Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12341 - 12360 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Ta komedie je naopak dost známá včetně těch dalších, které Depardieu a Richard pod Veberovou režií společně natočili.
793395
Ta komedie je naopak dost známá včetně těch dalších, které Depardieu a Richard pod Veberovou režií společně natočili.
793388
3 -8
reagují: Gonzi, verbst
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

Uprchlíci

Kopyto je fajn ale Uprchlíky mám radši. Ale obojí doporučuji kudy chodim :)
793394
Kopyto je fajn ale Uprchlíky mám radši. Ale obojí doporučuji kudy chodim *:)*
Uprchlíci
793388
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
To se nestane! :D Já si Cruellu užila maximálně. 
793390
To se nestane! *:D* Já si Cruellu užila maximálně. 
793360
2 0
reagovat

Kopyto (1981)

U nás docela neznámá komedie s Pierrem Richardem a Depardieum. Vycházející z jednoduchého nápadu, který je vytěžený na maximum. Mimo to to tahá mladé herecké ústřední duo excelentně dabované Soukupem s Olivou, ve vedlejších rolích Lipský a Vilhelmová. Příjemné, doporučuju jako letní komedii. 7,5/10
793388
U nás docela neznámá komedie s Pierrem Richardem a Depardieum. Vycházející z jednoduchého nápadu, který je vytěžený na maximum. Mimo to to tahá mladé herecké ústřední duo excelentně dabované Soukupem s Olivou, ve vedlejších rolích Lipský a Vilhelmová. Příjemné, doporučuju jako letní komedii. 7,5/10
Kopyto (1981)
4 0
reagují: Disketa1, pytlik
reagovat
reaguje na: HAL
Tak to díky za mega super tip!8):+
793365
Tak to díky za mega super tip!*8)**:+*
793336
1 0
reagovat
reaguje na: departed
Tak doufám že mi pak přijdete hodit na hlavu jaká je to sračka :D
793360
Tak doufám že mi pak přijdete hodit na hlavu jaká je to sračka *:D*
793355
6 0
reagují: mkubalikova
reagovat
Koukám, že HALův komentář mě na Cruellu navnadil víc, než samotný trailer. Dobře ty. 
793355
Koukám, že HALův komentář mě na Cruellu navnadil víc, než samotný trailer. Dobře ty. 
5 0
reagují: HAL
reagovat

Demonic teaser na teaser

Pár záběrů, než bude teaser zítra na horor, který Blomkamp natočil potají v karanténě minulý rok. link
793351
Pár záběrů, než bude teaser zítra na horor, který Blomkamp natočil potají v karanténě minulý rok. https://www.youtube.com/watch?v=OYf_HTnahXc
Demonic teaser na teaser
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Viděl jsem před chvílí - tenhle Pitch meeting mi přišel trochu slabší, ale poslední minuta s těmi písničkami je comedy gold :D
793344
Viděl jsem před chvílí - tenhle Pitch meeting mi přišel trochu slabší, ale poslední minuta s těmi písničkami je comedy gold *:D*
793342
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
Majú k tomu dobrý Pitch meeting. "Dáme tam dobové pesničky." "Ktoré?" "Všetky!" "wowowowow!" :D
793342
Majú k tomu dobrý Pitch meeting. "Dáme tam dobové pesničky." "Ktoré?" "Všetky!" "wowowowow!" *:D*
793336
5 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: HAL
Myslím, že líp navnadit ani nejde. Začal jsem se těšit. :+
793337
Myslím, že líp navnadit ani nejde. Začal jsem se těšit. *:+*
793336
3 0
reagovat

Cruella

Kdyby mi někdo tvrdil že Cruellu točil Edgar Wright, věřil bych mu. Z dalšího Disneyho oživení jejich klasické animované postavy je překvapivě povedená stylovka, která nemá skoro nic společného ani s originálem, ani s Disneyho obvyklými klišé, a je místo toho svižným komediálním revenge/heist filmem s rozkošně sarkastickými čubkami v hlavních rolích. Což funguje o to líp že se vše odehrává v punk rockem zmítaném Londýně sedmdesátých let kde úplně všechno uctívá odvázaný styl Davida Bowieho a písničkový soundtrack je nejlepší hudební kompilací roku. 8/10
793336
Kdyby mi někdo tvrdil že Cruellu točil Edgar Wright, věřil bych mu. Z dalšího Disneyho oživení jejich klasické animované postavy je překvapivě povedená stylovka, která nemá skoro nic společného ani s originálem, ani s Disneyho obvyklými klišé, a je místo toho svižným komediálním revenge/heist filmem s rozkošně sarkastickými čubkami v hlavních rolích. Což funguje o to líp že se vše odehrává v punk rockem zmítaném Londýně sedmdesátých let kde úplně všechno uctívá odvázaný styl Davida Bowieho a písničkový soundtrack je nejlepší hudební kompilací roku. 8/10
Cruella
18 0
reagují: RainMakeR, duro, Memphis
reagovat
Ja by som tie dva filmy ani neporovnával. Každý je tak trocha v inej kategórii, no obidva sú fantastické. 
793206
Ja by som tie dva filmy ani neporovnával. Každý je tak trocha v inej kategórii, no obidva sú fantastické. 
6 0
reagovat
Ještě k té debatě Wrath vs. Nobody, Nobody super hl. postava i kontaktní akce, ale že by tam hrálo něco byť jen z poloviny tak osudovýho, jako tyhle dva songy, to bohužel ne. Pro mě ten film dělá kromě Ritchieho režie hlavně ta hudba.

Wrath of Man - link
Liver, Lungs, Spleen, Heart - link
793204
Ještě k té debatě Wrath vs. Nobody, Nobody super hl. postava i kontaktní akce, ale že by tam hrálo něco byť jen z poloviny tak osudovýho, jako tyhle dva songy, to bohužel ne. Pro mě ten film dělá kromě Ritchieho režie hlavně ta hudba. Wrath of Man - https://www.youtube.com/watch?v=wePJaorCKeU Liver, Lungs, Spleen, Heart - https://www.youtube.com/watch?v=Cw3hIvMUE0k
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
76
793193
76
793188
4 0
reagovat
reaguje na: pepo
Chybí tomu Don LaFontaine :))
Ale dobrý, baví mě jak tam ke konci jedeš čím dál větší horor a pak to zabiješ tou bedničkou :D

Jak to bude celé dlouhé?
793188
Chybí tomu Don LaFontaine *:))* Ale dobrý, baví mě jak tam ke konci jedeš čím dál větší horor a pak to zabiješ tou bedničkou *:D* Jak to bude celé dlouhé?
793186
4 0
reagují: pepo
reagovat
Trailer na môj režijný debut 8) je to dokument o covide, tak nečajte nič epic:D:D:D

link
793186
Trailer na môj režijný debut *8)* je to dokument o covide, tak nečajte nič epic*:D**:D**:D* http://fb.watch/5R8-eTKfJ9/
6 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tady moc nechápu. Pro mě Wrath skoro kultovka a nebál bych se to rvát hodně vysoko v Ritchieho tvorbě (podobně jako Hollywood u Tarantina), Odenkirk parádní zábavná hříčka bez jakýhokoliv dopadu. 
793166
Tady moc nechápu. Pro mě Wrath skoro kultovka a nebál bych se to rvát hodně vysoko v Ritchieho tvorbě (podobně jako Hollywood u Tarantina), Odenkirk parádní zábavná hříčka bez jakýhokoliv dopadu. 
793161
6 0
reagovat
Statham byl super a řekl sem si, že to někdy rád uvidím znovu. U Odenkirka znám už některý scény nazpaměť.
793161
Statham byl super a řekl sem si, že to někdy rád uvidím znovu. U Odenkirka znám už některý scény nazpaměť.
2 -3
reagují: Godlike
reagovat
Je to pecka, ale asi to hodnocení ovlivňuje i hlad po čemkoli lepším.
793160
Je to pecka, ale asi to hodnocení ovlivňuje i hlad po čemkoli lepším.
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se