Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 50721 - 50740 Napsat příspěvek
kdyz uz tu je dotaz na pokracovani Constantina, tak se zeptak jak to vypada s druhym dilem Hellboye?
473965
kdyz uz tu je dotaz na pokracovani Constantina, tak se zeptak jak to vypada s druhym dilem Hellboye?
0 0
reagovat

PLS

nevíte jestli se má natáčet Constantine II ??? díky moc
473964
nevíte jestli se má natáčet Constantine II ??? díky moc
PLS
0 0
reagovat

Luc44

To je pravda:D
473963
To je pravda*:D*
Luc44
0 0
reagovat

Fluke

Jistě, máš pravdu, ale ta naivita dotazu položeného zrovna tady... kdo by odolal, že :D
473962
Jistě, máš pravdu, ale ta naivita dotazu položeného zrovna tady... kdo by odolal, že *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Uwe Boll získal práva na zfilmování RPG Legend: Hand of God.
:D
473961
Uwe Boll získal práva na zfilmování RPG Legend: Hand of God. *:D*
0 0
reagovat
No je pravda, že se nemusíme chovat jako by to bylo sprostý slovo, vždyť kdo z nás si nepřepaluje svý origo DVD, aby ho mohl používat zbytek rodiny a věděli sme, že s naším koupeným kouskem nebude zacházeno prasečími způsoby:)
473960
No je pravda, že se nemusíme chovat jako by to bylo sprostý slovo, vždyť kdo z nás si nepřepaluje svý origo DVD, aby ho mohl používat zbytek rodiny a věděli sme, že s naším koupeným kouskem nebude zacházeno prasečími způsoby*:)*
0 0
reagovat
tava: Prostě zkus jinou stránku, nejlépe se věnující počítačové problematice... Tady s dobrou nepochodíš...
p.s.: Vím, že to používá spousta lidí, ale proč to prostě nehodíš do googlu? NEříkej mi, že ti tam nic nenašlo ;)....
473959
tava: Prostě zkus jinou stránku, nejlépe se věnující počítačové problematice... Tady s dobrou nepochodíš... p.s.: Vím, že to používá spousta lidí, ale proč to prostě nehodíš do googlu? NEříkej mi, že ti tam nic nenašlo ;)....
0 0
reagovat

tava

Dobrá otázka, proč pálit film bez pořádného grillu, ale věř mi, vhs i dvd sou svinstvo, to by si v jídle nechtěl mít, zůstaň u uhlíků;)
473958
Dobrá otázka, proč pálit film bez pořádného grillu, ale věř mi, vhs i dvd sou svinstvo, to by si v jídle nechtěl mít, zůstaň u uhlíků;)
tava
0 0
reagovat

tava

WOW :o Proboha, proč bys něco takového dělal?:o
473957
WOW *:o* Proboha, proč bys něco takového dělal?*:o*
tava
0 0
reagovat

tava

Musíš vzít VHSku s filmem na dobře větrané místo s pevnou podlahou a zasypat ji uhlím nebo kvalitním suchým (!!!) dřevem, polít trochou benzínu a z bezpečné vzdálenosti zapálit - film bude vypálený za pár minut. Levnější alternativa může být i letlampa nebo sprej se zapalovačem (bacha na oči) a nebo pro ty movitější vysoká pec ;):D
473956
Musíš vzít VHSku s filmem na dobře větrané místo s pevnou podlahou a zasypat ji uhlím nebo kvalitním suchým (!!!) dřevem, polít trochou benzínu a z bezpečné vzdálenosti zapálit - film bude vypálený za pár minut. Levnější alternativa může být i letlampa nebo sprej se zapalovačem (bacha na oči) a nebo pro ty movitější vysoká pec *;)**:D*
tava
0 0
reagovat
mužete mi poradit jak vypalit film?
473955
mužete mi poradit jak vypalit film?
0 0
reagovat

imf

nespoiluj :D
473954
nespoiluj *:D*
imf
0 0
reagovat
Jo... ten co vypada jako Asiat. ;)
473953
Jo... ten co vypada jako Asiat. *;)*
0 0
reagovat
Ty jo lidi já mám takový vokno. Hele na konci Smrtonostný zbraně 4, umřel někdo ze dvojice Gibson-Glover?
473952
Ty jo lidi já mám takový vokno. Hele na konci Smrtonostný zbraně 4, umřel někdo ze dvojice Gibson-Glover?
0 0
reagovat
Jeee, oni davaji O slavnosti a hostech...a ja nestihnul zacatek. :-
473951
Jeee, oni davaji O slavnosti a hostech...a ja nestihnul zacatek. *:-*
0 0
reagovat

okkac

já si taky myslim že jsem to pochopil:D:D dyžtak my písni do vzkazníku jak sto pobral ty abych měl jistotu jestli tě to teda nebude obtěžovat.:+
473950
já si taky myslim že jsem to pochopil*:D**:D* dyžtak my písni do vzkazníku jak sto pobral ty abych měl jistotu jestli tě to teda nebude obtěžovat.*:+*
okkac
0 0
reagovat

pytlik

Já si to podruhé pustil chronologicky. Sice jsem musel co chvíli přetáčet, ale pak jsem to celkem pochopil.
473949
Já si to podruhé pustil chronologicky. Sice jsem musel co chvíli přetáčet, ale pak jsem to celkem pochopil.
pytlik
0 0
reagovat
Tak právě jsem shlídl MEMENTO a nevím nevím mám z toho rozporuplné pocity. Asi si to musim pustit znova abych to pořádně pobral.:D Ale jinak parádní film.:+
473948
Tak právě jsem shlídl MEMENTO a nevím nevím mám z toho rozporuplné pocity. Asi si to musim pustit znova abych to pořádně pobral.*:D* Ale jinak parádní film.*:+*
0 0
reagovat
psema
nápodobně:(
473947
psema nápodobně*:(*
0 0
reagovat

Psema

Nejez pri poslechu "rusky fantasy" rohlik. To ti pak lehce zaskoci ;)
Ten film je imho hodne povedeny...
473946
Nejez pri poslechu "rusky fantasy" rohlik. To ti pak lehce zaskoci ;) Ten film je imho hodne povedeny...
Psema
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se