Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49261 - 49280 Napsat příspěvek

Silence

Stejne tak mohl napsat, ze pokud nevidel prvni 2 serky, tak nema tucha co se udalo v dalsich 8 (:

Ale je to nesmysl, pac Archa pravdy uzavira pouze 9 a 10 serku a jak jsem jiz psal, probehne tam ve zkratce rekapitulace. Takze jako divak nezasazeny SG vesmirem, si jde ten film nalezite uzit ;)
491332
Stejne tak mohl napsat, ze pokud nevidel prvni 2 serky, tak nema tucha co se udalo v dalsich 8 (: Ale je to nesmysl, pac Archa pravdy uzavira pouze 9 a 10 serku a jak jsem jiz psal, probehne tam ve zkratce rekapitulace. Takze jako divak nezasazeny SG vesmirem, si jde ten film nalezite uzit ;)
Silence
0 0
reagovat

Silence

Skoro by člověk řekl, že je to aplikovatelné jako obecná poučka na jakékoliv dílo (s dosazením parametrů X a Y) :D
491322
Skoro by člověk řekl, že je to aplikovatelné jako obecná poučka na jakékoliv dílo (s dosazením parametrů X a Y) *:D*
Silence
0 0
reagovat
"Pokuď jsi viděl jen prvních 6 sezón SG-1 tak nemáš ani potuchy co se událo ve zbývajicích 4 sezónách."

Tak toto je ovšem moudro dne! :D :+
491308
"Pokuď jsi viděl jen prvních 6 sezón SG-1 tak nemáš ani potuchy co se událo ve zbývajicích 4 sezónách." Tak toto je ovšem moudro dne! *:D* *:+*
0 0
reagovat
:D
491290
*:D*
0 0
reagovat
dont touch his toys!
491288
dont touch his toys!
0 0
reagovat

Psema

Nebyla.
491287
Nebyla.
Psema
0 0
reagovat
pokud vím, tak v devátý a desátý sezóně furt seděli na zadku a žrali steaky a pudink jak nějaký teplý kovbojové. A byla to nuda k zbláznění. :D
491283
pokud vím, tak v devátý a desátý sezóně furt seděli na zadku a žrali steaky a pudink jak nějaký teplý kovbojové. A byla to nuda k zbláznění. *:D*
0 0
reagovat
Včera jsem si dal Planeta Krull - a dobrý mix scifi s fantasy.

Včera a dnes jsem to mixnul 3 filmy, které mají v názvu planetu opic :D + jsem si dal Vládci a loutek a před chvíli Invaze zlodějů těl a ještě do toho mixuju díly SeaQuest. Hustý ne. :+
491277
Včera jsem si dal Planeta Krull - a dobrý mix scifi s fantasy. Včera a dnes jsem to mixnul 3 filmy, které mají v názvu planetu opic *:D* + jsem si dal Vládci a loutek a před chvíli Invaze zlodějů těl a ještě do toho mixuju díly SeaQuest. Hustý ne. *:+*
0 0
reagovat
Eh.

Pokuď jsi viděl jen prvních 6 sezón SG-1 tak nemáš ani potuchy co se událo ve zbývajicích 4 sezónách.

Protože tam se stalo všechno podstatné.
491276
Eh. Pokuď jsi viděl jen prvních 6 sezón SG-1 tak nemáš ani potuchy co se událo ve zbývajicích 4 sezónách. Protože tam se stalo všechno podstatné.
0 0
reagovat
Ravenhorn ti určitě doporučí nějaký lepší sci-fi :D;)

(Nebo se podívej na Sesterstvo putovních kalhot, abys mohl podpořit zdejší hype :)) )
491271
Ravenhorn ti určitě doporučí nějaký lepší sci-fi *:D**;)* (Nebo se podívej na Sesterstvo putovních kalhot, abys mohl podpořit zdejší hype *:))* )
0 0
reagovat
jak řiká KarelR počkej si na ten druhý film bude tam i RDA
491269
jak řiká KarelR počkej si na ten druhý film bude tam i RDA
0 0
reagovat
no ja videl NEJAKY dve epizody desaty rady a prislo mi, jako bych vedel vsechno, co se za predchozich sest odehralo :D ... ale radsi na to bodam ;)
491265
no ja videl NEJAKY dve epizody desaty rady a prislo mi, jako bych vedel vsechno, co se za predchozich sest odehralo *:D* ... ale radsi na to bodam ;)
0 0
reagovat
st: Já teda myslím, že ti to moc neřekne, protože to je fakt udělaný jako zakončení dvou sezón seriálu. Asi budeš čučet na drát, kdo jsou to ti Oriové, proč maj tolik maníků v područí atd. Spíš si počkej na ten druhej film, kterej už bude dějově free ;)
491263
st: Já teda myslím, že ti to moc neřekne, protože to je fakt udělaný jako zakončení dvou sezón seriálu. Asi budeš čučet na drát, kdo jsou to ti Oriové, proč maj tolik maníků v područí atd. Spíš si počkej na ten druhej film, kterej už bude dějově free ;)
0 0
reagovat

st39.6

já si myslím že jo. Pokud neznáš souvislosti tak ti to moc neřekne
491262
já si myslím že jo. Pokud neznáš souvislosti tak ti to moc neřekne
st39.6
0 0
reagovat
tak jo nebo ne? :D ... ja sem skoncil nekde u asghardu :D
491242
tak jo nebo ne? *:D* ... ja sem skoncil nekde u asghardu *:D*
0 0
reagovat

st

Vcelku i jo, pac se tam odkazuje na posledni 9 a 10 sezonu, kterou to vlastne dejove uzavira. Ale ne nijak extra a vse se stihne jeste v kratkosti obkecat, takze pokud nejsi vylozene SG1 zrout, tak si to uzijes i bez hlubokych znalosti (:
491241
Vcelku i jo, pac se tam odkazuje na posledni 9 a 10 sezonu, kterou to vlastne dejove uzavira. Ale ne nijak extra a vse se stihne jeste v kratkosti obkecat, takze pokud nejsi vylozene SG1 zrout, tak si to uzijes i bez hlubokych znalosti (:
st
0 0
reagovat
potrebuju minuly sezony, abych si to uzil?
491240
potrebuju minuly sezony, abych si to uzil?
0 0
reagovat
Tak sem konečně viděl Stargate: The Ark of Truth SG-1 nezklamala po tom com mě Atlantis nehorázně nudí tohle bylo jak procitnutí v Garden State:+:+
491239
Tak sem konečně viděl Stargate: The Ark of Truth SG-1 nezklamala po tom com mě Atlantis nehorázně nudí tohle bylo jak procitnutí v Garden State*:+**:+*
0 0
reagovat
HAL: u tebe mě ta reakce vůbec nepřekvapuje.:D
491189
HAL: u tebe mě ta reakce vůbec nepřekvapuje.*:D*
0 0
reagovat
Jj chystám se na to ta taneční scéna v dešti mě v traileru neskutečně brala:)
491185
Jj chystám se na to ta taneční scéna v dešti mě v traileru neskutečně brala*:)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se