Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 12041 - 12060 Napsat příspěvek
Jinak když už jsme načali ten tenis - doporučuju tenhle příběh Terezy Martincové.... Velmi zajímavé čtení, ale ten tenis vás trochu zajímat musí, no. link
796096
Jinak když už jsme načali ten tenis - doporučuju tenhle příběh Terezy Martincové.... Velmi zajímavé čtení, ale ten tenis vás trochu zajímat musí, no. https://www.bezfrazi.cz/pribehy/tereza-martincova/pristi-zapas?fbclid=IwAR1mLhRColl1cXuT_XuXGKGpXw_0lC2RGnW211kVVOY4l7SmXGuPL1GNi2Q
3 0
reagují: Vincent, mkubalikova
reagovat
reaguje na: Milosh
To by bylo pravdpodobné, já jsem asi nejhorší tenista na světě. Tenis jsem hrál jednou, resp to bylo jedno podání. :D Nedbal jsem řvaní "Podeeeej to spodeeeem" a chtěl jsem to hodit jako Federer. Jelikož mám z jiných sportů docela švih a sílu, trefil jsem kamaráda do stehna. 2 dny skoro nechodil a měl tam černo fialovou podlitinu ještě hodně dlouho. Samozřejmě jsem si na tuhle akci koupil extra raketu se kterou teď na zahradě kosím leda chrousty. Kamarád na to moc rád nevzpomíná, protože ho několik minut nebyl smíchy nikdo schopný ošetřit. Nejdřív teda kvůli té ráně, potom kvůli mé argumentaci, že by to bylo excelentní podání, kdybych ho trefil na o pár metrů dál. 
796079
To by bylo pravdpodobné, já jsem asi nejhorší tenista na světě. Tenis jsem hrál jednou, resp to bylo jedno podání. *:D* Nedbal jsem řvaní "Podeeeej to spodeeeem" a chtěl jsem to hodit jako Federer. Jelikož mám z jiných sportů docela švih a sílu, trefil jsem kamaráda do stehna. 2 dny skoro nechodil a měl tam černo fialovou podlitinu ještě hodně dlouho. Samozřejmě jsem si na tuhle akci koupil extra raketu se kterou teď na zahradě kosím leda chrousty. Kamarád na to moc rád nevzpomíná, protože ho několik minut nebyl smíchy nikdo schopný ošetřit. Nejdřív teda kvůli té ráně, potom kvůli mé argumentaci, že by to bylo excelentní podání, kdybych ho trefil na o pár metrů dál. 
796053
4 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Veru je. Raz sme tu prišli na to, že keď bol Ted raz v Trnave, tak chodil do podniku kam som v tej dobe chodieval stále a ešte aj s mojimi kamošmi s ktorými som sem tam chodieval von. Takže ktovie, možno sme sa aj stretli, ale ja som v tej dobe strašne chlastal, tak by som si to asi ani nepamätal :D
796069
Veru je. Raz sme tu prišli na to, že keď bol Ted raz v Trnave, tak chodil do podniku kam som v tej dobe chodieval stále a ešte aj s mojimi kamošmi s ktorými som sem tam chodieval von. Takže ktovie, možno sme sa aj stretli, ale ja som v tej dobe strašne chlastal, tak by som si to asi ani nepamätal *:D*
796054
4 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Svet je malej :D
796054
Svet je malej *:D*
796053
1 -1
reagují: SteKi
reagovat
Teď se přijde na to, že Vincent vyklepnul i Tonyho.
796053
Teď se přijde na to, že Vincent vyklepnul i Tonyho.
2 -1
reagují: AndyKaufman, Vincent
reagovat
reaguje na: TedGeorge
No pamatujes si to az moc presne, a tata tam urcite byl, tak se to asi stalo :)
Jinak jsem obcas na zakladce hral za skolu ping pong taky, nejvetsi prdel byla ze jsem mel bekhend obouruc i v ping pongu, tak to mlade profesionaly trosku iritovalo a par jsem jich i vyklepnul v tech mezi-skolnich hrach :D

Vubec tyhle skolni "reprezentace" byly vzdycky dobra prdel. Jednou jsem takhle hral florbal a zrekrutovali me do mistniho klubu abych za ne hral, tak kdyz jsem nemel tenisovy turnaje, tak jsem hral florbalovy turnaje za Jihlavu, idealni na fyzicku to bylo. Na stredni me 80ti-letej trener vybral na basket a dokonce nejakou nahodou jsem skoncil na basketbalovym kurtu s budoucim reprezentantem Bendou. Pokyny byly jasny od trenera, kluci vemte ten mic pres pulku, nahrajte to Bendovi a o zbytek se nestarejte :D
796040
No pamatujes si to az moc presne, a tata tam urcite byl, tak se to asi stalo *:)* Jinak jsem obcas na zakladce hral za skolu ping pong taky, nejvetsi prdel byla ze jsem mel bekhend obouruc i v ping pongu, tak to mlade profesionaly trosku iritovalo a par jsem jich i vyklepnul v tech mezi-skolnich hrach *:D* Vubec tyhle skolni "reprezentace" byly vzdycky dobra prdel. Jednou jsem takhle hral florbal a zrekrutovali me do mistniho klubu abych za ne hral, tak kdyz jsem nemel tenisovy turnaje, tak jsem hral florbalovy turnaje za Jihlavu, idealni na fyzicku to bylo. Na stredni me 80ti-letej trener vybral na basket a dokonce nejakou nahodou jsem skoncil na basketbalovym kurtu s budoucim reprezentantem Bendou. Pokyny byly jasny od trenera, kluci vemte ten mic pres pulku, nahrajte to Bendovi a o zbytek se nestarejte *:D*
796033
4 -1
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Nedávej, Tony na to stolní dobrodružství sám nahlíží střízlivě :D
796036
Nedávej, Tony na to stolní dobrodružství sám nahlíží střízlivě *:D*
796035
1 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Teď jsem zmatená! Po přečtení prvních pár vět jsem už otvírala tabulku Road to 69. Po dočtení si nejsem úplně jistá, jestli tam mám stolní tenis dát. :D:D:D
796035
Teď jsem zmatená! Po přečtení prvních pár vět jsem už otvírala tabulku Road to 69. Po dočtení si nejsem úplně jistá, jestli tam mám stolní tenis dát. *:D**:D**:D*
796032
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vidíš to, já bych tě spíš tipoval na vybíjenou :D

Jinak stolní tenis sem hrál souběžně s obyč tenisem a v osmé třídě skončil na základce z cca 80 příhlášenejch (nechodil sem na zvláštní školu) děcek druhej. Tím jenom chci říct, že bych určitě i dnes vyklepnul Vincenta :D
796033
Vidíš to, já bych tě spíš tipoval na vybíjenou *:D* Jinak stolní tenis sem hrál souběžně s obyč tenisem a v osmé třídě skončil na základce z cca 80 příhlášenejch (nechodil sem na zvláštní školu) děcek druhej. Tím jenom chci říct, že bych určitě i dnes vyklepnul Vincenta *:D*
796032
3 -1
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Gonzi
Tak to jsi mi taky něco připomněl. :D

Na základce nám koupili do společných prostor stůl na stolní tenis. Nějak záhadně jsem na to měl talent a postupně porážel všechny žáky i učitele na druhém stupni. Našeho tělocvikáře napadlo mne přihlásit na nějaký oblastní turnaj, kde jsem skončil beznadějně poslední po samých kanárech. Blbé je, že někdo ty výsledky dal na web a mělo to dobré SEO, protože pak 15 let po zadání mého jména docela nahoře vyskočilo že jsem před lety skončil na turnaji v pingpongu beznadějně poslední. Myslím že tak 10 let zpátky mi to připomněli u jednoho pohovoru. :D Naštěstí nedávno někdo nezaplatil hosting nebo to dali do archivu.
796032
Tak to jsi mi taky něco připomněl. *:D* Na základce nám koupili do společných prostor stůl na stolní tenis. Nějak záhadně jsem na to měl talent a postupně porážel všechny žáky i učitele na druhém stupni. Našeho tělocvikáře napadlo mne přihlásit na nějaký oblastní turnaj, kde jsem skončil beznadějně poslední po samých kanárech. Blbé je, že někdo ty výsledky dal na web a mělo to dobré SEO, protože pak 15 let po zadání mého jména docela nahoře vyskočilo že jsem před lety skončil na turnaji v pingpongu beznadějně poslední. Myslím že tak 10 let zpátky mi to připomněli u jednoho pohovoru. *:D* Naštěstí nedávno někdo nezaplatil hosting nebo to dali do archivu.
796031
8 -1
reagují: mkubalikova, TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Heh, teď jsi mi něco připomenul. Já se na základce spíše shodou náhod dostal na soutěž v rychlosti psaní 10ti prsty... (byl jsem spíš do počtu na doplnění týmu, reálně jsem psal relativně pomalu, myslím že to bylo kolem 80-90 znaků za minutu, dnes pro referenci skoro 5x tolik a to píšu pomalu :D link )
Řekli nám, že chyby nemáme opravovat, že se jede na čas... mi to přišlo jako blbost a tak jsem je opravoval, v klídečku, v pohodičce. Mno, naše základka suverénně obsadila poslední příčku :D Z naší školy nás tam bylo 5 a čtyři byli diskvalifikovaní (moc chyb :D ), čímž jsem úspěšně vyhrál poslední místo :D

Nejlepší na tom bylo, že byly nějaké odměny za první-třetí místo (něco jako 500kč 300kč 200kč) a cena útěchy (100kč ) pro poslední, takže jsem byl za své umístění vlastně i rád :D:D:D

Každopádně jsi mi vyloženě připomněl ten "ty vole, se na to můžu vy..." pocit :D
796031
Heh, teď jsi mi něco připomenul. Já se na základce spíše shodou náhod dostal na soutěž v rychlosti psaní 10ti prsty... (byl jsem spíš do počtu na doplnění týmu, reálně jsem psal relativně pomalu, myslím že to bylo kolem 80-90 znaků za minutu, dnes pro referenci skoro 5x tolik a to píšu pomalu *:D* https://img.10fastfingers.com/speedtests/generate_screenshot_result/1_78_388_388_0_77_0_20 ) Řekli nám, že chyby nemáme opravovat, že se jede na čas... mi to přišlo jako blbost a tak jsem je opravoval, v klídečku, v pohodičce. Mno, naše základka suverénně obsadila poslední příčku *:D* Z naší školy nás tam bylo 5 a čtyři byli diskvalifikovaní (moc chyb *:D* ), čímž jsem úspěšně vyhrál poslední místo *:D* Nejlepší na tom bylo, že byly nějaké odměny za první-třetí místo (něco jako 500kč 300kč 200kč) a cena útěchy (100kč ) pro poslední, takže jsem byl za své umístění vlastně i rád *:D**:D**:D* Každopádně jsi mi vyloženě připomněl ten [i]"ty vole, se na to můžu vy..."[/i] pocit *:D*
796029
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Vincent
Ona by byla uplne nejvetsi prdel, kdyby na tom betonovym centru tenkrat se mnou hral jinej clovek tveho prijmeni :D (byl tam s tebou tenkrat tvuj otec, ze jo?)

Ne, Jihlava je moc mala, neni mozny ze by tam takhle dobrej tenista "F" byl jeste jeden...

Ale jako smysl to dava - ty si byl dobrej, delal si z toho trochu karieru, neco mi rika ze tech kozichu zacatecniku nejenom z Polne pod vedenim pana Novaka si vyprasil vic.

Ja tenkrat hral kazdej den po skole a do ty doby (chci rict 11 - 13?) me nikdo v mem "okruhu" neporazel. Takze kdyz najednou clovek hraje soutez v Jihlave, zjistit ze ve skutecnosti fakt neni dobrej, a nekdo ho krute vyprasi, tu stopu, tiky a choutky najmout si v Miami par zoldaku clovek ma, no :D (vtip, disketo)
796029
Ona by byla uplne nejvetsi prdel, kdyby na tom betonovym centru tenkrat se mnou hral jinej clovek tveho prijmeni :D (byl tam s tebou tenkrat tvuj otec, ze jo?) Ne, Jihlava je moc mala, neni mozny ze by tam takhle dobrej tenista "F" byl jeste jeden... Ale jako smysl to dava - ty si byl dobrej, delal si z toho trochu karieru, neco mi rika ze tech kozichu zacatecniku nejenom z Polne pod vedenim pana Novaka si vyprasil vic. Ja tenkrat hral kazdej den po skole a do ty doby (chci rict 11 - 13?) me nikdo v mem "okruhu" neporazel. Takze kdyz najednou clovek hraje soutez v Jihlave, zjistit ze ve skutecnosti fakt neni dobrej, a nekdo ho krute vyprasi, tu stopu, tiky a choutky najmout si v Miami par zoldaku clovek ma, no :D [spoiler][i](vtip, disketo)[/i][/spoiler]
796028
3 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: verbst
Tak tohle pobavilo slusne a s tim souvisejici diskuze :D

PS: Miami a prej kvuli me Ted "zrusil" svoji tenisovou karieru jeste nez mu chudakovi mohla zacit, ale ja si to do dnesniho dne furt nepamatuju kdy jsem mu ty dva kanary na okresnim preboru v Jihlave dal :D

Trosku mi to pripomina toho zaporaka z Iron Man 3, kde si ho Tony po tech letech ani nepamatoval, tak se zacinam trosku bat jestli me to jeste v budoucnosti nekdy nedostihne a Ted neprileti s helikopterou a nezacne strilet na muj barak :D
796028
Tak tohle pobavilo slusne a s tim souvisejici diskuze *:D* PS: Miami a prej kvuli me Ted "zrusil" svoji tenisovou karieru jeste nez mu chudakovi mohla zacit, ale ja si to do dnesniho dne furt nepamatuju kdy jsem mu ty dva kanary na okresnim preboru v Jihlave dal *:D* Trosku mi to pripomina toho zaporaka z Iron Man 3, kde si ho Tony po tech letech ani nepamatoval, tak se zacinam trosku bat jestli me to jeste v budoucnosti nekdy nedostihne a Ted neprileti s helikopterou a nezacne strilet na muj barak *:D*
795535
6 -1
reagují: TedGeorge
reagovat

Jan Hus (1954)

Marná sláva, je to stále velký divácký blockbuster, na který nedám dopustit. Atmosféra je geniální, výtvarná stránka a kostýmy od Jiřího Trnky naprosto špičkové, plejáda tehdejších prvorepublikových a začínajících hvězd, dokonalá hudba Jiřího Srnky... Celá scéna Husova upálení je natočena i dnes tak sugestivně, že to člověka silně zasáhne. Opus magnum.
796000
Marná sláva, je to stále velký divácký blockbuster, na který nedám dopustit. Atmosféra je geniální, výtvarná stránka a kostýmy od Jiřího Trnky naprosto špičkové, plejáda tehdejších prvorepublikových a začínajících hvězd, dokonalá hudba Jiřího Srnky... Celá scéna Husova upálení je natočena i dnes tak sugestivně, že to člověka silně zasáhne. Opus magnum.
Jan Hus (1954)
3 -3
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ti musí tak hrozně cpat do neustálých připomínek, že ten film bude...
795994
Ti musí tak hrozně cpat do neustálých připomínek, že ten film bude...
795992
2 0
reagovat

Val - dokument o Valu Kilmerovi od Amazonu

link

budou použity jeho osobní záběry co natáčel skoro 40 let. WOW. 
795993
https://youtu.be/zPj51SR1OI0 budou použity jeho osobní záběry co natáčel skoro 40 let. WOW. 
Val - dokument o Valu Kilmerovi od Amazonu
2 0
reagovat

Kingsman prequel trailer 4

link

jo na tohle se fakt hodně těším...
795992
https://youtu.be/_VH7GxQKIew jo na tohle se fakt hodně těším...
Kingsman prequel trailer 4
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Srdcová královna

Začínám mít pocit, že nejlepší neanglicky mluvené filmy v Evropě točí Dánové. Samotný film je velmi natočený, má parádní herce, atmosféru a umí si získat pozornost. Asi jediný problém je v tom, že nás příběh moc nepřekvapí (každý kdo viděl trailer, tak si domyslí jakým směrem to asi bude směřovat) a v určitém momentě nemá kam gradovat. Nicméně tohle jsou ve výsledku drobné výtky. Pokud máte chuť na silné drama, tak do toho běžte. 7,5/10
795989
Začínám mít pocit, že nejlepší neanglicky mluvené filmy v Evropě točí Dánové. Samotný film je velmi natočený, má parádní herce, atmosféru a umí si získat pozornost. Asi jediný problém je v tom, že nás příběh moc nepřekvapí (každý kdo viděl trailer, tak si domyslí jakým směrem to asi bude směřovat) a v určitém momentě nemá kam gradovat. Nicméně tohle jsou ve výsledku drobné výtky. Pokud máte chuť na silné drama, tak do toho běžte. [b]7,5/10[/b]
Srdcová královna
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Nevím kdy to říkal u Rogana, ale teď to tvrdil znovu v jiném podcastu. Mluvil i o castingu - Driver atd.
795988
Nevím kdy to říkal u Rogana, ale teď to tvrdil znovu v jiném podcastu. Mluvil i o castingu - Driver atd.
795972
1 0
reagovat
Tupota:
The Tomorrow War <<<<<<<<<< Army of the Dead
Zabavnost:
The Tomorrow War >>>>>>>>>> Army of the Dead
Ten cernoch tu svoju cirkularku nakoniec aspon pouzil!

Prvy film od pandemie, pri ktorom ma fakt mrzi, ze som ho nevidel na velkom platne a dost som zvedavy na dalsi film McKaya (Nightwing:+).
795982
[i]Tupota:[/i] The Tomorrow War <<<<<<<<<< Army of the Dead [i]Zabavnost:[/i] The Tomorrow War >>>>>>>>>> Army of the Dead [spoiler]Ten cernoch tu svoju cirkularku nakoniec aspon pouzil! [/spoiler] Prvy film od pandemie, pri ktorom ma fakt mrzi, ze som ho nevidel na velkom platne a dost som zvedavy na dalsi film McKaya (Nightwing*:+*).
6 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se