Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11441 - 11460 Napsat příspěvek
Ode dneška na Netflixu
Ten námět je boží:D
805734
[url=https://www.csfd.cz/film/1046037-cesta-za-smirenim/prehled/?fbclid=IwAR1Mm8ssvFWCdFLMwEeDEvIRF0svcfw_scpR-X1gZamQ3BGGsnAGb02olrE]Ode dneška na Netflixu [/url]Ten námět je boží*:D*
7 0
reagují: okkac, slord
reagovat

Free Guy

Další důkaz že proběhla apokalypsa, nikdo jsme ji nepřežil, a teď jsme v nějakém bizarním posmrtném svět ve kterém je všechno obráceně. Konkrétně tady - Shawn Lewy natočil dobrý film. Akční film. Videoherní film. A pro Disneyho. No to prostě nedává smysl.
Ale je to tak, s Free Guy trefil hřebíček na hlavičku, a udělal jak dobrou adaptaci hraní GTA, tak hlavně dobrou satirickou glosu ke hraní GTA. Od Ready Player One tu nebyl tak dobrý videoherní film... což vlastně nemusí být úplně divné, když mají stejného scénáristu (resp snad nikdy tu krom RPO tak dobrý nebyl) - sice původní Mortal Kombat je ve své brakové jízdě pořád zábavnější, ale tohle je na rozdíl od něj překvapivě chytré.

A jak je Ryan Reynolds už ve své typické Deadpoolovské poloze docela ohraný, tak tady z něj udělali ještě víc optimistického debila, a dost to do filmu sedí. Škoda že jeho kladný spoluhrdina v normální realitě Joe Keery zábavný moc není, takže ho tam brutálně zastíní Taika Waititi jako luxusně přehrávající záporák. 8/10
805687
Další důkaz že proběhla apokalypsa, nikdo jsme ji nepřežil, a teď jsme v nějakém bizarním posmrtném svět ve kterém je všechno obráceně. Konkrétně tady - Shawn Lewy natočil dobrý film. Akční film. Videoherní film. A pro Disneyho. No to prostě nedává smysl. Ale je to tak, s Free Guy trefil hřebíček na hlavičku, a udělal jak dobrou adaptaci hraní GTA, tak hlavně dobrou [i]satirickou glosu ke hraní GTA. [/i]Od Ready Player One tu nebyl tak dobrý videoherní film... což vlastně nemusí být úplně divné, když mají stejného scénáristu (resp snad nikdy tu krom RPO tak dobrý nebyl) - sice původní Mortal Kombat je ve své brakové jízdě pořád zábavnější, ale tohle je na rozdíl od něj překvapivě chytré. A jak je Ryan Reynolds už ve své typické Deadpoolovské poloze docela ohraný, tak tady z něj udělali ještě víc optimistického debila, a dost to do filmu sedí. Škoda že jeho kladný spoluhrdina v normální realitě Joe Keery zábavný moc není, takže ho tam brutálně zastíní Taika Waititi jako luxusně přehrávající záporák. 8/10
Free Guy
8 -2
reagovat
Pro mě je srdcovka Ratatouille (ten mě dojal na konci) a Vzhůru do oblak (tam mě dojali na začátku...) Ty dva filmy můžu vidět pořád. Plus Toy Story 3 a dokonalá scéna ve spalovně...
805665
Pro mě je srdcovka Ratatouille (ten mě dojal na konci) a Vzhůru do oblak (tam mě dojali na začátku...) Ty dva filmy můžu vidět pořád. Plus Toy Story 3 a dokonalá scéna ve spalovně...
6 0
reagovat

Kate (2021)

Průměr. M.E.Winsted tyhle role sedí, ale občas jsem jí ty drsňácké hlášky nevěřil. Woody hraje na půl plynu, ale i tak to vlastně stačí. 
První půle velmi solidní, akce čvachtavá a občas i inovativní. Druhá půlka už se bohužel řádně vleče. 6/10
805664
Průměr. M.E.Winsted tyhle role sedí, ale občas jsem jí ty drsňácké hlášky nevěřil. Woody hraje na půl plynu, ale i tak to vlastně stačí.  První půle velmi solidní, akce čvachtavá a občas i inovativní. Druhá půlka už se bohužel řádně vleče. 6/10
Kate (2021)
2 0
reagovat
BTW, vůbec jsem nemyslel, že je tohle jakkoliv kontroverzní názor :D
Myslím, že jsem tady vypustil větší perly :D
805659
BTW, vůbec jsem nemyslel, že je tohle jakkoliv kontroverzní názor *:D* Myslím, že jsem tady vypustil větší perly *:D*
3 -2
reagovat
reaguje na: studo
Wall-E mi kromě soundtracku k srdci nepřirostl, jakkoliv je to geniální film. 
Inside Out Bylo zklamání už při premiéře 
UP je overhyped a nenašel jsem si k němu cestu. 
A Coco jsem neviděl. Ale od Brave je pro mě Pixar dost hit or miss. Dinosaur byla dokonce první Pixarovka, kterou jsem nedokoukal... 

Ale oukej, jediný co vám uznám je že jsem tam nedal nikde "imo/IMHO"... 

Já vám to necpu. 
805655
Wall-E mi kromě soundtracku k srdci nepřirostl, jakkoliv je to geniální film.  Inside Out Bylo zklamání už při premiéře  UP je overhyped a nenašel jsem si k němu cestu.  A Coco jsem neviděl. Ale od Brave je pro mě Pixar dost hit or miss. Dinosaur byla dokonce první Pixarovka, kterou jsem nedokoukal...  Ale oukej, jediný co vám uznám je že jsem tam nedal nikde "imo/IMHO"...  Já vám to necpu. 
805651
3 -6
reagovat
reaguje na: verbst
Preglgam Nema, prvych a druhych Toy Story.... Ale kde je Wall-E, Inside Out, Up, Coco? JESUS Christ your post is so brave, yet so controversial...
805651
Preglgam Nema, prvych a druhych Toy Story.... Ale kde je Wall-E, Inside Out, Up, Coco? JESUS Christ your post is so brave, yet so controversial...
805649
9 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
805650
[url=https://tenor.com/view/mullet-redneck-what-the-fuck-gif-4826324]Ehm[/url]
805649
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Klidně nečekej. (ty sequely jsou teda slabota).
Pro mě jsou originální první Auta ještě krapet lepší než Úžasňákovi.

Toy Story šli vždycky tak nějak mimo mě.
Nemo mě moc nebaví. Takže zlatou trojku doplňujou u mě Příšerky.
805649
Klidně nečekej. (ty sequely jsou teda slabota). Pro mě jsou originální první Auta ještě krapet lepší než Úžasňákovi. Toy Story šli vždycky tak nějak mimo mě. Nemo mě moc nebaví. Takže zlatou trojku doplňujou u mě Příšerky.
805643
2 -8
reagují: studo, studo
reagovat
reaguje na: verbst
To je jediná Pixarovka (plus další dva díly) co jsem nikdy neviděl. Taky počkám na děti...:))
805643
To je jediná Pixarovka (plus další dva díly) co jsem nikdy neviděl. Taky počkám na děti...*:))*
805624
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: gaboo
¯\_(ツ)_/¯ 

No hádat se s Tebou nepotřebuju.
805642
¯\_(ツ)_/¯  No hádat se s Tebou nepotřebuju.
805641
1 -3
reagovat
reaguje na: verbst
"PIXAR na vrcholu" 
ne
805641
"PIXAR na vrcholu"  ne
805624
6 -2
reagují: verbst
reagovat

Auta

Pustil jsem to včera poprvé synátorům a sám jsem se nakonec nemohl odtrhnout. PIXAR na vrcholu (pro mě osobně TOP PIXARovka) a naprosto geniální dabing.
Soundtrack už je jenom třešnička na dortu.

A než bude u nás D+, tak #godblesshbogo :D
805624
Pustil jsem to včera poprvé synátorům a sám jsem se nakonec nemohl odtrhnout. PIXAR na vrcholu (pro mě osobně TOP PIXARovka) a naprosto geniální dabing. Soundtrack už je jenom třešnička na dortu. A než bude u nás D+, tak #godblesshbogo *:D*
Auta
6 -6
reagují: (=LIFTY=), gaboo
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
...mnohem lepší zábava bude ten chystaný LEGO set z původního filmu.
805546
...mnohem lepší zábava bude ten chystaný LEGO set z původního filmu.
805448
1 -1
reagovat

Lid vs. Larry Flynn

Dal jsem si včera tento kousek a popravdě menší zklamaní. První půlka je parádní - od skvělého úvodu, přes první soudy po velmi sexy Courney Love. Po postřelení Flynna to pro mě ztratilo lehce tempo. Já vím, že herci hrají skvěle, že takhle ty postavy mají napsané, ale místy mi přišlo že Harrelson přehrává a tlačí moc na pilu. Závěrečná řeč je skvělá. Film je hodně kvalitní a místy jsem si ho dost užil, přesto jsem čekal trochu více. 7/10
805517
Dal jsem si včera tento kousek a popravdě menší zklamaní. První půlka je parádní - od skvělého úvodu, přes první soudy po velmi sexy Courney Love. Po postřelení Flynna to pro mě ztratilo lehce tempo. Já vím, že herci hrají skvěle, že takhle ty postavy mají napsané, ale místy mi přišlo že Harrelson přehrává a tlačí moc na pilu. Závěrečná řeč je skvělá. Film je hodně kvalitní a místy jsem si ho dost užil, přesto jsem čekal trochu více. [b]7/10[/b]
Lid vs. Larry Flynn
3 -2
reagovat

Suicide Squad: Hell to Pay (2018)

Už to zaznělo x krát, ty animáky prostě dělají jinak a líp. Po Arkham Assault tak další povedený Squad animák. Vlastně to na chemii postav a zvraty, případně i překvapení kdo tu zařve, funguje líp než obě hraný verze dohromady. Přitom zápletkou to zas tak odlišný není.
805505
Už to zaznělo x krát, ty animáky prostě dělají jinak a líp. Po Arkham Assault tak další povedený Squad animák. Vlastně to na chemii postav a zvraty, případně i překvapení kdo tu zařve, funguje líp než obě hraný verze dohromady. Přitom zápletkou to zas tak odlišný není.
Suicide Squad: Hell to Pay (2018)
3 -1
reagovat
reaguje na: Memphis
Mam ohledne toho insider info. Nabidli ji tu roli a ona ji vzala.
805490
Mam ohledne toho insider info. Nabidli ji tu roli a ona ji vzala.
805462
20 -1
reagovat
Proč je v tom Aisling? ?)
805462
Proč je v tom Aisling? *?)*
2 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vypadá strašně, ale pořád mnohem líp než Sám doma 4. I desetihodinová smyčka Magnuskových Bastardů je lepší než Sám doma 4.
805458
Vypadá strašně, ale pořád mnohem líp než Sám doma 4. I desetihodinová smyčka Magnuskových Bastardů je lepší než Sám doma 4.
805448
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
What the fuck.
Tohle nezachrání ani cute přízvuk Aisling ani Kimmy Schimdt...
805451
What the fuck. Tohle nezachrání ani cute přízvuk Aisling ani Kimmy Schimdt...
805448
2 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se