Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11521 - 11540 Napsat příspěvek
Ridley Scott potvrdil, že natočí Gladiátora 2. 
804248
Ridley Scott potvrdil, že natočí Gladiátora 2. 
5 -5
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: hroubek
Ja to v půlce vypnul a pak i smazal z HDD.
Nebyla na to asi správná nálada.
804243
Ja to v půlce vypnul a pak i smazal z HDD. Nebyla na to asi správná nálada.
804223
2 -4
reagovat
reaguje na: hroubek
Já teda naopak vcelku trpěl nudou a fakt to nebylo Ryanem. Zřejmě nejsem cílovka :D
804240
Já teda naopak vcelku trpěl nudou a fakt to nebylo Ryanem. Zřejmě nejsem cílovka *:D*
804223
2 -2
reagovat
The 47 Ronin (1941) ve vynikající kvalitě, je to ale vyšší dívčí: film má takřka 4 hodiny a jen se v něm povídá (AJ titulky). Premiéru v Císařském Japonsku si film odbyl týden před útokem na Pearl Harbor.
804239
[b][url=https://www.youtube.com/watch?v=KiCWrDMZZFk]The 47 Ronin (1941)[/url][/b] ve vynikající kvalitě, je to ale vyšší dívčí: film má takřka 4 hodiny a jen se v něm povídá (AJ titulky). Premiéru v Císařském Japonsku si film odbyl týden před útokem na Pearl Harbor.
2 0
reagovat
reaguje na: hroubek
Těch sedm a půj je imo ideálních.
Já byl v kině a myslím, že ta přidaná hodnota toho prostředí tam byla, no.
Ta holka byla uber sympatická, ale jakože moc. Reynolds mi nevadí, když tahle poloha funguje, tak co...
Co ale nechápu doteď je ten low budget Kevin Hart  
A koneckonců jsem na tom ale jako duro - kromě toho konce si budu horko těžko vzpomínat na další věci.
Snad jen na Channinga  :D:D:D:D
804230
Těch sedm a půj je imo ideálních. Já byl v kině a myslím, že ta přidaná hodnota toho prostředí tam byla, no. Ta holka byla uber sympatická, ale jakože moc. Reynolds mi nevadí, když tahle poloha funguje, tak co... Co ale nechápu doteď je ten low budget Kevin Hart   A koneckonců jsem na tom ale jako [url=https://www.moviezone.cz/forum/filmy#comment_804226]duro[/url] - kromě toho konce si budu horko těžko vzpomínat na další věci. Snad jen na [spoiler]Channinga  [/spoiler]*:D**:D**:D**:D*
804223
2 -4
reagovat
reaguje na: hroubek
Milé a bavilo ma to, ale okrem súboja s Dudeom a tých zbraní, čo tam vyťahoval, si už o pár dní nebudem pamätať nič.
804226
Milé a bavilo ma to, ale okrem súboja s Dudeom a tých zbraní, čo tam vyťahoval, si už o pár dní nebudem pamätať nič.
804223
5 -2
reagovat

Free Guy

Fajn blockbuster. Už teď mě mrzí, že jsem na to nešel do kina, jelikož bych si  to v kině užil. Film šlape, nenudí, má zajímavý svět (Raubíř Ralph a Truman Show v jednom), sympatické hrdiny a cool momenty. Je to pohodový film, ze kterého sálá pozitivní energie. Chyby tam samozřejmě jsou a pokud jste přejedený Reynoldse, tak budete lehce prskat. Fajn oddechovku, kterou někdy pustím synovcům. 7,5/10
804223
Fajn blockbuster. Už teď mě mrzí, že jsem na to nešel do kina, jelikož bych si  to v kině užil. Film šlape, nenudí, má zajímavý svět (Raubíř Ralph a Truman Show v jednom), sympatické hrdiny a cool momenty. Je to pohodový film, ze kterého sálá pozitivní energie. Chyby tam samozřejmě jsou a pokud jste přejedený Reynoldse, tak budete lehce prskat. Fajn oddechovku, kterou někdy pustím synovcům. 7,5/10
Free Guy
5 -6
reagují: RainMakeR, Clavius, verbst, duro
reagovat
804202
[url=https://www.facebook.com/100046685666287/videos/1040721763427179/]"I can't exist by myself because I'm afraid of myself, because I'm the maker of my own evil!"[/url] Possession (1981) / dir. Andrzej Żuławski
4 -6
reagovat
Tuto scenu mam radsej. Testicleeaaaaah. Ten film je zly ale nie je to az tak zle ako sa tu recenzia snazila naznacit.
804088
[url=https://youtu.be/Kiy2Bkw7oTU?t=4170]Tuto[/url] scenu mam radsej. Testicleeaaaaah. Ten film je zly ale nie je to az tak zle ako sa tu recenzia snazila naznacit.
5 0
reagovat

Prisoners of the Ghostland

uz jen za ten napad respektive scenu s kombinezou, ktera  ma v sobe male bomby, co vybuchnou pokud Cage chce uderit zenu nebo se vzrusi sem rad ze sem to videl.. nicmene jako celek je to fakt trash a to sem si s Nikolasem dokazal uzit i Willy's Wonderland 

jako film teda ne ale kdo ma rad sileneho Nicka, ta scena je gold
804049
uz jen za ten napad respektive scenu s kombinezou, ktera  ma v sobe male bomby, co vybuchnou pokud Cage chce uderit zenu nebo se vzrusi sem rad ze sem to videl.. nicmene jako celek je to fakt trash a to sem si s Nikolasem dokazal uzit i Willy's Wonderland  jako film teda ne ale kdo ma rad sileneho Nicka, ta [url=https://youtu.be/Kiy2Bkw7oTU?t=2322]scena[/url] je gold
Prisoners of the Ghostland
7 0
reagovat

Candyman (ten nový)

Boha, takto na sílu tlačit lidem BLM... Člověk by si řekl, že je to něco z Netflixu.
Je to škoda, protože natočené je to dobře - vynalézavá kamera a výborné využití odrazů v lesklých plochách. Navázání na původní film je šikovné (i když každému musí být jedna věc jasná téměř od začátku) a ty loutkové scény (hlavně ta v závěrečných titulcích) jsou osvěžující.
Ale jinak je ten příběh a celé to vyznění na převrácení oči... Jak napsal pepo: Film o rasismu, kde umírají hlavně bílí lidé...
Navíc jsou to samozřejmě hrozné svině.
803922
Boha, takto na sílu tlačit lidem BLM... Člověk by si řekl, že je to něco z Netflixu. Je to škoda, protože natočené je to dobře - vynalézavá kamera a výborné využití odrazů v lesklých plochách. Navázání na původní film je šikovné (i když každému musí být jedna věc jasná téměř od začátku) a ty loutkové scény (hlavně ta v závěrečných titulcích) jsou osvěžující. Ale jinak je ten příběh a celé to vyznění na převrácení oči... Jak napsal pepo: Film o rasismu, kde umírají hlavně bílí lidé... Navíc jsou to samozřejmě hrozné svině.
Candyman (ten nový)
6 -3
reagovat

Krvave Rude Nebe 9/10

Velmi slusne becko, ktere ma napady a spad. Chtel jsem dat 8*, ale pri sledovani zaverecnych titulku jsem naznal, ze jde pravdepodobne o nejlepsi CESKY zanrovy film od revoluce.
803907
Velmi slusne becko, ktere ma napady a spad. Chtel jsem dat 8*, ale pri sledovani zaverecnych titulku jsem naznal, ze jde pravdepodobne o nejlepsi CESKY zanrovy film od revoluce.
Krvave Rude Nebe 9/10
1 -3
reagovat

Můj malý pony nová generace

jenom stručně v bodech:

Je to liberální, protipopulistická agitka, natolik očividná, že neschopný zástupce šerifa, který se v šéfově nepřítomnosti změní ve fašistického vůdce městečka, je oranžový a má blonďatou přehazovačku (!). Ale mě vlastně baví, když poníci dělají politiku. Můžou si dovolit zjednodušovat a dělat naivní zkratky a nikdo jim to nemůže vyčítat. Pojďme se mít rádi a všechno bude fajn!

Co se worldbuildingu týče, nová Equestrie se hodně liší od té z FiM, přestože tvůrci vymysleli způsob, jak tuto reimaginaci navléci jako sequell. Současnější pojetí je kotnroverzní, z hlediska productplacementu je to jistě výhodné, část fanoušků (hlavně ta klučičí) se ale může cítit okradena o svůj "high fantasy lore". Podle mě může po konci tohohle filmu/pilotu být ten svět docela zábavné a zajímavé místo, kde se moderní a pohádkové nečekaně mísí.

Humor fungoval, pořádnej záporák chyběl a s ním i troška té epičnosti. Celkově to navzdory dalekosáhlým konsekvencím působilo jako takové malé, epizodní dobrodružstvíčko.

Postavy jsou fajn, v zásadě totožné typy jako u "velké 6" jen trošku míň jednoznačné (jestli to povede k jejich větší komplexnosti, nebo naopak bezvýraznosti, to se teprve ukáže). Nejzábavnější je zatím Izzy, coby trošku příčetnější Pinkie pie. 

celkově: Not great not terrible.
803855
jenom stručně v bodech: Je to liberální, protipopulistická agitka, natolik očividná, že neschopný zástupce šerifa, který se v šéfově nepřítomnosti změní ve fašistického vůdce městečka, je oranžový a má blonďatou přehazovačku (!). Ale mě vlastně baví, když poníci dělají politiku. Můžou si dovolit zjednodušovat a dělat naivní zkratky a nikdo jim to nemůže vyčítat. Pojďme se mít rádi a všechno bude fajn! Co se worldbuildingu týče, nová Equestrie se hodně liší od té z FiM, přestože tvůrci vymysleli způsob, jak tuto reimaginaci navléci jako sequell. Současnější pojetí je kotnroverzní, z hlediska productplacementu je to jistě výhodné, část fanoušků (hlavně ta klučičí) se ale může cítit okradena o svůj "high fantasy lore". Podle mě může po konci tohohle filmu/pilotu být ten svět docela zábavné a zajímavé místo, kde se moderní a pohádkové nečekaně mísí. Humor fungoval, pořádnej záporák chyběl a s ním i troška té epičnosti. Celkově to navzdory dalekosáhlým konsekvencím působilo jako takové malé, epizodní dobrodružstvíčko. Postavy jsou fajn, v zásadě totožné typy jako u "velké 6" jen trošku míň jednoznačné (jestli to povede k jejich větší komplexnosti, nebo naopak bezvýraznosti, to se teprve ukáže). Nejzábavnější je zatím Izzy, coby trošku příčetnější Pinkie pie.  celkově: Not great not terrible.
Můj malý pony nová generace
4 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Animák od Illumination.
803785
Animák od [url=https://en.wikipedia.org/wiki/Illumination_(company)]Illumination[/url].
803784
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
ted mě ale zajímá jestli to bude animovaná verze nebo hraná. :D
803784
ted mě ale zajímá jestli to bude animovaná verze nebo hraná. *:D*
803747
2 0
reagují: kyller
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
neni, Nintendo to ofiko zverejnilo na svych uctech.
803752
neni, Nintendo to ofiko zverejnilo na svych uctech.
803747
3 0
reagovat
Chris Pratt bude Mario a Anna Taylor Peach...
Asi to nebude kachna:D
803747
Chris Pratt bude Mario a Anna Taylor Peach... [url=https://today.in-24.com/technology/amp/386626]Asi to nebude kachna[/url]*:D*
7 0
reagují: RainMakeR, speta.jr
reagovat
reaguje na: RainMakeR
803657
[url=https://youtu.be/g1oXJA9VLHE]https://youtu.be/g1oXJA9VLHE [/url]*:D*
803627
8 0
reagovat
Russell crowe
803649
Russell crowe
3 -1
reagovat
Melissa Mccarthy a Kevin James :D

teraz (trochu) serióznejšie Vince Vaughn nikdy nebol vysekaný a Vin Diesel s Denzelom majú "dad bod"
803640
Melissa Mccarthy a Kevin James *:D* teraz (trochu) serióznejšie Vince Vaughn nikdy nebol vysekaný a Vin Diesel s Denzelom majú "dad bod"
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se