Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48901 - 48920 Napsat příspěvek

ST

Prekrtime te na bleska (je to snad v kazdy recenzi ;)
494724
Prekrtime te na bleska (je to snad v kazdy recenzi ;)
ST
0 0
reagovat

krysař l'ubo

to je jeste horsi, vis jak musi trpet, pomalu ztraci vzduch, omrzliny a tak? fuj tajbl :D
494723
to je jeste horsi, vis jak musi trpet, pomalu ztraci vzduch, omrzliny a tak? fuj tajbl :D
krysař l'ubo
0 0
reagovat
kdyz uz Spazz narazil na to HDcko, predevcirem sem chvili koukal na bonusy k Beowulfovi a dost me prekvapilo, ze ten namakanej frajer je starej paprda
link
:D
494722
kdyz uz Spazz narazil na to HDcko, predevcirem sem chvili koukal na bonusy k Beowulfovi a dost me prekvapilo, ze ten namakanej frajer je starej paprda http://photos.contactmusic.com/m/beowulf_premiere_6_111107/ray_winstone_5052942.jpg *:D*
0 0
reagovat

ragnar

No veď ona ich nejako brutálne nezavraždí... ona ich len pochová pod snehovou lavínou :D
494720
No veď ona ich nejako brutálne nezavraždí... ona ich len pochová pod snehovou lavínou *:D*
ragnar
0 0
reagovat

krysař l'ubo

vrahu, copak nevidis, kyticky, zpivat ptacky, princezny, obludy pod kozichem a mluvicich 101 pejsanku? ty musis koukat po masove vrazedkyni :D
494719
vrahu, copak nevidis, kyticky, zpivat ptacky, princezny, obludy pod kozichem a mluvicich 101 pejsanku? ty musis koukat po masove vrazedkyni :D
krysař l'ubo
0 0
reagovat
Mne ako najlepší prišiel Mulan. Asi jediný Disney, v ktorom hlavná hrdinka vyzabíja celú mongolské armádu, čítajúcu niekoľko stovák jazdcov :)):+
494718
Mne ako najlepší prišiel Mulan. Asi jediný Disney, v ktorom hlavná hrdinka vyzabíja celú mongolské armádu, čítajúcu niekoľko stovák jazdcov *:))**:+*
0 0
reagovat
Hlavně to vypadá úplně nádherně v HD (teda jako v HD vypadá supr všecko, ale tohle je imho ještě ždibec nad tím)... soudě podle screenu z Lion Kinga :o)
494717
Hlavně to vypadá úplně nádherně v HD (teda jako v HD vypadá supr všecko, ale tohle je imho ještě ždibec nad tím)... soudě podle screenu z Lion Kinga :o)
0 0
reagovat
st: Já jsem taky začal mít takový ty tendence, sehnat si Popelku, Krásku a zvíře a Malou mořskou vílu. Určitě bych pak dvakrát víc docenil ty odkazy ;)
494715
st: Já jsem taky začal mít takový ty tendence, sehnat si Popelku, Krásku a zvíře a Malou mořskou vílu. Určitě bych pak dvakrát víc docenil ty odkazy ;)
0 0
reagovat
ja naopak vzdycky disneye miloval, hlavne lady a tramp, jak zuzlaj spagety :)
494714
ja naopak vzdycky disneye miloval, hlavne lady a tramp, jak zuzlaj spagety :)
0 0
reagovat
myslíš ultimátní Růženku s remasterovaným obrazem? Jó, taky bych do ní šel.:D
494713
myslíš ultimátní Růženku s remasterovaným obrazem? Jó, taky bych do ní šel.*:D*
0 0
reagovat
KarelR > nejvtipnejsi na tom je, ze ja sem vzdycky ze srdce nenavidel klasicky Disneyovky. Pred Echnated sou na nektery z nich trailery a ja mam takovej blbej pocit .... ze si je VSECHNY koupim :D:D:D
494712
KarelR > nejvtipnejsi na tom je, ze ja sem vzdycky ze srdce nenavidel klasicky Disneyovky. Pred Echnated sou na nektery z nich trailery a ja mam takovej blbej pocit .... ze si je VSECHNY koupim *:D**:D**:D*
0 0
reagovat
a jo, TýTý, to je ta soutěž, kde vyhrávaj pořád stejný lidi. Jeta na ně.:-:D
494711
a jo, TýTý, to je ta soutěž, kde vyhrávaj pořád stejný lidi. Jeta na ně.*:-**:D*
0 0
reagovat
S Enchanted taky radím opatrně. To je vždycky: "Hmm, pustím si jenom tu sekvenci v parku..." O hodinu a půl později: "Sakra, furt je to super" :D
494709
S Enchanted taky radím opatrně. To je vždycky: "Hmm, pustím si jenom tu sekvenci v parku..." O hodinu a půl později: "Sakra, furt je to super" *:D*
0 0
reagovat
ja myslim ze ho davaji po tyty v 22:15
494708
ja myslim ze ho davaji po tyty v 22:15
0 0
reagovat
V 8 ??? To by na ně bylo moc dobrý.........mám pocit že to je až po desátej.
494707
V 8 ??? To by na ně bylo moc dobrý.........mám pocit že to je až po desátej.
0 0
reagovat
stčko: Enchanted je jako droga, nechtěj věddět, kolikrát jsem si to už doma pustil. (skoro se divím, že nemám cukrovku). Bojovníka dávaj snad dneska v 8 na Nově.;)
494706
stčko: Enchanted je jako droga, nechtěj věddět, kolikrát jsem si to už doma pustil. (skoro se divím, že nemám cukrovku). Bojovníka dávaj snad dneska v 8 na Nově.*;)*
0 0
reagovat
kdy to davaj? ... taky na to mam chut.

Btw snazim se ted dat dohromady nejakej rozumnej text, ale Amy Adams mi v tom brani ... od toho Enchanted se nedaj odtrhnout oci :D
494705
kdy to davaj? ... taky na to mam chut. Btw snazim se ted dat dohromady nejakej rozumnej text, ale Amy Adams mi v tom brani ... od toho Enchanted se nedaj odtrhnout oci *:D*
0 0
reagovat
právě že tam o kecy docela jde, Batmana. Obávanej bojovník vážně není jenom o tom, že Jet rozbije úplně všem hubu. Jeho postava je mnohem komplexnější a minimálně na začátku to není žádnej svatoušek. ;)
494703
právě že tam o kecy docela jde, Batmana. Obávanej bojovník vážně není jenom o tom, že Jet rozbije úplně všem hubu. Jeho postava je mnohem komplexnější a minimálně na začátku to není žádnej svatoušek. *;)*
0 0
reagovat
pri nejhorsim se da urcite vypnout zvuk, o kecy tam stejne asi moc nepujde :D
494701
pri nejhorsim se da urcite vypnout zvuk, o kecy tam stejne asi moc nepujde :D
0 0
reagovat
myslim, že jsem kus dabingu kdysi na dvdčku slyšel (teď jsem línej ho jít hledat a zkusit ho znovu), ale úplný zlo to nebylo. Navíc nemáš z dabingu pocit, že všichni přehrávaj jako o život.:D
494700
myslim, že jsem kus dabingu kdysi na dvdčku slyšel (teď jsem línej ho jít hledat a zkusit ho znovu), ale úplný zlo to nebylo. Navíc nemáš z dabingu pocit, že všichni přehrávaj jako o život.*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se