Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 51581 - 51600 Napsat příspěvek
no jasne ze nejvic na transformers a pottera.......ale i na vetsinu tech die hardů, bournů, simpsonů.....proste leto jak ma byt.Pres den u vody, vecer v kine:D
473016
no jasne ze nejvic na transformers a pottera.......ale i na vetsinu tech die hardů, bournů, simpsonů.....proste leto jak ma byt.Pres den u vody, vecer v kine*:D*
0 0
reagovat
U mě Transformers, HP5, Die Hard.
473015
U mě Transformers, HP5, Die Hard.
0 0
reagovat
TransFormers, HP5
473014
TransFormers, HP5
0 0
reagovat

xMort

To mi pripomina ten znamy pribeh, ked Michelangelo odovzdaval klientom sochu Davida. Nepacil sa im jeho nos, chceli ho zmensit. Po dlhej hadke Michelangelo potajomky vzal trochu kamennych omrviniek zo zeme, vyliezol hore k nosu, "akoze" ho dlatom zmensil, ale iba pustil na zem tie omrvinky. Klienti sa na to pozreli a schvalili mu ho;)

Robim v reklame a ten pribeh zazivam v kazdodennej praxi aj dnes;)
473013
To mi pripomina ten znamy pribeh, ked Michelangelo odovzdaval klientom sochu Davida. Nepacil sa im jeho nos, chceli ho zmensit. Po dlhej hadke Michelangelo potajomky vzal trochu kamennych omrviniek zo zeme, vyliezol hore k nosu, "akoze" ho dlatom zmensil, ale iba pustil na zem tie omrvinky. Klienti sa na to pozreli a schvalili mu ho;) Robim v reklame a ten pribeh zazivam v kazdodennej praxi aj dnes;)
xMort
0 0
reagovat
Transformers, Die hard 4, Bourne 3, HP 5.
473012
Transformers, Die hard 4, Bourne 3, HP 5.
0 0
reagovat
Trochu se těším na Ratatouille, Denní hlídku, Pottera a Golden Compass a to je tak všechno :-). Pak se taky těším až konečně dorazí z USA DVDčka Breach a Bridge to Terabitiha. Ostatní můžou jenom překvapit.
473011
Trochu se těším na Ratatouille, Denní hlídku, Pottera a Golden Compass a to je tak všechno :-). Pak se taky těším až konečně dorazí z USA DVDčka Breach a Bridge to Terabitiha. Ostatní můžou jenom překvapit.
0 0
reagovat
Dobrá taktika :) (Saw III)

In the third film Bousman shot a bunch of extended gore specifically for the MPAA to cut out of the film, only they let it slide. In the end Bousman removed the footage because it was never his intention to have it shown in the first place.
473010
Dobrá taktika :) (Saw III) In the third film Bousman shot a bunch of extended gore specifically for the MPAA to cut out of the film, only they let it slide. In the end Bousman removed the footage because it was never his intention to have it shown in the first place.
0 0
reagovat
U mě jenom Transformers. Je to něco nového a neotřelého mezi tituly, co tu byly vyjmenovány. :+
473009
U mě jenom Transformers. Je to něco nového a neotřelého mezi tituly, co tu byly vyjmenovány. *:+*
0 0
reagovat
Bourne, Die Hard, Transformeri
473008
Bourne, Die Hard, Transformeri
0 0
reagovat
Transformers, Bourne 3, Die hard 4, Harry Potter 5:)
473007
Transformers, Bourne 3, Die hard 4, Harry Potter 5*:)*
0 0
reagovat
Miss Potter!
473006
Miss Potter!
0 0
reagovat
Já se momentálně těšim akorát na Die Hard. Nekamenujte mě, ale já nějak nikdy nebyl na roboty (ikdyž v první třídě sem sem měl 3 Transformery:D)
473005
Já se momentálně těšim akorát na Die Hard. Nekamenujte mě, ale já nějak nikdy nebyl na roboty (ikdyž v první třídě sem sem měl 3 Transformery*:D*)
0 0
reagovat
hmm, transformers jasně vedou.. Ostatní neřeknu, neboť by jste mě tady ukamenovali ;):)...
473004
hmm, transformers jasně vedou.. Ostatní neřeknu, neboť by jste mě tady ukamenovali ;):)...
0 0
reagovat
Pro mě je první jednoznačně Die Hard, a pak na Tranformers, Bournea, Simpsonovy, Death Proof (:D) a Parťáky
473003
Pro mě je první jednoznačně Die Hard, a pak na Tranformers, Bournea, Simpsonovy, Death Proof (*:D*) a Parťáky
0 0
reagovat
Este nedavno to bylo jinak, ale: Transformers, DieHard, Bourne (a Transmorphers:D)
473002
Este nedavno to bylo jinak, ale: Transformers, DieHard, Bourne (a Transmorphers*:D*)
0 0
reagovat

Die Hard

Já jsem skončil s Die Hard jakmile oznámili, že je PG-13 a ne R... :-
473001
Já jsem skončil s Die Hard jakmile oznámili, že je PG-13 a ne R... *:-*
Die Hard
0 0
reagovat

Feetal

Krom Transformeru nase srdce biji hlavne pro Die Hard ;)
473000
Krom Transformeru nase srdce biji hlavne pro Die Hard ;)
Feetal
0 0
reagovat
Za Lateefa na ikonce mas body navrch, takze ti odpovim. ;)
Die Hard 4 - Transformers - Bourne... zhruba v tomhle poradi. Na ostatni se netesim, na ostatni pouze cekam. :)))
472999
Za Lateefa na ikonce mas body navrch, takze ti odpovim. ;) Die Hard 4 - Transformers - Bourne... zhruba v tomhle poradi. Na ostatni se netesim, na ostatni pouze cekam. :)))
0 0
reagovat
Tak na který letní hit se lidi na moviezone těší nejvíc?? Simpsonovi?? Transformers?? Bourne?? Nebo na nějaký úplně jiný??
472998
Tak na který letní hit se lidi na moviezone těší nejvíc?? Simpsonovi?? Transformers?? Bourne?? Nebo na nějaký úplně jiný??
0 0
reagovat

sonoluca

je to aj na amazon.co.uk
sice o nieco drahsie, ale neva, asi to kupim..;)
472997
je to aj na [link="http://www.amazon.co.uk/Die-Hard-Trilogy-Disc-Collectors/dp/B0002W16XG/ref=pd_bbs_sr_1/202-1150732-1804627?ie=UTF8&s=dvd&qid=1181639635&sr=8-1"]amazon.co.uk[/link] sice o nieco drahsie, ale neva, asi to kupim..;)
sonoluca
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se