Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 50681 - 50700 Napsat příspěvek
coz je asi to nejhorsi, co kdy supik zazil :D


ale divat se budu ;)
474006
coz je asi to nejhorsi, co kdy supik zazil *:D* ale divat se budu ;)
0 0
reagovat
Za chvíli ti zase začíná Smallville..
474005
Za chvíli ti zase začíná Smallville..
0 0
reagovat
jinak samozrejme, ze prehanim :D
but its superman!!
474004
jinak samozrejme, ze prehanim *:D* but its superman!!
0 0
reagovat
ukaz mi na jednoho supermana, kterej nemoralizuje. to nejde ;)
z poslednich animovanejch filmu (nejen se supermanem) je jednoznacne nej
474003
ukaz mi na jednoho supermana, kterej nemoralizuje. to nejde ;) z poslednich animovanejch filmu (nejen se supermanem) je jednoznacne nej
0 0
reagovat

st39.6

Zase neprehanej, dle traileru a popisu jsme ocekaval vetsi "bitevni maglajs". Pravda, sic v uvodu po osvobozeni monstra je to paradni destrukce Metropolisu, ale pak se to prepne do "moralnejsi" roviny a zacne to pokulhavat, takze genialni ani ne, ale dost dobra podivany na lepsi urovni nez predchozi Superman: Brainiac Attacks to je urcite ;)
474002
Zase neprehanej, dle traileru a popisu jsme ocekaval vetsi "bitevni maglajs". Pravda, sic v uvodu po osvobozeni monstra je to paradni destrukce Metropolisu, ale pak se to prepne do "moralnejsi" roviny a zacne to pokulhavat, takze genialni ani ne, ale dost dobra podivany na lepsi urovni nez predchozi Superman: Brainiac Attacks to je urcite ;)
st39.6
0 0
reagovat
nevim, kolik je tu uchylnejch fanousku supermana, ale pro to malo - superman: doomsday je g.e.n.i.a.l.n.i :):)
dobre, mozna to neni genialni, ale minimalne super :D
474001
nevim, kolik je tu uchylnejch fanousku supermana, ale pro to malo - superman: doomsday je g.e.n.i.a.l.n.i *:)**:)* dobre, mozna to neni genialni, ale minimalne super *:D*
0 0
reagovat
Prvni a posledni trailer na muj film Star Bats...

link
nebo ke stahnuti
HD verze (1280*720)30MB: link
High verze (640*360)11MB: link

Vice info na strankach link sekce Star Bats
474000
Prvni a posledni trailer na muj film Star Bats... http://www.youtube.com/watch?v=SoozG-C399s nebo ke stahnuti HD verze (1280*720)30MB: http://rapidshare.com/files/57491115/star_bats_trl_720p.rar High verze (640*360)11MB: http://rapidshare.com/files/57485340/star_bats_trl_high.rar Vice info na strankach http://speta.iglu.cz sekce Star Bats
0 0
reagovat
Vy ale máte problémy. Studujte, pánové, studujte.;)
473999
Vy ale máte problémy. Studujte, pánové, studujte.*;)*
0 0
reagovat

marduk

Same problem, ale nezastavilo me to... ;)
473998
Same problem, ale nezastavilo me to... *;)*
marduk
0 0
reagovat
sakra 2dny v parizi by som mrkol ale titulky stale nie su :-(
473997
sakra 2dny v parizi by som mrkol ale titulky stale nie su :-(
0 0
reagovat
musel bys v americe vychytat nejakou specialni projekci, prej s tim ted objizdej staty a promitaj to z MacBooku v 2k ...
muj otec ted v amsterdamu videl 4k projekci prave z Redky a rikal, ze to kupodivu vypada fakt pekne :D
473996
musel bys v americe vychytat nejakou specialni projekci, prej s tim ted objizdej staty a promitaj to z MacBooku v 2k ... muj otec ted v amsterdamu videl 4k projekci prave z Redky a rikal, ze to kupodivu vypada fakt pekne *:D*
0 0
reagovat
Vzpomínám si jak tu byla před několika měsíci novinak o nové RED kameře a k tomu ukázka z kraťasu Petera Jacksona Crossing The Line, na kterou jsem našel ten výborný trailer, který by si určitě zasloužil vlastní profil. Nevíte jestli se dá někde najít HD kvalita a taky, jelikož jsem kompletně zapomněl, jakou cestou je možné vidět celý Crossing The Line (a teď nemyslím nic nelegálního)?
473995
Vzpomínám si jak tu byla před několika měsíci novinak o nové RED kameře a k tomu ukázka z kraťasu Petera Jacksona Crossing The Line, na kterou jsem našel ten výborný [link="http://www.youtube.com/watch?v=DpTHFVBlm_A"]trailer[/link], který by si určitě zasloužil vlastní profil. Nevíte jestli se dá někde najít HD kvalita a taky, jelikož jsem kompletně zapomněl, jakou cestou je možné vidět celý Crossing The Line (a teď nemyslím nic nelegálního)?
0 0
reagovat

st39,6

?
473994
?
st39,6
0 0
reagovat
473993
http://www.youtube.com/watch?v=lXowLUnXgns&mode=related&search=
0 0
reagovat

2 Days in Paris

Psema pravdu di. Tahle "linklaterovina" dopadla mnohem lip nez Hawkuv Hottest state. Sice to neni tak dialogove narachany jako obe BS, ale za to je tam Goldberg a hlasi vsude, kam prijde. Ten clovek by mel zacit dostavat poradny role ;)
473992
Psema pravdu di. Tahle "linklaterovina" dopadla mnohem lip nez Hawkuv Hottest state. Sice to neni tak dialogove narachany jako obe BS, ale za to je tam Goldberg a hlasi vsude, kam prijde. Ten clovek by mel zacit dostavat poradny role ;)
2 Days in Paris
0 0
reagovat
ravenhorn je fakt mimon ?)
473991
ravenhorn je fakt mimon *?)*
0 0
reagovat
Kukněte na video, ten kořen tam vypadá jak Hitmanův brácha.... :o)
473990
[link="http://youtube.com/watch?v=3CTJqwX-AwM"]Kukněte[/link] na video, ten kořen tam vypadá jak Hitmanův brácha.... :o)
0 0
reagovat
Taky souhlas s Revenhornem, večer jsem kouknul na program, označil ho za nepoužitelný a šel radši do kina;):D.
473989
Taky souhlas s Revenhornem, večer jsem kouknul na program, označil ho za nepoužitelný a šel radši do kina*;)**:D*.
0 0
reagovat
Když už něco doporučuje Ravenhorn, přispěchám taky s něčím do mlýna. Kdo máte rád Linklatera, mrkněte na 2 dny v Paříži. Po slušném traileru opravdu dobrá komedie o vztazích a střetu dvou kultur. Adam Goldberg ruluje all the time a Julie Delpy rozhodně nezklame herecky, ani režijně. KarelR mě v tom určitě podpoří. ;)
473988
Když už něco doporučuje Ravenhorn, přispěchám taky s něčím do mlýna. Kdo máte rád Linklatera, mrkněte na 2 dny v Paříži. Po slušném traileru opravdu dobrá komedie o vztazích a střetu dvou kultur. Adam Goldberg ruluje all the time a Julie Delpy rozhodně nezklame herecky, ani režijně. KarelR mě v tom určitě podpoří. ;)
0 0
reagovat
Souhlasím s Ravenhornem. Kdyby se režisér naučil stříhat, Austin hrát a kameraman přestal klepat, bylo by to minimálně na 5/10 :)
473987
Souhlasím s Ravenhornem. Kdyby se režisér naučil stříhat, Austin hrát a kameraman přestal klepat, bylo by to minimálně na 5/10 :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se