Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 51561 - 51580 Napsat příspěvek
Na battle Santa vs Mikuláš si pamatuju ty ohavný plakáty, který obsadily metro. Tehdá jsem si říkal, že na to by šel leda úplnej magor nebo zhulenec.:D;)
473036
Na battle Santa vs Mikuláš si pamatuju ty ohavný plakáty, který obsadily metro. Tehdá jsem si říkal, že na to by šel leda úplnej magor nebo zhulenec.*:D**;)*
0 0
reagovat
elisha: Rybičky jsou oopravdu fajn... A toho sněhuláka jsem naštěstí neviděl ;):D:D:D
473035
elisha: Rybičky jsou oopravdu fajn... A toho sněhuláka jsem naštěstí neviděl ;):D:D:D
0 0
reagovat
karlos - uplne poprvy sem tam snad byla na obligatnich rybickach, ale nejhustsi byl urcite Santa versus snehulak 3D, vubec uz si to nepamatuju, ale byla tam kupa mrnat, prislusna kupa rodicu a ja s kamoskou :o)
473034
karlos - uplne poprvy sem tam snad byla na obligatnich rybickach, ale nejhustsi byl urcite Santa versus snehulak 3D, vubec uz si to nepamatuju, ale byla tam kupa mrnat, prislusna kupa rodicu a ja s kamoskou :o)
0 0
reagovat
KARLOS: jj, moc těšit. To mě pak z toho sálu bydou dostávat násilím:D
473033
KARLOS: jj, moc těšit. To mě pak z toho sálu bydou dostávat násilím*:D*
0 0
reagovat
Loki: To jsem potěšen, že sem tu narazil na někoho se stejným zájmém8):+
473032
Loki: To jsem potěšen, že sem tu narazil na někoho se stejným zájmém*8)**:+*
0 0
reagovat
elisha: njn, mě taky ne, ale já měl to "štěstí" a můj první snímek ve 3D vyl New York... Film/dokument absolutní peklo, ale stejně na to dodnes vzpomínám v souvislosti s prvním 3D ;)...
sohaj: Jestli se ti zdá dobrá mise na měsíc, tak jako fanda HP budeš mít v IMAXu hotový orgazmus ;)... Posledních 20min ve 3D i na Floře ;)...
473031
elisha: njn, mě taky ne, ale já měl to "štěstí" a můj první snímek ve 3D vyl New York... Film/dokument absolutní peklo, ale stejně na to dodnes vzpomínám v souvislosti s prvním 3D ;)... sohaj: Jestli se ti zdá dobrá mise na měsíc, tak jako fanda HP budeš mít v IMAXu hotový orgazmus ;)... Posledních 20min ve 3D i na Floře ;)...
0 0
reagovat
sohaj: Sounds interesting, tiez docela letim na vesmire.:+
473030
sohaj: Sounds interesting, tiez docela letim na vesmire.*:+*
0 0
reagovat

elisha

No já tam byl poprvé, takže nemůžu srovnávat. Ale pro mě jakožto zájemce o astronomii (kosmonautiku) to bylo úžasné. Prostě jako bych tam byl8)
473029
No já tam byl poprvé, takže nemůžu srovnávat. Ale pro mě jakožto zájemce o astronomii (kosmonautiku) to bylo úžasné. Prostě jako bych tam byl*8)*
elisha
0 0
reagovat
sohaj - zrovna Mise na Mesic mi nijak uzasna neprisla :)
473028
sohaj - zrovna Mise na Mesic mi nijak uzasna neprisla :)
0 0
reagovat
Dnes jsem byl poprvé v IMAXu na Mise na Měsíc 3D a řeknu vám, že to byl nezapomenutelný zážitek. Opravdu mě to vtáhlo do děje. Při některých scénách jsem jen zíral s otevřenou pusou. Např. když astronaut čistil kameru přímo přede mnou, tak to vypadalo, jako by byl ode mne jen metr vzdálený (jen si šáhnout:)). Nebo když přistával Lunární modul, který zvýřil měsíční prach, který se následně letěl přímo na mě až jsem se lekl. To se nedá slovy popsat, to se musí vidět:+
473027
Dnes jsem byl poprvé v IMAXu na Mise na Měsíc 3D a řeknu vám, že to byl nezapomenutelný zážitek. Opravdu mě to vtáhlo do děje. Při některých scénách jsem jen zíral s otevřenou pusou. Např. když astronaut čistil kameru přímo přede mnou, tak to vypadalo, jako by byl ode mne jen metr vzdálený (jen si šáhnout*:)*). Nebo když přistával Lunární modul, který zvýřil měsíční prach, který se následně letěl přímo na mě až jsem se lekl. To se nedá slovy popsat, to se musí vidět*:+*
0 0
reagovat

Duro

Není. Hele na csfd Cival hodnotí ten německej seriál Sandokan se vrací za odpad a přitom mě se ten seriál strašně líbíl. Já mu tam dal 4*. Mě se líbí cokoliv se Sandokanem, jen zaslechnu známou hudbu. :D Jo a ten nejstarší seriál z 1979 ten je u mě za jasných 5*
473026
Není. Hele na csfd Cival hodnotí ten německej seriál Sandokan se vrací za odpad a přitom mě se ten seriál strašně líbíl. Já mu tam dal 4*. Mě se líbí cokoliv se Sandokanem, jen zaslechnu známou hudbu. *:D* Jo a ten nejstarší seriál z 1979 ten je u mě za jasných 5*
Duro
0 0
reagovat
Sandokan sa vracia je sračka.
473025
Sandokan sa vracia je sračka.
0 0
reagovat
naaaajs, filmpub si spravil medzinarodnu blamaz;)))... chvalabohu.. tie kulisy sa mi zdali trosku cheesy.. take hodne Nicholasa Cagea ;)
473024
naaaajs, filmpub si spravil medzinarodnu blamaz;)))... chvalabohu.. tie kulisy sa mi zdali trosku cheesy.. take hodne Nicholasa Cagea ;)
0 0
reagovat
Tak jsem si dnes sehnal z Aha! edice film Sandokan se vraci za 38,- Zajima me zda to kdo videl a nejaky nazor, pac i kdyz je to smesna cena, tak chci vedet zda to byl dobry Kauf a jak rychle si mam na to udelat cas...
473023
Tak jsem si dnes sehnal z Aha! edice film Sandokan se vraci za 38,- Zajima me zda to kdo videl a nejaky nazor, pac i kdyz je to smesna cena, tak chci vedet zda to byl dobry Kauf a jak rychle si mam na to udelat cas...
0 0
reagovat

odrb na MPAA

To je stará finta, ktorú použil už Scorsese pri Casine (aspoň tuším). Vraj natočil nejakú scénu, v ktorej dajú chlapovi do zveráku hlavu a potom mu ju rozdrvia. MPAA sa zameralo práve na ten extrémny záber, ktorý Marty do filmu nepotreboval a ostatné brutality mu prešli. Tarantino machroval, že použil túto fintu pri Pulp Fiction, ale neviem, o čo konkrétne išlo...
473022
To je stará finta, ktorú použil už Scorsese pri Casine (aspoň tuším). Vraj natočil nejakú scénu, v ktorej dajú chlapovi do zveráku hlavu a potom mu ju rozdrvia. MPAA sa zameralo práve na ten extrémny záber, ktorý Marty do filmu nepotreboval a ostatné brutality mu prešli. Tarantino machroval, že použil túto fintu pri Pulp Fiction, ale neviem, o čo konkrétne išlo...
odrb na MPAA
0 0
reagovat
Uz se tam objevujou komentare, ze je to spis kulisa z National Treasure 2. Hmm... ;)
473021
Uz se tam objevujou komentare, ze je to spis kulisa z National Treasure 2. Hmm... ;)
0 0
reagovat
Tomuto nerozumiem. Na JoBlo.com su prve fotky z nakrucania Indyho 4. Po kliknuti na ne vsak odkazuju na ranny clanok na FilmPube!, kde su uverejnene bez udania zdroja. Nie su ani na www.theraider.net. Odkial ich FilmPub ma? To si ich Milada Hruskova bola osobne odfotit? ;)
473020
Tomuto nerozumiem. Na [link="http://www.joblo.com/indy-4-set-pics"]JoBlo.com[/link] su prve fotky z nakrucania Indyho 4. Po kliknuti na ne vsak odkazuju na ranny clanok na FilmPube!, kde su uverejnene bez udania zdroja. Nie su ani na www.theraider.net. Odkial ich FilmPub ma? To si ich Milada Hruskova bola osobne odfotit? ;)
0 0
reagovat

mcb

no jasny no - Die Hadr, Bourne a Transformers
473019
no jasny no - Die Hadr, Bourne a Transformers
mcb
0 0
reagovat

killerzeli

ale samozrejme i na ........... ,........ a .......
473018
ale samozrejme i na ........... ,........ a .......
killerzeli
0 0
reagovat
Nuda, že se tu objevují pořád stejné filmy, ale ta nabidka je dosti malá. Já se těším na Dannyho a Death proof.
473017
Nuda, že se tu objevují pořád stejné filmy, ale ta nabidka je dosti malá. Já se těším na Dannyho a Death proof.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se