Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49361 - 49380 Napsat příspěvek
link
link

No ale "jistá" náhodná podobnost, se tam vidět dá.;) V nejhorším, PP dokáže neuvěřitelné zázraky.;)
490577
http://www.abbyy.ua/img/onec/multimedia/max_payne1.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/ec/Maxpaynehospital.jpg No ale "jistá" náhodná podobnost, se tam vidět dá.;) V nejhorším, PP dokáže neuvěřitelné zázraky.;)
0 0
reagovat

Jeržik

Max sice nebyl takovej dobře živenej, ale to se snad dožene v postprodukci :D
490576
Max sice nebyl takovej dobře živenej, ale to se snad dožene v postprodukci *:D*
Jeržik
0 0
reagovat
490575
http://darkzero.co.uk/img/screenshot/markspayne_news.jpg
0 0
reagovat
Jéé, zase sem to prošvihl:/..chtělo by to sehnat na dvd8)
490573
Jéé, zase sem to prošvihl:/..chtělo by to sehnat na dvd*8)*
0 0
reagovat

tango a cah :D

cash: Mam jednu spatnou a jednu dobrou zpravu, kterou chces slyset driv?
tango: Spatnou.
cash: Dochazi nam benzin.
tango: A dobra?
cash: Jeste mame.
490572
cash: Mam jednu spatnou a jednu dobrou zpravu, kterou chces slyset driv? tango: Spatnou. cash: Dochazi nam benzin. tango: A dobra? cash: Jeste mame.
tango a cah :D
0 0
reagovat
Zoufala situace si zada zoufale ciny - shanim titulky na film "Phorpa - The Cup" jedno v kterem jazyce. Vzkaznikem usetris toto forum od ,,spamu".
490571
Zoufala situace si zada zoufale ciny - shanim titulky na film "Phorpa - The Cup" jedno v kterem jazyce. Vzkaznikem usetris toto forum od ,,spamu".
0 0
reagovat
příště vynech ty vizoury:D
490569
příště vynech ty vizoury*:D*
0 0
reagovat
Tak to dělá u všeho, damn it. :)
490565
Tak to dělá u všeho, damn it. :)
0 0
reagovat
Teď koukám na DVD na Moulin Rouge a mám dotaz... to jede normálně v tak zběsilém tempu, nebo se mi někde zapnulo zrychlené přehrávání? :)
490563
Teď koukám na DVD na Moulin Rouge a mám dotaz... to jede normálně v tak zběsilém tempu, nebo se mi někde zapnulo zrychlené přehrávání? :)
0 0
reagovat

HAL

"Ale né, už zase" :D
490549
"Ale né, už zase" *:D*
HAL
0 0
reagovat
Díky za upozornění, zrovna jsem chytil geniální scénku s Vetřelcem, nesmrtelné :D
490547
Díky za upozornění, zrovna jsem chytil geniální scénku s Vetřelcem, nesmrtelné *:D*
0 0
reagovat
Sakra Spaceballs na CT! a je tam transformer :D
490544
Sakra Spaceballs na CT! a je tam transformer *:D*
0 0
reagovat
imf: Já nic neříkám, naopak si cením té odvahy přeložit to tak... nekompromisně... A celkově ten dabing nezní zase tak šponovaně... v podstatě mi opravdu nesedí jen ty hlasy... Ale spousta situací je v originále samozřejmě úplně někde jinde...:) Ale zase si člověk osvěží a zvětší českou slovní zásobu o zajímavá spojení... :D
490540
imf: Já nic neříkám, naopak si cením té odvahy přeložit to tak... nekompromisně... A celkově ten dabing nezní zase tak šponovaně... v podstatě mi opravdu nesedí jen ty hlasy... Ale spousta situací je v originále samozřejmě úplně někde jinde...:) Ale zase si člověk osvěží a zvětší českou slovní zásobu o zajímavá spojení... *:D*
0 0
reagovat

imf

Ty jsi to přeložil o mnoho líp, tohle už je významu originálu stovky mil daleko. :)
Ale jinak se mi ten dabing relativně líbil, pravda je, že jsem to neviděl v originále.
490539
Ty jsi to přeložil o mnoho líp, tohle už je významu originálu stovky mil daleko. :) Ale jinak se mi ten dabing relativně líbil, pravda je, že jsem to neviděl v originále.
imf
0 0
reagovat
Stejne je ta serie ukazkou nejpovedenejsi dabingovy prace v posledni dekade. A rikejte si co chcete, ten nazev zkultovnel. ;)
490538
Stejne je ta serie ukazkou nejpovedenejsi dabingovy prace v posledni dekade. A rikejte si co chcete, ten nazev zkultovnel. ;)
0 0
reagovat

rcorp

Ja ti rikal, ze to nejde poradne prelozit. Ale odkaz se ceni. ;)
490537
Ja ti rikal, ze to nejde poradne prelozit. Ale odkaz se ceni. ;)
rcorp
0 0
reagovat
Já si to musím sehnat zase v originále... Protože dialog "Finch: Grandmotherf*cker. Stiffler: Oh yeah. Well you're a motherf*cker Finch: Yes I am." v češtině ztratil veškeré kouzlo... :D
490536
Já si to musím sehnat zase v originále... Protože dialog "Finch: Grandmotherf*cker. Stiffler: Oh yeah. Well you're a motherf*cker Finch: Yes I am." v češtině ztratil veškeré kouzlo... *:D*
0 0
reagovat
a kulečníkovej stůl. A auto...:D:+
490535
a kulečníkovej stůl. A auto...*:D**:+*
0 0
reagovat
TO víš, ten kluk je mistr mrdu :D
490534
TO víš, ten kluk je mistr mrdu *:D*
0 0
reagovat
"Paříž tu pro nás bude dál." Ouch. :)
490533
"Paříž tu pro nás bude dál." Ouch. :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se