Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12381 - 12400 Napsat příspěvek
reaguje na: Kostěj
Skus si pozriet original.;)
792792
Skus si pozriet original.*;)*
792784
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Kostěj
Pri tom filme a specialne scene na dialnici som mal asi najvacsiu zimomriavkovu naloz v kine co pamatam. Dik za pripomenutie a uz vim co si pozriem cez vikend aj ked ja opakovane pozretia moc nedavam.
792788
Pri tom filme a specialne scene na dialnici som mal asi najvacsiu zimomriavkovu naloz v kine co pamatam. Dik za pripomenutie a uz vim co si pozriem cez vikend aj ked ja opakovane pozretia moc nedavam.
792784
5 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Nebezpečná korisť (2011) je celkom v pohode a Tri dni k slobode mám veľmi rád.
792787
Nebezpečná korisť (2011) je celkom v pohode a Tri dni k slobode mám veľmi rád.
792784
5 0
reagovat
Šviháci, dejte mi prosím tip na film podobnej Třem dnům ke svobodě. Nemusí to bejt podobný tematicky, nemusí se tam vylamovat manželky z vězení, ale mělo by to mít styčný body v podobě emočně angažovanýho (ne)hrdiny, sympatickejch postav a napětí.

Tři dny ke svobodě jsou extrémně nedoceněnej film.
792784
Šviháci, dejte mi prosím tip na film podobnej Třem dnům ke svobodě. Nemusí to bejt podobný tematicky, nemusí se tam vylamovat manželky z vězení, ale mělo by to mít styčný body v podobě emočně angažovanýho (ne)hrdiny, sympatickejch postav a napětí. [spoiler]Tři dny ke svobodě jsou extrémně nedoceněnej film.[/spoiler]
8 0
reagovat

Wrath of Man

Byly to příjemné dvě hodiny, ale byl bych raději za hodinu a půl, bez zbytečných vysvetlovaček a s nenatahovanym koncem. Dost mě i zklamalo, že Stathama představí v jedné scéně jako nekompromisniho zabijaka a na konci jsem cekal to same, v momentě, kdy ho odpoutali a... No, muselo mu pár lidí pomoct:D
Ale tu radost vám neberu (po držce nechci)8)
792779
Byly to příjemné dvě hodiny, ale byl bych raději za hodinu a půl, bez zbytečných vysvetlovaček a s nenatahovanym koncem. Dost mě i zklamalo, že [spoiler]Stathama představí v jedné scéně jako nekompromisniho zabijaka a na konci jsem cekal to same, v momentě, kdy ho odpoutali a... No, muselo mu pár lidí pomoct*:D* [/spoiler]Ale tu radost vám neberu (po držce nechci)*8)*
Wrath of Man
1 0
reagovat

Atentát (1964)

Dali jsme si to s mužem jako připomínku teď už včerejšího výročí padlých hrdinů. Film samotný stále pecka, ale zarazila mě naprosto otřesná kopie vysílaná v televizi. V době, kdy se restauruje jakýkoli významnější český i zahraniční snímek, tak zde se odvysílala původní vybledlá kopie s těžko čitelnými - byť znovu vysázenými - titulky. Příští rok uplyne od atentátu na Heydricha přesně 80 let a to by film už snad mohl být kompletně digitálně zrestaurován.
792777
Dali jsme si to s mužem jako připomínku teď už včerejšího výročí padlých hrdinů. Film samotný stále pecka, ale zarazila mě naprosto otřesná kopie vysílaná v televizi. V době, kdy se restauruje jakýkoli významnější český i zahraniční snímek, tak zde se odvysílala původní vybledlá kopie s těžko čitelnými - byť znovu vysázenými - titulky. Příští rok uplyne od atentátu na Heydricha přesně 80 let a to by film už snad mohl být kompletně digitálně zrestaurován.
Atentát (1964)
2 -1
reagovat

Wrath of Man

Všechno už bylo napsáno. Ani jsem skoro nevěděl, jak strašně mi něco podobně ryzího a surovýho chybělo. A brzy snad zase v kině.
9/10 (A to jen proto, že jsem si tam kvůli durovi představil Pitta nebo Bala).

Ten je tak nasranej!

EDIT: Normálně mám chuť dát někomu do držky.:D:D
792770
Všechno už bylo napsáno. Ani jsem skoro nevěděl, jak strašně mi něco podobně ryzího a surovýho chybělo. A brzy snad zase v kině. 9/10 (A to jen proto, že jsem si tam kvůli durovi představil Pitta nebo Bala). Ten je tak nasranej! EDIT: Normálně mám chuť dát někomu do držky.*:D**:D*
Wrath of Man
12 0
reagovat

The Avengers

Nejsem nějaký extra fanda MCU filmů, ale první Avengers z roku 2012 mám fakt rád, pro mě je to stále nejlepší film od MCU vůbec. 
792769
Nejsem nějaký extra fanda MCU filmů, ale první Avengers z roku 2012 mám fakt rád, pro mě je to stále nejlepší film od MCU vůbec. 
The Avengers
12 -4
reagovat

Wrath of man

Ja neviem ako to ten Guy Richie robí, ale vždy sa z ničoho nič objaví jeho film, ja si ho bez akéhokoľvek očakávania pustím, počas pozerania si uvedomím ako vlastne ten jeho štýl totálne miluje a po dopozeraní tomu s úsmevom napálim 5 hviezd na čsfd.
792759
Ja neviem ako to ten Guy Richie robí, ale vždy sa z ničoho nič objaví jeho film, ja si ho bez akéhokoľvek očakávania pustím, počas pozerania si uvedomím ako vlastne ten jeho štýl totálne miluje a po dopozeraní tomu s úsmevom napálim 5 hviezd na čsfd.
Wrath of man
12 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Už by měl být klid:D
792729
Už by měl být klid*:D*
792166
2 0
reagovat
Na druhej strane, hoci som rád za každý solídny film pre Jasona, keby tú hlavnú úlohu hral niekto ako Brad Pitt, McConaughey alebo Bale, bola by to už asi úplná dokonalosť.
792720
Na druhej strane, hoci som rád za každý solídny film pre Jasona, keby tú hlavnú úlohu hral niekto ako Brad Pitt, McConaughey alebo Bale, bola by to už asi úplná dokonalosť.
9 -1
reagovat

Wrath of Man

Drsný, sexistický, plný homofobních hlášek, žádné na sílu nacpané "strong female charaktery"? "Woke" lidi pobuřující "toxická maskulinita"? To zní jako splněný sen! Okamžitě bych na to šel do kina,kdybych mohl :+
792710
Drsný, sexistický, plný homofobních hlášek, žádné na sílu nacpané "strong female charaktery"? "Woke" lidi pobuřující "toxická maskulinita"? To zní jako splněný sen! Okamžitě bych na to šel do kina,kdybych mohl *:+*
Wrath of Man
6 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Áno, ten štýl predchádzajúcich filmov tam nie je. Vôbec. Žiadna divoká strihová sekvencia, žiadne divné uhly kamery a pod. Dokonca aj Aladdin bol viac "ritchieovský" než toto. A je to strašne fajn. Pôsobí to dojmom, že si Ritchie povedal: "Teraz cielene natočím film s úplne chladným odstupom, niečo ako Mann alebo Nolan, a ukážem, že viem rozprávať filmový príbeh aj týmto spôsobom. Ľavou zadnou."
792709
Áno, ten štýl predchádzajúcich filmov tam nie je. Vôbec. Žiadna divoká strihová sekvencia, žiadne divné uhly kamery a pod. Dokonca aj Aladdin bol viac "ritchieovský" než toto. A je to strašne fajn. Pôsobí to dojmom, že si Ritchie povedal: "Teraz cielene natočím film s úplne chladným odstupom, niečo ako Mann alebo Nolan, a ukážem, že viem rozprávať filmový príbeh aj týmto spôsobom. Ľavou zadnou."
792668
9 0
reagovat

No Direction Home (2005, r. M. Scorsese)

Chytnul jsem to v televizi docela náhodou a jsem za to nesmírně rád. Na to, že jde o dokument se stopáží dvou celovečerních filmů, utekly ty tři a půl hodiny jako voda. Nevyhnu se klišé, ale pro fandy Boba Dylana, folkového revivalu, nebo obecně hudby a kultury šedesátých let povinnost. Marty přistupuje k látce hodně ze široka, což je fajn, a kromě množství dobových záběrů (včetně zábavných tiskovek) nabídne i spoustu výživných rozhovorů s očitými pamětníky, např. Allenem Ginsbergem, Joan Baez nebo Dave Van Ronkem (předloha Llewyna Davise). Celkově film vytváří asi nejpravdivější obraz notoricky tajemného a vyhýbavého Dylana, co jsem dosud viděl. Troufám si říct, že i někomu, kdo má hodně načteno a naposloucháno z té doby, nabídne nové informace. Jaký to rozdíl např. oproti Howardově Eight Days a Week, který je sice hezký na pohled, ale jinak pro Fandy v podstatě zbytečný. 90 %
792702
Chytnul jsem to v televizi docela náhodou a jsem za to nesmírně rád. Na to, že jde o dokument se stopáží dvou celovečerních filmů, utekly ty tři a půl hodiny jako voda. Nevyhnu se klišé, ale pro fandy Boba Dylana, folkového revivalu, nebo obecně hudby a kultury šedesátých let povinnost. Marty přistupuje k látce hodně ze široka, což je fajn, a kromě množství dobových záběrů (včetně zábavných tiskovek) nabídne i spoustu výživných rozhovorů s očitými pamětníky, např. Allenem Ginsbergem, Joan Baez nebo Dave Van Ronkem (předloha Llewyna Davise). Celkově film vytváří asi nejpravdivější obraz notoricky tajemného a vyhýbavého Dylana, co jsem dosud viděl. Troufám si říct, že i někomu, kdo má hodně načteno a naposloucháno z té doby, nabídne nové informace. Jaký to rozdíl např. oproti Howardově [i]Eight Days a Week[/i], který je sice hezký na pohled, ale jinak pro Fandy v podstatě zbytečný. [b]90 %[/b]
No Direction Home (2005, r. M. Scorsese)
3 0
reagovat

Rozhnevaný muž

Po viacerých filmových sklamaniach v tomto roku prišla číra radosť z tejto pecky. Ritchie sa vydal iným smerom oproti svojim predošlým filmom a naservíroval drsný, temnejší, nekompromisný revenge thriller so skvelým Stathamom. Stačilo mi vidieť len intro a hneď som vedel, že ma čaká parádna jazda. Páčili sa mi pohyby kamery, rôzne uhly pohľadu a bavili ma aj tie vedľajšie postavy, v ktorých som spoznával známe tváre (škoda, že ten Hartnett nemal väčší priestor, ale aj tak ma potešilo, že som ho po dlhšej dobre niekde videl). Jeden z filmov, ktorý mi v pamäti ostane ešte dlho a bude to určite môj kandidát na film roka. Guy, i love you man. 10/10
792684
Po viacerých filmových sklamaniach v tomto roku prišla číra radosť z tejto pecky. Ritchie sa vydal iným smerom oproti svojim predošlým filmom a naservíroval drsný, temnejší, nekompromisný revenge thriller so skvelým Stathamom. Stačilo mi vidieť len intro a hneď som vedel, že ma čaká parádna jazda. Páčili sa mi pohyby kamery, rôzne uhly pohľadu a bavili ma aj tie vedľajšie postavy, v ktorých som spoznával známe tváre (škoda, že ten Hartnett nemal väčší priestor, ale aj tak ma potešilo, že som ho po dlhšej dobre niekde videl). Jeden z filmov, ktorý mi v pamäti ostane ešte dlho a bude to určite môj kandidát na film roka. Guy, i love you man. [b]10/10[/b]
Rozhnevaný muž
6 0
reagovat
Těším se moc, mini dura mne nejvíc navnadily komentáře woke kritiků na Rottenech:

Wrath of Man fails to make the most of an inventive story structure and a typically solid Statham performance, smothering both under a layer of bland masculinity with none of the style and swagger that made Ritchie's early work so memorable.
Wrath of Man fails to make the most of an inventive story structure and a typically solid Statham performance, smothering both under a layer of bland masculinity with none of the style and swagger that made Ritchie's early work so memorable.
792668
Těším se moc, mini dura mne nejvíc navnadily komentáře woke kritiků na Rottenech: [i]Wrath of Man fails to make the most of an inventive story structure and a typically solid Statham performance, smothering both under a layer of bland masculinity with none of the style and swagger that made Ritchie's early work so memorable.[/i][i] [/i]Wrath of Man fails to make the most of an inventive story structure and a typically solid Statham performance, smothering both under a layer of bland masculinity with none of the style and swagger that made Ritchie's early work so memorable.[i] [/i]
7 -1
reagují: duro
reagovat
reaguje na: duro
Tak to se nemůžu dočkat!:+
792663
Tak to se nemůžu dočkat!*:+*
792660
3 0
reagovat

Wrath of Man

Predstavujem si, ako Guy prišiel za Jasonom a vraví mu: "Počuj, natočme za sto dolárov film ako zo starých čias, čisto chlapský ultradrsný revenge thriller plný sexistických a homofóbnych hlášok, v ktorom nebude čas na vzťahové chujoviny (okrem jednej krátkej, aby mala tá pomsta motív) a ženy tam budú iba vedľajšie postavy alebo na odstrel. Nemusíš tam robiť nič zvláštne, len svoj zvyčajný fejs a odbachnúť zo dvadsať zmrdov. Ja to natočím tak normálne, sústredene, bez videoklipových nezmyslov, akurát si tam hodím svoje zvyčajné bondovské titulky. A Eastwoodov syn tam bude hrať hlavného psychopata. Začíname zajtra, točí sa sedem dní."
792660
Predstavujem si, ako Guy prišiel za Jasonom a vraví mu: "Počuj, natočme za sto dolárov film ako zo starých čias, čisto chlapský ultradrsný revenge thriller plný sexistických a homofóbnych hlášok, v ktorom nebude čas na vzťahové chujoviny (okrem jednej krátkej, aby mala tá pomsta motív) a ženy tam budú iba vedľajšie postavy alebo na odstrel. Nemusíš tam robiť nič zvláštne, len svoj zvyčajný fejs a odbachnúť zo dvadsať zmrdov. Ja to natočím tak normálne, sústredene, bez videoklipových nezmyslov, akurát si tam hodím svoje zvyčajné bondovské titulky. A Eastwoodov syn tam bude hrať hlavného psychopata. Začíname zajtra, točí sa sedem dní."
Wrath of Man
15 -2
reagují: Godlike
reagovat

wrath of man

příběhově alá posledni tlustý segalove a znuděný wilisové ale Ritchie a Statham z toho ždímou až ačkovej revenge opus..Neskutečný:+
792658
příběhově alá posledni tlustý segalove a znuděný wilisové ale Ritchie a Statham z toho ždímou až ačkovej revenge opus..Neskutečný*:+*
wrath of man
7 0
reagovat

Wrath of Man

Jeden z filmů roku. A to jsem po traileru čekal jen nějaké rutinní akční béčko (i když zábavné). Po všech těch zklamáních jsem tohle potřeboval, díky Ritchie. 9/10.
792652
Jeden z filmů roku. A to jsem po traileru čekal jen nějaké rutinní akční béčko (i když zábavné). Po všech těch zklamáních jsem tohle potřeboval, díky Ritchie. 9/10.
Wrath of Man
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se