Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 13501 - 13520 Napsat příspěvek

Sword Of The Stranger

Kdo nevidel, vizte! Je to parada. Odvypravene to je krasne a jako bonus jsou tam fakt naslapane a spravne cvachtave souboje.
780484
Kdo nevidel, vizte! Je to parada. Odvypravene to je krasne a jako bonus jsou tam fakt naslapane a spravne cvachtave souboje.
Sword Of The Stranger
1 -2
reagují: Ne__Ty
reagovat
Dneska jsem si na pěší výlet (22 km, ale kdo by to počítal, když bylo venku tak krásně!!) pustila do uší MZ Live Speciály X-Men, Čelisti a Poslední skaut a teď nevím, který z těch filmů si pusť dřív. Kluci umí pěkně navnadit. Asi si dám první Čelisti, protože ten film jsem přes 20 let neviděla. Těším se na Bruce (toho poruchového), toho živého si dám zítra!
780478
Dneska jsem si na pěší výlet (22 km, ale kdo by to počítal, když bylo venku tak krásně!!) pustila do uší MZ Live Speciály X-Men, Čelisti a Poslední skaut a teď nevím, který z těch filmů si pusť dřív. Kluci umí pěkně navnadit. Asi si dám první Čelisti, protože ten film jsem přes 20 let neviděla. Těším se na Bruce (toho poruchového), toho živého si dám zítra!
12 -2
reagují: TedGeorge
reagovat

Wrong Turn 2021

Mnohem lepší, než původní film, který byl víceméně bezduchá vvrazdovacka. Do té doby, kdy to vyšlo, to tak nějak patřilo, ale dnes už by to tak nefungovalo. Je fajn, že se z toho nestál druhý remake Pátku 13. Tvůrci šli úplně jinou cestou a rozhodně lepší. Samozřejmě by to šlo zkrátit a na konci mi přišlo, že to má 8 konců, ale ve výsledku je to uspokojivý film, který se nebojí být jiný. Podobne jako remake Dětské hry, který jen vzal původní koncept a překopal ho podle sebe. Vlastně je to taková drsná variace na Vesnici. Úplný konec boží, dlouho se mi nestalo, abych hleděl na celé závěrečné titulky.
Jinak hlavní herečka si to dost dává a není to žádná tuctova kravka, co ukazuje prsa a zadek.
780459
Mnohem lepší, než původní film, který byl víceméně bezduchá vvrazdovacka. Do té doby, kdy to vyšlo, to tak nějak patřilo, ale dnes už by to tak nefungovalo. Je fajn, že se z toho nestál druhý remake Pátku 13. Tvůrci šli úplně jinou cestou a rozhodně lepší. Samozřejmě by to šlo zkrátit a na konci mi přišlo, že to má 8 konců, ale ve výsledku je to uspokojivý film, který se nebojí být jiný. Podobne jako remake Dětské hry, který jen vzal původní koncept a překopal ho podle sebe. Vlastně je to [spoiler]taková drsná variace na Vesnici. Úplný konec boží, dlouho se mi nestalo, abych hleděl na celé závěrečné titulky. [/spoiler]Jinak hlavní herečka si to dost dává a není to žádná tuctova kravka, co ukazuje prsa a zadek.
Wrong Turn 2021
3 0
reagují: kyller
reagovat
Dal jsem si opáčko filmů, které jsem viděl jen jednou a to v době premiéry.

Super 8

Je to pořád super. Moc mě to bavilo, a je vidět, že i tady čerpali tvůrci Stranger Things. J.J. má tady skvělou formu a je tady spoustu nápadů a skvělých scén (vlak, natáčení filmu, podzemí). Má to super tempo, atmosféru a pointu. Plus výborný dětský herce. Jediné, co tomu trochu ubližuje je to, že na podruhé tomu chybí moment překvapení. 8,5/10

Kingsman: Zlatý kruh


Pamatuji si jak mě to v kině trochu zklamalo. S odstupem času to krásně zraje. Skvělá úvodní honička, tuna nápadu, efektivní akční scény, přepálená zápletka a ještě přepálenější záporačka v podání Julianne Moore. Výborný herci ve vedlejších rolí Bridges, Berry, Tatum nebo Pascal. A pak samozřejmě parádní režie a stylovost. Jsou momenty, kdy to trochu drhne (klece s "feťáky", robopsy, nebo hlavní zápletka) ale ve výsledku jsem se parádně bavil a těším se na prequel a na trojku. 8/10

Liga spravedlnosti


Neviděl jsem JL od premiéry v kině. Měl jsem na ní dost špatné vzpomínky. Něco se mi líbilo, ale pár věcí stálo dost za hovno. Teď jsem to znovu dokoukal a klidně tomu dám hodnocení 5-6/10. Pořád tam jsou věci co mě serou (debilní humor, hnusné triky, dialogy na sílu, kontinuita, nebo ta hnusná barevná paleta ve finále). Navíc jsem si uvědomil jak moc mi Ezra Miller nesedí do role Flashe (nebo to je jen jeho podaní v režii od Whedona). Ray Fisher zde není špatný, ale opravdový herecký koncert to není.

Přesto nemůžu říci, že bych se nějak nudil. A některé civilní momenty jsou super a vidím tam směr a myšlenky, kterými by to mělo jít. Jako na Muže z oceli a BvS se to nechytá. Ale popravdě jsem viděl mnohem horší komiksové filmy.

Kouknul jsem i na bonusy na blu-rey. A to je velké zklamaní. Nedozvíte se skoro nic. Snyder tam ani nemluví, Whedon tam pro jistotu ani není. Něco málo se dozvíte o komiksové historii JL, tvorbě obleků, dvě vystřižené scény a lehké segmenty o natáčení pěti scén. Nic moc.

Teď jsem opravdu zvědaví, co Snyder předvede, protože nebude muset nikam spěchat a může spoustu scén udělat jinak a dát jim lepší výstavbu.
780455
Dal jsem si opáčko filmů, které jsem viděl jen jednou a to v době premiéry. [b]Super 8 [/b]Je to pořád super. Moc mě to bavilo, a je vidět, že i tady čerpali tvůrci Stranger Things. J.J. má tady skvělou formu a je tady spoustu nápadů a skvělých scén (vlak, natáčení filmu, podzemí). Má to super tempo, atmosféru a pointu. Plus výborný dětský herce. Jediné, co tomu trochu ubližuje je to, že na podruhé tomu chybí moment překvapení. [b]8,5/10 Kingsman: Zlatý kruh[/b] Pamatuji si jak mě to v kině trochu zklamalo. S odstupem času to krásně zraje. Skvělá úvodní honička, tuna nápadu, efektivní akční scény, přepálená zápletka a ještě přepálenější záporačka v podání Julianne Moore. Výborný herci ve vedlejších rolí Bridges, Berry, Tatum nebo Pascal. A pak samozřejmě parádní režie a stylovost. Jsou momenty, kdy to trochu drhne (klece s "feťáky", robopsy, nebo hlavní zápletka) ale ve výsledku jsem se parádně bavil a těším se na prequel a na trojku. [b]8/10 Liga spravedlnosti[/b] Neviděl jsem JL od premiéry v kině. Měl jsem na ní dost špatné vzpomínky. Něco se mi líbilo, ale pár věcí stálo dost za hovno. Teď jsem to znovu dokoukal a klidně tomu dám hodnocení [b]5-6/10[/b]. Pořád tam jsou věci co mě serou (debilní humor, hnusné triky, dialogy na sílu, kontinuita, nebo ta hnusná barevná paleta ve finále). Navíc jsem si uvědomil jak moc mi Ezra Miller nesedí do role Flashe (nebo to je jen jeho podaní v režii od Whedona). Ray Fisher zde není špatný, ale opravdový herecký koncert to není. Přesto nemůžu říci, že bych se nějak nudil. A některé civilní momenty jsou super a vidím tam směr a myšlenky, kterými by to mělo jít. Jako na Muže z oceli a BvS se to nechytá. Ale popravdě jsem viděl mnohem horší komiksové filmy. Kouknul jsem i na bonusy na blu-rey. A to je velké zklamaní. Nedozvíte se skoro nic. Snyder tam ani nemluví, Whedon tam pro jistotu ani není. Něco málo se dozvíte o komiksové historii JL, tvorbě obleků, dvě vystřižené scény a lehké segmenty o natáčení pěti scén. Nic moc. Teď jsem opravdu zvědaví, co Snyder předvede, protože nebude muset nikam spěchat a může spoustu scén udělat jinak a dát jim lepší výstavbu.
6 -2
reagují: verbst
reagovat

Breaking News In Yuba County

Netradičná variácia na Gone Girl. 6/10 Ale vlastne to bolo celkom fajn. Je to dosť prekombinované a kým sa predstavia všetky postavy a rozbehnú všetky príbehové línie, tak to trvá a je to aj trochu nuda. No potom druhá polovica ma naopak celkom slušne bavila. Fungoval humor aj napätie. A bolo to miestami aj nečakane drsné, konečný body count prekvapil.
780439
Netradičná variácia na Gone Girl. 6/10 Ale vlastne to bolo celkom fajn. Je to dosť prekombinované a kým sa predstavia všetky postavy a rozbehnú všetky príbehové línie, tak to trvá a je to aj trochu nuda. No potom druhá polovica ma naopak celkom slušne bavila. Fungoval humor aj napätie. A bolo to miestami aj nečakane drsné, konečný body count prekvapil.
Breaking News In Yuba County
1 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
Chápu na, co narážíš. Mě prostě New Gods nebavili. Orion, Darkseid, Steppenwolf, Metron a další jsou zajímavé postavy, ale nebavilo mě jak je Kirby prezentoval.  Teď budu za velkého kacíře, ale sedlo mě pojetí od Geoffa Johnsona, který ty příběhy dokáže prodat zábavněji. 
780430
Chápu na, co narážíš. Mě prostě New Gods nebavili. Orion, Darkseid, Steppenwolf, Metron a další jsou zajímavé postavy, ale nebavilo mě jak je Kirby prezentoval.  Teď budu za velkého kacíře, ale sedlo mě pojetí od Geoffa Johnsona, který ty příběhy dokáže prodat zábavněji. 
780424
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
tiez som to vcera pozrel ako to niekto tu spomenul :D v podstate sa zhodujem s tebou, akurat s tym stredom mam trocha vacsi problem tak len 7/10 ale inak time well spent :+
780425
tiez som to vcera pozrel ako to niekto tu spomenul *:D* v podstate sa zhodujem s tebou, akurat s tym stredom mam trocha vacsi problem tak len 7/10 ale inak time well spent *:+*
780423
3 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Tady vůbec nejde o Kirbyho (který je super, nemáš vkus :D), protože ty postavy se objevují pravidelně i po jeho smrti, jsou součástí DC univerza a ta stylizace je pořád... Stejná. Ať už jsou ve standardních runech, v animovaných seriálech nebo ve filozofujícím Misteru Miraclovi od Toma Kinga. New Gods jsou prostě rozšafná space opera plná barviček a podivných postaviček. Když chceš prezentovat postavy se jmény jako Granny Goodness nebo Big Barda jako übercool hardcore řezničinu, je to k smíchu. 

Prostě zase je to ten odvěký problém se Snyderem, že on komiksy vlastně rád nemá. Líbí se mu jenom čistě povrchně, ale nerozumí jim a v životě by nedokázal přijmout, že to prostě jsou věci, které někdy vypadají hloupě, protože byly vymyšlené pro dvanáctileté kluky před šedesáti lety, což je ale úplně v pořádku. Něco, s čím lidi jako Raimi, Gunn, Waititi dokážou pracovat a je to pak o to zajímavější. 
780424
Tady vůbec nejde o Kirbyho (který je super, nemáš vkus *:D*), protože ty postavy se objevují pravidelně i po jeho smrti, jsou součástí DC univerza a ta stylizace je pořád... Stejná. Ať už jsou ve standardních runech, v animovaných seriálech nebo ve filozofujícím Misteru Miraclovi od Toma Kinga. New Gods jsou prostě rozšafná space opera plná barviček a podivných postaviček. Když chceš prezentovat postavy se jmény jako Granny Goodness nebo Big Barda jako übercool hardcore řezničinu, je to k smíchu.  Prostě zase je to ten odvěký problém se Snyderem, že on komiksy vlastně rád nemá. Líbí se mu jenom čistě povrchně, ale nerozumí jim a v životě by nedokázal přijmout, že to prostě jsou věci, které někdy vypadají hloupě, protože byly vymyšlené pro dvanáctileté kluky před šedesáti lety, což je ale úplně v pořádku. Něco, s čím lidi jako Raimi, Gunn, Waititi dokážou pracovat a je to pak o to zajímavější. 
780419
5 -4
reagují: hroubek
reagovat

The Map of Tiny Perfect Things

Dcera Virginie Madsen a syn Luka Perryho (ani jedno není pravda) jsou jediní lidé, kterým se opakuje ten stejný den. Je to fakticky méně nápadité PG 13 Palm Springs (můžete to v klidu pustit i své babičce, ale nedělejte to) a užijí si to především lidi, kterým nevadí klasická americká indiečka naroubovaná na teenage romanci ve smyčce. A nejsou cynická hovada.

Sice se dočkáte fórků vyplývajících z neustále se opakujícího dne a pár cool dlouhých záběrů bez střihu, ale většinu filmu spíše sledujete dvě docela fajn postavy (především Kathryn Newton je moc sympatická) jak klábosí o smyslu života, čtvrté dimenzi a lásce. Trochu lépe se každopádně s tempem pracovat mohlo a prostřední část rozhodně chtěla prostříhat. Těch 8/10 jako milovník skoro všech filmových časových smyček trochu symptomaticky dám.

Půlce z vás se to bude líbit, druhé půlce ne.
780423
Dcera Virginie Madsen a syn Luka Perryho (ani jedno není pravda) jsou jediní lidé, kterým se opakuje ten stejný den. Je to fakticky méně nápadité PG 13 Palm Springs (můžete to v klidu pustit i své babičce, ale nedělejte to) a užijí si to především lidi, kterým nevadí klasická americká indiečka naroubovaná na teenage romanci ve smyčce. A nejsou cynická hovada. Sice se dočkáte fórků vyplývajících z neustále se opakujícího dne a pár cool dlouhých záběrů bez střihu, ale většinu filmu spíše sledujete dvě docela fajn postavy (především Kathryn Newton je moc sympatická) jak klábosí o smyslu života, čtvrté dimenzi a lásce. Trochu lépe se každopádně s tempem pracovat mohlo a prostřední část rozhodně chtěla prostříhat. Těch 8/10 jako milovník skoro všech filmových časových smyček trochu symptomaticky dám. Půlce z vás se to bude líbit, druhé půlce ne.
The Map of Tiny Perfect Things
5 0
reagují: studo
reagovat
reaguje na: the dark knight
Ke vší úctě ke Kirbymu, tak New Gods se fakt nedají číst. Kirby se snaží o velké vesmírné dobrodružství křížené s antickou tragédii ale není to dobré a ani to není zábavné. Doufám proto, že to Snyder pojme trochu jinak. 
780419
Ke vší úctě ke Kirbymu, tak New Gods se fakt nedají číst. Kirby se snaží o velké vesmírné dobrodružství křížené s antickou tragédii ale není to dobré a ani to není zábavné. Doufám proto, že to Snyder pojme trochu jinak. 
780404
5 -2
reagují: the dark knight
reagovat
je malcolm & marie lepsi jak i luh ya, papi (85%)? (quality tv je pro maly decka)
780408
je malcolm & marie lepsi jak i luh ya, papi (85%)? (quality tv je pro [url=https://i.pinimg.com/originals/33/94/a3/3394a30dbc7b36f8da95fb7d8c9b2e24.png]maly decka[/url])
2 -3
reagovat
reaguje na: kyller
Tohle někomu přijde cool? Snyder si fakt neuvědomuje, jak tyhle věci v tom jeho hypercooltemném pojetí ala screensaver z roku 2005 působí směšně?

Kirbyho New Gods mají ulítlou kosmickou estetiku, na to se musí jít s citem a přijmout, jak to všechno vypadá debilně, aby to mohlo v další fázi být bráno seriózně. Viz Gunn a jeho záměrně campy stylizace Suicide Squad nebo i Strážců galaxie. 
780404
Tohle někomu přijde cool? Snyder si fakt neuvědomuje, jak tyhle věci v tom jeho hypercooltemném pojetí ala screensaver z roku 2005 působí směšně? Kirbyho New Gods mají ulítlou kosmickou estetiku, na to se musí jít s citem a přijmout, jak to všechno vypadá debilně, aby to mohlo v další fázi být bráno seriózně. Viz Gunn a jeho záměrně campy stylizace Suicide Squad nebo i Strážců galaxie. 
780399
4 -5
reagují: hroubek
reagovat
780399
[url=https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/149135005_2968957890095666_5270617089142556951_o.jpg?_nc_cat=103&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=my0MTKM5P3IAX-m1Rrs&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=e03e2ce35de30881d0052734f954feca&oe=604C7963]Darkseid is coming[/url] 
5 -3
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: Spazz
Podpisujem. Teda az na to, ze mne sa bvs pacilo uz v kine
780392
Podpisujem. Teda az na to, ze mne sa bvs pacilo uz v kine
780391
5 -2
reagovat
Dal jsem si ted behem par dnu opacko BvS, Justice League a MoS (v tomhle zvlastnim poradi.. :D) a musim rict, ze mi to docela zvedlo ocekavani na ZSJL.

Takhle, ja totiz opravdu verim tomu, ze si Snyder a spol nevymysleji, kdyz tvrdi, ze z jeho cutu v kine nebylo lautr nic a ze to teda budu nejen vyznenim, ale i strukturou a pribehem dost jiny film. Ze to porad neni zaruka niceho zazracneho jsem uz psal jinde, ale tomu, ze nedostanem napodruhe tak ubohou sracku, jakou vyblil Whedon (jehoz dva dily Avengers jsou imo vizualne to nejhorsi, co v MCU vzniklo a zpetne mam pocit, ze by se horko tezko vlezly do top 10), tomu fakt verim.

BvS me vlastne i prekvapilo... v kine me to nasralo, pozdeji mi to sedlo celkem v pohode, ale porad jsem si to pamatoval spis jako "snesitelny, ale misty docela nudny blockbuster". Takze jsem se nestacil divit, ze me to tedka po dlouhe dobe vlastne i docela bavilo. 
No a nemuzu si pomoct, ale i Martha je audiovizualne tak doladena, ze uz mi je jakekoliv absurdno kolem ni u prdele a mel jsem vylozene husinu. 

Man Of Steel pro me osobne bude navzdy jedna z nejlepsich komiksovek vsech dob. Videl jsem to trikrat v kine, nektere sceny jsem si jednu dobu poustel porad dokola a stejne me to i ted zase strhlo... Husina, slzicky..... Jo, clovek je z te akce na konci uz docela otupely, ale uteklo to driv nez mi to stihlo zacit legitimne jakkoliv vadit.

No a k Justice League se nema smysl nejak moc vyjadrovat, je to proste debilita a selhani po vsech strankach, z nichz nektere teda budou pravdepodobne existovat i v ciste Snyderove vizi (Flash je fakt na kulku mezi svetla), ale aspon to cele nebude tak strasne hnusne... Nepamatuju si, jestli se to sveho casu resilo, ale ten film ve spouste scen vypada fakt jak z levne televizni produkce... Nemluvim ani tak o digibordelu, ktereho bude spousta i u Snydera, ale ty papundeklove kulisy, okate greenscreeny, atd... Je to hnus.
780391
Dal jsem si ted behem par dnu opacko BvS, Justice League a MoS (v tomhle zvlastnim poradi.. :D) a musim rict, ze mi to docela zvedlo ocekavani na ZSJL. Takhle, ja totiz opravdu verim tomu, ze si Snyder a spol nevymysleji, kdyz tvrdi, ze z jeho cutu v kine nebylo lautr nic a ze to teda budu nejen vyznenim, ale i strukturou a pribehem dost jiny film. Ze to porad neni zaruka niceho zazracneho jsem uz psal jinde, ale tomu, ze nedostanem napodruhe tak ubohou sracku, jakou vyblil Whedon (jehoz dva dily Avengers jsou imo vizualne to nejhorsi, co v MCU vzniklo a zpetne mam pocit, ze by se horko tezko vlezly do top 10), tomu fakt verim. BvS me vlastne i prekvapilo... v kine me to nasralo, pozdeji mi to sedlo celkem v pohode, ale porad jsem si to pamatoval spis jako "snesitelny, ale misty docela nudny blockbuster". Takze jsem se nestacil divit, ze me to tedka po dlouhe dobe vlastne i docela bavilo.  No a nemuzu si pomoct, ale i Martha je audiovizualne tak doladena, ze uz mi je jakekoliv absurdno kolem ni u prdele a mel jsem vylozene husinu.  Man Of Steel pro me osobne bude navzdy jedna z nejlepsich komiksovek vsech dob. Videl jsem to trikrat v kine, nektere sceny jsem si jednu dobu poustel porad dokola a stejne me to i ted zase strhlo... Husina, slzicky..... Jo, clovek je z te akce na konci uz docela otupely, ale uteklo to driv nez mi to stihlo zacit legitimne jakkoliv vadit. No a k Justice League se nema smysl nejak moc vyjadrovat, je to proste debilita a selhani po vsech strankach, z nichz nektere teda budou pravdepodobne existovat i v ciste Snyderove vizi (Flash je fakt na kulku mezi svetla), ale aspon to cele nebude tak strasne hnusne... Nepamatuju si, jestli se to sveho casu resilo, ale ten film ve spouste scen vypada fakt jak z levne televizni produkce... Nemluvim ani tak o digibordelu, ktereho bude spousta i u Snydera, ale ty papundeklove kulisy, okate greenscreeny, atd... Je to hnus.
11 -4
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: HAL
To je strasne dobry film
780380
To je strasne dobry film
780378
3 0
reagovat

State of Grace

New York devadesátých let je nejdokonalejší setting pro drsné gangsterky ever. Ta šeď, špína, násilí, a všeobecný nihilismus čišící z každého záběru... krása. A tahle se taky povedla, příběhem sice trochu překombinované, ale tím tématem, a i krásnou (byť krátkou) slow motion akcí mi dost připomíná HK filmy Johna Woo - které přitom teprve vznikaly, ve stejné době.
Nečekal bych že někdy uvidím Seana Penna střílet obouruč ve stylu Chow Yun Fata, ale kupodivu mu i role nasraného gangstera dost sedla, a i zbytek hereckého obsazení, to je taky solidní dream team - Ed Harris, Gary Oldman, Robin Wright, John Turturro, John C. Reilly. Všichni krom Harrise v době kdy ještě vůbec nebyli slavní. A k tomu soundtrack od Morriconeho.
Ten režisér pak už nikdy nic co by stálo za zmínku nenatočil, ale tady měl při výběru lidí hodně šťastnou ruku.
780378
New York devadesátých let je nejdokonalejší setting pro drsné gangsterky ever. Ta šeď, špína, násilí, a všeobecný nihilismus čišící z každého záběru... krása. A tahle se taky povedla, příběhem sice trochu překombinované, ale tím tématem, a i krásnou (byť krátkou) slow motion akcí mi dost připomíná HK filmy Johna Woo - které přitom teprve vznikaly, ve stejné době. Nečekal bych že někdy uvidím Seana Penna střílet obouruč ve stylu Chow Yun Fata, ale kupodivu mu i role nasraného gangstera dost sedla, a i zbytek hereckého obsazení, to je taky solidní dream team - Ed Harris, Gary Oldman, Robin Wright, John Turturro, John C. Reilly. Všichni krom Harrise v době kdy ještě vůbec nebyli slavní. A k tomu soundtrack od Morriconeho. Ten režisér pak už nikdy nic co by stálo za zmínku nenatočil, ale tady měl při výběru lidí hodně šťastnou ruku.
State of Grace
7 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
"On all released DVDs, both in Region 1 (including the US and Canada) and Region 2 (Europe, including the UK), an option is given to watch the show with or without the laugh track."

wiki
780376
[i]"On all released DVDs, both in Region 1 (including the US and Canada) and Region 2 (Europe, including the UK), an option is given to watch the show with or without the laugh track." [/i]— [url=https://en.wikipedia.org/wiki/M*A*S*H_(TV_series)#Laugh_track]wiki[/url]
780361
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja si na to rychle zvyknul a v pozdejsich vaznejsich (a lepsich) serii ho tam az tolik neni
780363
Ja si na to rychle zvyknul a v pozdejsich vaznejsich (a lepsich) serii ho tam az tolik neni
780361
1 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
MASH je v originále se smíchem v pozadí, ne? To mi na to hrozně vadí, kazí mi to tu vážnost a suchý humor.
780361
MASH je v originále se smíchem v pozadí, ne? To mi na to hrozně vadí, kazí mi to tu vážnost a suchý humor.
780358
5 0
reagují: Memphis, TedGeorge
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se