Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 13881 - 13900 Napsat příspěvek
Narazil jsem na tenhle film s celkem zajímavou story kolem jeho "vzniku" -  The thief and the Cobbler včetně nakonec dodělané/nedodělané verze od fanouška z 2013, která je na youtube.
775642
Narazil jsem na tenhle film s celkem zajímavou story kolem jeho "vzniku" -  [url=https://www.csfd.cz/film/11012-the-thief-and-the-cobbler/prehled/]The thief and the Cobbler[/url] včetně nakonec dodělané/nedodělané verze od fanouška z 2013, která je na youtube.
2 0
reagovat

Helen Hunt

Taky jsem musel Googlit a skoro se mi tomu ani nechtělo věřit.

Takže než příště někdo nasedne na koně jménem Umravnění, podíval bych se předem, o čem je řeč. Za tohle věk nemůže.
775637
Taky jsem musel Googlit a skoro se mi tomu ani nechtělo věřit. Takže než příště někdo nasedne na koně jménem Umravnění, podíval bych se předem, o čem je řeč. Za tohle věk nemůže.
Helen Hunt
8 -2
reagovat
Pecka zasmal sem.se
775634
Pecka zasmal sem.se
2 -1
reagovat

Helen Hunt

pro porovnání jsem našel několik letošních fotek. No problém je ten, že ona nikdy neměla výrazný horní ret, kterej by jí zvednul pusu. A jestli měla nějaký plastiky/vyhlazení tváří tak si měla nechat trochu dofouknout i ten ret
link
link
link
link

na jednom foru to přirovnali k jedné postavě ze seriálu star trek
link
775625
pro porovnání jsem našel několik letošních fotek. No problém je ten, že ona nikdy neměla výrazný horní ret, kterej by jí zvednul pusu. A jestli měla nějaký plastiky/vyhlazení tváří tak si měla nechat trochu dofouknout i ten ret http://imgcredit.xyz/image/EwPgL http://imgcredit.xyz/image/EwqOc http://imgcredit.xyz/image/utCd5 https://imgbox.com/xD99Jtvs na jednom foru to přirovnali k jedné postavě ze seriálu star trek https://pixhost.to/show/601/154551212_odo.jpg
Helen Hunt
5 -1
reagovat
:D:D:D

Musím sa ale pridať na stranu tých, čo sa im I See You veľmi páčilo... ale na Helen je fakt nepríjemné sa dívať, nie je to vôbec o starnutí, ale o tom, že má zrejme nepodarené plastiky, celkom uf...
775616
*:D**:D**:D* Musím sa ale pridať na stranu tých, čo sa im I See You veľmi páčilo... ale na Helen je fakt nepríjemné sa dívať, nie je to vôbec o starnutí, ale o tom, že má zrejme nepodarené plastiky, celkom uf...
6 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tvoje máma je tak tlustá, že Thorovo kladivo už není jediná věc, kterou nelze zvednout
775606
Tvoje máma je tak tlustá, že Thorovo kladivo už není jediná věc, kterou nelze zvednout
775605
18 0
reagují: verbst
reagovat
Tvoje máma je tak tlusta, že Thanos musel lusknout dvakrát, aby zmizela...
775605
Tvoje máma je tak tlusta, že Thanos musel lusknout dvakrát, aby zmizela...
22 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Tvoje máma je tak hnusná, že si jí tvůj táta bere s sebou do práce, aby jí nemusel dávat pusu na rozloučenou.
775602
Tvoje máma je tak hnusná, že si jí tvůj táta bere s sebou do práce, aby jí nemusel dávat pusu na rozloučenou.
22 0
reagovat
reaguje na: verbst
Tvoje máma je tak tlustá, že by mohla dělat ministryni v Babišově vládě.
775601
Tvoje máma je tak tlustá, že by mohla dělat ministryni v Babišově vládě.
775597
12 -1
reagovat
Tvojí matku by nesežrala ani vaše kočka, protože takhle tlustý maso je moc i na ní.
775599
Tvojí matku by nesežrala ani vaše kočka, protože takhle tlustý maso je moc i na ní.
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
A Tvoje máti je tak tlustá, že když sedne na duhu, tak lítaj lentilky. 
775597
A Tvoje máti je tak tlustá, že když sedne na duhu, tak lítaj lentilky. 
775584
4 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: the dark knight
Ehm, lidé stárnou, ano.. Ale pak jsou lidé, kteří stárnou a nedokážou se s tím smířit... A pak přijde plastický chirurg a z ženské, která mohla stárnout do krásy, vznikne karikatura. A to je Helen...

Se podívej na jinou Helen... Mirren. 75 let a pořád je to krásná ženská.
775588
Ehm, lidé stárnou, ano.. Ale pak jsou lidé, kteří stárnou a nedokážou se s tím smířit... A pak přijde plastický chirurg a z ženské, která mohla stárnout do krásy, vznikne karikatura. A to je Helen... Se podívej na jinou Helen... Mirren. 75 let a pořád je to krásná ženská.
775566
15 -2
reagovat
:D:D
775585
*:D**:D*
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tvoje máma je tak hnusná, že u vás na Velikonoce musí děti koledovat po telefonu.
775584
Tvoje máma je tak hnusná, že u vás na Velikonoce musí děti koledovat po telefonu.
775577
12 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak tvoje matka je fakt hnusna, no
775577
Tak tvoje matka je fakt hnusna, no
775576
11 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: the dark knight
Řekl, pravidelně ji ráno vítám slovy: Fuj to jsem se lekl.
775576
Řekl, pravidelně ji ráno vítám slovy: Fuj to jsem se lekl.
775575
6 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No asi bych radši stárnul úměrně svému věku než se vyjadřoval jako buran. 

Někdo stárne s grácií, na někom je to víc vidět. Naši rodiče taky nevypadají jako v 25, ale pochybuju, že bys o své matce řekl, že je "extrémně hnusná" nebo že vypadá jako Strážce krypty. 
775575
No asi bych radši stárnul úměrně svému věku než se vyjadřoval jako buran.  Někdo stárne s grácií, na někom je to víc vidět. Naši rodiče taky nevypadají jako v 25, ale pochybuju, že bys o své matce řekl, že je "extrémně hnusná" nebo že vypadá jako Strážce krypty. 
775570
4 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: the dark knight
Jako jo, ale ona tam fakt vypadá jako něco mezi Glenn Close v Hillbilly Elegy a Caitlyn Jenner. Ještě mne napadá taková ta živoucí kůže z Dr. Who.
775570
Jako jo, ale ona tam fakt vypadá jako něco mezi Glenn Close v Hillbilly Elegy a Caitlyn Jenner. Ještě mne napadá taková ta živoucí kůže z Dr. Who.
775566
5 -3
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Lidé stárnou, šokující! 
775566
Lidé stárnou, šokující! 
775562
5 -4
reagují: (=LIFTY=), AndyKaufman
reagovat

I see you

Rozhodně zajímavá a sympatická thrillerova jednohubka. Nejlépe o tom filmu nic nevědět. Hlavní mínus je ta extrémně hnusná Helen Hunt, která vypadá jak Gary Oldman po zásahu Hannibala. Taky bych raději spával na gauči, kdybych měl tohle doma... Smutný konec jedné ve své době krásné herečky...
775562
Rozhodně zajímavá a sympatická thrillerova jednohubka. Nejlépe o tom filmu nic nevědět. Hlavní mínus je ta extrémně hnusná Helen Hunt, která vypadá jak Gary Oldman po zásahu Hannibala. Taky bych raději spával na gauči, kdybych měl tohle doma... Smutný konec jedné ve své době krásné herečky...
I see you
4 -5
reagují: the dark knight
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se