád, že môj výber nebol zlý. :D

Veď limit bol do premiéry Bonda, takže času dosť.;)
771534
Som rád, že môj výber nebol zlý. *:D* Veď limit bol do premiéry Bonda, takže času dosť.*;)*
771527
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se