Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 13901 - 13920 Napsat příspěvek
reaguje na: GuidoA.
Nerozumím vůbec ničemu z toho, co si právě napsal. 
775518
Nerozumím vůbec ničemu z toho, co si právě napsal. 
775516
17 -1
reagovat
kdyz na artu davali west side story (?%) tak sem to v pulce musel vypnout protoze mi to trolleni bigotnich pravicaku prislo trapny. american utopia (65%) se dala snyst az do konce kde jako e.t. volaj domu ale tohle trolleni salonich levicaku co na suchoparnym predstaveni tajtrlikujou taky neni ono. zlaty casy stop making sense (100%). #makespielberggreatagain
775516
kdyz na artu davali west side story (?%) tak sem to v pulce musel vypnout protoze mi to trolleni bigotnich pravicaku prislo trapny. american utopia (65%) se dala snyst az do konce kde jako e.t. volaj domu ale tohle trolleni salonich levicaku co na suchoparnym predstaveni tajtrlikujou taky neni ono. zlaty casy stop making sense (100%). #makespielberggreatagain
5 -6
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: Jardus
:+
775515
*:+*
775510
2 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já to bral jako komedii. Tady, kdyz to stojí na Bakerovi, jsem chtěl víc.
775514
Já to bral jako komedii. Tady, kdyz to stojí na Bakerovi, jsem chtěl víc.
775512
2 -1
reagovat
reaguje na: Jardus
:+
775513
*:+*
775510
2 -1
reagovat
reaguje na: Barv666
No vidíš a mně to přišlo stokrát lepší, než totálně promarněný potenciál jménem Freaky...
775512
No vidíš a mně to přišlo stokrát lepší, než totálně promarněný potenciál jménem Freaky...
775499
2 -1
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
LOL, ses na to neměl dívat. Vyřešeno, dál.
775510
LOL, ses na to neměl dívat. Vyřešeno, dál.
775499
10 -3
reagují: Barv666, Barv666
reagovat

Books of Blood

Škoda promarněného potenciálu. Má to náznaky kvality, některé momenty jsou docela mrazivé, herci se fakt snaží, ale jako celek to selhává.
775499
Škoda promarněného potenciálu. Má to náznaky kvality, některé momenty jsou docela mrazivé, herci se fakt snaží, ale jako celek to selhává.
Books of Blood
2 -5
reagují: (=LIFTY=), Jardus
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
S Rimsym to viac škrabe kvôli tej brade že?:)):))
775474
S Rimsym to viac škrabe kvôli tej brade že?*:))**:))*
775470
2 -3
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Víc než setkání s Rimsym ve sprše.
775470
Víc než setkání s Rimsym ve sprše.
775469
4 -4
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ako moc to bolelo?:D
775469
Ako moc to bolelo?*:D*
775467
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Já ji viděl na velkém plátně v rámci půlnočních filmů na LFŠ. :D
775467
Já ji viděl na velkém plátně v rámci půlnočních filmů na LFŠ. *:D*
775464
8 -1
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: DarkSith
Pohoda ja mám to šťastie že 4 som už nevidel :D
775464
Pohoda ja mám to šťastie že 4 som už nevidel *:D*
775462
3 -2
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Promiň, ale na mě WW84 působila více jako Superman 3 a 4 než jako Donnerovy filmy. 8)
775462
Promiň, ale na mě WW84 působila více jako Superman 3 a 4 než jako Donnerovy filmy. *8)*
775448
8 -3
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: Jardus
Hej hej ale zas to bola jedna scenicka a nie gro filmu, netlacilo to na pilu a nebolo to politicke, ale superhrdinske. Ja trochu nerozumiem tej logike vycitat WW84 ake je to naivne, ked sa tu bavime o pribehu inspirovanom komiksom. Uznavam ale ze ta Dianina naivna spravodlivost a dobro fungovali v jednotke na pozadi svetovej vojny viac, resp ako tak fungovali. Tuto je to take viac odveci, rozpravkove.
775460
Hej hej ale zas to bola jedna scenicka a nie gro filmu, netlacilo to na pilu a nebolo to politicke, ale superhrdinske. Ja trochu nerozumiem tej logike vycitat WW84 ake je to naivne, ked sa tu bavime o pribehu inspirovanom komiksom. Uznavam ale ze ta Dianina naivna spravodlivost a dobro fungovali v jednotke na pozadi svetovej vojny viac, resp ako tak fungovali. Tuto je to take viac odveci, rozpravkove.
775458
6 -4
reagovat
reaguje na: Jardus
LOL, se prostě nedívej. Vyřešeno, dál.
775459
LOL, se prostě nedívej. Vyřešeno, dál.
775458
11 -11
reagovat
reaguje na: Pa3cky
Já se proboha nechci dívat na komiksové filmy (nebo teda na filmy obecně) s tím, že hlavní herečka je z Izraele a zachraňuje arabské děti jako milé gesto. Kam jsme se to sakra dostali?
775458
Já se proboha nechci dívat na komiksové filmy (nebo teda na filmy obecně) s tím, že hlavní herečka je z Izraele a zachraňuje arabské děti jako milé gesto. Kam jsme se to sakra dostali?
775456
14 -6
reagují: Pa3cky, Barv666
reagovat
reaguje na: SHUTTER

Hm

Ja som z WW84 odišiel z kina s podobným pocitom a tiež sa snažím prísť na to prečo to mne celkom sadlo a tu sa z toho robí pomaly kandidát na Maliny :) Ono scéna ako Wonderka zachraňuje detičky má aj iný podtext, zrejme vospolok vie ze filmy s Gadot sú zakazane napr v Libanone. Prislo mi to ako mile gesto ze herecka z Izraela zachranuje arabske deti. Paradoxom je ze na film su nabruseni aj ludia z velmi liberalneho spektra, uz som pocul aj nazor ze na to ze je tam superhrdinka je tam malo girl power odkazov a zenskych posolstiev, Diana sa predvadza predovsetkym ako krasna nie ako silna, takze malo feminizmu
775456
Ja som z WW84 odišiel z kina s podobným pocitom a tiež sa snažím prísť na to prečo to mne celkom sadlo a tu sa z toho robí pomaly kandidát na Maliny :) Ono scéna ako Wonderka zachraňuje detičky má aj iný podtext, zrejme vospolok vie ze filmy s Gadot sú zakazane napr v Libanone. Prislo mi to ako mile gesto ze herecka z Izraela zachranuje arabske deti. Paradoxom je ze na film su nabruseni aj ludia z velmi liberalneho spektra, uz som pocul aj nazor ze na to ze je tam superhrdinka je tam malo girl power odkazov a zenskych posolstiev, Diana sa predvadza predovsetkym ako krasna nie ako silna, takze malo feminizmu
Hm
775448
6 -6
reagují: Jardus
reagovat

WW84

Jednotku mám za 9/10, no tu som tušil, že to bude o niečo slabšie. Už trailery vyzerali veľmi podozrivo, ale nečakal som, že to bude až také zlé. Normálne ma až bolí hlava z toho jak bol ten scenár debilný. Diana zachraňuje malé deti a bezbranné ženy pred úchylmi. Ale choď do p...  Dva bodíky za úvod s Amazonkami a už túto sračku nikdy v živote nechcem vidieť. 
775453
Jednotku mám za 9/10, no tu som tušil, že to bude o niečo slabšie. Už trailery vyzerali veľmi podozrivo, ale nečakal som, že to bude až také zlé. Normálne ma až bolí hlava z toho jak bol ten scenár debilný. Diana zachraňuje malé deti a bezbranné ženy pred úchylmi. Ale choď do p...  Dva bodíky za úvod s Amazonkami a už túto sračku nikdy v živote nechcem vidieť. 
WW84
10 -3
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Akorát že Superman se vrací je nostalgická pecka a WW84 je infantilní polosračka.

Právě tyhle srovnání s Donnerovým Supermanem mi přijdou strašně mimo. Respektive se o to Jenkins s Gadot pokouší, ale ten tón působí v jejich rukách strašně falešně a vyfabrikovaně. Neustále prezentují WW jako vzor pro malé holčičky a ztělesnění všeho dobra, ale celý její výkon na mě řve ješitností, "podívejte, jak jsem úžasná a dokonalá". Člověk musí být velmi specifická nátura, aby takový typ bezelstného altruisty utáhnul a působilo to autenticky. Christopher Reeve tohle dokázal, WW od Gadot je ale jenom produkt sypající ze sebe vzletné monology. 
775452
Akorát že Superman se vrací je nostalgická pecka a WW84 je infantilní polosračka. Právě tyhle srovnání s Donnerovým Supermanem mi přijdou strašně mimo. Respektive se o to Jenkins s Gadot pokouší, ale ten tón působí v jejich rukách strašně falešně a vyfabrikovaně. Neustále prezentují WW jako vzor pro malé holčičky a ztělesnění všeho dobra, ale celý její výkon na mě řve ješitností, "podívejte, jak jsem úžasná a dokonalá". Člověk musí být velmi specifická nátura, aby takový typ bezelstného altruisty utáhnul a působilo to autenticky. Christopher Reeve tohle [url=https://youtu.be/For425Xm_UU]dokázal[/url], WW od Gadot je ale jenom produkt sypající ze sebe vzletné monology. 
775448
10 -5
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se