Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 50861 - 50880 Napsat příspěvek
Dneska jsem si zas nakoupil par DVD, tentokrat v HMV. Pokud je tu nekdo v anglii nebo nekde, kde tyhle shopy jsou, urcite tam zajdete... Sberatelska edice X-Men 1-3 za £12, sberatelska edice LotRa me vysla celkem draho (£45), ale na druhou stranu je to neco, co jsem dycky chtel, ale nikdy jsem nemel penize, no a kdyz uz jsem je teda nahodou mel, tak se to nedalo sehnat... No a nakonec jsem si vzal prvni sezonu Dr.House za £15.... :o) doufam, ze me ted zase vsichni nesetrou s mnohem lepsima cenama u nas :D
473821
Dneska jsem si zas nakoupil par DVD, tentokrat v HMV. Pokud je tu nekdo v anglii nebo nekde, kde tyhle shopy jsou, urcite tam zajdete... [link="http://www.amazon.co.uk/X-Men-1-3-Box-Set-Disc/dp/B000EOTDT6/ref=pd_bbs_sr_1/203-3679488-9599130?ie=UTF8&s=dvd&qid=1187971210&sr=8-1"]Sberatelska edice X-Men 1-3[/link] za £12, [link="http://www.amazon.co.uk/Lord-Rings-Trilogy-Extended-Box/dp/B0002VJT2C/ref=sr_1_1/203-3679488-9599130?ie=UTF8&s=dvd&qid=1187971320&sr=1-1"] sberatelska edice LotRa[/link] me vysla celkem draho (£45), ale na druhou stranu je to neco, co jsem dycky chtel, ale nikdy jsem nemel penize, no a kdyz uz jsem je teda nahodou mel, tak se to nedalo sehnat... No a nakonec jsem si vzal prvni sezonu Dr.House za £15.... :o) doufam, ze me ted zase vsichni nesetrou s mnohem lepsima cenama u nas :D
0 0
reagovat
link nový trailer na Hitmana ... řekl bych že paráda
473820
http://media.movies.ign.com/media/499/499143/vids_1.html nový trailer na Hitmana ... řekl bych že paráda
0 0
reagovat

Karlos

To jo, jenze pak u většiny krátkých taky nejsou.
473819
To jo, jenze pak u většiny krátkých taky nejsou.
Karlos
0 0
reagovat
raven: Jako minutáž jsem nepočítal, ale vím, že na tý edici nejsou title snad u tří půlhodinových doc.... Což je zhruba třetina...
473818
raven: Jako minutáž jsem nepočítal, ale vím, že na tý edici nejsou title snad u tří půlhodinových doc.... Což je zhruba třetina...
0 0
reagovat

Karlos

No ja je sjizdim na PC a tam to neplechu nedělá. No a ty bonusy u jedničky jsou spiše tak pulka jo pulka ne. To u dvojky toho je víc přeložený. Trojka má víceméně už všechno.
473817
No ja je sjizdim na PC a tam to neplechu nedělá. No a ty bonusy u jedničky jsou spiše tak pulka jo pulka ne. To u dvojky toho je víc přeložený. Trojka má víceméně už všechno.
Karlos
0 0
reagovat
marduk- mám tu verzi 3x 4DVD ve speciální krabičce na všechny tři filmy... Je to opravdu skvost mé zbírky ;):)...
Jinak technická podpora - filmy jen title, 2 a 3 DTS ES. U každého filmu 3 komenty, bohužel bez title... Bonusové disky - u jedničky 2/3, 2 2/3 a u trojky snad většina... Ale pozor, někdy se mi stávalo, že mi ty disky samy vypínaly title, i když jsem měl zvoleno cz z hlavní nabídky a na playeru title zapnuté... Vždycky si to u toho dokumentu raději překontrolovat ;)... Možná je to ale jen můj problém....
p.s.: Zrovna ty bonusové disky sjíždím ;):)...
473816
marduk- mám tu verzi 3x 4DVD ve speciální krabičce na všechny tři filmy... Je to opravdu skvost mé zbírky ;):)... Jinak technická podpora - filmy jen title, 2 a 3 DTS ES. U každého filmu 3 komenty, bohužel bez title... Bonusové disky - u jedničky 2/3, 2 2/3 a u trojky snad většina... Ale pozor, někdy se mi stávalo, že mi ty disky samy vypínaly title, i když jsem měl zvoleno cz z hlavní nabídky a na playeru title zapnuté... Vždycky si to u toho dokumentu raději překontrolovat ;)... Možná je to ale jen můj problém.... p.s.: Zrovna ty bonusové disky sjíždím ;):)...
0 0
reagovat

Marduk

Hm asi takto to se týče bonusů. LOTR 1 tak půlka má titulky, LOTR 2 možná už skoro 2/3 mají titulky, LOTR 3 víceméně všechno má titulky.
473815
Hm asi takto to se týče bonusů. LOTR 1 tak půlka má titulky, LOTR 2 možná už skoro 2/3 mají titulky, LOTR 3 víceméně všechno má titulky.
Marduk
0 0
reagovat

ravenhorn

ako je na tej 4diskovej verzii vyriesena ceska titulkova podpora?

obsahuju vsetky tie bonusy titulky? lebo uvazujem uz hodne dlho o kupe, teraz vyjde jedna cast na 999sk(800kc)
473814
ako je na tej 4diskovej verzii vyriesena ceska titulkova podpora? obsahuju vsetky tie bonusy titulky? lebo uvazujem uz hodne dlho o kupe, teraz vyjde jedna cast na 999sk(800kc)
ravenhorn
0 0
reagovat
Diky za rady. Skoro vsechno jsem videl krom Kulky v hlave a neznameho R-Pointu, ktery se bude asi hure shanet.
473813
Diky za rady. Skoro vsechno jsem videl krom Kulky v hlave a neznameho R-Pointu, ktery se bude asi hure shanet.
0 0
reagovat

st39.6

Já myslel kolik jsem dal jako za vlastne jeden film ( i když to byly 3 díly) Jako celkově jsem ten co je dal dost málo. :-)
473812
Já myslel kolik jsem dal jako za vlastne jeden film ( i když to byly 3 díly) Jako celkově jsem ten co je dal dost málo. :-)
st39.6
0 0
reagovat
vsechny nas strasne zajima kolik si za co dal :D
kdybych ja mel zacit pocitat .... tak by me to bolelo :D
473811
vsechny nas strasne zajima kolik si za co dal *:D* kdybych ja mel zacit pocitat .... tak by me to bolelo *:D*
0 0
reagovat
Jestli chces neco netradicniho tak zkus tohle: link (film meho detstvi :)
473810
Jestli chces neco netradicniho tak zkus tohle: http://www.csfd.cz/film/90459-ztracena-ceta-lost-platoon-the/ (film meho detstvi :)
0 0
reagovat
NO já si koupil první díl jen v 4 dvd edici za 1200 kč. No a pak dvojku a trojku ve sběratelské za 1800 kč. TZN ze jsem dal za to 4800 kč no a k tomu jsem si v te době koupil jestě za nějakých 600 kč obyč verzi dvojky a trojky a nedávno zpětně ve slevě za 200 kč jedničku 2dvd. Takže uplně za všechny Lotry jsem dal 6200 kč. No když to vidím tak bych mohl litovat ale na Lotra nikdy. Druhé jsou Star wars. Mám orig. Ep 2-3 + trilogii. No Ep nemám original a tak kdyby někdo věděl kde je za výhodnou cenu napiste. když to vezmu tak za Star wars jsem dal cca 3000 kč.
473809
NO já si koupil první díl jen v 4 dvd edici za 1200 kč. No a pak dvojku a trojku ve sběratelské za 1800 kč. TZN ze jsem dal za to 4800 kč no a k tomu jsem si v te době koupil jestě za nějakých 600 kč obyč verzi dvojky a trojky a nedávno zpětně ve slevě za 200 kč jedničku 2dvd. Takže uplně za všechny Lotry jsem dal 6200 kč. No když to vidím tak bych mohl litovat ale na Lotra nikdy. Druhé jsou Star wars. Mám orig. Ep 2-3 + trilogii. No Ep nemám original a tak kdyby někdo věděl kde je za výhodnou cenu napiste. když to vezmu tak za Star wars jsem dal cca 3000 kč.
0 0
reagovat
a velky utek tiez nie?
473808
a velky utek tiez nie?
0 0
reagovat
Nebo ještě Lovec Jelenů. Zaleží co od toho čekáš. Akci, psychologii, obojí?
473807
Nebo ještě Lovec Jelenů. Zaleží co od toho čekáš. Akci, psychologii, obojí?
0 0
reagovat

cabal

Jestli chceš něco netradičního, tak z kus R-Point..
473806
Jestli chceš něco netradičního, tak z kus [link="http://www.imdb.com/title/tt0417072/"]R-Point[/link]..
cabal
0 0
reagovat

cabal

Olověná Vesta, Četa, Údolí Stínů, Kulka v Hlavě víc mne teď nenapadne.
473805
Olověná Vesta, Četa, Údolí Stínů, Kulka v Hlavě víc mne teď nenapadne.
cabal
0 0
reagovat
Jake doporucujete filmy z valky ve Vietnamu krome Apocalypse Now?
473804
Jake doporucujete filmy z valky ve Vietnamu krome Apocalypse Now?
0 0
reagovat

mihhi

Cece mit prehravac co umi cist podtacky... co by za to v hospodach dali. :)
473803
Cece mit prehravac co umi cist podtacky... co by za to v hospodach dali. :)
mihhi
0 0
reagovat
No jenom jsem si vzpomněl na podtácky ;).
473802
No jenom jsem si vzpomněl na podtácky *;)*.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se