Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 51461 - 51480 Napsat příspěvek

Indiana Jones IV [PRODUCTION DIARY]

Tak a je to tady! Zřejmě koměrčně nejúspěšnější film příštího roku s jednou z nejsympatyčtějších postav všech dob nám přináší první video. A po vzoru King Konga přichází i zde 11 měsíců před vydáním filmu do kin první video denník z natáčení! Také už se nemůžete dočkat?? :D :+ :+:+ :+ :+
No kdo by nechtěl vidět týden po týdnu jak pracuje Steven Spielberg a George Lucas spolu v týmu... ;) :+
link
473210
Tak a je to tady! Zřejmě koměrčně nejúspěšnější film příštího roku s jednou z nejsympatyčtějších postav všech dob nám přináší první video. A po vzoru King Konga přichází i zde 11 měsíců před vydáním filmu do kin první video denník z natáčení! Také už se nemůžete dočkat?? *:D* *:+* *:+**:+* *:+* *:+* No kdo by nechtěl vidět týden po týdnu jak pracuje Steven Spielberg a George Lucas spolu v týmu... *;)* *:+* [link="http://www.indianajones.com/community/news/firstday.html"]link[/link]
Indiana Jones IV [PRODUCTION DIARY]
1 0
reagovat

The Swamp Thing

Lidi nemáte tušení, jestli se někdo nechystá zfilmovat %subj%?
473209
Lidi nemáte tušení, jestli se někdo nechystá zfilmovat %subj%?
The Swamp Thing
1 0
reagovat
pěkné:))
473208
pěkné*:))*
1 0
reagovat

Transmorphers

link recenze dole... se kterou naprosto souhlasím. Oproti tomuhle je Boll bůh :(
473207
http://www.imdb.com/title/tt0960835/ recenze dole... se kterou naprosto souhlasím. Oproti tomuhle je Boll bůh *:(*
Transmorphers
1 0
reagovat
škoda, myslel jsem, ze by aspon pobavil....takhle bych ztratil 1,5 hod života?):D
473206
škoda, myslel jsem, ze by aspon pobavil....takhle bych ztratil 1,5 hod života*?)**:D*
1 0
reagovat
znechuti, unudi a ja nevim co este. rozhodne to svoji blbosti nepobavi...bohuzel
473205
znechuti, unudi a ja nevim co este. rozhodne to svoji blbosti nepobavi...bohuzel
1 0
reagovat
nevim jestli ma cenu se na to divat......pobavi nebo znechuti???;)
473204
nevim jestli ma cenu se na to divat......pobavi nebo znechuti???*;)*
1 0
reagovat
proc, dyt to bylo skvely :D:D:D
(ne, ze bych kdy videl neco horsiho ....)

Yes .... you are a machine
473203
proc, dyt to bylo skvely *:D**:D**:D* (ne, ze bych kdy videl neco horsiho ....) Yes .... you are a machine
1 0
reagovat

Transmorphers

Panebože, panebože, panebožééééééééééééé. Právě jsem shlédl snad NEJHORŠÍ film všech dob. :-:-:-:-:-
473202
Panebože, panebože, panebožééééééééééééé. Právě jsem shlédl snad NEJHORŠÍ film všech dob. *:-**:-**:-**:-**:-*
Transmorphers
1 0
reagovat
me se taky zda, nepatri do stareho zeleza.,takze cekam stejny narez jak predchozi dily
473201
me se taky zda, nepatri do stareho zeleza.,takze cekam stejny narez jak predchozi dily
1 0
reagovat

Indy 4

Bol som tri dni mimo netu, takže ste to možno už riešili, ale Indy na prvom fote vyzerá super! Skoro ako keby Poslednú výpravu nakrútil tak pred 3 rokmi. Starí machri vracajú úder!
473200
Bol som tri dni mimo netu, takže ste to možno už riešili, ale Indy na prvom fote vyzerá super! Skoro ako keby Poslednú výpravu nakrútil tak pred 3 rokmi. Starí machri vracajú úder!
Indy 4
1 0
reagovat
Jj, treba tam slozi zas neco, co se pak bude pouzivat dalsi rok ve vsech trailerech jak u hudby z Ostrova. :)
473199
Jj, treba tam slozi zas neco, co se pak bude pouzivat dalsi rok ve vsech trailerech jak u hudby z Ostrova. :)
1 0
reagovat

liuk

no tak na konci traileru nemám moc sílu něco luštit :D :) ale dík - Steve se osvědčil na Ostrově, takže to je dobrá zpráva ;)
473198
no tak na konci traileru nemám moc sílu něco luštit *:D* *:)* ale dík - Steve se osvědčil na Ostrově, takže to je dobrá zpráva ;)
liuk
1 0
reagovat
Jablonsky, mas to na konci vsech spotu a traileru ;)
473197
Jablonsky, mas to na konci vsech spotu a traileru ;)
1 0
reagovat
právě jsem si dal znova na DVDčku Armageddon a ten film prostě nestárne ani na patnáctý zhlédnutí :+ Michael Bay, Bruce Willis, Trevor Rabin - ach :)) už aby tady byli Transformers ;) když už jsme u tho - nevíte kdo k nim dělá hudbu? ;)
473196
právě jsem si dal znova na DVDčku Armageddon a ten film prostě nestárne ani na patnáctý zhlédnutí *:+* Michael Bay, Bruce Willis, Trevor Rabin - ach :)) už aby tady byli Transformers *;)* když už jsme u tho - nevíte kdo k nim dělá hudbu? *;)*
1 0
reagovat

SG filmy

Bylo potvrzeno, že filmy The Ark of Truth a Continuum budou mít svou premiéru nejdříve začátkem roku 2008:( Dále bylo prozrazeno, že v případě úspěchu není vyloučeno natáčení dalších SG filmů8):+ Více zde: link

473195
Bylo potvrzeno, že filmy The Ark of Truth a Continuum budou mít svou premiéru nejdříve začátkem roku 2008*:(* Dále bylo prozrazeno, že v případě úspěchu není vyloučeno natáčení dalších SG filmů*8)**:+* Více zde: http://sg1.sgc-web.com/news/fullnews.php?id=202
SG filmy
1 0
reagovat

Fluke

Jojo... já měl napodruhý snad ještě větší křeče v břiše, než poprvé... :))
473194
Jojo... já měl napodruhý snad ještě větší křeče v břiše, než poprvé... :))
Fluke
1 0
reagovat

Silence

Tak sem byl zas na Hot fuzz, prostě báječný:D
473193
Tak sem byl zas na Hot fuzz, prostě báječný*:D*
Silence
1 0
reagovat

st39.6

Ty jsi tak zlí mé mini mini:D:D (a malíček u pusy:D)
473192
Ty jsi tak zlí mé mini mini*:D**:D* (a malíček u pusy*:D*)
st39.6
1 0
reagovat
jako jakejkoliv jinej trailer z Yahoo .... od nas, az bude v profilu:D:D:D:D:D:D:D:D
473191
jako jakejkoliv jinej trailer z Yahoo .... od nas, az bude v profilu*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
1 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se