Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11761 - 11780 Napsat příspěvek
reaguje na: mkubalikova
Asi tak. Miluju HP a vyrostl jsem na něm, stál fronty na knížky i filmy... takže ne na LOTRovi, k tomu jsem se dostal později, ale Tolkien i filmy jsou tak strašně jinde. Totálně jinde. Hrozně jinde. To ani nejde doměřit.
800862
Asi tak. Miluju HP a vyrostl jsem na něm, stál fronty na knížky i filmy... takže ne na LOTRovi, k tomu jsem se dostal později, ale Tolkien i filmy jsou tak strašně jinde. Totálně jinde. Hrozně jinde. To ani nejde doměřit.
800830
16 -1
reagovat

HP série

Kámen 8/10
Komnata 8/10
Azkaban 9/10
Pohár 3/10
Řád 9/10
Princ 7/10
Relikvie 1 8/10
Relikvie 2 6/10

Čtyřku stále nenávidím, u konce série mi trošku opadly růžové brýle. Přvní tři filmy ale z kvalit nic neztratily a Fénix těží maximum ze změny scénáristy.
Jinak souhlas, knížky jsou mé milované věci a ten svět si opakuju mnohem častěji skrz ně, než filmy.
800847
Kámen 8/10 Komnata 8/10 Azkaban 9/10 Pohár 3/10 Řád 9/10 Princ 7/10 Relikvie 1 8/10 Relikvie 2 6/10 Čtyřku stále nenávidím, u konce série mi trošku opadly růžové brýle. Přvní tři filmy ale z kvalit nic neztratily a Fénix těží maximum ze změny scénáristy. Jinak souhlas, knížky jsou mé milované věci a ten svět si opakuju mnohem častěji skrz ně, než filmy.
HP série
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Fénixův řád na hrad 8)
800844
Fénixův řád na hrad *8)*
800793
4 -1
reagovat
Harry Potter a Pán prstenů nejsou ani stejnej sport. Mluvím o filmech.
800840
Harry Potter a Pán prstenů nejsou ani stejnej sport. Mluvím o filmech.
10 -1
reagovat
V HP je asi milionkrát víc plot holes (někdy docela brutálních) než v LOTRovi. Propracovanost světa je také nesrovnatelná. Rowling nesahá Tolkienovi ani po kotníky. Ale přesto mám raději HP :D
800838
V HP je asi milionkrát víc plot holes (někdy docela brutálních) než v LOTRovi. Propracovanost světa je také nesrovnatelná. Rowling nesahá Tolkienovi ani po kotníky. Ale přesto mám raději HP *:D*
2 -2
reagovat
reaguje na: MarvinP
Generační pohled s tím nemá nic společného. 
800837
Generační pohled s tím nemá nic společného. 
800832
2 -4
reagovat
reaguje na: MarvinP
Ta babulikova byla lepší :D:D
800836
Ta babulikova byla lepší *:D**:D*
800832
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Tam by ten anál nebyl taková motivace...
800833
Tam by ten anál nebyl taková motivace...
800827
4 -1
reagovat
reaguje na: Cinefil
Co se filmů týče, jsem vždycky pro jakékoliv marné pokusy o skopávání toho Jacksonova neforemného monolitu z jeho nezaslouženého piedestalu.

Ale hodnotit knížky, který jsi nečetl, to není generační pohled, jak smířlivě navrhuje mkubalikova, ale degenerační.
800832
Co se filmů týče, jsem vždycky pro jakékoliv marné pokusy o skopávání toho Jacksonova neforemného monolitu z jeho nezaslouženého piedestalu. Ale hodnotit knížky, který jsi nečetl, to není generační pohled, jak smířlivě navrhuje mkubalikova, ale degenerační.
800828
5 -6
reagují: Cinefil, mkubalikova
reagovat
reaguje na: Cinefil
Teď se Tolkien otočil v hrobě :D:D Jako asi to je generační pohled. Za mě rozhodně Pán prstenů >>>>>>> Harry Potter (jak knížky, tak filmy) a to jsem tehdy ve Vídni stála o půlnoci frontu na Deadly Hallows a všechny filmy pravidelně pouštím a mám je moc ráda. Ale Pán prstenů je o parník jinde. 
800830
Teď se Tolkien otočil v hrobě *:D**:D* Jako asi to je generační pohled. Za mě rozhodně Pán prstenů >>>>>>> Harry Potter (jak knížky, tak filmy) a to jsem tehdy ve Vídni stála o půlnoci frontu na Deadly Hallows a všechny filmy pravidelně pouštím a mám je moc ráda. Ale Pán prstenů je o parník jinde. 
800828
10 -3
reagují: Godlike
reagovat
Harry Potter > Pán prstenů
Je mi jasné, že to rychle schytám :D, ale berte v potaz, že je v tom u mě započítaná silná dávka toho, na čem jsem jako první vyrůstal, a tak mám v těchto filmech pořádný kus vzpomínek. Tj. to co má zdejší většina u Lotra. 

Lotr jednoznačně boduje v režii a konzistenci, což mu usnadňuje trilogie a stejný tvůrčí tým. Zatímco HP ho dohání v propracovanosti postav a světa, což knížka povyšuje možná i nad Lotra. Ačkoliv jsem nečetl ani jednu (one day maybe...), asi se shodneme, že HP je daleko víc přívětivější pro čtenáře.
800828
Harry Potter > Pán prstenů Je mi jasné, že to rychle schytám *:D*, ale berte v potaz, že je v tom u mě započítaná silná dávka toho, na čem jsem jako první vyrůstal, a tak mám v těchto filmech pořádný kus vzpomínek. Tj. to co má zdejší většina u Lotra.  Lotr jednoznačně boduje v režii a konzistenci, což mu usnadňuje trilogie a stejný tvůrčí tým. Zatímco HP ho dohání v propracovanosti postav a světa, což knížka povyšuje možná i nad Lotra. Ačkoliv jsem nečetl ani jednu (one day maybe...), asi se shodneme, že HP je daleko víc přívětivější pro čtenáře.
5 -16
reagují: MarvinP, mkubalikova
reagovat

Kingsman: Tajná služba (2015)

Kromě toho, že jsme se u toho - v mém případě opět - bavili, tak jsme se také shodli na tom, že bychom místo té švédské princezny viděli raději švédského prince.
800827
Kromě toho, že jsme se u toho - v mém případě opět - bavili, tak jsme se také shodli na tom, že bychom místo té švédské princezny viděli raději švédského prince.
Kingsman: Tajná služba (2015)
4 -18
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

HP série

5/5 8)
800825
5/5 *8)*
HP série
2 -1
reagovat

HP série

Kámen 8/10
Tajemná komnata 7,5/10
Vězeň z Azkabanu 9/10
Ohnivý pohár 8,5/10 (mám ten film rád, i když jsem v menšině)
Fénixův řád 7,5/10
Princ dvojí krve 7/10
Relikvie smrti 1. 7/10
Relikvie smrti 2. 8,5-9/10
800824
Kámen 8/10 Tajemná komnata 7,5/10 Vězeň z Azkabanu 9/10 Ohnivý pohár 8,5/10 (mám ten film rád, i když jsem v menšině) Fénixův řád 7,5/10 Princ dvojí krve 7/10 Relikvie smrti 1. 7/10 Relikvie smrti 2. 8,5-9/10
HP série
1 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mělo tam být "dva roky zpátky" a když Gorecki reagoval, tak už jsem to nechtěl přepisovat.:D
800815
Mělo tam být "dva roky zpátky" a když Gorecki reagoval, tak už jsem to nechtěl přepisovat.*:D*
800805
2 0
reagovat

HP filmy vs knihy

Svět znám z filmů, nikdy jsem z nich úplně nehořel, ale viděl jsem všechny a prostě pohodička. Když jsem to ale celé naposlouchal, tak to dostalo naprosto nový rozměr a když jsem si to pak s nadšením zase pustil, tak jsem vydržel jen první dva díly (neurazily, ale nevěděl jsem proč pokračovat). Pro mě je to svět, který mi ukázal, že opravdu preferuju delší formát vyprávění. Ty knihy jsou psané úžasně (globální děj, děj per kniha, děj per kapitola) a vyloženě se nabízí jen každé kapitole věnovat "půl hoďku stopáže". V poslední době jsem naposlouchal vícero různých knížek a HP série je podle mě jedna z nejlépe napsaných věcí vůbec. Struktura toho textu je něco, co bych chtěl u všech jiných knih, filmů, seriálů či her.
/výkřik do tmy :D
800813
Svět znám z filmů, nikdy jsem z nich úplně nehořel, ale viděl jsem všechny a prostě pohodička. Když jsem to ale celé naposlouchal, tak to dostalo naprosto nový rozměr a když jsem si to pak s nadšením zase pustil, tak jsem vydržel jen první dva díly (neurazily, ale nevěděl jsem proč pokračovat). Pro mě je to svět, který mi ukázal, že opravdu preferuju delší formát vyprávění. Ty knihy jsou psané úžasně (globální děj, děj per kniha, děj per kapitola) a vyloženě se nabízí jen každé kapitole věnovat "půl hoďku stopáže". V poslední době jsem naposlouchal vícero různých knížek a HP série je podle mě jedna z nejlépe napsaných věcí vůbec. Struktura toho textu je něco, co bych chtěl u všech jiných knih, filmů, seriálů či her. /výkřik do tmy *:D*
HP filmy vs knihy
12 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ok a odpoved na Goreckiho otazku?

Taky me to zajima... Rozepis se ;)
800805
Ok a odpoved na Goreckiho otazku? Taky me to zajima... Rozepis se *;)*
800804
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Byl jsem z toho všeho v komatu8)
Ale teoreticky jsem tam mohl pracovat klidně, protože jsme tam byli v hábitech a dva lidi se me v suvenýrech ptali, kde něco konkrétního najdou a já to měl už tak projite, že jsem jim fakt poradil:D
800804
Byl jsem z toho všeho v komatu*8)* Ale teoreticky jsem tam mohl pracovat klidně, protože jsme tam byli v hábitech a dva lidi se me v suvenýrech ptali, kde něco konkrétního najdou a já to měl už tak projite, že jsem jim fakt poradil*:D*
3 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Co si tam robil dva roky?:)
800803
Co si tam robil dva roky?:)
800800
3 -1
reagovat
Nejhorší je Pohár, to je fakt hrozná režie, přitom knižně je to jeden z nejlepších dílů...
Komnatu mám rád - bazilišek, provedení Tajemné komnaty a Aragog FTW
Nejraději mám ale trojku a pětku, protože Lupin a Sirius - knižně úžasné postavy obsadili dokonalou castingovou volbou.
Jinak dva roky jsem byl v HP studiu v Anglii a mít tak o deset let míň, tak tam normálně sebou seknu nadšením8) Úžasný zážitek.
800800
Nejhorší je Pohár, to je fakt hrozná režie, přitom knižně je to jeden z nejlepších dílů... Komnatu mám rád - bazilišek, provedení Tajemné komnaty a Aragog FTW Nejraději mám ale trojku a pětku, protože Lupin a Sirius - knižně úžasné postavy obsadili dokonalou castingovou volbou. Jinak dva roky jsem byl v HP studiu v Anglii a mít tak o deset let míň, tak tam normálně sebou seknu nadšením*8)* Úžasný zážitek.
11 0
reagují: Gorecki
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se