Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12421 - 12440 Napsat příspěvek

Dead Snow 2

Po Army of the Dead jsem si musel spravit chuť a tento film je podle mě v mnoha ohledech geniální. Nekompromisní černý humor a dokonalá nadsázka spojená s krvavou brutalitou. Kam se na něj Snyder hrabe. ;) 
Moje hodnocení: 9/10
792493
Po Army of the Dead jsem si musel spravit chuť a tento film je podle mě v mnoha ohledech geniální. Nekompromisní černý humor a dokonalá nadsázka spojená s krvavou brutalitou. Kam se na něj Snyder hrabe. *;)*  Moje hodnocení: 9/10
Dead Snow 2
8 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Honest Trailers ve svém 400. videu dokonale shrnují celý DC universe. 

No musím říct že už docela fandím Warnerům aby tuhle vysoko nasazenou laťku zmatků a failů s Flashem dokázali ještě překonat, to bude teprve zábava :D
792483
Honest Trailers ve svém [url=https://www.youtube.com/watch?v=9Wj03A4yjsM]400. videu [/url]dokonale shrnují celý DC universe.  No musím říct že už docela fandím Warnerům aby tuhle vysoko nasazenou laťku zmatků a failů s Flashem dokázali ještě překonat, to bude teprve zábava *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: hroubek
A kde bereš jistotu že Raya a drak na Disney + propadla?čísla neznámé ,a kdy se podíváme na zisk z kina  Raya a drak celkem 69 milionů svět a 55 milionů doma takže docela dobré ,sice to neni  jak zisk Crodsovi 2 ale každý zisk dobrý.
792395
A kde bereš jistotu že Raya a drak na Disney + propadla?čísla neznámé ,a kdy se podíváme na zisk z kina  Raya a drak celkem 69 milionů svět a 55 milionů doma takže docela dobré ,sice to neni  jak zisk Crodsovi 2 ale každý zisk dobrý.
792257
1 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: TedGeorge
proto mám sedavý zaměstnání. Ve stoje se fakt můžu jen vychcat nebo vyčistit zuby :D8)
792392
proto mám sedavý zaměstnání. Ve stoje se fakt můžu jen vychcat nebo vyčistit zuby *:D**8)*
792291
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Bez čeho?
792372
Bez čeho?
792297
3 0
reagovat
reaguje na: okkac
A taková to byla pěkná holka. Jako pokud je spokojená dobře, ale i tak je to trochu smutné. 
792357
A taková to byla pěkná holka. Jako pokud je spokojená dobře, ale i tak je to trochu smutné. 
792286
6 0
reagovat
792322
https://img2.thejournal.ie/inline/2206688/original/?width=500&version=2206688
13 0
reagovat
Je to Elliot Page, plně prochází tranzicí a je evidentně spokojený. Tak bychom to měli všichni respektovat a ne se tady okázale pohoršovat. Fandím mu. :+
792308
Je to Elliot Page, plně prochází tranzicí a je evidentně spokojený. Tak bychom to měli všichni respektovat a ne se tady okázale pohoršovat. Fandím mu. *:+*
8 -9
reagovat
Ou... kay. 
792306
Ou... kay. 
3 0
reagovat
reaguje na: okkac
Vždycky jsem ji chtel vidět nahoře bez:+
792297
Vždycky jsem ji chtel vidět nahoře bez*:+*
792286
5 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ty zase ve stoje neumis zapnout mozek, tak si myslim ze na tom jeste bude lip.
792291
Ty zase ve stoje neumis zapnout mozek, tak si myslim ze na tom jeste bude lip.
792288
12 -4
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: okkac
A velebnosti jdu blejt :o:-

Stejně se ve stoje nevychčije 8):D
792288
A velebnosti jdu blejt *:o**:-* Stejně se ve stoje nevychčije *8)**:D*
792286
8 -12
reagují: TedGeorge
reagovat
Ellen Page to s přeměnou na Elliota to opravdu vzala vážně a jako bez kontextu bych vůbec netušil že je to ona/on :o
link
792286
Ellen Page to s přeměnou na Elliota to opravdu vzala vážně a jako bez kontextu bych vůbec netušil že je to ona/on *:o* https://www.instagram.com/p/CPRDYAUhvEt/?utm_source=ig_web_copy_link
6 -3
reagovat
reaguje na: Gorecki
Možno to nemám rád práve preto, že mám rád fantasy. :D
792270
Možno to nemám rád práve preto, že mám rád fantasy. *:D*
792139
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Jednou jsem to zastihl v tv a hned jsem si to oblíbil (hlavně díky mladému Jakeovi). Super retro oddychovka, které se opravdu netočí. I když takový Orel Eddie je podobný typ o outsiderech k úspěchu. 

PS: mě asi na ČSFD nemáš, páč jsem to stopro hodnotil 4*. :D
792260
Jednou jsem to zastihl v tv a hned jsem si to oblíbil (hlavně díky mladému Jakeovi). Super retro oddychovka, které se opravdu netočí. I když takový Orel Eddie je podobný typ o outsiderech k úspěchu.  PS: mě asi na ČSFD nemáš, páč jsem to stopro hodnotil 4*. *:D*
792207
3 0
reagovat
Za minulý týden jsem viděl pět filmů - Žena v okně 5/10, Kyslík 6/10, Kdo mi jde po krku 6/10, Raya a drak 8/10 (viděl jsem po druhé a tentokrát s dabingem) a pak Armádu mrtvých 6,5/10.

A jsem z toho docela smutný. Filmy dobrých režisérů, zajímavé náměty které nejsou špatné, ve většině z toho hrají fakt šikovný a talentovaný herci. A samotné výsledky filmů jsou ve směs lehce nadprůměrný.

Jediná Raya je i na podruhé fakt dobrou podívanou a mrzí mě, že v kinech a na Disney+ propadla.
792257
Za minulý týden jsem viděl pět filmů - Žena v okně 5/10, Kyslík 6/10, Kdo mi jde po krku 6/10, Raya a drak 8/10 (viděl jsem po druhé a tentokrát s dabingem) a pak Armádu mrtvých 6,5/10. A jsem z toho docela smutný. Filmy dobrých režisérů, zajímavé náměty které nejsou špatné, ve většině z toho hrají fakt šikovný a talentovaný herci. A samotné výsledky filmů jsou ve směs lehce nadprůměrný. Jediná Raya je i na podruhé fakt dobrou podívanou a mrzí mě, že v kinech a na Disney+ propadla.
8 0
reagují: Petr77
reagovat
Kdo mi jde po krku

Kdyby to netočil Sheridan, tak bychom film hodnotili lépe. Problém je, že je tady toho hodně špatně. Od práce s postavami, logiky, nudné režie, špatné herecké chemie mezi postavy, budování konfliktu atd. Opět má to své momenty, nekouká se na to blbě, a srajda vypadá jinak. Nicméně od takhle talentovaných lidí před a za kamerou jsem čekal více, než jen "nudné akční béčko". 6/10

Armáda mrtvých

Je to blbost. A velká. Snyder tady udělal tolik chyb, až je to k nevíře. Jenže mi to celkem sedlo. Jsem si vědom skoro všech blbostí, ale vypnul jsem a zkusil se bavit, a kupodivu jsem se bavil. Má to své momenty, uteklo mi to rychle a jako film na sobotní večer to fungovalo. Neříkám, že je to něco extra, asi nejslabší Snyderův film, ale srajdy vypadají jinak. 6,5/10
792256
[b]Kdo mi jde po krku[/b] Kdyby to netočil Sheridan, tak bychom film hodnotili lépe. Problém je, že je tady toho hodně špatně. Od práce s postavami, logiky, nudné režie, špatné herecké chemie mezi postavy, budování konfliktu atd. Opět má to své momenty, nekouká se na to blbě, a srajda vypadá jinak. Nicméně od takhle talentovaných lidí před a za kamerou jsem čekal více, než jen "nudné akční béčko". [b]6/10 [/b][b]Armáda mrtvých[/b] Je to blbost. A velká. Snyder tady udělal tolik chyb, až je to k nevíře. Jenže mi to celkem sedlo. Jsem si vědom skoro všech blbostí, ale vypnul jsem a zkusil se bavit, a kupodivu jsem se bavil. Má to své momenty, uteklo mi to rychle a jako film na sobotní večer to fungovalo. Neříkám, že je to něco extra, asi nejslabší Snyderův film, ale srajdy vypadají jinak. [b]6,5/10[/b]
1 -2
reagovat

October sky

Toto som nevidel od čias, keď to dávali premiérovo na HBO. A to je tak strašne príjemný film. Zdá sa mi to, alebo takéto filmy sa dnes už fakt netočia? Mimochodom, na csfd mám v obľúbených užívateľoch len ľudí z moviezone a má to tam ohodnotené iba pepo a Andy. To ste to ostatní fakt nevideli? Toto je presne film, ktorý by som odporučil každému. 
792207
Toto som nevidel od čias, keď to dávali premiérovo na HBO. A to je tak strašne príjemný film. Zdá sa mi to, alebo takéto filmy sa dnes už fakt netočia? Mimochodom, na csfd mám v obľúbených užívateľoch len ľudí z moviezone a má to tam ohodnotené iba pepo a Andy. To ste to ostatní fakt nevideli? Toto je presne film, ktorý by som odporučil každému. 
October sky
8 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: KARLOS
Já taky. :D
792199
Já taky. *:D*
792166
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Bože, jo!

Dvacet let mi lidi vysvětlujou, jak je můj život zbytečnej, když jsem neviděl nejlepší českou pohádku, až jsem teda povolil a loni se na to mrknul.

Vůbec nechápu. Prvních patnáct minut v pekle bylo...no, peklo Troškovskejch rozměrů, včetně trademarkovýho řvaní a pitvoření. Pak se to konečně zvedlo a zbytek celkem ušel, ale kam se to na Tři ořechy hrabe. A třeba předloňská Janákova Princezna a půl království je taky úplně někde jinde.

Obligátní vidle ve spoileru...

---E
---E
---E
792195
Bože, jo! Dvacet let mi lidi vysvětlujou, jak je můj život zbytečnej, když jsem neviděl [i]nejlepší českou pohádku[/i], až jsem teda povolil a loni se na to mrknul. Vůbec nechápu. Prvních patnáct minut v pekle bylo...no, peklo Troškovskejch rozměrů, včetně trademarkovýho řvaní a pitvoření. Pak se to konečně zvedlo a zbytek celkem ušel, ale kam se to na Tři ořechy hrabe. A třeba předloňská Janákova Princezna a půl království je taky úplně někde jinde. Obligátní vidle ve spoileru... [spoiler] ---E ---E ---E[/spoiler]
792142
2 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se