Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 13341 - 13360 Napsat příspěvek
fincher si vybral ďalší projekt 
link
781781
fincher si vybral ďalší projekt  https://variety.com/2021/film/news/david-fincher-killer-netflix-1234914247/
7 -2
reagují: pepo, squirrel
reagovat

Sound of Metal

Dost dobrý film. Hezký natočené, s paradními herci, zajímavým příběhem a celkově neoloukaným prostředím. Po zvukové stránce je to pecka. 7,5/10
781758
Dost dobrý film. Hezký natočené, s paradními herci, zajímavým příběhem a celkově neoloukaným prostředím. Po zvukové stránce je to pecka. 7,5/10
Sound of Metal
5 0
reagovat
:o
781742
*:o*
1 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
vanilla ice link
781741
vanilla ice https://www.youtube.com/watch?v=rog8ou-ZepE
781739
1 -1
reagovat
turks fruit nebo peppermint candy? tot otazka
781739
[url=https://www.nporadio4.nl/images/2018/07/turks-fruit-fiets-dam-04.jpg]turks fruit[/url] nebo [url=https://thegrandnarrative.files.wordpress.com/2009/10/peppermint-candy-korean-movie-3.jpg?w=680&h=510]peppermint candy[/url]? tot otazka
1 -3
reagují: TedGeorge
reagovat

Cheap Thrills

Jako ve výsledku asi fajn, jen se to až příliš dlouho rozjíždí a na to, že ten film má hodinu a půl, tak mi první půlka přišla nekonečná a zachraňovala to jen sexy Sarah Paxton. Bohužel jsem viděl dřív 13 Beloved (původní, remake stojí za...) a ten je úplně jinde. Takže na jeden večer fajn jednohubka, z které si budu časem pamatovat hlavně ten boží poslední záběr.
781572
Jako ve výsledku asi fajn, jen se to až příliš dlouho rozjíždí a na to, že ten film má hodinu a půl, tak mi první půlka přišla nekonečná a zachraňovala to jen sexy Sarah Paxton. Bohužel jsem viděl dřív 13 Beloved (původní, remake stojí za...) a ten je úplně jinde. Takže na jeden večer fajn jednohubka, z které si budu časem pamatovat hlavně ten boží poslední záběr.
Cheap Thrills
1 0
reagovat

I care o lot (2021) Netflix

Našel jsem film, co měl víc konců než Návrat Krále! Škoda že to má nejisté režijní vedení i scénář, námět i herci dobří. 6/10
781559
Našel jsem film, co měl víc konců než Návrat Krále! Škoda že to má nejisté režijní vedení i scénář, námět i herci dobří. 6/10
I care o lot (2021) Netflix
3 -3
reagovat
reaguje na: departed
Kupodivu ano, pro mě to nezestárlo a stále mi to přijde jako výborná kompaktní trilogie. První díl je ale samozřejmě stále nejlepší :)
781537
Kupodivu ano, pro mě to nezestárlo a stále mi to přijde jako výborná kompaktní trilogie. První díl je ale samozřejmě stále nejlepší *:)*
781534
6 0
reagovat
reaguje na: peterel
A pořád tě dvojka a trojka baví?! 
781534
A pořád tě dvojka a trojka baví?! 
781530
3 -4
reagují: peterel
reagovat
Celou trilogii Matrixu (stejně jako pána prstenů) dávají v televizi snad dvakrát do roka, a já prostě nikdy neodolám. Už ani nevím kolikrát jsem to viděl.
781530
Celou trilogii Matrixu (stejně jako pána prstenů) dávají v televizi snad dvakrát do roka, a já prostě nikdy neodolám. Už ani nevím kolikrát jsem to viděl.
11 0
reagují: departed
reagovat
reaguje na: verbst
781520
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/152044640_1058850114602463_8749903420514596435_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=m-veYpjk6EsAX-adIF5&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=764caadcb545ed935b27039f83ff4d1c&oe=605914EA
781394
1 -1
reagovat
Fajn priemer
781510
Fajn priemer
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jedna z těch lepších Crichtonových adaptací :+
781505
Jedna z těch lepších Crichtonových adaptací *:+*
781504
2 -1
reagovat
Program na večer je jasnej. Nevim proč, ale dodnes sem to neviděl a láká mě to fest link
781504
Program na večer je jasnej. Nevim proč, ale dodnes sem to neviděl a láká mě to fest https://www.csfd.cz/film/5025-vychazejici-slunce/prehled/
2 -2
reagují: HAL
reagovat
Jako v bavlnce

Hodně příjemná černá komedie, která mě dost připomněla staré coenovky. Pike si to dává a je parádní. I zbytek obsazení nezklam. A plusové body jsou za konec. 7,5/10

Malcolm & Marie

Celkem působivá dialogovka, která má divadelní strukturu a výborné herce. Problém je, že většina hádek mě přišla vychtěných, aby tam konflikt. 6/10

Ma Rainey – matka blues

Jsem rád, že to nebyl klasický životopis. Nicméně moc mě to nebavilo, a nebýt skvělého Bosemana a Davis, tak by film zapadl. 5/10

Vykopávky

Zajímavý a dobrý film. Ta pomalost mě bavila a užil jsem si nádherné záběry a hezký příběh s výbornými herci. 7,5/10

Zprávy ze světa

Sedlo mi to. Hodně mi to připomnělo Opravdovou kuráž, akorát méně akčnější. Je to pomalé, ale má to svůj důvod, Greengrass a Hanks předvádí špičkové řemeslo. Opravdu zaleží, co od filmu čekáte. 7,5/10
781502
[b]Jako v bavlnce[/b] Hodně příjemná černá komedie, která mě dost připomněla staré coenovky. Pike si to dává a je parádní. I zbytek obsazení nezklam. A plusové body jsou za konec. [b]7,5/10 Malcolm & Marie [/b]Celkem působivá dialogovka, která má divadelní strukturu a výborné herce. Problém je, že většina hádek mě přišla vychtěných, aby tam konflikt. [b]6/10[/b] [b]Ma Rainey – matka blues[/b] Jsem rád, že to nebyl klasický životopis. Nicméně moc mě to nebavilo, a nebýt skvělého Bosemana a Davis, tak by film zapadl. [b]5/10 [/b] [b]Vykopávky[/b] Zajímavý a dobrý film. Ta pomalost mě bavila a užil jsem si nádherné záběry a hezký příběh s výbornými herci. [b]7,5/10 Zprávy ze světa [/b]Sedlo mi to. Hodně mi to připomnělo Opravdovou kuráž, akorát méně akčnější. Je to pomalé, ale má to svůj důvod, Greengrass a Hanks předvádí špičkové řemeslo. Opravdu zaleží, co od filmu čekáte. [b]7,5/10[/b]
6 0
reagovat
reaguje na: GuidoA.
Chceš si o tom promluvit?
781478
Chceš si o tom promluvit?
781461
9 -1
reagovat
nomadland (2020)
60% - stejne jako tenhle film je clovek redukovanej na pohlednice. vzdycky me zahreje u srdicka kdyz se nakej cong zabije u selficka. 
781461
nomadland (2020) 60% - stejne jako tenhle film je [url=https://letterboxd.com/cineaccess/film/nomadland/]clovek[/url] redukovanej na pohlednice. vzdycky me zahreje u srdicka kdyz se nakej cong zabije u selficka. 
2 -8
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Dakujeme:+
781457
Dakujeme*:+*
781450
5 0
reagovat

Flora & Ulysses

Neškodná Disneyovka. 6/10 Až na ten extrémne plytký príbeh to bolo v pohode. Duplom, ak to hodnotím ako jednoduchý film pre deti. Slušné efekty, fungujúci humor aj emócie. Veľká pochvala patrí castingu. Aj tie decká boli super. Matilda Lawler má pred sebou potenciálne veľkú budúcnosť. Pozerám, že ju už obsadili aj do nejakého scifi pre HBO Max.
781454
Neškodná Disneyovka. 6/10 Až na ten extrémne plytký príbeh to bolo v pohode. Duplom, ak to hodnotím ako jednoduchý film pre deti. Slušné efekty, fungujúci humor aj emócie. Veľká pochvala patrí castingu. Aj tie decká boli super. Matilda Lawler má pred sebou potenciálne veľkú budúcnosť. Pozerám, že ju už obsadili aj do nejakého scifi pre HBO Max.
Flora & Ulysses
1 0
reagovat

Bílý tygr

Cival kdysi dávno napsal na csfd k Hrdinovi toto. Nedej bože, aby se někdy podíval na Bílýho tygra; to by ho asi nesli nohama napřed. Natočený je to dobře, o tom žádná. Jen s tím poselstvím mám kurva velkej problém, stejně jako se zaměstnancema Amazonu producírujícíma se před Bezosem s gilotinou.
781452
Cival kdysi dávno napsal na csfd k Hrdinovi [url=https://www.csfd.cz/film/38117-hrdina/komentare/?comment=20771]toto[/url]. Nedej bože, aby se někdy podíval na Bílýho tygra; to by ho asi nesli nohama napřed. Natočený je to dobře, o tom žádná. Jen s tím poselstvím mám kurva velkej problém, stejně jako se zaměstnancema Amazonu producírujícíma se před Bezosem s gilotinou.
Bílý tygr
1 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se