Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 14101 - 14120 Napsat příspěvek
reaguje na: the dark knight
Thunderball som ledva dopozeral, ale diamanty sú veľmi fajn. :D
774047
Thunderball som ledva dopozeral, ale diamanty sú veľmi fajn. *:D*
774046
2 -1
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: verbst
Cože? :D Ty to máš celé nějaké přepólované, Thunderball je martyrium dokoukat do konce, příšerné tempo, po Diamantech Conneryho nejhorší bondovka. No těším se na tvoje další hot takes, třeba že Zlaté oko je sračka a Jeden svět nestačí pecka. :D
774046
Cože? *:D* Ty to máš celé nějaké přepólované, Thunderball je martyrium dokoukat do konce, příšerné tempo, po Diamantech Conneryho nejhorší bondovka. No těším se na tvoje další hot takes, třeba že Zlaté oko je sračka a Jeden svět nestačí pecka. *:D*
774022
5 -2
reagují: squirrel, verbst, slord
reagovat
reaguje na: pepo
:D Tak ono to není primárně o sračkách. Spíš o nějakým minutí se s daným oblíbencem... :)
774028
*:D* Tak ono to není primárně o sračkách. Spíš o nějakým minutí se s daným oblíbencem... *:)*
773849
3 -2
reagovat

Thunderball

No tak jsem se dočkal. Konečně Bond jakýho mám rád. Na svoji dobu strašně moderně udělaný. Zase zrychlili tempo a už jsem měl i pocit, že o něco jde. 
Song slabší, holky krásný, hrozba reálná. 
Jen mi zase vadí ten konec. To je prostě hup šup a čau pipi. Hotovson. Žádnej dojezd a rovnou jeb tam devadesáti vteřinový titulky. 

8/10
774022
No tak jsem se dočkal. Konečně Bond jakýho mám rád. Na svoji dobu strašně moderně udělaný. Zase zrychlili tempo a už jsem měl i pocit, že o něco jde.  Song slabší, holky krásný, hrozba reálná.  Jen mi zase vadí ten konec. To je prostě hup šup a čau pipi. Hotovson. Žádnej dojezd a rovnou jeb tam devadesáti vteřinový titulky.  8/10
Thunderball
3 -4
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Taky mám se Zelenou mílí problém. Pro mě je to film za max 7-7,5/10, ale žádnou mistrovskou pecku, tam nevidím.
774007
Taky mám se Zelenou mílí problém. Pro mě je to film za max 7-7,5/10, ale žádnou mistrovskou pecku, tam nevidím.
773872
4 -10
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Dokud ti T9 neudela z Darabonta trabant, je to dobry :D
773952
Dokud ti T9 neudela z Darabonta trabant, je to dobry :D
773947
5 -2
reagovat
Ta T9 je za trest. Koukám na svůj příspěvek a tam z Darabonta Databont. 8) No ale za tím prohlášením o Zelené míli si stojím. #sorry :)
773947
Ta T9 je za trest. Koukám na svůj příspěvek a tam z Darabonta Databont. *8)* No ale za tím prohlášením o Zelené míli si stojím. #sorry *:)*
3 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: slord
Zuřící býk souhlas. Nemyslím si, že by to byl špatný film, ale nesedlo mi to. Skoro celý zbytek Scorseseho mám hodně vysoko.
773932
Zuřící býk souhlas. Nemyslím si, že by to byl špatný film, ale nesedlo mi to. Skoro celý zbytek Scorseseho mám hodně vysoko.
773880
4 -3
reagovat
reaguje na: verbst
Pod Avatara sa podpisujem aj ja. Mne sa nejak časom opozeral Deň nezávislosti. Keď už likvidácia emzákmi, potom jedine optikou Spielberga.
773903
Pod [i]Avatara[/i] sa podpisujem aj ja. Mne sa nejak časom opozeral [i]Deň nezávislosti[/i]. Keď už likvidácia emzákmi, potom jedine optikou Spielberga.
773830
4 -4
reagovat
reaguje na: verbst
Ja som napríklad neprišiel na chuť Apocalypse Now! alebo Zúriacemu býkovi. Pri pozeraní som zíval, proste asi nie sú pre mňa. Možno niekedy uvidím v nich tú kvalitu. :)
773880
Ja som napríklad neprišiel na chuť Apocalypse Now! alebo Zúriacemu býkovi. Pri pozeraní som zíval, proste asi nie sú pre mňa. Možno niekedy uvidím v nich tú kvalitu. *:)*
773830
5 -3
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: verbst
Zelená míle a znova to pokoušet nebudu. Kvality tam vidím, ale emocionálně to na mě vůbec nefunguje a opravdu nechápu, že je to tak vysoko v žebříčku něj filmů. Zbytek Databonta v pořádku, Shawshank dokonalý!
773872
Zelená míle a znova to pokoušet nebudu. Kvality tam vidím, ale emocionálně to na mě vůbec nefunguje a opravdu nechápu, že je to tak vysoko v žebříčku něj filmů. Zbytek Databonta v pořádku, Shawshank dokonalý!
773830
4 -9
reagují: hroubek
reagovat

Rogue squadron

Takže to bude takovej TOP GUN ve světě Star Wars.
Jupiiii:o8):D:+
773869
Takže to bude takovej TOP GUN ve světě Star Wars. Jupiiii*:o**8)**:D**:+*
Rogue squadron
1 -2
reagovat
Keď vidím tie príklady, tak je mi blbo priznávať o 10 tried nižšie Xaviera Dolana a 20 tried nižšie Jarmuscha točiacich totál megasračky
773849
Keď vidím tie príklady, tak je mi blbo priznávať o 10 tried nižšie Xaviera Dolana a 20 tried nižšie Jarmuscha točiacich totál megasračky
7 -4
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Souhlas s Avatarem a Interstellarem, za sebe bych přidal ještě Prisoners a La La Land, kteří mi absolutně nesedli, i když jinak od obou režisérů můžu úplně všechno.
773847
Souhlas s Avatarem a Interstellarem, za sebe bych přidal ještě Prisoners a La La Land, kteří mi absolutně nesedli, i když jinak od obou režisérů můžu úplně všechno.
773830
4 -7
reagovat
reaguje na: verbst
Interstellar. Blade Runner. Shinning. A Kubrick obecně, s výjimkou Dr. Strangelove.
773843
Interstellar. Blade Runner. Shinning. A Kubrick obecně, s výjimkou Dr. Strangelove.
773830
3 -11
reagovat
reaguje na: verbst
Skyfall. Metakomentář Bondovek, kde největší akční scénou je nálet jedné helikoptéry na skotskou chalupu. + redakcí opěvovana Spalující touha
773841
Skyfall. Metakomentář Bondovek, kde největší akční scénou je nálet jedné helikoptéry na skotskou chalupu. + redakcí opěvovana Spalující touha
773830
5 -7
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mám to stejně.
Taková Jackie Brown je jinde 8)
773840
Mám to stejně. Taková Jackie Brown je jinde *8)*
773836
3 -4
reagovat
reaguje na: verbst
U mě jednoznačně Pulp Fiction od Quentina Tarantina. Nikdy jsem nepochopil, co kdo na tom vidí. Nikdy mi to nepřišlo zajímavé a celou stopáž jsem trpěl.
773836
U mě jednoznačně Pulp Fiction od Quentina Tarantina. Nikdy jsem nepochopil, co kdo na tom vidí. Nikdy mi to nepřišlo zajímavé a celou stopáž jsem trpěl.
773830
4 -12
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
Já a Magnolia.

Nolana už se mi ani komentovat nechce. :D
773832
Já a Magnolia. Nolana už se mi ani komentovat nechce. *:D*
773830
3 -2
reagovat

Anketa

Tak mě napadá - máte někdo "problém" s obecně uznávanejma filmama obecně (i váma) uznávanejch rejžů? Přičemž zbytek jejich filmografie se zase shodnete se všema?

Jeden příklad za všechny - já a Avatar, versus v podstatě cokoliv dalšího od Camerona. 
Nebo Interstellar/Dunkirk VS zbytek u Nolana 
773830
Tak mě napadá - máte někdo "problém" s obecně uznávanejma filmama obecně (i váma) uznávanejch rejžů? Přičemž zbytek jejich filmografie se zase shodnete se všema? Jeden příklad za všechny - já a Avatar, versus v podstatě cokoliv dalšího od Camerona.  Nebo Interstellar/Dunkirk VS zbytek u Nolana 
Anketa
7 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se