Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 13181 - 13200 Napsat příspěvek
capital in the twenty-first century (2019)
70% - nadhodnocuju jen za to ze o druhy svetovy padne jen jedna veta a to jeste v pozitivnim smyslu. zidak by zamack slzu :D
783060
capital in the twenty-first century (2019) 70% - nadhodnocuju jen za to ze o druhy svetovy padne jen jedna veta a to jeste v pozitivnim smyslu. zidak by zamack slzu *:D*
2 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mám to stejný. :+

A ty argumenty chlapa na konci byly neskutečně k smíchu a na facku. :( Pes byl fajn :D
783052
Mám to stejný. *:+* A ty argumenty chlapa na konci byly neskutečně k smíchu a na facku. *:(* Pes byl fajn *:D*
783050
7 -1
reagovat

V síti (2020)

Viděno potřetí, tentokrát na ČT1. Před rokem kinopremiéra a za ten rok bylo před soudem devět predátorů (včetně jedné ženy) a všichni dostali podmínky. Samotný film má stále vypovídající hodnotu. A stále nedokážu pochopit mentalitu těch stvoření. Jestli si připadají neodolatelní nebo já nevím. Mně se z nich chtělo spíš zvracet. Palec nahoru pro pejska, který jednomu predátorovi počural bundu :D a zase jsem se dojal u toho kluka, co nepotřeboval masku. To byl jednoznačně nejsilnější moment, u kterého jsem podobně jako ty herečky taky málem začal brečet dojetím. Jo, pořád to má sílu.
783050
Viděno potřetí, tentokrát na ČT1. Před rokem kinopremiéra a za ten rok bylo před soudem devět predátorů (včetně jedné ženy) a všichni dostali podmínky. Samotný film má stále vypovídající hodnotu. A stále nedokážu pochopit mentalitu těch stvoření. Jestli si připadají neodolatelní nebo já nevím. Mně se z nich chtělo spíš zvracet. Palec nahoru pro pejska, který jednomu predátorovi počural bundu *:D* a zase jsem se dojal u toho kluka, co nepotřeboval masku. To byl jednoznačně nejsilnější moment, u kterého jsem podobně jako ty herečky taky málem začal brečet dojetím. Jo, pořád to má sílu.
V síti (2020)
4 -6
reagují: Cinefil
reagovat

Novy Alexandre Aja

Oxygen půjde rovnou na Netflix. Jedné paní dochází kyslík a já si pořád říkám, že mistra krvavých scén, je na takový komorní film škoda.
783038
[url=https://m.youtube.com/watch?v=s6oLsCHgSwg]Oxygen[/url] půjde rovnou na Netflix. Jedné paní dochází kyslík a já si pořád říkám, že mistra krvavých scén, je na takový komorní film škoda.
Novy Alexandre Aja
3 0
reagovat

Zack Snyder's Justice League - Steppenwolf Teaser

783026
https://twitter.com/ZackSnyder/status/1369698137623826433
Zack Snyder's Justice League - Steppenwolf Teaser
1 -1
reagovat
reaguje na: connor
Tak to jsi to asi neviděl na blučku s úchvatným přepisem.
782998
Tak to jsi to asi neviděl na blučku s úchvatným přepisem.
782962
11 -1
reagovat
reaguje na: pepo
nemusíš. věř mi. mám to čerstvě v paměti :D:-


link
782977
nemusíš. věř mi. mám to čerstvě v paměti *:D**:-* https://www.moviezone.cz/forum/filmy/9#comment_774627
782975
2 -2
reagovat
jediná bondovka, ktorú som nevidel. už musím dohnať :D
782975
jediná bondovka, ktorú som nevidel. už musím dohnať *:D*
5 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Disketa1
Moorea považuji za nejhoršího Bonda, vůbec mi do té role nesedl. Humor byl většinu času strašný, zápletka nudná (úvod filmu je asi jediná část, co mě trochu bavila), ale nejhorší byla pro mě ta divná "romance" mezi Moorem a mladičkou Seymour. Naposledy jsem Live and let die viděl asi před 5 lety a dodnes mi zůstává pachuť v ústech, přišlo mi to nějak obzvlášť úchylné (i na Bonda).
782972
Moorea považuji za nejhoršího Bonda, vůbec mi do té role nesedl. Humor byl většinu času strašný, zápletka nudná (úvod filmu je asi jediná část, co mě trochu bavila), ale nejhorší byla pro mě ta divná "romance" mezi Moorem a mladičkou Seymour. Naposledy jsem Live and let die viděl asi před 5 lety a dodnes mi zůstává pachuť v ústech, přišlo mi to nějak obzvlášť úchylné (i na Bonda).
782965
5 -1
reagovat
reaguje na: connor
Proč? Co ti tam vadí?
782965
Proč? Co ti tam vadí?
782962
2 -3
reagují: connor
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jedna z nejhorších bondovek.
782962
Jedna z nejhorších bondovek.
782956
5 -3
reagují: Milosh, Disketa1
reagovat

Žít a nechat zemřít (1973)

Přiznám se, že bondovky s Rogerem Moorem mám asi nejraději. Baví mě tahle kombinace akce a sarkastického humoru. A tady jsem si obojího užil vrchovatou měrou, i když je to stále začátek, protože ty největší pecky teprve přijdou. Baví mě tu jasný odkaz na kapitána Hooka, baví mě tu Mooreův humor, budoucí doktorka Quinnová Jane Seymour a největší zalíbení mám v geniálním bondsongu, který tu nezpívá nikdo jiný než legendární Paul McCartney. Stylový nástup. :+
782956
Přiznám se, že bondovky s Rogerem Moorem mám asi nejraději. Baví mě tahle kombinace akce a sarkastického humoru. A tady jsem si obojího užil vrchovatou měrou, i když je to stále začátek, protože ty největší pecky teprve přijdou. Baví mě tu jasný odkaz na kapitána Hooka, baví mě tu Mooreův humor, budoucí doktorka Quinnová Jane Seymour a největší zalíbení mám v geniálním bondsongu, který tu nezpívá nikdo jiný než legendární Paul McCartney. Stylový nástup. *:+*
Žít a nechat zemřít (1973)
4 -6
reagují: connor
reagovat
Neco pro mistni fanousky K-Popu :)
782953
Neco pro mistni fanousky [url=http://www.animationscoop.com/sony-announces-animated-musical-adventure-k-pop-demon-hunters/?fbclid=IwAR20r01w71xXI6eHM-IKHqMLne_6nNTsVMj8mUXF9TNH5vYCTouVnmGrzO4]K-Popu[/url] :)
1 -2
reagovat
reaguje na: Fixer
#ReleaseTheTomAndJerryCut !!!
782942
[i]#ReleaseTheTomAndJerryCut !!![/i]
782921
6 0
reagovat
To by mě spíš zajímalo, nakolik to teď zvýší sledovanost Toma a Jerryho:D
MARTASLJ19 a kfk to teď jedou non-stop...
782934
To by mě spíš zajímalo, nakolik to teď zvýší sledovanost Toma a Jerryho*:D* MARTASLJ19 a kfk to teď jedou non-stop...
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Pochybuji. Venku jsou akorát nějaké popisy cca poloviny filmu. Ono nemůžeš čekat nějakou technickou vybavenost a pohotovost od lidí, co si jdou pustit Toma a Jerryho. A než se zpráva dostala k těm, co by to ripnout mohli, bylo to pryč.
782930
Pochybuji. Venku jsou akorát nějaké popisy cca poloviny filmu. Ono nemůžeš čekat nějakou technickou vybavenost a pohotovost od lidí, co si jdou pustit Toma a Jerryho. A než se zpráva dostala k těm, co by to ripnout mohli, bylo to pryč.
782923
4 -1
reagovat

Zack Snyder's Justice League - Darkseid Teaser

782925
https://www.youtube.com/watch?v=cSHwiIwxPmA
Zack Snyder's Justice League - Darkseid Teaser
1 -1
reagovat
Docela bych se divil kdyby to někdo neripnul a souběžně to netahal třeba z půlky a od začátku :)


Zeptáme se kfk!
782923
Docela bych se divil kdyby to někdo neripnul a souběžně to netahal třeba z půlky a od začátku :) Zeptáme se kfk!
3 0
reagují: Fixer
reagovat

HBO Max

Někdo tam včera něco těžce zvoral a místo Toma a Jerryho se lidem pouštěla ZS Justice League. Chyba trvala několik hodin, ale jelikož je ten film tak strašně dlouhý, tak to nikdo neviděl celé, než se na to přišlo a típli to.:D
782921
Někdo tam včera něco těžce zvoral a místo Toma a Jerryho se lidem pouštěla ZS Justice League. Chyba trvala několik hodin, ale jelikož je ten film tak strašně dlouhý, tak to nikdo neviděl celé, než se na to přišlo a típli to.*:D*
HBO Max
12 0
reagují: Cinefil
reagovat

Monster Hunter 7/10

Horská dráha. Nečekal jsem nic, ale neměl jsem morál na něco inteligentního. Začátek byl opravdu žumpa a pak v jednotlivostech skvělý nebo hrozný. Celkově jsem se nadprůměrně zabavil a dal bych si to klidně znova a nebo druhý díl.
782917
Horská dráha. Nečekal jsem nic, ale neměl jsem morál na něco inteligentního. Začátek byl opravdu žumpa a pak v jednotlivostech skvělý nebo hrozný. Celkově jsem se nadprůměrně zabavil a dal bych si to klidně znova a nebo druhý díl.
Monster Hunter 7/10
3 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se