Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11981 - 12000 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
Bylo by super, kdyby někdo s redakce napsal souhrnnou recenzi na všechny tři díly.  ;)
797071
Bylo by super, kdyby někdo s redakce napsal souhrnnou recenzi na všechny tři díly.  *;)*
797016
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: okkac
Jsem v polovině - ne že bych nesouhlasil s tím co říká o studiích, korporátním vyrábění filmů a ředění autorské vize a snahy o čistou zábavu mnoha jinými vlivy, je to všechno trefné. Ale to srovnání s historií je problematické, ono dřív líp nebylo.

Srovnávat nové Star Wars se starými je nesmyslné - staré SW zdaleka nebyly top blockbuster co do budgetu a očekávání (nebyly ani indie filmem, ale pořád řekněme ekvivalent dnešních filmů do 80ti mega).
Když se bavíme o miliardových filmech, tak musíme srovnávat s nejdražším filmem sedmdesátek, pětkrát dražším Supermanem. O kvalitách jeho prvního dílu se můžeme bavit delší dobu (imho to není dobrý), ale jak dopadly pokračování? Vyhozený režisér, přetáčky, úpadek v kvalitě, a další pokračování už šly do úplných sraček. To je úplně stejný příběh jako třeba u dnešních DC filmů.

Edit: Ehm... když mluví o tom jak jsou Star Wars originální zatímco dnes už všechno z něčeho vychází... eh. A jako příklad originality Joker? Vážně?
797026
Jsem v polovině - ne že bych nesouhlasil s tím co říká o studiích, korporátním vyrábění filmů a ředění autorské vize a snahy o čistou zábavu mnoha jinými vlivy, je to všechno trefné. Ale to srovnání s historií je problematické, ono dřív líp nebylo. Srovnávat nové Star Wars se starými je nesmyslné - staré SW zdaleka nebyly top blockbuster co do budgetu a očekávání (nebyly ani indie filmem, ale pořád řekněme ekvivalent dnešních filmů do 80ti mega). Když se bavíme o miliardových filmech, tak musíme srovnávat s nejdražším filmem sedmdesátek, pětkrát dražším Supermanem. O kvalitách jeho prvního dílu se můžeme bavit delší dobu (imho to není dobrý), ale jak dopadly pokračování? Vyhozený režisér, přetáčky, úpadek v kvalitě, a další pokračování už šly do úplných sraček. To je úplně stejný příběh jako třeba u dnešních DC filmů. Edit: Ehm... když mluví o tom jak jsou Star Wars originální zatímco dnes už všechno z něčeho vychází... eh. A jako příklad originality Joker? Vážně?
797021
9 -1
reagovat
reaguje na: speta.jr
Taky to na mne stále vyskakovalo, až jsem si to pustil a pak už jsem jen poslouchal :D
797024
Taky to na mne stále vyskakovalo, až jsem si to pustil a pak už jsem jen poslouchal :D
797023
1 -1
reagovat
reaguje na: okkac
tenhle ksicht mi tu strasi v doporucenych dlouho, tak na to du teda...
797023
tenhle ksicht mi tu strasi v doporucenych dlouho, tak na to du teda...
797021
1 -1
reagují: okkac
reagovat

Why 99% Of Movies Today Are Garbage

Skvělé videa, kde týpek kope do současného Hollywoodu a co je tam špatně až s velkou přesností. Hlavně to vše vystihuje věta "Your job is to entertain me, NOT lecture me!"
Jak byly špatně uchopené nové Star Wars, není žádný producent s vizí (i Kevin Feige má svoje nejlepší dny za sebou), nucený genderswapping apod.

Part 1 link
Part 2 link

Ještě tam má další zajímavé vypovědi
Why There Are So Many Bad Hollywood Sequels? link
Hot To Kill An Iconic Character  link
797021
Skvělé videa, kde týpek kope do současného Hollywoodu a co je tam špatně až s velkou přesností. Hlavně to vše vystihuje věta [b]"Your job is to entertain me, NOT lecture me!" [/b]Jak byly špatně uchopené nové Star Wars, není žádný producent s vizí (i Kevin Feige má svoje nejlepší dny za sebou), nucený genderswapping apod. Part 1 https://www.youtube.com/watch?v=12f0ligwS5s Part 2 https://www.youtube.com/watch?v=I8tHc2_a3rI Ještě tam má další zajímavé vypovědi Why There Are So Many Bad Hollywood Sequels? https://www.youtube.com/watch?v=ng4S2WKinDI Hot To Kill An Iconic Character  https://www.youtube.com/watch?v=9K2THwBdVF0
Why 99% Of Movies Today Are Garbage
9 -4
reagují: pepo, HAL, speta.jr
reagovat

Fear Street 1994

Neodolal jsem místnímu hypeu. Dal jsem si to a byl jsem spokojený, že jsem si hned musel pustit další díl(ten budu dokoukavat). Film má dobrou atmosféru a působivé momenty, fajn herce, kteří hrají fajn postavy. Jen je to zbytečně dlouhé a místy tomu dochází dech. Vážně by tomu slušelo kdyby to trvalo nějakých 90 minut. 6,5-7/10
797016
Neodolal jsem místnímu hypeu. Dal jsem si to a byl jsem spokojený, že jsem si hned musel pustit další díl(ten budu dokoukavat). Film má dobrou atmosféru a působivé momenty, fajn herce, kteří hrají fajn postavy. Jen je to zbytečně dlouhé a místy tomu dochází dech. Vážně by tomu slušelo kdyby to trvalo nějakých 90 minut. [b]6,5-7/10[/b]
Fear Street 1994
3 0
reagují: DarkSith
reagovat

Fear Street 1666

Tak nakonec nejhorší na té trilogii bylo, že prvni dil je slabší a možná pár lidí znechutí od sledování těch lepších dvou dílů a to je škoda.
Třetí díl má atmosférickou první půlku v minulosti, se skvělým dobovým soundtrackem. Neříkám, že jsem něco takového neviděl v jiných filmech zpracované líp, ale i tak to bylo fajn.
Pak přijde výborná pointa a druhá zúčtovací část, která je tak akorát dlouhá a příjemně revenge. Třeba ten nápad poslat proti sobě vrahy tím, že na ně nastříkali krev a pak následoval vzájemný masakr, byl hodně fajn.

Celkově hodnotím hodně kladně a můžu říct, že jsem si tuhle menší hororovu událost tohoto roku dost užil a po dlouhé době jsem za nějaký Netflix projekt rád.
796932
Tak nakonec nejhorší na té trilogii bylo, že prvni dil je slabší a možná pár lidí znechutí od sledování těch lepších dvou dílů a to je škoda. Třetí díl[spoiler] má atmosférickou první půlku v minulosti, se skvělým dobovým soundtrackem. Neříkám, že jsem něco takového neviděl v jiných filmech zpracované líp, ale i tak to bylo fajn. Pak přijde výborná pointa a druhá zúčtovací část, která je tak akorát dlouhá a příjemně revenge. Třeba ten nápad poslat proti sobě vrahy tím, že na ně nastříkali krev a pak následoval vzájemný masakr, byl hodně fajn.[/spoiler] Celkově hodnotím hodně kladně a můžu říct, že jsem si tuhle menší hororovu událost tohoto roku dost užil a po dlouhé době jsem za nějaký Netflix projekt rád.
Fear Street 1666
4 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty filmy od P. Lacheau jsou vždycky výborný. Já jsem viděl myslím všechny kromě Brillantissime. Teď na podzim má mít ve FR premiéru zase novej link (v čase 01:15).
796886
Ty filmy od P. Lacheau jsou vždycky výborný. Já jsem viděl myslím všechny kromě Brillantissime. Teď na podzim má mít ve FR premiéru zase novej https://www.allocine.fr/video/player_gen_cmedia=19592346&cfilm=285884.html (v čase 01:15).
796880
2 0
reagovat

Nicky Larson: Agent amatér (2018)

Nejvtipnější věc, co jsem letos viděl. Řezal jsem se u toho jako hovado. Je to asi už pátý film od stejné francouzské party-čtveřice jako Alibi.com a Babysitting. Film je adaptací japonské mangy a dost by mne zajíalo, jestli je to v originálu taky tak sexistické :D Jako u každého jejich filmu je vidět, že mají prostě nakoukáno a vrší se jedna filmová reference na druhou. Za tu akčně komediální polohu, kterou tu má Lacheau by takový Ryan Reynolds z Bodyguardů zabíjel. Taky to má 2 nápadité špičkové akční scény, které jsem třeba úrovní v Black Widow neviděl. Pobavilo jedno známé cameo, které má ona osoba už asi v pátém filmu, ale tady bylo nejlepší. Má to necelou hodinu a půl, tah na branku od začátku do konce, fakt to nepoleví. Ideální letní film 9/10
796880
Nejvtipnější věc, co jsem letos viděl. Řezal jsem se u toho jako hovado. Je to asi už pátý film od stejné francouzské party-čtveřice jako Alibi.com a Babysitting. Film je adaptací japonské mangy a dost by mne zajíalo, jestli je to v originálu taky tak sexistické *:D* Jako u každého jejich filmu je vidět, že mají prostě nakoukáno a vrší se jedna filmová reference na druhou. Za tu akčně komediální polohu, kterou tu má Lacheau by takový Ryan Reynolds z Bodyguardů zabíjel. Taky to má 2 nápadité špičkové akční scény, které jsem třeba úrovní v Black Widow neviděl. Pobavilo jedno známé cameo, které má ona osoba už asi v pátém filmu, ale tady bylo nejlepší. Má to necelou hodinu a půl, tah na branku od začátku do konce, fakt to nepoleví. Ideální letní film 9/10
Nicky Larson: Agent amatér (2018)
3 0
reagují: speedy.mail
reagovat

Vicious Fun

Neviděl někdo tento film?? Podle obsahu to zní, že by to mohla být sranda.
796861
Neviděl někdo tento film?? Podle obsahu to zní, že by to mohla být sranda.
Vicious Fun
1 0
reagovat

Stream kino neúspěch?

Vypadá to že Black Widow i Space Jim bude neúspěch bez Asie hlavně Činy .a čekáme jak se chytne GI Joe 3 remake a Niegtmare s Časem .
796835
Vypadá to že Black Widow i Space Jim bude neúspěch bez Asie hlavně Činy .a čekáme jak se chytne GI Joe 3 remake a Niegtmare s Časem .
Stream kino neúspěch?
2 -1
reagovat

Pig (2021)

Kdyby mi někdo dva měsíce zpátky řekl, že budu na konci nové cageovky o lovci lanýžů a jeho čuníkovi ronit slzy jako hrachy, tak bych (přestože bečím u kdečeho) nejspíš nevěřil. Masterclass v subtilitě, eliptickém - a do poslední chvíle překvapivém - vyprávění a v tom, jak vést nejlepšího nejhoršího herce na planetě. Mikuláš Klec i prasátko Peppa v životní formě. 9/10
796833
Kdyby mi někdo dva měsíce zpátky řekl, že budu na konci nové cageovky o lovci lanýžů a jeho čuníkovi ronit slzy jako hrachy, tak bych (přestože bečím u kdečeho) nejspíš nevěřil. Masterclass v subtilitě, eliptickém - a do poslední chvíle překvapivém - vyprávění a v tom, jak vést nejlepšího nejhoršího herce na planetě. Mikuláš Klec i prasátko Peppa v životní formě. 9/10
Pig (2021)
5 -1
reagovat
reaguje na: Muel
Prý půjde :+ link
796811
Prý půjde *:+* [url=https://twitter.com/pavelsladky/status/1415292736534614017?s=20]link[/url]
796791
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
nevieme to naisto? ja v to pevne dúfam:+
796791
nevieme to naisto? ja v to pevne dúfam*:+*
796784
1 0
reagují: belasis
reagovat
Titane vyhrálo hlavní cenu v Cannes.
Kurevsky se těším, doufám že to nasadí i k nám do kin.
796784
[url=https://www.youtube.com/watch?v=Q5_w2W5G9OM]Titane[/url] vyhrálo hlavní cenu v Cannes. Kurevsky se těším, doufám že to nasadí i k nám do kin.
4 -2
reagují: Muel
reagovat

Herec (2020)

Po roce jsem tuhle loňskou pecku dal opět na jeden čtyřhodinový zátah (poprvé viděno loni vcelku na LFŠ) a je to zkrátka výjimečná práce. Jan CIna je absolutně dokonalá svině a já ho za ten perfektní herecký výkon miluju, stejně tak miluju geniální kameru Martina Žiarana. Nedám na to dopustit.

Celá scéna ze sauny je hodně drsný horor, na který se nedá zapomenout.
796768
Po roce jsem tuhle loňskou pecku dal opět na jeden čtyřhodinový zátah (poprvé viděno loni vcelku na LFŠ) a je to zkrátka výjimečná práce. Jan CIna je absolutně dokonalá [spoiler]svině[/spoiler] a já ho za ten perfektní herecký výkon miluju, stejně tak miluju geniální kameru Martina Žiarana. Nedám na to dopustit. [spoiler]Celá scéna ze sauny je hodně drsný horor, na který se nedá zapomenout.[/spoiler]
Herec (2020)
1 -7
reagovat

The Quiet Place: Part II 3/10

Naprosta ztrata casu. Po uvodni scene, jsem si delal srandu jak chtej dej natriskat do 70 minut... a povedlo se jim to. Protoze tam zadny dej neni, zapletka je tak na jednu jednoduchou vetu a zbytek je snuska zbytecnych klise scen ala dochazi vzduch a nasilne naroubovanych konfliktu mezi postavami. Jak muze ale tak jednoduchy, primocary a kratky film nudit? Typuju na spatnyho rezisera. Coz po precenovane jednicce neprekvapi. Pri zaverecne konfrontaci, uz jsem myslel na slofika. #QuitTheQuiet
796700
Naprosta ztrata casu. Po uvodni scene, jsem si delal srandu jak chtej dej natriskat do 70 minut... a povedlo se jim to. Protoze tam zadny dej neni, zapletka je tak na jednu jednoduchou vetu a zbytek je snuska zbytecnych klise scen ala dochazi vzduch a nasilne naroubovanych konfliktu mezi postavami. Jak muze ale tak jednoduchy, primocary a kratky film nudit? Typuju na spatnyho rezisera. Coz po precenovane jednicce neprekvapi. Pri zaverecne konfrontaci, uz jsem myslel na slofika. #QuitTheQuiet
The Quiet Place: Part II 3/10
7 -8
reagovat
reaguje na: Disketa1
Jákl podle mě nemá na to, aby natočil opravdu velkolepý historický film. 
796694
Jákl podle mě nemá na to, aby natočil opravdu velkolepý historický film. 
796690
4 -1
reagovat

Jan Žižka (1955)

Pořád skvělá pecka. Scéna první pražské defenestrace a bitva u Sudoměře se může směle srovnávat s dobovou hollywoodskou produkcí, Srnkova monumentální hudba je pořád dechberoucí a atmosféra nezaměnitelná. U Vávrova Žižky platí to, co u Jana Husa. Mám ty filmy rád a nedám na ně dopustit.

Opravdu by mě zajímalo, co ze stejné látky vykřeše Jáklův Žižka, ze kterého mám stále pochybnosti.
796690
Pořád skvělá pecka. Scéna první pražské defenestrace a bitva u Sudoměře se může směle srovnávat s dobovou hollywoodskou produkcí, Srnkova monumentální hudba je pořád dechberoucí a atmosféra nezaměnitelná. U Vávrova Žižky platí to, co u Jana Husa. Mám ty filmy rád a nedám na ně dopustit. Opravdu by mě zajímalo, co ze stejné látky vykřeše Jáklův Žižka, ze kterého mám stále pochybnosti.
Jan Žižka (1955)
3 -4
reagují: DarkSith
reagovat

Gunpowder Milkshake

Naprosto příšerný, po 40 minutách jsem to vypnul, totálně bez nápadu, filmařských schopností a něčeho navíc. Gillan tam byla s jedním výrazem hrozná .
796675
Naprosto příšerný, po 40 minutách jsem to vypnul, totálně bez nápadu, filmařských schopností a něčeho navíc. Gillan tam byla s jedním výrazem hrozná .
Gunpowder Milkshake
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se