Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12181 - 12200 Napsat příspěvek

James Cameron Masterclass

Trailer link
Kdo chce, tak si za roční subscribci 4490 Kč může podívat na filmové lekce od Jamese Camerona. link

Je tam plno dalších zajímavých osobností, ale ta cena mne trochu odrazuje, ale v podmínkách je, že do měsíce se to dá zrušit a dostat full refund 8)
794659
Trailer https://www.youtube.com/watch?v=OS4qHXx034E Kdo chce, tak si za roční subscribci 4490 Kč může podívat na filmové lekce od Jamese Camerona. https://www.masterclass.com/classes/james-cameron-teaches-filmmaking Je tam plno dalších zajímavých osobností, ale ta cena mne trochu odrazuje, ale v podmínkách je, že do měsíce se to dá zrušit a dostat full refund *8)*
James Cameron Masterclass
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Cruella (2021)

Koukám, že z toho budu nejvíc nadšený ze své bubliny a byla to neskutečná pecka od začátku do konce, strašně mne bavila ústřední herecká čtveřice + Mark Strong. Náznakově si to hrálo s původním příběhem. Podle mne si to vytřelo prdel s většinou superhrdinských originů. Neuvěřitelný audiovizuál a vypiplané vedlejší postavy. David Bowie by byl nadšený a v podstatě je tam jedna postava citací Ziggyho Stardusta. Jeden z filmů roku a ne nezbláznil jsem se. 9/10
794584
Koukám, že z toho budu nejvíc nadšený ze své bubliny a byla to neskutečná pecka od začátku do konce, strašně mne bavila ústřední herecká čtveřice + Mark Strong. Náznakově si to hrálo s původním příběhem. Podle mne si to vytřelo prdel s většinou superhrdinských originů. Neuvěřitelný audiovizuál a vypiplané vedlejší postavy. David Bowie by byl nadšený a v podstatě je tam jedna postava citací Ziggyho Stardusta. Jeden z filmů roku a ne nezbláznil jsem se. 9/10
Cruella (2021)
12 -2
reagovat
reaguje na: dreamy
to může být docela zajímavé, Cage mi dělá poslední dobou některými svými filmy dost velkou radost (Mandy, Color Out of Space).
794579
to může být docela zajímavé, Cage mi dělá poslední dobou některými svými filmy dost velkou radost (Mandy, Color Out of Space).
794573
1 0
reagovat
Prase trailer film prodává jako velkokepej epickej opus, předpokladam že film bude podle Nicka typická šílenost ale velkej klobouček strihacum 
794573
[url=https://youtu.be/gH6vhlNTLUk]Prase[/url] trailer film prodává jako velkokepej epickej opus, předpokladam že film bude podle Nicka typická šílenost ale velkej klobouček strihacum 
3 0
reagují: HAL
reagovat

Luca

Pohodová feel good podívaná, ve které se řeší chlapecké dobrodružství a jak získat motorku. Nemá to hluboké myšlenky jako V hlavě nebo Vzhůru do oblak, ale má to své kouzlo a pozitivní atmosféru. 7,5-8/10
794556
Pohodová feel good podívaná, ve které se řeší chlapecké dobrodružství a jak získat motorku. Nemá to hluboké myšlenky jako V hlavě nebo Vzhůru do oblak, ale má to své kouzlo a pozitivní atmosféru. 7,5-8/10
Luca
3 -1
reagovat
reaguje na: duro
Yop :D Nemohl jsem si vzpomenout na jméno. 
Vždycky pro mě už bude Kate:D
794504
Yop *:D* Nemohl jsem si vzpomenout na jméno.  Vždycky pro mě už bude Kate*:D*
794476
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
"Kate" akože Evangeline Lilly?
794476
"Kate" akože Evangeline Lilly?
794410
2 0
reagují: verbst
reagovat

Duše

Byla možnost vidět Duši v kině a tak jsem neváhal. Před filmem byl krásný kraťas a pak se to rozjelo. Hudební scény jsou úžasné, skvělý zvuk a rytmus plus střih na ruce s prsty. Pak příběh malinko zvolní, aby pak v závěru chytil za srdce a objevila se vlna emocí. Tohle není film, který děti bude bavit a jen těžko ho ocení. Nicméně já jsem za to dost rád. Pixar znovu dokazuje, že nemusí dělat jen sequely. 8,5-9/10

PS: Zítra se jde na novou pixarovku do kina a tento dvojblok mě vhání kupu optimismu do žil. 
794460
Byla možnost vidět Duši v kině a tak jsem neváhal. Před filmem byl krásný kraťas a pak se to rozjelo. Hudební scény jsou úžasné, skvělý zvuk a rytmus plus střih na ruce s prsty. Pak příběh malinko zvolní, aby pak v závěru chytil za srdce a objevila se vlna emocí. Tohle není film, který děti bude bavit a jen těžko ho ocení. Nicméně já jsem za to dost rád. Pixar znovu dokazuje, že nemusí dělat jen sequely. [b]8,5-9/10[/b] PS: Zítra se jde na novou pixarovku do kina a tento dvojblok mě vhání kupu optimismu do žil. 
Duše
7 0
reagovat

There and Back Again

Dal jsem si to teďka na HBO GO komplet prodloužený (nepoznal bych to ale) a vlastně poprvé od kina (snad kromě jedničky) a asi jsem to vzal celkově konečně na milost.
Jako jo, hudba je slabší. Ale furt skvělá. Songy jsem měl rád od začátku, ale stojím si za tím, že trojka měla mít jinej a ten Billyho by se hodil jako nějaká retrospektiva celý Středozemě.

Jednička je hodně super celá. Asi nejkomplexnější ze všech.

Dvojka má pořád debilní vodu a sudy, skřety jak z té staré RotK hry, hrozný zlato a celkově CGI nebo prostě "triky." A docela nudný Lake Town. Ale něco tam na mě tenokrát zabralo. A ten cliffhanger byl vlastně docela fajn.

Trojka opět šílenýho Legolase (proč vypadá tak strašně divně OMG), pokračování nejzbytečnější love story ever (Kate fakt není dobrá herečka), WTF Dragon Sickness Thorina (i to "vyléčení se"), ale taky Bílou radu a celkově i nějaký emoce konečně.

Asi tím, jak jsem to dal na jednou, tak mi spousta z těch chyb sice vadí, ale tak nějak jsem se přes ně dokázal přenést.
Při Bitvě konečně husina, nástup Ironfoota geniální a epičnost z toho cákala jak skoro u LOTRa (i když teda zase to CGI...) a ten neuvěřitelně civilní konec, kdy Bilbo sedí s Gandalfem, beze slova... Achjo, škoda, že tam toho nebylo víc takto.

Celkově bych teda byl někde na šest sedm z deseti, s tím že jednička-trojka-dvojka.

A po letech jdu zase na Extended Pána prstenů.
794410
Dal jsem si to teďka na HBO GO komplet prodloužený (nepoznal bych to ale) a vlastně poprvé od kina (snad kromě jedničky) a asi jsem to vzal celkově konečně na milost. Jako jo, hudba je slabší. Ale furt skvělá. Songy jsem měl rád od začátku, ale stojím si za tím, že trojka měla mít jinej a ten Billyho by se hodil jako nějaká retrospektiva celý Středozemě. Jednička je hodně super celá. Asi nejkomplexnější ze všech. Dvojka má pořád debilní vodu a sudy, skřety jak z té staré RotK hry, hrozný zlato a celkově CGI nebo prostě "triky." A docela nudný Lake Town. Ale něco tam na mě tenokrát zabralo. A ten cliffhanger byl vlastně docela fajn. Trojka opět šílenýho Legolase (proč vypadá tak strašně divně OMG), pokračování nejzbytečnější love story ever (Kate fakt není dobrá herečka), WTF Dragon Sickness Thorina (i to "vyléčení se"), ale taky Bílou radu a celkově i nějaký emoce konečně. Asi tím, jak jsem to dal na jednou, tak mi spousta z těch chyb sice vadí, ale tak nějak jsem se přes ně dokázal přenést. Při Bitvě konečně husina, nástup Ironfoota geniální a epičnost z toho cákala jak skoro u LOTRa (i když teda zase to CGI...) a ten neuvěřitelně civilní konec, kdy Bilbo sedí s Gandalfem, beze slova... Achjo, škoda, že tam toho nebylo víc takto. Celkově bych teda byl někde na šest sedm z deseti, s tím že jednička-trojka-dvojka. A po letech jdu zase na Extended Pána prstenů.
There and Back Again
8 -3
reagují: duro
reagovat

Cruella

Po Ja, Tonya ďalšie veľké plus pre Gillespieho. Je to svižné, hravé, zdravo drzé, výpravné, tak akurát excentrické, technicky vymaznané a obe Emmy si to užili. A ja s nimi! :+
8/10
794292
Po [i]Ja, Tonya[/i] ďalšie veľké plus pre Gillespieho. Je to svižné, hravé, zdravo drzé, výpravné, tak akurát excentrické, technicky vymaznané a obe Emmy si to užili. A ja s nimi! *:+* [b]8/10[/b]
Cruella
7 -1
reagovat

Dynasty Warriors

Tohle je tak over the top a prepalene, ze to musim videt link
794286
Tohle je tak over the top a prepalene, ze to musim videt https://www.youtube.com/watch?v=K8pyNXNtZBM
Dynasty Warriors
3 0
reagovat
reaguje na: Spazz
My sme si to pustili v CZ dabingom, ktorý je tak ako pri väčšine rozprávok úplne v pohodičke.
Áno, je to kópia, ale sú na nej zábavné práve tie variácie na známe aladinovské motívy. Napríklad to, že dráčik je fakt tisíce rokov starý a nemá tucha o súčasnom svete, všetky fóry na túto tému sú dobré ("Zariadim, aby si sa pozhováral s príbuznými, ktorí žijú na opačnej strane Číny... čože, mobil?"). Ale priznávam, že ako pozerám tieto filmy s deckom, tak môj názor dosť ovplyvňuje, že sa baví ona. Podobne, ako ju celkom bavia Tom a Jerry a Roadrunner, lebo sa na tom ja rehocem tak, že mi tečú slzy. :D
794245
My sme si to pustili v CZ dabingom, ktorý je tak ako pri väčšine rozprávok úplne v pohodičke. Áno, je to kópia, ale sú na nej zábavné práve tie variácie na známe aladinovské motívy. Napríklad to, že dráčik je fakt tisíce rokov starý a nemá tucha o súčasnom svete, všetky fóry na túto tému sú dobré ("Zariadim, aby si sa pozhováral s príbuznými, ktorí žijú na opačnej strane Číny... čože, mobil?"). Ale priznávam, že ako pozerám tieto filmy s deckom, tak môj názor dosť ovplyvňuje, že sa baví ona. Podobne, ako ju celkom bavia Tom a Jerry a Roadrunner, lebo sa na tom ja rehocem tak, že mi tečú slzy. *:D*
794211
4 0
reagovat

Synchronic

Viděl jsem spoustu žánru v jednom, ale tak nevyvážený a divně poskládaný film jsem dlouho neviděl.
Fetacky depresivní začátek byl výborný, pak najednou drama ve stylu Philadelphie, detektivka, dokument/komedie (to byla dobrá část), nudná konverzacka a válečný film s předvídatelným twistem...
Ten nápad je zajímavý, ale na dobré zpracování to chtělo šikovnější režiséry. Dramaturgicky je to fakt bída.
794239
Viděl jsem spoustu žánru v jednom, ale tak nevyvážený a divně poskládaný film jsem dlouho neviděl. Fetacky depresivní začátek byl výborný, pak najednou drama ve stylu Philadelphie, detektivka, dokument/komedie (to byla dobrá část), nudná konverzacka a válečný film s předvídatelným twistem... Ten nápad je zajímavý, ale na dobré zpracování to chtělo šikovnější režiséry. Dramaturgicky je to fakt bída.
Synchronic
2 -1
reagovat
Tiché místo 2

Užil jsem si to. Není to taková pecka jako jednička, protože chybí moment překvapení. Nicméně to nic nemění na tom, že je to dobře natočený a zahraný film, který nestačí nudit. 7,5/10

Cruella

Velká spokojenost. Film je hodně hravý, zábavný, okázalý, má  výbornou vizuální stránku, dobré nápady a skvěle zahrané postavy. Jediné, co mi tak trošku přišlo na sílu je délka a samotný konec, který byl až moc přepálený. 7,5-8/10
794238
[b]Tiché místo 2[/b] Užil jsem si to. Není to taková pecka jako jednička, protože chybí moment překvapení. Nicméně to nic nemění na tom, že je to dobře natočený a zahraný film, který nestačí nudit. [b]7,5/10 [/b][b]Cruella[/b] Velká spokojenost. Film je hodně hravý, zábavný, okázalý, má  výbornou vizuální stránku, dobré nápady a skvěle zahrané postavy. Jediné, co mi tak trošku přišlo na sílu je délka a samotný konec, který byl až moc přepálený.[b] 7,5-8/10[/b]
4 0
reagovat
reaguje na: duro
Hmm, zvláštní. Mě dycky příjde zajímavé, když mě něco takhle brutálně mine.
Aladina jsem viděl jenom kousek od Ritchieho, ale párkrát jsem měl pocit, že se tu fakt vyloženě kopírovaly scény. První půlku filmu mi spousta děje / chování postav přišla tak nějak divně trapná, místy až protivná.
A dost mě z toho vytrhával anglický dabing... Nedokážu nijak specificky vysvětlit proč, ale výběr hlasů a některé herecké výkony mi přišly hrozně mimo. Jak kdyby to bylo z nějakého prvního zkušebního čtení.

Každopádně fajn, čím víc se tyhle věci budou líbit, tím víc se do nich bude rvát peněz, a dobře se budeme mít všichni. Jestli si Netflix za něco zaslouží pochvalu, je to podpora originálních animovaných projektů. :):+
794211
Hmm, zvláštní. Mě dycky příjde zajímavé, když mě něco takhle brutálně mine. Aladina jsem viděl jenom kousek od Ritchieho, ale párkrát jsem měl pocit, že se tu fakt vyloženě kopírovaly scény. První půlku filmu mi spousta děje / chování postav přišla tak nějak divně trapná, místy až protivná. A dost mě z toho vytrhával anglický dabing... Nedokážu nijak specificky vysvětlit proč, ale výběr hlasů a některé herecké výkony mi přišly hrozně mimo. Jak kdyby to bylo z nějakého prvního zkušebního čtení. Každopádně fajn, čím víc se tyhle věci budou líbit, tím víc se do nich bude rvát peněz, a dobře se budeme mít všichni. Jestli si Netflix za něco zaslouží pochvalu, je to podpora originálních animovaných projektů. *:)**:+*
794205
2 0
reagují: duro
reagovat
reaguje na: Spazz
Je to čínsky Aladin... a je to ohromne zábavné a dnes sme si to s dcérou úplne vychutnali. 8)
794205
Je to čínsky Aladin... a je to ohromne zábavné a dnes sme si to s dcérou úplne vychutnali. *8)*
794176
5 0
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: connor
Přesně to. Hodnocení nechápu. 
Ke konci to pár momentů mělo, boarding dělali lidi, co rozhodně umí, takže to je aspoň “nasnímané” vlastně docela fajn, ale scénář je prostě čínský. 

Čínský Aladin. 
794184
Přesně to. Hodnocení nechápu.  Ke konci to pár momentů mělo, boarding dělali lidi, co rozhodně umí, takže to je aspoň “nasnímané” vlastně docela fajn, ale scénář je prostě čínský.  Čínský Aladin. 
794180
1 -1
reagovat
reaguje na: Spazz
794180
[url=https://www.csfd.cz/film/671744-kouzelny-drak/recenze/]Tohle? [/url]
794176
2 0
reagují: Spazz
reagovat

Wish Dragon

Tohle fakt nebrat…
794176
Tohle fakt nebrat…
Wish Dragon
1 -1
reagují: duro, connor
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ja som to tu davnejsie hypoval a je to vynikajuce. Jeden z najlepsich filmov minuleho roka. Pri pozerani Come True som si na to hned spomenul ale tu kvalitu to nedosahuje.
794141
Ja som to tu davnejsie hypoval a je to vynikajuce. Jeden z najlepsich filmov minuleho roka. Pri pozerani Come True som si na to hned spomenul ale tu kvalitu to nedosahuje.
794138
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se