Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48881 - 48900 Napsat příspěvek

Ad Fearless

Originál jsem neviděl,ale dabing mi zas tak špatný nepřišel. Čekal jsem horší.:))
494792
Originál jsem neviděl,ale dabing mi zas tak špatný nepřišel. Čekal jsem horší.*:))*
Ad Fearless
0 0
reagovat

elisha

Jo, to sem trochu přestřelil, ale vtipné to je:)
494790
Jo, to sem trochu přestřelil, ale vtipné to je:)
elisha
0 0
reagovat
ten dabing fearless je peklo...... "Chuo Chuan Ťija".... omfg
494789
ten dabing fearless je peklo...... "Chuo Chuan Ťija".... omfg
0 0
reagovat
asi tak jako garden state ?)
494788
asi tak jako garden state *?)*
0 0
reagovat
last kiss a komedie? :)
494787
last kiss a komedie? :)
0 0
reagovat

dick

Thank you for smoking, Find me guilty, Music n Lyrics, Hot fuzz, The Last kiss, Team America, Head over heels, Wimbledon, Harold n Kumar..

hmm?:)
494786
Thank you for smoking, Find me guilty, Music n Lyrics, Hot fuzz, The Last kiss, Team America, Head over heels, Wimbledon, Harold n Kumar.. hmm?*:)*
dick
0 0
reagovat

fluke

aah kiss kiss sem nevidel, diky :)
jeste nekdo nejaky tipy at mam neco do zasoby? .)
494784
aah kiss kiss sem nevidel, diky :) jeste nekdo nejaky tipy at mam neco do zasoby? .)
fluke
0 0
reagovat

dick

Knocked up, superbad, school of rock, kiss kiss bang bang, Mr. Deeds, Anger Management, Matador :)
494783
Knocked up, superbad, school of rock, kiss kiss bang bang, Mr. Deeds, Anger Management, Matador *:)*
dick
0 0
reagovat
st: aha dik :)

Rokle: vsechny tri jmenovane sem videl a se zminovanymi herci vetsinu taky....
494782
st: aha dik :) Rokle: vsechny tri jmenovane sem videl a se zminovanymi herci vetsinu taky....
0 0
reagovat

dick

Nesvatbovi, Starsky a Hutch, Zoolander - vlastne kde hraje Wilson, Stiller nebo Vaughn :)
494781
Nesvatbovi, Starsky a Hutch, Zoolander - vlastne kde hraje Wilson, Stiller nebo Vaughn *:)*
dick
0 0
reagovat
kamenak 1-3
494780
kamenak 1-3
0 0
reagovat
nemohl by mi nekdo doporucit par nakejch dobrejch komedii z poslednich par let? potrebuju zas vypnout mozek na chvili. diky
494779
nemohl by mi nekdo doporucit par nakejch dobrejch komedii z poslednich par let? potrebuju zas vypnout mozek na chvili. diky
0 0
reagovat

strangercz

Dialog x scenárista/amatér... to je věčný boj ;) a slabina (vedle jiných), na kterou se musíme do budoucna důkladně zaměřit, to souhlasím.
494754
Dialog x scenárista/amatér... to je věčný boj *;)* a slabina (vedle jiných), na kterou se musíme do budoucna důkladně zaměřit, to souhlasím.
strangercz
0 0
reagovat
ja kouknu az nekdy v noci :)
494753
ja kouknu az nekdy v noci *:)*
0 0
reagovat
Obrazově slušný ale dialogy naprosto mimo.
494752
Obrazově slušný ale dialogy naprosto mimo.
0 0
reagovat

Špetka té amatéřiny

Snad nebudu moc offtopic. Kdybyste měl někdo chuť na zabrousit do amatérských filmových vod, dali jsme na internet plnou verzi našeho prvního středometrážního (40 min.) kousku s názvem Stíny Abadanu. Takový pokus o výpravné vojenské mystery béčko (zřejmě v dobrém i ve zlém smyslu :)) ). Ať to není zajíc v pytli, tak tady můžete sosnout trailer, celý film (i jiné kousky, např. nejnovější Stopařka) pak na našich stránkách.
494750
Snad nebudu moc offtopic. Kdybyste měl někdo chuť na zabrousit do amatérských filmových vod, dali jsme na internet plnou verzi našeho prvního středometrážního (40 min.) kousku s názvem Stíny Abadanu. Takový pokus o výpravné vojenské mystery béčko (zřejmě v dobrém i ve zlém smyslu *:))* ). Ať to není zajíc v pytli, tak tady můžete sosnout [link="http://www.taranis-film.cz/data/abadan/finaltrailer.avi"]trailer[/link], celý film (i jiné kousky, např. nejnovější Stopařka) pak na [link="http://www.taranis-film.cz"]našich stránkách[/link].
Špetka té amatéřiny
0 0
reagovat
no sorry ze nectu obsazeni kazdyho filmu co mame v databazi .... a ty imfe vis moc dobre, ze nectu prakticky zadny recenze, tak si nech ty reci :D:))
Samozrejme, ze Winstona znam. Ale v BW sem ho proste nepoznal : )
494732
no sorry ze nectu obsazeni kazdyho filmu co mame v databazi .... a ty imfe vis moc dobre, ze nectu prakticky zadny recenze, tak si nech ty reci *:D**:))* Samozrejme, ze Winstona znam. Ale v BW sem ho proste nepoznal : )
0 0
reagovat
Kurníkšopa.... hneď dvaja ma predbehli ;)
494728
Kurníkšopa.... hneď dvaja ma predbehli *;)*
0 0
reagovat

st39.6

A na to si prišiel až teraz? Veď Ray Winston hraje aj v novom Indiana Jonesovi a je aj v trailery (v tej kontroverznej scéne ako na nich miera zbraňami).
494727
A na to si prišiel až teraz? Veď Ray Winston hraje aj v novom Indiana Jonesovi a je aj v trailery (v tej kontroverznej scéne ako na nich miera zbraňami).
st39.6
0 0
reagovat
st: Sis Winstona nevšim v traileru na Indyho? :)
494726
st: Sis Winstona nevšim v traileru na Indyho? :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se