Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 11261 - 11280 Napsat příspěvek
reaguje na: MKMZ
Tipuji že původně plánovali mnohem větší napojení na Eternals a možná i Shang-Chi, a po tom jakým průšvihem se ukázali být z toho cukají zpátky.
808582
Tipuji že původně plánovali mnohem větší napojení na Eternals a možná i Shang-Chi, a po tom jakým průšvihem se ukázali být z toho cukají zpátky.
808579
1 -4
reagují: MKMZ
reagovat

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Wow. Docela by mě zajímaly důvody. Ten časový rámec odpovídá něco mezi 25 - 50 % filmu. To se Disney ten Raimi pěkně prodraží… :D
808579
[url=https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/doctor-strange-multiverse-madness-reshoots-1235045328/]Wow[/url]. Docela by mě zajímaly důvody. Ten časový rámec odpovídá něco mezi 25 - 50 % filmu. To se Disney ten Raimi pěkně prodraží… *:D*
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
4 0
reagují: The Joker, HAL
reagovat

Red Notice

Za mě naprosto průměrný film, který mě ničím nezaujal. Scénář nic moc, akce nezajímavá, humor až moc křečovitý a ta odlehčenost postupně spíše otravná. Celkově je to hodně velká nuda a to vždycky zamrzí. Chemie mezi Dwaynem Johnsonem a Ryanem Reynoldsem sice nebyla marná, ale závěrečný "zvrat" to celé nemile zabil. A Gal Gadot je opravdu příšerná herečka. Nevěřil jsem jí vůbec nic. Vlastně jen hezky vypadala, ale jinak byla úplně bez charizmatu nebo nějakého šarmu. Fim je sice hezky natočený, ale to je prostě málo. Chtělo by to lepší scénář a nahradit Gal Gadot někým, kdo umí hrát. Například taková Alicia Vikander by byla ideální. 
Moje hodnocení: 5/10
808568
Za mě naprosto průměrný film, který mě ničím nezaujal. Scénář nic moc, akce nezajímavá, humor až moc křečovitý a ta odlehčenost postupně spíše otravná. Celkově je to hodně velká nuda a to vždycky zamrzí. Chemie mezi Dwaynem Johnsonem a Ryanem Reynoldsem sice nebyla marná, ale [spoiler]závěrečný "zvrat" [/spoiler]to celé nemile zabil. A Gal Gadot je opravdu příšerná herečka. Nevěřil jsem jí vůbec nic. Vlastně jen hezky vypadala, ale jinak byla úplně bez charizmatu nebo nějakého šarmu. Fim je sice hezky natočený, ale to je prostě málo. Chtělo by to lepší scénář a nahradit Gal Gadot někým, kdo umí hrát. Například taková Alicia Vikander by byla ideální.  Moje hodnocení: 5/10
Red Notice
6 -1
reagovat

Red Notice

Fajn akční blockbuster na páteční večer. Má to dost chyb ale je výplach, který může urazit pokud od něho čekáte něco jiného než výplach. Zatím jsem mezi 6,5-7. 
808537
Fajn akční blockbuster na páteční večer. Má to dost chyb ale je výplach, který může urazit pokud od něho čekáte něco jiného než výplach. Zatím jsem mezi 6,5-7. 
Red Notice
5 -3
reagovat
Sly rozebira vytvareni DC cutu Rockyho IV v 90 minutovem videu,
link
808523
Sly rozebira vytvareni DC cutu Rockyho IV v 90 minutovem videu, https://www.youtube.com/watch?v=suhqtn_brBs
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To je mazec... Kolik takovych nápadů jsme s kamarady u piva měli, ale nikdo se o nás nepral:D
808482
To je mazec... Kolik takovych nápadů jsme s kamarady u piva měli, ale nikdo se o nás nepral*:D*
808476
9 -1
reagovat
Momoa si sednul na place seriálového See s Bautistou a vymysleli spolu policejní buddy movie o kterou se strhla bitka studií. Vyhrálo MGM a já se fakt těším :+
808476
Momoa si sednul na place seriálového See s Bautistou a vymysleli spolu policejní buddy movie o kterou se strhla bitka studií. Vyhrálo MGM a já se fakt těším *:+*
17 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat

Home Sweet Home Alone

To byl teda sranec. Naprosto otřesná family friendly zápletka (ony by se děti pravých lupičů bály...), herecky nesnesitelné - hlavní kluk strašný, stejně jako zbytek osazenstva. Pastičky nezajímavé obšlahnuté, i "updatované" pro dnešní dobu. Nevtipné, ale trapné. Politicky korektní blivajs se zcela vykradenou hudbou z prvního dílu. Pošlapání klasiky, jak se čekalo.
808455
To byl teda sranec. Naprosto otřesná family friendly zápletka [spoiler](ony by se děti pravých lupičů bály...)[/spoiler], herecky nesnesitelné - hlavní kluk strašný, stejně jako zbytek osazenstva. Pastičky nezajímavé obšlahnuté, i "updatované" pro dnešní dobu. Nevtipné, ale trapné. Politicky korektní blivajs se zcela vykradenou hudbou z prvního dílu. Pošlapání klasiky, jak se čekalo.
Home Sweet Home Alone
9 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
prisahal by som ze som tam Spielberga nevidel :D
808444
prisahal by som ze som tam Spielberga nevidel *:D*
808432
2 -1
reagovat
reaguje na: studo
"a zařadí se na 3. místo za Lucase se Spielbergem u nejbohatších filmařů vůbec. "
808432
"a zařadí se na 3. místo za Lucase se Spielbergem u nejbohatších filmařů vůbec. "
808427
3 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: Gorecki
Touché :D
808431
Touché *:D*
808428
2 -1
reagovat
reaguje na: verbst
808428
[url=https://youtu.be/zRcmwD2F1uI]https://youtu.be/zRcmwD2F1uI[/url]
808420
3 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
;)Spielberg bude mat asi viac este ako on ;)
808427
*;)*Spielberg bude mat asi viac este ako on *;)*
808426
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já původně myslel, že 1,6 miliardy USD je pro všechny akcionáře a pro něj třeba čtvrtina, ale podle všeho ne, to je prostě brutální, že se mu tak vyplatil v podstatě vedlejší produkt jeho filmů. 

Podle všeho tak přeskočí Camerona a zařadí se na 3. místo za Lucase se Spielbergem u nejbohatších filmařů vůbec. 
808426
Já původně myslel, že 1,6 miliardy USD je pro všechny akcionáře a pro něj třeba čtvrtina, ale podle všeho ne, to je prostě brutální, že se mu tak vyplatil v podstatě vedlejší produkt jeho filmů.  Podle všeho tak přeskočí Camerona a zařadí se na 3. místo za Lucase se Spielbergem u nejbohatších filmařů vůbec. 
5 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:o:o
To by mě zajímalo, kolik by dostal, kdyby to prodal celý 
808423
*:o**:o* To by mě zajímalo, kolik by dostal, kdyby to prodal celý 
808422
2 -1
reagovat
WOW, Jackson prodal WETu za 36 miliard Kč v přepočtu, ten vyhrál kinematografii řekl bych. 
808422
WOW, Jackson prodal WETu za 36 miliard Kč v přepočtu, ten vyhrál kinematografii řekl bych. 
4 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Gorecki
808420
https://www.youtube.com/watch?v=2sRS1dwCotw&ab_channel=AspirationalVideos
808417
4 -2
reagují: Gorecki
reagovat

Eternals

Po F&F7 druhy film v zivote, na ktorom som regulerne zaspal v kine. V tom filme nefungovalo absolutne nic, ziadnej z toho obrovskeho mnozstva postav sa nedalo fandit, este aj ta Angelina bola strasna, v kombinacii s nudnym dejom, prepalenou stopazou, trapno-vaznym pojatim bezkonkurencne najhorsia Marvelovka.
808417
Po F&F7 druhy film v zivote, na ktorom som regulerne zaspal v kine. V tom filme nefungovalo absolutne nic, ziadnej z toho obrovskeho mnozstva postav sa nedalo fandit, este aj ta Angelina bola strasna, v kombinacii s nudnym dejom, prepalenou stopazou, trapno-vaznym pojatim bezkonkurencne najhorsia Marvelovka.
Eternals
9 -7
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: HAL
Od toho oznameni nejsou zadne novinky, ale jestli Liman toci Everest od pulky ledna, tak driv nez prelom brezen / duben nebude hotov. Pak s tim sedi 2-3 mesice, pretacky (kteryma je povestny), zbytek postprodukce a kdyz by premiera byla v listopadu, tak bude patrne vazan praci na filmu do konce predchazejiciho mesice. Jestli behem toho muze delat na necem dalsim, tak opravdu jen projekt za 20-30 micu. Cruise ma navic dalsi MI, dve premiery... Jestli na ten vesmirny dojde, tak az nataceni Q3/Q4 2023 imo.
808416
Od toho oznameni nejsou zadne novinky, ale jestli Liman toci Everest od pulky ledna, tak driv nez prelom brezen / duben nebude hotov. Pak s tim sedi 2-3 mesice, pretacky (kteryma je povestny), zbytek postprodukce a kdyz by premiera byla v listopadu, tak bude patrne vazan praci na filmu do konce predchazejiciho mesice. Jestli behem toho muze delat na necem dalsim, tak opravdu jen projekt za 20-30 micu. Cruise ma navic dalsi MI, dve premiery... Jestli na ten vesmirny dojde, tak az nataceni Q3/Q4 2023 imo.
808415
1 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Cruisuv vesmírný film už před nějakou dobou odložili na přespříští rok, ne? Pak by dávají smysl že mezi tím stihne ještě něco. 
808415
Cruisuv vesmírný film už před nějakou dobou odložili na přespříští rok, ne? Pak by dávají smysl že mezi tím stihne ještě něco. 
808412
1 -1
reagují: The Joker
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se