Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12401 - 12420 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
Pro tenhle způsob projekce točil i Army of the Dead - proto to rozmazání, vyblité barvy a mrtvé pixely, moc dobře věděl že se to tam ztratí :D
792650
Pro tenhle způsob projekce točil i Army of the Dead - proto to rozmazání, vyblité barvy a mrtvé pixely, moc dobře věděl že se to tam ztratí *:D*
792643
5 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Geniální :D
792645
Geniální *:D*
792643
2 -1
reagovat

Zack Snyder's Justice League

Konečně jsem se k tomuto veledílu dostal a sleduji ho tak jak by si sám maestro Snyder jistě přál. link
792643
Konečně jsem se k tomuto veledílu dostal a sleduji ho tak jak by si sám maestro Snyder jistě přál. https://www.youtube.com/watch?v=6D0vqbuSYcI
Zack Snyder's Justice League
20 -1
reagují: HAL, okkac
reagovat
the wrong missy >>> barb and star go to vista del mar
792626
the wrong missy >>> barb and star go to vista del mar
1 -1
reagovat
Escape Room 2
Jestli to nebude Rko, tak je mi to úplně u p.dele... Ale ten nápad hodit hned do dvojky šampiony, to je jak z Hunger Games...
792616
[url=https://m.youtube.com/watch?v=01FpO0UuULY]Escape Room 2 [/url]Jestli to nebude Rko, tak je mi to úplně u p.dele... Ale ten nápad hodit hned do dvojky šampiony, to je jak z Hunger Games...
1 0
reagovat
reaguje na: Petr77
Protože, Raya byla drahá a musela by mí zisky kolem 300 mega, které nemá. Kdyby je měla, tak se s nimi Disney pochlubí. Teď to má cca nějakých 150-180 mega. A to za animák, který měl drahou reklamu a stal cca těch 150 mega je bohužel málo.
792584
Protože, Raya byla drahá a musela by mí zisky kolem 300 mega, které nemá. Kdyby je měla, tak se s nimi Disney pochlubí. Teď to má cca nějakých 150-180 mega. A to za animák, který měl drahou reklamu a stal cca těch 150 mega je bohužel málo.
792395
1 0
reagovat
Divoké vlny 

Výborný animák, který skvěle využívá svou techniku alá dokument. Má to parádní momenty, hezké záběry a stylovost. 8/10

Starsky a Hutch


Dlouho jsem to neviděl a od VIMka jsem na to dostal chuť. Komedie, která mi vykouzlí úsměv na tváři a vždy mě pobaví a rozesměje. 8,5/10
792583
[b]Divoké vlny[/b]  Výborný animák, který skvěle využívá svou techniku alá dokument. Má to parádní momenty, hezké záběry a stylovost. [b]8/10 Starsky a Hutch[/b] Dlouho jsem to neviděl a od VIMka jsem na to dostal chuť. Komedie, která mi vykouzlí úsměv na tváři a vždy mě pobaví a rozesměje. [b]8,5/10[/b]
8 0
reagovat
Vůbec z toho necítím Uncharted vibe. Ano, knírek chybí hodně a z nějakýho důvodu vypadá MarkyMark víc jak Nate než Tom. 
792574
Vůbec z toho necítím Uncharted vibe. Ano, knírek chybí hodně a z nějakýho důvodu vypadá MarkyMark víc jak Nate než Tom. 
2 0
reagovat

Holy sh*t

Tak Amazon koupil MGM za 8.5 miliard.
792572
Tak Amazon koupil MGM za 8.5 miliard.
Holy sh*t
2 -2
reagovat
On na jedné fotce knírek měl, takže podle mě budou chtít udělat něco ve smyslu, že si ho nechá narůst na konci jako teasing na pokračování. Což je hrozná blbost, protože ve hrách ho měl při prvním setkání s Nathanem. Hrozně bych si přál, aby to bylo dobrý, ale bude to nejspíš další sra*ka.
792541
On na jedné fotce knírek měl, takže podle mě budou chtít udělat něco ve smyslu, že si ho nechá narůst na konci jako teasing na pokračování. Což je hrozná blbost, protože ve hrách ho měl při prvním setkání s Nathanem. Hrozně bych si přál, aby to bylo dobrý, ale bude to nejspíš další sra*ka.
4 0
reagovat
Ale zase kudos Markovi, ma pravdepodobne najlepsieho agenta v Hollywoode. Vobec by ma neprekvapilo, keby to bol niekto ako Ari Gold.
792540
Ale zase kudos Markovi, ma pravdepodobne najlepsieho agenta v Hollywoode. Vobec by ma neprekvapilo, keby to bol niekto ako Ari Gold.
5 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To prece budou dodelavat digitalne :D
792539
To prece budou dodelavat digitalne *:D*
792521
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Castingovy fail desatrocia sa potvrdil.
792526
Castingovy fail desatrocia sa potvrdil.
792521
6 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo on tam hraje Marky Mark? A ještě Sullyho? Kristova noho.
792525
Jo on tam hraje Marky Mark? A ještě Sullyho? Kristova noho.
792521
5 0
reagovat
Uncharted fotka

Sully má boží knír!8)
792521
[url=https://www.google.com/amp/s/www.cbr.com/sony-uncharted-movie-image/amp/]Uncharted fotka [/url] Sully má boží knír!*8)*
6 -1
reagují: Snipsley, Gorecki, Godlike
reagovat

Wolf of Wall Street

Tak jsem si dal teprve první rewatch od premiéry a tvle to je tak skvělej film, úplně jsem zapomněl jak tři hodiny dokáží utéct tak rychle, když se bavíte. Scorsese a Leo ve skvělý formě se vším všudy. :+
792508
Tak jsem si dal teprve první rewatch od premiéry a tvle to je tak skvělej film, úplně jsem zapomněl jak tři hodiny dokáží utéct tak rychle, když se bavíte. Scorsese a Leo ve skvělý formě se vším všudy. *:+*
Wolf of Wall Street
9 -2
reagovat
reaguje na: DarkSith
Nebo ta narušena rodinná pohodička u stolu, kde tam prostě zombie naběhnou, všechny vyvraždí a mamku vyhodi z okna, kde ji ještě přejede tank:D 
792507
Nebo ta narušena rodinná pohodička u stolu, kde tam prostě zombie naběhnou, všechny vyvraždí a mamku vyhodi z okna, kde ji ještě přejede tank*:D* 
792495
4 0
reagovat

Wrath of Man

Na tom filmu makal kamos, takze za me strasna pecka :D:+
792505
Na tom filmu makal kamos, takze za me strasna pecka *:D**:+*
Wrath of Man
2 -2
reagovat
V Død snø 2 sice není po sněhu skoro ani památky, ale vím, že mne to bavilo slušně. že mám chuť se podívat znova. I jednička mne bavila o dost více, než odpovídá hodnocení na ČSFD.

Mne tam dostal zombie doktor, který z bojiště v norské vesničce opravuje nazi zombies slámou link :D
792503
V Død snø 2 sice není po sněhu skoro ani památky, ale vím, že mne to bavilo slušně. že mám chuť se podívat znova. I jednička mne bavila o dost více, než odpovídá hodnocení na ČSFD. Mne tam dostal zombie doktor, který z bojiště v norské vesničce opravuje nazi zombies slámou https://www.youtube.com/watch?v=tsEAUzje9vw *:D*
4 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo přišitá neovladatelná zombie náckovská ruka vytrhávající vnitřnosti mě dostala. :D 
792495
Jo přišitá neovladatelná zombie náckovská ruka vytrhávající vnitřnosti mě dostala. *:D* 
792494
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se