Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48841 - 48860 Napsat příspěvek
no já se teď nechci zvedat z postele a jít se podívat, ale myslím, že o moc lepší to nebude:D
494934
no já se teď nechci zvedat z postele a jít se podívat, ale myslím, že o moc lepší to nebude*:D*
0 0
reagovat

lubo

Teď sem si to fakt spletl s Plzní:))

P.S. jak se jmenoval ten minulý? Magic něco?
494933
Teď sem si to fakt spletl s Plzní*:))* P.S. jak se jmenoval ten minulý? Magic něco?
lubo
0 0
reagovat

Psema

dobre, tak snad ale lepsi nez 4:3 TV, ne? :)
494932
dobre, tak snad ale lepsi nez 4:3 TV, ne? *:)*
Psema
0 0
reagovat

Pre všetkých fanúšikov Terryho Pratchetta

V poradí treťou knihou prevedenou do hranej podoby má byť Magický prazdroj (v oreg. Sourcery) a SkyOne ho plánuje vysielať niekedy koncom roka (asi na Vianoce) 2008.
494930
V poradí treťou knihou prevedenou do hranej podoby má byť Magický prazdroj (v oreg. Sourcery) a SkyOne ho plánuje vysielať niekedy koncom roka (asi na Vianoce) 2008.
Pre všetkých fanúšikov Terryho Pratchetta
0 0
reagovat
o tom good obraze bych se hádal:D
494929
o tom good obraze bych se hádal*:D*
0 0
reagovat

KarelR

Ale zas mas originalni DVD s good obrazem. Chlape, bud spokojenej s tim, co mas 8)
494923
Ale zas mas originalni DVD s good obrazem. Chlape, bud spokojenej s tim, co mas *8)*
KarelR
0 0
reagovat
Jména neznám, ale tohle byl určitě nový dabing a starému nesahal ani po...nic :o)
494922
Jména neznám, ale tohle byl určitě nový dabing a starému nesahal ani po...nic :o)
0 0
reagovat
Jestli to byl ten s Pyškem, tak to byl ten good. Sakra. Já to nenahrál a teď tu tvrdu s originálkou se Soukupem. ?)
494918
Jestli to byl ten s Pyškem, tak to byl ten good. Sakra. Já to nenahrál a teď tu tvrdu s originálkou se Soukupem. *?)*
0 0
reagovat

KarelR

No jo, ale tenhle dabing byl ten, kde daboval Pysko, coz se moc neshoduje s tim, co pise t007 ;)
494916
No jo, ale tenhle dabing byl ten, kde daboval Pysko, coz se moc neshoduje s tim, co pise t007 *;)*
KarelR
0 0
reagovat
Kouzelná Romance po čtvrté a tentokrát v originálu. Stále neztrácí svoje kouzlo :+:+:+
494893
Kouzelná Romance po čtvrté a tentokrát v originálu. Stále neztrácí svoje kouzlo *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Sorry, jestli to už proběhlo, ale dabingové rozhřešení jest jednoduché. Původní dabing je s Pyškem a je super a novej je se Soukupem, je na DVD a prostě už tak dobrej není ;)
494863
Sorry, jestli to už proběhlo, ale dabingové rozhřešení jest jednoduché. Původní dabing je s Pyškem a je super a novej je se Soukupem, je na DVD a prostě už tak dobrej není ;)
0 0
reagovat

terminator007

jop, jiná verze dabingu existuje a jak už to tak bývá, je lepší...
494853
jop, jiná verze dabingu existuje a jak už to tak bývá, je lepší...
terminator007
0 0
reagovat
Nás, kteří na televizi nekoukáme, musíš na tyhle potencionální "pecky" upozorňovat prostě včas, jinak tady budeš za exota sám :))
494832
Nás, kteří na televizi nekoukáme, musíš na tyhle potencionální "pecky" upozorňovat prostě včas, jinak tady budeš za exota sám *:))*
0 0
reagovat
jak to mam hlasit dopredu, copak vim, ze se z toho vzdycky vyklube takova chujvina? :D ... staci koukat na cesky televizni filmy a je hotovo ;)
494829
jak to mam hlasit dopredu, copak vim, ze se z toho vzdycky vyklube takova chujvina? *:D* ... staci koukat na cesky televizni filmy a je hotovo ;)
0 0
reagovat
st: Máš tyhle věci hlásit dopředu. Od půlky na to koukat nehodlám :-
494827
st: Máš tyhle věci hlásit dopředu. Od půlky na to koukat nehodlám *:-*
0 0
reagovat
tyjo...zacina to bejt silny kafe. prepnete si sakra nekdo na jednicku, at nejsem zase sam :D
494824
tyjo...zacina to bejt silny kafe. prepnete si sakra nekdo na jednicku, at nejsem zase sam *:D*
0 0
reagovat
a jeste hraje jako vedlejsak Jana Husa. No husty :D
494822
a jeste hraje jako vedlejsak Jana Husa. No husty *:D*
0 0
reagovat
Tomáš Matonoha s copánkem a schopností množit se pomocí regeneračních sil ve svých prstech ... neodolatelné :D:+
494821
Tomáš Matonoha s copánkem a schopností množit se pomocí regeneračních sil ve svých prstech ... neodolatelné *:D**:+*
0 0
reagovat

Psema

Ty jo, nedelejte si ze me porad srandu :D Ja vim, ze se vzdy nejak zaprasil, ale, ze jsem nezahlednul ani kus bile, jsem si vsimnul az nyni... No jo, nevidim hned vsechno a hlavne tady nectu vse, takze jsem pak za blb... :D
494820
Ty jo, nedelejte si ze me porad srandu *:D* Ja vim, ze se vzdy nejak zaprasil, ale, ze jsem nezahlednul ani kus bile, jsem si vsimnul az nyni... No jo, nevidim hned vsechno a hlavne tady nectu vse, takze jsem pak za blb... *:D*
Psema
0 0
reagovat
t007: normálně chodíš z poznatkama s třídenním zpožděním, dneska si to vzal ale hned přes dvě desetiletí. :D
494819
t007: normálně chodíš z poznatkama s třídenním zpožděním, dneska si to vzal ale hned přes dvě desetiletí. *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se