Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49341 - 49360 Napsat příspěvek

Sentido

Skoro správně, je to "zatniaktel", nebo zkráceně taky zat ;)
490838
Skoro správně, je to "zatniaktel", nebo zkráceně taky zat *;)*
Sentido
0 0
reagovat
tak pred tremi lety jsme si s kamosem vzpomeli na stragate (ktery jsme jako mali sledovali) a loudili jsme z pameti vsechno co nas k tomu napadlo, ale pak jsme se zasekli tak na pul hodinu nad jednou veci. a to nad tou malou goauldskou zbrani co omraci nepritele modrym paprskem, a zaboha jsme si nemohli vzpomenout na jeji nazev. nedali jsme si pokoj dokud jsme i nevpomeli. ZAKTNAKTEL, to je slovo ktere jsme hledali.

s timhle filmem je to podobne, jenze uz jsem na to sam, a vazne si vzpomenout nemuzu ...
490837
tak pred tremi lety jsme si s kamosem vzpomeli na stragate (ktery jsme jako mali sledovali) a loudili jsme z pameti vsechno co nas k tomu napadlo, ale pak jsme se zasekli tak na pul hodinu nad jednou veci. a to nad tou malou goauldskou zbrani co omraci nepritele modrym paprskem, a zaboha jsme si nemohli vzpomenout na jeji nazev. nedali jsme si pokoj dokud jsme i nevpomeli. ZAKTNAKTEL, to je slovo ktere jsme hledali. s timhle filmem je to podobne, jenze uz jsem na to sam, a vazne si vzpomenout nemuzu ...
0 0
reagovat

Sentido

Sice nevím co to je za film, ale při hledání jsem narazil na tohle, což vypadá taky zajímavě. :)
490836
Sice nevím co to je za film, ale při hledání jsem narazil na [link="http://www.trailerfan.com/movie/cool_world/trailer"]tohle[/link], což vypadá taky zajímavě. :)
Sentido
0 0
reagovat

sentido

Toto zasa znie, akoby si hľadal stratenú lásku ;)
490834
Toto zasa znie, akoby si hľadal stratenú lásku *;)*
sentido
0 0
reagovat
urcite to znate .. prazazitky z filmu co si pamatujete uz jen jako zablezky, pocity, nalady, ta myslenka Vam neda spat dokud nezjistite, jakyze to film zustal ve Vasi hlave uz od destvi!
490833
urcite to znate .. prazazitky z filmu co si pamatujete uz jen jako zablezky, pocity, nalady, ta myslenka Vam neda spat dokud nezjistite, jakyze to film zustal ve Vasi hlave uz od destvi!
0 0
reagovat
:D:D
490827
*:D**:D*
0 0
reagovat
Koukám, že jsi asi hulil už v útlém věku :D
490700
Koukám, že jsi asi hulil už v útlém věku *:D*
0 0
reagovat
neuveritelne mi to vrta v hlave, jeden film, tak 90leta,videl jsem ho kdyz jsem byl malej, asi dvakrat, byl takovej animovano hranej, pamatuju si akorat, ze se tam zastavil jakoby cas, bylo to vtipny, a rikali tam obcas sprosty slova, doprdele atak...takova pohadkam melo to zvlastni atmosferu, no mam jenom takovy mzitky, byli tam takovy maly postavicky, a zlej chlapek, takovy mensi postavy a mel za sluhu nejakyho mravenecnika..
490636
neuveritelne mi to vrta v hlave, jeden film, tak 90leta,videl jsem ho kdyz jsem byl malej, asi dvakrat, byl takovej animovano hranej, pamatuju si akorat, ze se tam zastavil jakoby cas, bylo to vtipny, a rikali tam obcas sprosty slova, doprdele atak...takova pohadkam melo to zvlastni atmosferu, no mam jenom takovy mzitky, byli tam takovy maly postavicky, a zlej chlapek, takovy mensi postavy a mel za sluhu nejakyho mravenecnika..
0 0
reagovat

deiwi

Aha, njn, asi jsem to prehledl nebo vubec neprecetl, diky za upozorneni :D
490611
Aha, njn, asi jsem to prehledl nebo vubec neprecetl, diky za upozorneni *:D*
deiwi
0 0
reagovat
Mark Wahlberg mi tam vubec nesedi:- Maxe, hlavne dvojku mam docela rad...
490608
Mark Wahlberg mi tam vubec nesedi*:-* Maxe, hlavne dvojku mam docela rad...
0 0
reagovat

terminator007

To se tady probíralo ráno, viz diskuse o 10 postů zpět :)
490606
To se tady probíralo ráno, viz diskuse o 10 postů zpět :)
terminator007
0 0
reagovat
Prvni fotka z nataceni Maxe Payna! link Uz jsem myslel, ze bude, jak je psano na imdb v rijnu, ale dockame se az nekdy pristi rok... 8)
490604
Prvni fotka z nataceni Maxe Payna! http://darkzero.co.uk/v4/games/news/13643 Uz jsem myslel, ze bude, jak je psano na imdb v rijnu, ale dockame se az nekdy pristi rok... *8)*
0 0
reagovat
Můžu potvrdit, že práce ničí mozkový buňky, dnes jsem v metru místo venkovského učitele četl "Venkovský ničitel", kdy dva choré mozky se mnou rovnou vymysleli, že je to nový český komiksový hrdina s hi-tech cool Fiestou a obrněným BMW a večně sjetým IŤákem, kterej ani nepozná, že naboural Pentagon8)
490599
Můžu potvrdit, že práce ničí mozkový buňky, dnes jsem v metru místo venkovského učitele četl "Venkovský ničitel", kdy dva choré mozky se mnou rovnou vymysleli, že je to nový český komiksový hrdina s hi-tech cool Fiestou a obrněným BMW a večně sjetým IŤákem, kterej ani nepozná, že naboural Pentagon*8)*
0 0
reagovat

2 Gorecki

Diky za link, skutecne to vypada zajimave.Krapet mi nesedi ta hudba, ale po case se to celkem solidne rozjede..
490593
Diky za link, skutecne to vypada zajimave.Krapet mi nesedi ta hudba, ale po case se to celkem solidne rozjede..
2 Gorecki
0 0
reagovat
novy teaser na Righteous Kill s De Nirom a Pacinom...vyzera to mooooc zaujimavo a samotny teaser slape u mna aspon na 4* (v odkaze je aj HD)
490592
[link="http://movies.yahoo.com/movie/1809921377/video/6844963"]novy teaser[/link] na Righteous Kill s De Nirom a Pacinom...vyzera to mooooc zaujimavo a samotny teaser slape u mna aspon na 4* (v odkaze je aj HD)
0 0
reagovat
Marky Mark je cool, a basta. Nevím, co řešíte.
490585
Marky Mark je cool, a basta. Nevím, co řešíte.
0 0
reagovat
Taky nechápu, proč někdo řeší podobnost. To je to nejpodřadnější.
490581
Taky nechápu, proč někdo řeší podobnost. To je to nejpodřadnější.
0 0
reagovat
Wahlberg je docela podobnej, ale to neni to nejdulezitejsi. IIMHO zalezi na tom, jakou ji da auru. Max ve hrach, popijel, byl sarkastickej a hlavne mel cool hlas.
490580
Wahlberg je docela podobnej, ale to neni to nejdulezitejsi. IIMHO zalezi na tom, jakou ji da auru. Max ve hrach, popijel, byl sarkastickej a hlavne mel cool hlas.
0 0
reagovat
Jsem mimo.:D:))
490579
Jsem mimo.*:D**:))*
0 0
reagovat
Na to jsem nenarážel. Mark Wahlberg je imho dobrá volba. Jen na té fotce vypadá jako fotřík :D
490578
Na to jsem nenarážel. Mark Wahlberg je imho dobrá volba. Jen na té fotce vypadá jako fotřík *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se