Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11641 - 11660 Napsat příspěvek
reaguje na: Cinefil
:D
801849
*:D*
801847
4 0
reagovat

Matrix 4 trailer za 15 minut

801848
https://www.youtube.com/watch?v=9ix7TUGVYIo
Matrix 4 trailer za 15 minut
4 0
reagovat
14:58 premiéra nejočekávanějšího traileru v historii Moviezone!
801847
[url=https://youtu.be/9ix7TUGVYIo]14:58[/url] premiéra nejočekávanějšího traileru v historii Moviezone!
6 0
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: DarkSith
Na tom přece není nic zvláštního. Každý má jiné preference. Sám jsem silnější postavy, ale silní a úplně osvalení chlapi se mi zkrátka nelíbí. Holt mě přitahují ony pověstné protiklady. Takhle to má přece plno z vás, ne? :)
801825
Na tom přece není nic zvláštního. Každý má jiné preference. Sám jsem silnější postavy, ale silní a úplně osvalení chlapi se mi zkrátka nelíbí. Holt mě přitahují ony pověstné protiklady. Takhle to má přece plno z vás, ne? *:)*
801812
3 -4
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ono by stačilo, kdyby Momoa uměl veslovat...
801820
Ono by stačilo, kdyby Momoa uměl veslovat...
801812
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Máš zvláštní vkus. Líbí se ti hubení kluci jako Holland a podobně a nad pořádnýma chlapama ohrnuješ nos. 8)
801812
Máš zvláštní vkus. Líbí se ti hubení kluci jako Holland a podobně a nad pořádnýma chlapama ohrnuješ nos. *8)*
801784
4 -2
reagují: Disketa1, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nepřitažlivé a necharismatické dřevo? Notyvole.
Momoa > Chalamet
801801
Nepřitažlivé a necharismatické dřevo? Notyvole. Momoa > Chalamet
801784
7 -6
reagovat

Aquaman (2018)

Obrovská pecka i dnes a stále jeden z nejlepších filmů Jamese Wana. Byť mě nejvíce baví retrospektivní scény, celý film je super. Jason Momoa je sice stále nepřitažlivé a necharismatické dřevo, ale jinak jsem si to celé užíval a všechny podmořské scény jsou stále dechberoucí, že jsem zvědav, jak chce tohle James Cameron ve druhém Avatarovi překonat.
801784
Obrovská pecka i dnes a stále jeden z nejlepších filmů Jamese Wana. Byť mě nejvíce baví retrospektivní scény, celý film je super. Jason Momoa je sice stále nepřitažlivé a necharismatické dřevo, ale jinak jsem si to celé užíval a všechny podmořské scény jsou stále dechberoucí, že jsem zvědav, jak chce tohle James Cameron ve druhém Avatarovi překonat.
Aquaman (2018)
3 -8
reagují: DarkSith, verbst
reagovat
reaguje na: the dark knight
Pope je další jméno, které mi bude v novém Matrixu chybět. Díky němu všechny bitky dostaly správný říz (právě proto není Shang Chi taková hrůza) a teď jsem dost nervózní, jak to všechno dopadne.
801761
Pope je další jméno, které mi bude v novém Matrixu chybět. Díky němu všechny bitky dostaly správný říz (právě proto není Shang Chi taková hrůza) a teď jsem dost nervózní, jak to všechno dopadne.
801742
2 -1
reagovat
reaguje na: the dark knight
A predpokladam, ze 4K verze streamovaci (iTunes) bude vypadat stejne jak 4K verze Blu-Ray.
801752
A predpokladam, ze 4K verze streamovaci (iTunes) bude vypadat stejne jak 4K verze Blu-Ray.
801742
3 0
reagovat
reaguje na: Vincent
Ne, udělali nový 4K scan původního negativu a zremasterovali ho pod dohledem kameramana Billa Popea, takže ten film teď vypadá tak, jak měl od začátku vypadat. Viz link
801742
Ne, udělali nový 4K scan původního negativu a zremasterovali ho pod dohledem kameramana Billa Popea, takže ten film teď vypadá tak, jak měl od začátku vypadat. Viz [url=https://www.blu-ray.com/movies/The-Matrix-4K-Blu-ray/198328/#Review]link[/url]
801736
3 -2
reagují: Cinefil, Vincent
reagovat
Ja mam 4K verzi z iTunes, tak se budu muset podivat jakej filtr je tam vlastne. Tam to do zelena taky uz nebude?
801736
Ja mam 4K verzi z iTunes, tak se budu muset podivat jakej filtr je tam vlastne. Tam to do zelena taky uz nebude?
2 0
reagují: the dark knight
reagovat
reaguje na: HAL
Ale hádám že kazdej si raci pustí zelenou ne..to 4k má tint do modra a pletovku nechápu proč do červena.. To mě strašně rvalo oči 
Snyder to tlačí moc ale zase jeho grade JL byl úplně jinde než ta červená ohavnost 
801725
Ale hádám že kazdej si raci pustí zelenou ne..to 4k má tint do modra a pletovku nechápu proč do červena.. To mě strašně rvalo oči  Snyder to tlačí moc ale zase jeho grade JL byl úplně jinde než ta červená ohavnost 
801720
3 -2
reagovat
reaguje na: hroubek
dakujeme
801722
dakujeme
801717
2 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Já jsem v tomto trochu rozpolcený, u starších filmů se mi líbí obojí a estetiku čtyřky nechci hodnotit dokud ji neuvidím celou... ale pravdou je že čím dál víc oceňuji čistější stylizaci dosaženou kvalitním svícením než silným color gradingem. Jo, hlavně Snyder mi to znechutil. 
801720
Já jsem v tomto trochu rozpolcený, u starších filmů se mi líbí obojí a estetiku čtyřky nechci hodnotit dokud ji neuvidím celou... ale pravdou je že čím dál víc oceňuji čistější stylizaci dosaženou kvalitním svícením než silným color gradingem. Jo, hlavně Snyder mi to znechutil. 
801719
5 -1
reagují: dreamy
reagovat
reaguje na: HAL
No to 4k vydání je hnus, na blucku je to zelené plus jednička tam tint dostala zpětně a nikomu teda nic nevnucuju ale na Matrix prostě musíte koukat zeleně.. Tečka 
801719
No to 4k vydání je hnus, na blucku je to zelené plus jednička tam tint dostala zpětně a nikomu teda nic nevnucuju ale na Matrix prostě musíte koukat zeleně.. Tečka 
801708
5 -3
reagují: HAL
reagovat

Králové videa

Velká pecka. Slzičky málem ukáply. Velká dávka nostalgie a hlavně lásky k filmu. Udělalo mi to obrovskou radost a mrzí mě že jsem to neviděl v kině. 8,5/10

PS: pepo je frajer jak luxusně to sestříhal. :+
801717
Velká pecka. Slzičky málem ukáply. Velká dávka nostalgie a hlavně lásky k filmu. Udělalo mi to obrovskou radost a mrzí mě že jsem to neviděl v kině. 8,5/10 PS: pepo je frajer jak luxusně to sestříhal. *:+*
Králové videa
12 -2
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Vy se nějak často bavíte v práci o zvířatech. Neděláš v SuperZoo?
BTW přítelkyně hada v kanclu chovali a krmit to těmi mláďaty hlodavců, to nechceš... Taky jsme z toho měli doma potkana, protože ji ho bylo líto.
801712
Vy se nějak často bavíte v práci o zvířatech. Neděláš v SuperZoo? BTW přítelkyně hada v kanclu chovali a krmit to těmi mláďaty hlodavců, to nechceš... Taky jsme z toho měli doma potkana, protože ji ho bylo líto.
801704
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Protože jednička zelená před vydáním na DVD vůbec nebyla
801710
Protože jednička zelená před vydáním na DVD vůbec [url=https://i.imgur.com/zVBp6tG_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium]nebyla[/url]
801708
3 0
reagovat
reaguje na: dreamy
Zalený filtr šel do značné míry pryč už z originálů při jejich vydání ve 4K. 
801708
Zalený filtr šel do značné míry pryč už z originálů při jejich vydání ve 4K. 
801701
2 0
reagují: dreamy, the dark knight
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se