Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 49141 - 49160 Napsat příspěvek

okkac

To teda :) A existenciální rozhovor mezi lodí a bombou ke konci, to je jak z nějaké Vesmírné odysei. ;) Hrozně vtipný jsou ty megauzoučký chodbičky nebo řídící můstek velký jak kadibudka, kde se naše čtveřice mačká. Nebo záběry na letící vesmírnou stíhačku vypadající jak nějaká shoot-em-up arkáda na hracím automatu. A O'Bannon honící míč je prostě frája.
Musím to dát znova, jsem tehdy docela spal už. ;)
Já dneska v noci koukal na link a taky dost dobrý. Dva páry jedoucí lyžovat do Colorada jsou svědky rituální vraždy blondýny, a tak je ten klan celou dobu honí. :) Dává jim do jejich karavanu hady a podobně. Ještě se tam přikládá pod kotel takovou tou vtipnou režií skrz pocity těch hlavních postav, kdy si o každém koho potkají myslí jak po nich jde taky. A tak se každej Texasan u pumpy tváří jak blázen a nemá zuby. A poslední 20minutovka je fakt něco úžasnýho, dokonalá honička karavanu bez přední kapoty s okultisty v autech i na autech. No kiddin, no jokes, no bullshit. Murderers!"
492092
To teda :) A existenciální rozhovor mezi lodí a bombou ke konci, to je jak z nějaké Vesmírné odysei. ;) Hrozně vtipný jsou ty megauzoučký chodbičky nebo řídící můstek velký jak kadibudka, kde se naše čtveřice mačká. Nebo záběry na letící vesmírnou stíhačku vypadající jak nějaká shoot-em-up arkáda na hracím automatu. A O'Bannon honící míč je prostě frája. Musím to dát znova, jsem tehdy docela spal už. ;) Já dneska v noci koukal na http://www.imdb.com/title/tt0073600/ a taky dost dobrý. Dva páry jedoucí lyžovat do Colorada jsou svědky rituální vraždy blondýny, a tak je ten klan celou dobu honí. :) Dává jim do jejich karavanu hady a podobně. Ještě se tam přikládá pod kotel takovou tou vtipnou režií skrz pocity těch hlavních postav, kdy si o každém koho potkají myslí jak po nich jde taky. A tak se každej Texasan u pumpy tváří jak blázen a nemá zuby. A poslední 20minutovka je fakt něco úžasnýho, dokonalá honička karavanu bez přední kapoty s okultisty v autech i na autech. [b]No kiddin, no jokes, no bullshit. Murderers!"[/b]
okkac
0 0
reagovat

t_gon

Na špatné filmy doporučuji tuhle stránku.

Jinak jsem dokoukal prvotinu Johna Carpentera Dark Star a je to taková skrytá perla. Je to sice studentský film za 50,000 dolarů, takže triky jsou poplatný rozpočtu a době, ale o to tady moc nejde. Oproti dalším Carpenterovým filmům je to velmi suchá komedie, kdy čtveřice astronatu, kteří vypadají jak hippies bloudí vesmírem a vyhazují do povětří nestabilní planety pomocí bomb s vlastní inteligencí, což se jím nakonec stane osudným. Kromě nich je ještě na palubě asi nejlepší mimozemšťan, který kdy byl ve filmu. Tento mimozemšťan, který vypadá jako míč s kachníma nohama a je hodně zákeřný je naprosto rulézní:D:+
492085
Na špatné filmy doporučuji [link="http://www.badmovies.org/"]tuhle[/link] stránku. Jinak jsem dokoukal prvotinu Johna Carpentera Dark Star a je to taková skrytá perla. Je to sice studentský film za 50,000 dolarů, takže triky jsou poplatný rozpočtu a době, ale o to tady moc nejde. Oproti dalším Carpenterovým filmům je to velmi suchá komedie, kdy čtveřice astronatu, kteří vypadají jak hippies bloudí vesmírem a vyhazují do povětří nestabilní planety pomocí bomb s vlastní inteligencí, což se jím nakonec stane osudným. Kromě nich je ještě na palubě asi nejlepší mimozemšťan, který kdy byl ve filmu. Tento mimozemšťan, který vypadá jako [link="http://www.badmovies.org/movies/darkstar/darkstar4.jpg"]míč s kachníma nohama[/link] a je hodně [link="http://www.badmovies.org/multimedia/moviesl/darkstar1.mpg"]zákeřný[/link] je naprosto rulézní*:D**:+*
t_gon
0 0
reagovat
ja to nakonec prepnul na markyzu na man on fire a musim rict, ze sk dabing je v pohode :)
492063
ja to nakonec prepnul na markyzu na man on fire a musim rict, ze sk dabing je v pohode :)
0 0
reagovat
Na CZ filmy ne, lae na pozadi slysim od vedle AvP 1 na HBO s CZ dabingem. A je to otresne. to by jeden neveril, jakou cesrtu usli bratri Strausove... k lepsimu (:
492062
Na CZ filmy ne, lae na pozadi slysim od vedle AvP 1 na HBO s CZ dabingem. A je to otresne. to by jeden neveril, jakou cesrtu usli bratri Strausove... k lepsimu (:
0 0
reagovat
koukate nekdo na: jak se kroti krokodyli? matka to ma pusteny a jen obcas na to mrknu, kdyz se odtrhnu od pc a staci mi to, to je hroznej humus, ale na panic je na nic to fakt nema, snad nejhorsi cesky film, co jsem videl, souhlasi nekdo? :D
492056
koukate nekdo na: jak se kroti krokodyli? matka to ma pusteny a jen obcas na to mrknu, kdyz se odtrhnu od pc a staci mi to, to je hroznej humus, ale na panic je na nic to fakt nema, snad nejhorsi cesky film, co jsem videl, souhlasi nekdo? :D
0 0
reagovat

Nat

Vlastne jo, uz vim co. Fsak jsme vcera probraly Alien vs. Hunter od Assyla. Pecka nejvic... Doporucuje 8 ze 2 kolotocaru po 3hodinach na kolotoci (:
492049
Vlastne jo, uz vim co. Fsak jsme vcera probraly Alien vs. Hunter od Assyla. Pecka nejvic... Doporucuje 8 ze 2 kolotocaru po 3hodinach na kolotoci (:
Nat
0 0
reagovat
jinak venku už je konečně výborný animovaný kraťas Elephant's dream link
492048
jinak venku už je konečně výborný animovaný kraťas Elephant's dream http://orange.blender.org/download
0 0
reagovat

Xatrix

On nic nakoukávat nemusí, on má už za sebou jistě kvanta takových hrůz, takže povídat o nich bude moct na přání klidně až do rána8)
492046
On nic nakoukávat nemusí, on má už za sebou jistě kvanta takových hrůz, takže povídat o nich bude moct na přání klidně až do rána*8)*
Xatrix
0 0
reagovat

Xatrix

No vcera jsme dobre projeli 10K BC. Neboj, neco do te doby urcite sfouknu takze se uvidi na miste na co dojde rec.
A jak rikam, porad jeste muzeme probirat tu rodinu od XiXaa ;))
492044
No vcera jsme dobre projeli 10K BC. Neboj, neco do te doby urcite sfouknu takze se uvidi na miste na co dojde rec. A jak rikam, porad jeste muzeme probirat tu rodinu od XiXaa ;))
Xatrix
0 0
reagovat

2 t_gon

Kamarade, ty mas za ukol do brnenskyho srazu nakoukat aspon tak deset mimonskejch becek!! Pocitam s tvoji analyzou tehle skvostu jako s dalsi polozkou v programu BU:D:D
492043
Kamarade, ty mas za ukol do brnenskyho srazu nakoukat aspon tak deset mimonskejch becek!! Pocitam s tvoji analyzou tehle skvostu jako s dalsi polozkou v programu BU*:D**:D*
2 t_gon
0 0
reagovat

Xatrix

Nevidel, krysy znam pouze z terarka, kdyz jsem je hazel Krokousum k veceri a pak od Krysare Willarda. Kde jsem trpel jako Natascha vcera u Mamutu (:

Ale dle textu a fotek to vypada na solidni Brutal, takze na takove "dela "me priste dejte echo predem ;))
492041
Nevidel, krysy znam pouze z terarka, kdyz jsem je hazel Krokousum k veceri a pak od Krysare Willarda. Kde jsem trpel jako Natascha vcera u Mamutu (: Ale dle textu a fotek to vypada na solidni Brutal, takze na takove "dela "me priste dejte echo predem ;))
Xatrix
0 0
reagovat

2 Natascha

Ja jen doufam, ze je videl i t_gon, protoze v jeho podani by mohly krysy dostat jeste vetsi rozmer a hloubku:+
492030
Ja jen doufam, ze je videl i t_gon, protoze v jeho podani by mohly krysy dostat jeste vetsi rozmer a hloubku*:+*
2 Natascha
0 0
reagovat
Já se přiznám, že to byla jediná pixarovka, kterou jsem neviděl, takže to byla moje premiéra a bylo to fajn, když nové pixarovky se mi líbí víc.
492019
Já se přiznám, že to byla jediná pixarovka, kterou jsem neviděl, takže to byla moje premiéra a bylo to fajn, když nové pixarovky se mi líbí víc.
0 0
reagovat

Luc44

jako Toy story 2 jsem si dal taky a hrozně jsem si to po těch letech užíval...:+
492018
jako Toy story 2 jsem si dal taky a hrozně jsem si to po těch letech užíval...*:+*
Luc44
0 0
reagovat
Najs a teď Superman 2 na Primě, příjemná sobota :)
492017
Najs a teď Superman 2 na Primě, příjemná sobota *:)*
0 0
reagovat
Krysy sem dal akorat jine jednou na FILM+ a uz si s nema nebudu nidky zahravat :D
492016
Krysy sem dal akorat jine jednou na FILM+ a uz si s nema nebudu nidky zahravat *:D*
0 0
reagovat
Hmm, ty Krysy jsem viděla asi před půl rokem a musím říct, že jsem se dlouho u žádného filmu tak nezasmála (počítám i komedie:-).
492015
Hmm, ty Krysy jsem viděla asi před půl rokem a musím říct, že jsem se dlouho u žádného filmu tak nezasmála (počítám i komedie:-).
0 0
reagovat
Muhehe, to bylo ale dopledne - muzikál ze střední a Toy story 2 - omládl jsem minimálně o patnáct let :D
492013
Muhehe, to bylo ale dopledne - muzikál ze střední a Toy story 2 - omládl jsem minimálně o patnáct let *:D*
0 0
reagovat

2 Fluke, okkac

2 Fluke: Jo, taky me to zarazilo pri sledovani.
2 okkac: na csfd to cesky nazev nema, musis to hledat pod the rats a je to TV filmy z roku 2001
492011
2 Fluke: Jo, taky me to zarazilo pri sledovani. 2 okkac: na csfd to cesky nazev nema, musis to hledat pod the rats a je to TV filmy z roku 2001
2 Fluke, okkac
0 0
reagovat
Ten první, je to v synapsi:)... musím si to taky pustit, zní to libově:) a Jack Carver není náhodou i postava Far Cry?:))
492008
Ten první, je to v synapsi*:)*... musím si to taky pustit, zní to libově:) a Jack Carver není náhodou i postava Far Cry?*:))*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se